CHA Liga: HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem 24. 1. 2020 od 17:00 hod. | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Chrudim 24 . 1. 2020 od 18:45 hod.

V září 2007 vyšly tyto články:

123>>
30.9.Znojmo v Ústí rozhodlo v prodloužení ve třechUNL - ZNO 2:3, 7.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi na domácím ledě padli po napínavé bitvě v utkání 7. kola v duelu se Znojemskými Orly 2:3. Souboj rozhodovalo až prodloužení a v něm Ústečtí inkasovali při vlastní přesilovce. Do nastavení přivedli utkání Lvi až velkým úsilím. Čtyři a půl minuty před koncem srovnal skóre Andrej Novotný. Na úvodní trefu Janků totiž reagovali hosté po minutě, do vedení je pak poslal ve třetí třetině Haman.
30.9.Bod bereme, ale jsme zklamaní, není s výkonem spokojen Pavel JankůUNL - ZNO 2:3, 7.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Ještě že mají Ústečtí Lvi ve svém středu “stoletý“ útok Janků-Pazourek-Antoš. Elitní ústecká formace opět úřadovala a v zápase se Znojemskými Orly zajistila pro Slovan alespoň bod. První gól trefil Pavel Janků, ten druhý, vyrovnávací, Andrej Novotný. “Škoda té přesilovky v prodloužení, mohli jsme to rozhodnout,” litoval slovenský bek nevyužité početní výhody čtyř proti třem, ve které domácí paradoxně inkasovali rozhodující gól zápasu.
29.9.Do Kladna jsme jeli vyhrát, hlásí Tomáš MartinecKLA - UNL 1:5, 6.kolo | Marcel VonešÚ s t í n/L. - Souboj týmů z konce tabulky přinesl dnešní zápas na Kladně. Na ledě to však příliš znát nebylo. Solidně zaplněný stadion viděl od začátku extraligové utkání se vším všudy. Ústečtí nabídli domácímu týmu v úvodní pětiminutovce hned dvě přesilovky, obávaná Paterova formace se však neprosadila, do brejku se naopak dostal Tomáš Martinec a svůj oblíbený nájezd v oslabení proměnil. "Kladno hrálo od začátku přesilovky, tam nás naštěstí podržel Bingo (Petr Přikryl – pozn. red.), nedostali jsme góla a pak se nám i podařilo udeřit, to bylo důležitý."
29.9.Nechceme hrát jen o záchranu, přeje si trenér juniorky PeckaUNL - KOM 4:2, 9.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Po šesti odehraných utkáních v nejvyšší soutěži juniorů měla Lvíčata na kontě pouhé dva body a krčila se na předposlední příčce tabulky. O moc lépe si nevedou ani ústečtí dorostenci. Na trenérských postech tak došlo ke změnám. K hlavnímu kouči juniorů Miloši Peckovi přešel dosavadní asistent u dorostu Sergej Kabanov. S novým mužem na lavičce se ústecká juniorka dočkala premiérové výhry, brněnskou Kometu přehrála 4:2. "Věřím, že to byla důležitá výhra a že se tým zvedne," doufá trenér Pecka.
29.9.Ústecký Slovan se doma pokusí přehrát Znojmo a nakouknout tak do první desítkyUNL - ZNO 2:3, 7.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - V posledním kole sehrál Slovan své nejpovedenější extraligové představení a po výhře 5:1 na Kladně se odpoutal ode dna tabulky, kam spadli právě Středočeši. O šest bodů se Lvi vedle Třince dělí také se Znojmem. Orli v posledním kole doma statečně dotahovali čtyřgólový náskok Slavie, nakonec chyběla jedna branka. Svěřenci trenérů Václava Sýkory a Pavla Hynka
29.9.Junioři uhájili těsnou výhruUNL - ZNO 4:3, 10.kolo | Hanka Veigendová, Jarka PřibylováÚ s t í n/L. - V sobotním utkání se juniorům podařilo uhájit těsnou výhru nad Znojemskými Orly 4:3. Již v první třetině otevřel skóre ústecký Kurt Kauschitz, kdy překonal znojemského brankáře Kacetla. Ale Orli nezůstali pozadu. V patnácté minutě vstřelil vyrovnávací gól Adam Šedý. Dynamičtější průběh zaznamenala druhá třetina, kdy hosté skórovali hned dvakrát. V zápětí snížil domácí Tomáš Regner na 2:3. Ve třetí třetině kralovali domácí- na 3:3 vyrovnal Robin Hanzl. Ve čtrnácté minutě si domácí zajistili konečné vítězství díky gólu Martina Nováka.
29.9.Dorostenci inkasovali na Kometě sedm gólůKOM - UNL 7:3, 9.kolo | Michal Matoušek, Jakub Kopecký, Marcel VonešÚ s t í n/L. - Ani trenérská výměna nemohla dorostencům k prolomení série porážek. Ti popáté nezískali ani bod. V devátém kole dorostenecké extraligy obdrželi na ledě Komety Brno sedm gólů.
28.9.Junioři uválčili proti Kometě první vítězství sezonyUNL - KOM 4:2, 9.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ve svém sedmém vystoupení v juniorské extralize se Lvíčata dočkala premiérového tříbodového zisku. Proti brněnské Kometě se poprvé prosadila na konci 1. třetiny, v oslabení skóroval Hanzl. V prvních minutách prostředního dějství přidali domácí další dvě branky a byli na koni. Ve 48. minutě dal Kometě naději Kožár a z následného tlaku vytěžili hosté branku na 3:2. Závěrečné minuty se Brno zuby nehty drželo před brankou Ústí, ale v 60. minutě potvrdil výhru Lvíčat 4:2 při power-play hostí střelec utkání Hanzl.
28.9.Do ústecké sestavy se vrátili Janků s Martincem a rozstříleli KladnoKLA - UNL 1:5, 6.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L., K l a d n o - Blahodárně zapůsobil na Ústecké Lvi návrat forvardů Tomáše Martince s Pavlem Janků. Po jednozápasové pauze naskočili na Kladně a dovedli tým k první tříbodové výhře v soutěži. Slovan soka na jeho ledě zdrtil 5:1, poslal ho na poslední příčku tabulky a zmiňovaní útočníci se podíleli na úvodních čtyřech brankách. Kladno korigovalo až ve třetí třetině za stavu 0:5. Domácí srazila nemohoucnost v přesilovkách. V úvodní třetině hráli čtyři. Bez využití, ba dokonce inkasovali. A pak ještě v první dvacetiminutovce dvakrát.
27.9.Evanové se vrací na Kladno a vyzvou tradiční klub jako soupeřiKLA - UNL 1:5, 6.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Důležitá konfrontace čeká na ústecké hokejisty. V pátek 28. září vyrazí do Kladna, kde se od 17:30 hod. střetnou v souboji posledního s předposledním současné extraligové tabulky. Oba celky spojuje podobný scénář letošních bojů, dvakrát přivedly svá utkání do nastavení, jednou byly úspěšní. Dosud nedokázaly v základní hrací době zvítězit, z pěti kol nasbíraly po třech bodech a v posledním kole utržily debakl. Kdo se z úterního výprasku lépe vzpamatoval ukáže právě páteční duel.
26.9.Milana Tomana mrzela vstřelená branka bývalému týmuUNL - MOU 2:6, 5.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Po Tomáši Mickovi se v duelu s Budějovicemi ukázal ústeckému publiku další jeho někdejší oblíbenec Milan Toman, který na severu Čech strávil tři roky. Po ústecké anabázi oblékal Toman dresy Kladna, Znojma, Sparty a v současné době válí na jihu Čech. Nejproduktivnější obránce ligy potvrdil svou střeleckou fazonu a jako první z hostů našel recept na brankáře Lvů Přikryla. "Nedá se nic dělat," krčil rameny Toman, který tak načal zkázu ústeckého Slovanu.
25.9.Lvi doma propadli, na Mountfield nestačili, inkasovali šestkrátUNL - MOU 2:6, 5.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Již čtvrtou porážku z pěti odehraných zápasů musí skousnout nováček extraligy. Po třech bojovných výkonech, ve kterých Lvi dvakrát bodovali, v dosti utrápeném utkání nestačili na vlastním hřišti na jednoho z favoritů - jihočeský Mountfield 2:6. V první třetině ještě reagoval David Pazourek na zásah Tomana. Hosté však udeřili v prostřední části třikrát a o osudu utkání nebylo pochyb. Ústečtí mohou žehrat na smolné branky. Zvláště ta Hřebejkova na 1:3 byla nejen zlomová, ale dosti záhadná. K překvapení všech se puk ocitl v síti. Regulérnost gólu potvrdil až videorozhodčí.
25.9.Král Lví arény č. 2: Petr PřikrylUNL - PLZ 4:3, 4.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - I ve druhém domácím zápase se fanouškům Ústeckých Lvů nevíce líbil výkon brankáře Petra Přikryla a díky 387 hlasům podruhé za sebou zvítězil v anketě hledající nejlepšího hráče Lvů v této sezoně na domácím ledě. O 131 hlasů za sebou nechal střelce Pavla Janků. Třetí díky proměnného rozhodující penaltě skončil Rastislav Špirko. Body do celkového pořadí patří ještě Pazourkovi a Mrázkovi.
25.9.Byl to bezkrevný výkon, zlobí se David PazourekUNL - MOU 2:6, 5.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi se po prvních bodech z Vítkovic a s Plzní museli sklonit před Českými Budějovicemi. David Pazourek sice nádhernou bombou srovnal na průběžných 1:1, ale pak už jen stejně jako zbytek domácího mužstva přihlížel, jak hosté roztáčí své útočné soukolí. "Musíme víc bojovat, nebylo tam žádné nasazení," durdí se Pazourek. Žlutomodrým zlomil vaz záhadný gól na 1:3, o který se víc než kdokoliv jiný zasadila ústecká obrana v čele s brankářem Přikrylem. "Až kluci na střídačce mi museli říct, jak to bylo," kroutí nevěřícně hlavou Štěpán Hřebejk, kterému rozhodčí branku připsali.
24.9.Dnes to bylo hrozně důležité vítězství, září “Bingo” PřikrylUNL - PLZ 4:3, 4.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Jedním z hrdinů souboje s Plzní je bezesporu brankář Lvů Petr Přikryl. Během mače se Západočechy si na nedostatek práce určitě nemohl stěžovat a přestože vylovil ze své sítě tři kousky, byl stěžejním tvůrcem prvního vítězství Ústeckých Lvů v extralize. Skvělou náladu pak vyzařoval na míle daleko: “Dnes je to i na mě, dostal jsem tři góly a můj trenér asi nebude moc spokojený. Asi budu muset zítra hodně trénovat,” vtipkoval Přikryl.
24.9.Na blafák jsem si věřil, říká o nájezdu Rastislav ŠpirkoUNL - PLZ 4:3, 4.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Přičinil se o první gól a navíc uspěl při svém samostatném nájezdu a tím zajistil Lvům druhý bonusový bod. Nová posila Rastislav Špirko ukázala šikovné ruce a trenér Evan má možná vyřešen rébus, koho posílat na samostatné nájezdy. Jejich velmistrem je bezesporu Tomáš Vlasák a v Ústí to opět ukázal. ”To je zatím to jediné, co se mi momentálně daří,” kabonil se po zápase.
24.9.Zlepšující se Slovan přivítá doma druhé České BudějoviceUNL - MOU 2:6, 5.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Krůček po krůčku se hokejisté Slovanu propracovávají k extraligovým bodům. Nyní je však čeká těžká prověrka. HC MOUNTFIELD se po penaltovém zaváhání na Slavii v 1. kole nadechl k velkým výkonům a po třech výhrách v řadě dotírá na vedoucí Liberec. Atmosféru nedávných bitev z 1. ligy si ústecký stadion připomene v úterý 25. září od 17:30 hod.
23.9.Král Lví arény č.1: Petr PřikrylUNL - SLA 1:2, 2.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - V prvním domácím extraligovém zápase se ústeckým fanouškům nejvíce líbil výkon brankáře Petra Přikryla a autora jediné ústecké branky Pavla Janků a v uvedeném pořadí také zaujali první dvě pozice v pořadí prvního hlasování o Krále Lví arény sezony 2007/08. Body do celkové hodnocení budou připsány ještě Milanu Antošovi, Petru Míkovi a Františku Mrázkovi. Po skončení utkání Ústí – Plzeň máte možnost až do začátku duelu Ústí vs. Kladno vybrat druhého letošního vítěze.
23.9.Lvi poprvé v extralize zvítězili, i když až po nájezdechUNL - PLZ 4:3, 4.kolo | Marcel Voneš, Karel FilasÚ s t í n/L. - Ve čtvrtém kole Ústečtí Lvi poprvé slaví. Na vlastním hřišti porazili Plzeň 4:3 po samostaných nájezdech a připsali si dva body. Rozhodl o nich slovenský mladík Rastislav Špirko. Ale mohli mít tři. Dnes totiž třikrát vedli. Nejdřív Hašek, po něm nejlepší ústecký střelec Pavel Janků a ve třetí části Pazourek drželi naděje na první tříbodový zisk. Jenže hosté v přesilovce, poté dokonce v oslabení tří proti pěti, a pak zase v přesilovce, až po konzultaci s videorozhodčím, vždy srovnali. V rušném prodloužení branka nepadla. I když třeba Klimt postupoval nikým neatakován z půli hřiště sám na Málka.
22.9.V neděli vytáhnou Lvi do boje proti PlzniUNL - PLZ 4:3, 4.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - První extraligový bod již Ústečtí Lvi mají, teď zbývá dobýt také první vítězství. Dalším soupeřem Lvů v rozjeté soutěži budou hokejisté Lasselsbergeru Plzeň. Třináctý tým minulé sezóny se posílil a tak může být v neděli 23. září k vidění napínavá hokejová podívaná. Podaří se Slovanu Plzeň zdolat? Zápas začíná od 17:30 hod.