Příchody: Aktuální soupiska Slovanu

V září 2004 vyšly tyto články:

123>>
30.9.NHL zavítá v sobotu do ÚstíUNL - CEB 2:3, 9.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Prospal, Dvořák nebo Martínek – to jsou hráči, se kterými budou Ústečtí Lvi bojovat o prvoligové body a které budou mít možnost shlédnout také ústečtí diváci již tuto sobotu 2.října v 17:00 hod. Do Lví arény totiž zavítá největší favorit první ligy HC České Budějovice, v jehož kádru je kromě již zmiňovaných hvězd z kanadsko-americké NHL také mnoho dalších vynikajících hokejistů.
29.9.Lvi stále na čele, Havířov kladl až do konce odporUNL - HAV 3:1, 8.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Po vítěství 3:1 nad Havířovem si Ústečtí Lvi minimálně do soboty udrží první příčku. V poklidném utkání sice domácí začali aktivněji, ale hosté je zaskočili hned z první vážné akce při první přesilovce utkání. Slovan vyrovnal ještě do přestávky a ve druhé třetině rozhodl utkání dvěma využitými přesilovými hrami. Výsledek pečetil Petr Jelínek tečí skvostné střílené Mazancovy přihrávky.

29.9.Fotoreportáž: UNL-HAV 3:1UNL - HAV 3:1, 8.kolo | Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Těžké, ale v závěru poklidné utkání sehráli Lvi na domácím ledě proti Havířovu. Soupeř domácí zaskočil a po ubránění několika šancí v přesilovce udeřil krásnou umístěnou střelou Petr Folfa pod víko branky Lukáše Sáblíka.
29.9.Lvem utkání Ústí v. Brno Daniel HodekUNL - KOM 4:2, 6.kolo | Martin Řežábek, Karel FilasÚ s t í n/L. - Svým hlasováním jste za Lva domácího zápasu číslo 2 (UNL-KOM 4:2) zvolili kapitána Ústeckých Lvů Daniela Hodka. Ten získal v anketě 351 hlasů. Druhý v pořadí, Lukáš Sáblík, získal 267 hlasů. Další v pořadí Vítězslav Jankových již zaostal výrazně. Udělili jste mu 71 hlas. V celkovém pořadí ankety, jejímž partnerem se stal Ústecký týdeník, se díky dvěma druhým místům dostal do čela Lukáš Sáblík se ziskem osmi bodů.
29.9.Nebyl to lehký zápas, hodnotí David PazourekUNL - HAV 3:1, 8.kolo | Karel Greiner, Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Také ze třetího domácího zápasu neodcházeli ústečtí diváci zklamáni. Po výhře Lvů nad Pantery z Havířova v poměru 3:1 si fanoušci Slovanu mohou dále vychutnávat pohled na prvoligovou tabulku, které vévodí ústecký tým s dvoubodovým náskokem na České Budějovice. O své postřehy k zápasu se podělili ústecký David Pazourek a havířovský Přemysl Sedlák.
28.9.Ve středu s Pantery z HavířovaUNL - HAV 3:1, 8.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi se sobotním vítězstvím v Třebíči opět katapultovali na první příčku prvoligové tabulky. Doufejme, že jim tento fakt nebude svazovat ruce a nohy ve středečním zápase s Havířovem, který začíná ve Lví aréně tradičně v 18 hod. Severomoravský celek střídá dobré a špatné výkony, a tak se nachází na osmém místě s deseti získanými body.
26.9.Do úterní půlnoci hlasujte o druhého Lva zápasuUNL - PIS 6:1, 4.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Hlasování o druhého Lva domácího zápasu probíhá až do půlnoci z úterka na středu. Kdo ještě nehlasoval, zapojte se do rozhodování o Krále Lví arény této sezóny. V prvním domácím zápasu (s Pískem 6:1) jste za nejlepšího svými hlasy zvolili útočníka Jana Švíka, autora hattricku.
26.9.Juniory táhl Dalibor SvobodaUNL - VPO 6:4, 4.kolo | Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - V neděli 26. září nastoupil odpoledne juniorský tým Úsetckých Lvů ke čtvrtému kolu ligy a vedl si pod vedením trenéra Grosse dobře. Dalibor Svoboda vstřelil hattrick a vsítil tak polovinu branek svého mužstva, které táhl za vítězstvím proti nepříjemným Velkým Popovicím. Zápas skončil 6:4.
25.9.Ústečtí Lvi vybojovali první příčkuTRE - UNL 0:3, 7.kolo | Jindřich Rosička, Milan KrčmářÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi zvládli utkání s Třebíčskými excelentně. Branky padaly až od druhé třetiny. Nejprve skóroval v přesilové hře Kříž a později po přihrávce Pazourka protlačil Luňákovi kotouč za záda i Švík. Ke konci utkání ještě přidal jednu trefu Hodek a Lvi si tak odvážejí cenné tři body. České Budějovice venku prohrály s Kometou Brno, a tak Lvi postupují v tabulce se 17 body na první příčku.
24.9.Upevní Ústečtí Lvi další výhrou svoji pozici v tabulce ?TRE - UNL 0:3, 7.kolo | Jindřich RosičkaÚ s t í n/L. - V sedmém kole se utkají ústečtí hokejisté o další body s týmem SK Horácká Slavia Třebíč. Utkání se hraje v sobotu 25.09.04 v 17:00. Třebíčtí z dosavadních šesti zápasů dokázali pouze jednou bodovat a i když jim třikrát body utekly pouze o jedinou branku, nic to nemění na faktu, že v tabulce se třemi body za výhru v Mladé Boleslavi okupují předposlední místo.
23.9.Hlavně že jsme vyhráli, říká Daniel HodekUNL - KOM 4:2, 6.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - I ve druhém letošním domácím utkání se podařilo Lvům vyhrát, ale souboj s brněnskou Kometou nebyla žádná procházka růžovým sadem. Tomu, že jí Slovan prošel bez ztráty bodů, vděčí také Danielu Hodkovi, který se na vítězství 4:2 podílel dvěmi přesnými trefami. K úrovni utkání významně přispěli také hosté, zejména druhý útok vedený Jiřím Sedláčkem.
22.9.Slovan postupuje na druhou příčkuUNL - KOM 4:2, 6.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi zvládli vítězně i druhé domácí utkání. Kometa je zaskočila již v první minutě úvodní brankou. Slovan postavila na nohy využitá přesilovka v šesté minutě. O obrat se nejvíce zasloužil kapitán Daniel Hodek, který se dvakrát střelecky prosadil. Ve třetí třetině již Slovan udržoval výsledek, což se mu málem vymstilo. Baranyk svým druhým gólem utkání ještě zdramatizoval. V samém závěru ovšem Slovan soupeře do dalšího tlaku nepustil a cennou výhru 4:2 uhájil.

22.9.Fotoreportáž: UNL-KOM 4:2UNL - KOM 4:2, 6.kolo | Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Dnes se ve Lví aréně hrálo o druhé místo a tak byl k vidění naprosto jiný hokej, než poslední domácí střetnutí. Kometa se dostala do vedení již v 55. sekundě zápasu a i po zbytek zápasu ukázala, že jí přední místa patří právem.
21.9.PŘETNOU LVI SÉRII KOMETY ?UNL - KOM 4:2, 6.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi v pondělí poprvé v novém ročníku 1. ligy poznali hořkost porážky. Stalo se tomu tak ale až v prodloužení, a tak si stále udržují jeden primát soutěže. Jako jediní bodovali dosud v každém utkání. Dalším soupeřem jim bude ve středu 22. září od 18 hod. celek Komety Brno. Brněnští drží pro ně dlouhá léta nevídaně vysoké postavení v prvoligové tabulce. Souboj tedy slibuje zajímavou podívanou a přímý souboj o druhé místo.
20.9.Ústečtí Lvi podruhé odjíždějí jen s bodemMBL - UNL 2:1, 5.kolo | Karel Petr, Jindřich RosičkaÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi podlehli v dramatické koncovce v prodloužení v Mladé Boleslavi 1:2. Ani jeden z celků se nedokázal v první ani v druhé třetině prosadit. Až v 50. minutě přiklonil ukazatel skóre na stranu Mladoboleslavských David Vrbata po přihrávce bratra Radima, v předposlední minutě zápasu sice při power-play Daniel Hodek vyrovnal, ale prodloužení opět převzal odpovědnost na svojí hůl David Vrbata a zajistil svým druhým gólem domácím dva body. Byl to pro něj v soutěži již čtvrtý bod, za tři góly a jednu asistenci, čímž se rázem vyhoupl na první příčku kanadského bodování svého týmu.
20.9.Problém sektoru s polstrovanými sedačkami na tribuně SEVERMiroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Poslední dobou se množí dotazy ohledně sektoru pro permanantky na severní tribuně. Tento prostor s polstrovanými sedačkami je určen výhradně pro majitele modrých permanentek za 950 Kč, označených pro tribunu SEVER.
20.9.Fotoreportáž: UNL-PIS 6:1UNL - PIS 6:1, 4.kolo | Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Co se dělo v sobotu ve Lví aréně vám přiblíží následující reportáž. Na ústeckém ledě bylo vidět vše, co k hokeji patří, ale taky to, co by k němu patřit nemuselo. Pěkné akce a krásné góly byly střídány šarvátkami
19.9.Písek neměl šanci, říká ŠvíkUNL - PIS 6:1, 4.kolo | Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Poprvé mohli divácí zhlédnout jak rekonstruovaný zimní stadion tak první domácí zápas Lvů, ve kterém hostili IHC Písek. Utkání se vyvíjelo zcela jasně, již v 8. minutě vedli domácí 3:0 a nakonec si výsledek pohlídali i díky třem brankám Honzy Švíka a výbornému výkonu brankáře Lukáše Sáblíka, který byl pro spoluhráče jistotou. K utkání se také vyjádřil kapitán Písku Jelen.
19.9.Prodlouží Ústečtí Lvi svoji prozatimní neporazitelnost ?MBL - UNL 2:1, 5.kolo | Jindřich RosičkaÚ s t í n/L. - Po prvním utkání v rekonstruovaném stadionu se Ústečtí Lvi opět vypraví za hokejem ven, tentokráte do Mladé Boleslavi. V pondělí 20. září v 17:30 se pokusí prodloužit svoji prozatimní neporazitelnost v základní části utkáním s celkem BK Mladá Boleslav.
19.9.Junioři Písku pomstili své mužeUNL - PIS 1:3, 2.kolo | Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Den po prvoligovém debaklu píseckých hokejistů přijela na led Lvů také mladší kategorie týmu z téhož města za druhým kolem ligy juniorů. A vedla si mnohem lépe. Po bojovném a pohledném výkonu si hosté odvezli zasloužený bodový zisk a vítězství 1:3, když se na všech třech trefách Píseckých podílel Blovský. Dva góly sám dal a ten třetí připravil spoluhráči Pangrácovi.