PŘÍP: SK Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 3:1

V září 2011 vyšly tyto články:

1234>>
30.9.Do Zlatopramen Areny míří olomoučtí Kohouti. Srazí jim Lvi hřebínek?UNL - OLO 4:1, 8.kolo | Michaela SeifertováÚ s t í n/L. - Jeden debakl za druhým. Tak by se daly označit poslední zápasy, kterými Lvi baví své fanoušky. Po prohře v Chomutově rozdávají gólové nadílky jednomu týmu za druhým. Brankovou smršť schytal Šumperk, Most a Hradec Králové. V sobotu, 1. října 2011, do Ústí nad Labem přijedou hokejisté z Olomouce. Úvodní vhazování začne opět v 17,30 hodin. Připíše si Slovan další skalp a předvede fanouškům střeleckou kanonádu?
30.9.Junioři poprvé zaváhaliUNL - KNO 1:4, 3.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Juniorský tým Ústí nad Labem poprvé v lize prohrál. Nad síly Lvíčat byl tým z Klášterce nad Ohří. Domácí se dostali do vedené díky brance Pořického. Žlutomodří více gólů vstřelit nedokázali, soupeř se prosadil hned čtyřikrát.
30.9.Starší dorost se veze na vítězné vlněKLT - UNL 3:4, 3.kolo | Miroslav JaníčekK l a t o v y - Na led posledního celku zajížděli v pátek starší dorostenci Ústeckých Lvů, ale vítězství se rozhodně nerodilo jednoduše. Domácí nastoupili v hodně omlazené sestavě a od začátku utkání byli pod velkým tlakem Ústeckých. Jenže první branka padla z rychlého brejku do sítě modrožlutých. Po bleskovém vyrovnání přidali Lvi ve druhé třetině ještě dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. Jenže soupeř na začátku třetí třetiny dvěma góly v rozmezí 43 vteřin vyrovnal a došlo na drama. Ústečtí hokejisté znervózněli a předháněli se v zahazování šancí. Naštěstí pro ně se po přihrávce Musila zpoza branky trefil Jindřich a utkání rozhodl.
29.9.Čurilla na hostování do Zvolena!Karel NerudaÚ s t í n/L. - Pětadvacetiletý forvard Marek Čurilla odchází na měsíční hostování do MHK Zvolen. "Marek dostane příležitost rozehrát se a vyzkoušet si slovenskou extraligu," uvedl k transferu sportovní manažer Lvů Jaromír Šindel.
28.9.Lvovi to v Ústí pálí. Jsem rád za důvěru, říkáMartin PešoutÚ s t í n/L. - Jmenuje se Jakub Lev a v současné době je nejlepším střelcem Ústeckých Lvů. Dvacetiletý forvard přišel v létě z extraligové Plzně, přičemž v dosavadním průběhu sezóny splácí důvěru trenérů Rosola se Skrbkem na maximum.
28.9.Další kanonáda: Ústí sestřelilo HradecHKR - UNL 2:7, 7.kolo | Martin Voltr, Karel FilasÚ s t í n/L. - Střelný prach ústeckým střelcům nevlhne. Devět. Sedm. Sedm. To jsou počty branek, jež zvládli Ústečtí Lvi nasázet posledním třem soupeřům. Po Šumperku a Mostu odnesl střelecký apetit Hradec Králové, ten dokonce na vlastním ledě. Ústecká výhra na východě Čech se narodila díky skvělému vstupu do utkání. Po šesti minutách již Lvi vedli 3:0. Domácí sice rychle snížili, ale Ústečané v závěru druhé periody nasázeli nebohému sokovi čtyři branky. O sedm branek se podělilo sedm střelců.
28.9.Mladší dorost poprvé bodovalKVA - UNL 1:2, 5.kolo | Miroslav JaníčekK a r l o v y V a r y - Až v pátém kole ELIOD extraligy mladšího dorostu dokázali mladí hokejisté Ústeckých Lvů bodovat. Na ledě do té doby třetího celku tabulky brali dva body za výhru v samostatných nájezdech. Od 9. minuty sice prohrávali, ale 10 minut před třetí sirénou vyrovnal Kašek. Vyrovnaný stav svítil na ukazateli skóre i po 65 minutách, a tak ke slovu přišly samostatné nájezdy. Vítěznou branku si po třech sériích na své konto připsal Navarra
27.9.Dobyjí Severočeši třetí Hradec Králové?HKR - UNL 2:7, 7.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Na svatého Václava, tj. ve středu 28. září 2011, odjede šlechta Petra Rosola a Milana Skrbka k utkání 7. kola I. ligy ČR na východ Čech. Ústečtí hokejisté změří síly ve venkovním prostředí teprve podruhé, za to opět s kvalitním soupeřem. Po návštěvě nové arény v Chomutově zavítají Lvi do Hradce Králové, kde bude bitva odstartována v 18:00 hod. Souboj si určitě naplno užije Jaroslav Roubík, jenž po dobu devíti let oblékal právě červenožlutý dres.
26.9.Svěřenci Petra Rosola zůstávají doma neporaženi, navíc jsou zpět v čele tabulkyUNL - MOS 7:2, 6.kolo | Karel Filas, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V rámci 6. kola I. ligy ČR hostil tým HC Slovan Ústečtí Lvi v dalším severočeské derby celek HC Baník Most. Utkání hodně napověděla již první část, kdy Slovan zaznamenal tři branky. I samotný úvod byl velmi vydařený, po jednačtyřiceti sekundách se prosadil kapitán Klobouček. Duel byl zvláštní pro Roka Pajiče, který v den klání oslavil 26. narozeniny, připsal si jednu asistenci. V dresu hostů nastoupil ústecký Ondřej Havlíček. Ten ale z Ústí nad Labem odjíždí s porážkou 2:7, přestože přispěl jednou trefou do sítě Zdeňka Orcta. Nejproduktivnějším hráčem byl již zmíněný Jan Klobouček, jenž nastřádal jeden bod za gól a tři branky sám vypracoval.
26.9.Našli Ústečtí Lvi nového střelce? Jsem rád, že to tam padá, říká LudvíkUNL - MOS 7:2, 6.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Do slušné střelecké formy se dostává útočník Slovanu David Ludvík. Defenzivní forvard v dosavadních šesti kolech nastřílel již tři branky. Gólový příspěvek si připravil i pro utkání s Mostem (7:2) poté, co zvyšoval na 4:0.
25.9.Sezóna je ještě dlouhá. Máme toho hodně před sebou, říká Šagát UNL - SUM 9:1, 5.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi vystrojili v 5. kole první hokejové ligy soupeři z Moravy předčasné vánoce. Do jejich sítě nadělili úctyhodných devět gólů. Modrožlutým se podařil vstup do utkání a hned v první třetině si vytvořili dvoubrankový náskok. Druhá část nepřinesla změnu stavu ani na jedné straně. Ve třetí periodě se rozjel brankostroj domácích na plné obrátky a šumperští Draci sedmkrát inkasovali. Minutu před koncem se po zásahu Červenky měnilo skóre už jen „kosmeticky“ a hráči z města nad Labem se radovali z vysoké výhry 9:1.
25.9.V pondělí s Mostem za třemi bodyUNL - MOS 7:2, 6.kolo | Vít Čepický, Jan KlenerÚ s t í n/L. - Parádní třetí třetina zápasu se Šumperkem je jistě tou nejlepší pozvánkou k dalšímu utkání. Slovan čeká severočeské derby s Mostem, který se vrátil do první ligy a opět zvýšil počet celků z regionu v soutěži. Porce zápasů na začátku letošního ročníku je slušná, Ústí sehraje utkání již v pondělí 26. září 2011 od 17:30 hod.
25.9.Soupeři to v Ústí nemají snadné, rekordem zůstává dvanáctigólová nadílka TáboruMartin PešoutÚ s t í n/L. - Kdo přijde do Zlatopramen Areny na hokej, může se občas stát svědkem opravdových gólových hodů. Na ústeckém stadionu branky padají - a většinou do sítě soupeřů. Někdy se prvoligový zápas zvrhne ve střeleckou explozi. Své by o tom mohly vyprávět Tábor, Znojmo nebo naposledy Šumperk.
25.9.Mladší dorost ve třetí třetině odpadlUNL - SPA 2:7, 4.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Dvě třetiny dokázali držet krok mladší dorostenci s aktuálním lídrem tabulky ELIOD extraligy Spartou Praha. V 10. minutě první třetiny se během necelé minuty dostali do dvoubrankového vedení a donutili hosty k oddechovému času a výměně brankáře. Sparta ještě během první třetiny stačila vyrovnat, ale nadějný výsledek svítil ústeckým Lvíčatům ještě na cestě z kabiny ke třetí třetině. V poslední dvacetiminutovce ale Sparta předvedla ofenzívní smršť a pěti brankami zasadila domácím smrtelnou ránu.
25.9.Starší dorost přehrál Benátky s nulouUNL - BNJ 5:0, 2.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Ke druhému zápasu ligy staršího dorostu přijel na led Ústeckých Lvů tým Benátek nad Jizerou. Po oboustranně opatrné první třetině, kdy dominovali hlavně brankáři, přinesla prostřední část hry jednu branku v síti hostů a plno osobních soubojů. Na začátku třetí třetiny vstřelili domácí důležitou druhou branku, soupeř znervózněl a místo hokeje se začal věnovat spíše diskuzím s rozhodčími. Třetí branka přinesla klid na domácí hole a zápas se dohrál už zcela v režii domácích hokejistů. Výborný výkon podal brankář Novák a připsal si první shutout v sezóně.
24.9.Pořický: Za výhru jsme moc rádiUNL - LET 3:1, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Jakub Pořický odehrál s kapitánským céčkem úvodní zápas ligy. Jeho tým přivítal Letňany. Zápas se odehrál ve velmi napjaté atmosféře, která gradovala zejména na konci truhé třetiny. Ústecký mladík nám po zápase poskytl rozhovor.
24.9.Soupeř hrál nečistě, tvrdí HanzlUNL - LET 3:1, 0.kolo | Michaela OdložilováÚ s t í n/L. - Drsný styl hry juniorů z Letňam poznal i Martin Hanzl. Nadaný útočník byl ve druhé třetině nešetrně "přišpendlen" k mantinelu. Zbytek utkání pozoroval v civilu ze střídačky. Hráč s číslem 10 nám sdělil své poznatky ze zápasu.
24.9.Ústečtí Lvi vyškolili Šumperk UNL - SUM 9:1, 5.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Šárka KulhánkováÚstí nad Labem - V pátém kole 1. ligy ČR mohly ochozy ústecké Zlatopramen Arény vidět gólovou nadílku, kterou uštědřil domácí Slovan Drakům ze Šumperka, a to poměrem 9:1. Nejvíce se blýskl domácí útočník David Ludvík, který zaznamenal čtyři body. V utkání mohlo 1 325 diváků shlédnout deset branek, přičemž devíti se mohou pyšnit právě svěřenci Petra Rosola a Milana Skrbka.
24.9.Posila Lvů Nahodil: Ústí byla jasná volbaUNL - SUM 9:1, 5.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Tenhle debut vyšel na výbornou. Přijel ráno před zápasem a večer byl svědkem famózní jízdy Ústeckých Lvů proti Šumperku. Lukáš Nahodil, od pátku nová akvizice v sestavě Slovanu, se podílel na drtivé výhře 9:1. Na kanonádě se mohl podílet i gólově, ve vyložené příležitosti však na brankáře hostů nevyzrál. „Chtěl jsem střílet k tyči, ale puk jsem zvedl příliš,“ říká.
24.9.Hulva po kolapsu Draků: Byli jsme bezradníUNL - SUM 9:1, 5.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Hokejisté Šumperku v Ústí těžce narazili, na ledě obhájce prvoligového titulu inkasovali drtivých devět branek. Jen s obtížemi hledal příčiny neúspěchu nováčka soutěže útočník Draků Jakub Hulva. „Báli jsme se hrát,“ utrousil někdejší hráč Ústeckých Lvů.