OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V srpnu 2020 vyšly tyto články:

12>>
31.8.Junioři zvládli prodloužení a berou výhru nad LitoměřicemiLTM - UNL 5:6, 7.kolo | Vít TrubičkaL i t o m ě ř i c e - Těžké utkání čekalo na juniory Slovanu! Proti litoměřickému Stadionu již zpočátku prohrávali o jednu branku. Následně sice dokázali otočit, nicméně vyrovnaný boj se nesl až do samotného konce utkání, kdy v prodloužení vstřelil vítězný gól Slovanu Jan Tůma. Slovan tak i z druhého vzájemného přípravného utkání bere vítězství.
31.8.Dorost: Třetí třetina rozhodla o prohře Slovanu v KolíněKOL - UNL 5:3, 7.kolo | Jan ProšekKolín - Ústečtí dorostenci sehráli další přípravný zápas. Po dvou třetinách vedli na půdě Kolína o jednu branku. Ve třetí třetině ale domácí celek zlepšil hru, dokázal vstřelit tři branky, díky čemuž Kolín vyhrál 5:3.
31.8.Dorost: Na závěr přípravy výhra nad BenátkamiUNL - BNJ 6:2, 8.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Dorostenci Slovanu dokázali v posledním zápase přípravy porazit Benátky nad Jizerou 6:1. Ústí se povedla druhá třetina, kterou vyhrálo 4:1. Žlutomodří svého soupeře přestříleli 58:16.
30.8.Uskutečnil se první ročník golfového charitativního turnaje HC SlovanKlubDne 27.8. proběhl první golfový charitativní turnaj HC Slovan, za účelem pomoci panu Petrovi Sněhotovi. Petra postihla dopravní nehoda a bohužel ochrnul po celém těle. V rámci turnaje, kterého se účastnili především obchodní partneři klubu a zástupci z řad hráčů HC Slovan se vybrala celková částka 67 450 Kč.Vybraná částka poputuje na další operace, které bude muset Petr podstoupit. Přispět můžete i vy na transparentní účet 234026756/0600.
29.8.Dorost: Slovan porazil Litoměřice, rozhodla třetí třetinaUNL - LTM 5:4, 6.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Hokejisté dorostu Ústí nad Labem vyhráli v derby nad Litoměřicemi. O své výhře rozhodl Slovan ve třetí třetině, kterou Ústí vyhrálo 2:1. Slovan celkově vyhrál nad Litoměřicemi 5:4.
27.8.Rád bych naskočil do seniorského hokeje, říká Adam JanoušekUNL - LTM 8:3, 6.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Ústečtí junioři si ve středu smlsli na soupeři z Litoměřic, kterého porazili v přípravném utkání 8:3. Hattrick a jednu asistenci si připsal Adam Janoušek, kterého jsme po utkání vyzpovídali. Jak hodnotí zápas a jaké jsou cíle před sezónou?
27.8.Anatolij Protasenja: V Ústí chci letos vybojovat play-offUNL - VLB 3:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Má za sebou v dresu Slovanu čtyři utkání. V nich si připsal dvě branky a dvě přihrávky. Tento nepřehlédnutelný 198 cm vysoký centr získal v kariéře již dvakrát běloruský titul. Je to odchovanec jihlavské Dukly a nyní bude chtít dotáhnout ústecký Slovan do play-off. Co Tolju, nebo Toníka, jak mu říkají v kabině, přitáhlo do Ústí a další zajímavosti si můžete přečíst v našem rozhovoru.
26.8.Nejistá kapacita na utkání, permice mají přednostKlubV nadcházející hokejové sezóně hrozí, že vládní opatření proti šíření koronaviru osekají návštěvy na stadionech. Současné nařízení omezuje návštěvu na 1000 diváků. Jednou z možností, jak se dostat mezi vyvolené v Ústí nad Labem na utkání Slovanu, je nákup permanentní vstupenky. Neváhej a pořiď si permici i ty a podpoř tak klub svého srdce.
26.8.Junioři smetli soupeře z Litoměřic, vyhráli 8:3UNL - LTM 8:3, 6.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - V první třetině byl k vidění pohledný a vyrovnaný hokej. Od druhé třetiny už dominoval ústecký celek, který se v prostřední periodě dokázal prosadit pětkrát. Ve třetí třetině přidali domácí ještě jednu branku a pohodlně si dokráčeli pro vítězství. Hattrickem se blýskl Adam Janoušek, stačilo mu k němu necelých dvaadvacet minut.
25.8.Dorost: Slovan porazil i BenátkyBNJ - UNL 3:6, 5.kolo | Jan ProšekBenátky nad Jizerou - Ústečtí dorostenci sehráli další přípravné utkání. Na ledě Benátek nad Jizerou dokázali svého soupeře výrazně přestřílet a po zápase se radovali z výhry 6:3.
25.8.Slovan opět vítězně, Vrchlabí poprvé v přípravě padloUNL - VLB 3:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V pátém přípravném utkání přijel na led Slovanu nováček z Vrchlabí. Utkání, kterému udávaly směr přesilové hry musel Slovan otáčet. Nakonec se to, díky brankám Ondřeje Bláhy, Aleše Furcha a vítěznému samostatnému nájezdu Jiřího Severy, povedlo. Nutno také vyzdvihnout Anatolije Protasenju, jenž dvě branky připravil a v penaltovém rozstřelu také uspěl. K odvetě odjíždí Slovan do Vrchlabí přesně za týden, což je také nejbližší přípravné utkání žluto-modrých.
24.8.Do Ústí míří nováček z VrchlabíUNL - VLB 3:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V pořadí páté přípravné utkání před novou sezonou čeká hokejisty Slovanu. Po týdenním tréninkovém drilu opět na domácím ledě. Tentokrát půjde o velmi zajímavý souboj s nováčkem soutěže, Vrchlabím. Utkání startuje v Ústí nad Labem od 18.00. Přijďte Slovan povzbudit v souboji s jistě zajímavým soupeřem.
22.8.Dorost: Ústí přehrálo Litoměřice, Vondráček vstřelil dva gólyLTM - UNL 3:7, 4.kolo | Jan ProšekLitoměřice - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Litoměřic si vypracovali vedení 5:0, pak se prosadili i domácí. Slovan derby se Stadionem vyhrál 7:3, Vojtěch Vondráček vstřelil dva góly.
20.8.Pojďme pořídit nového maskota SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Pamatujete si doby, kdy se po ledě proháněl a mezi diváky chodil oblíbený maskot Slovanu Viktor? Rádi bychom společně s Vámi a díky našim sponzorům pořídili nového maskota, který by rozdával radost během domácích zápasů a na vybraných promo akcích Slovanu.
19.8.Zkušený Marek Schwarz hodnotil svou premiéru v dresu SlovanuUNL - KAD 6:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Dvojnásobný extraligový šampion, dvakrát bronzový z mládežnických mistrovství světa, nejlepší brankář MS U18 a U20, šest odchytaných zápasů v NHL. To je jen výčet úspěchů Marka Schwarze. Včera tento zkušený brankář poprvé oblékl dres Slovanu a v rámci spolupráce s Mladou Boleslaví by to nemělo být vůbec naposled. V našem rozhovoru si můžete přečíst jeho prvotní dojmy a další zajímavosti.
19.8.Dorost: Slovan prohrál s HvězdouHVP - UNL 6:1, 3.kolo | Jan ProšekPraha - Další přípravný zápas odehráli ústečtí dorostenci. V Praze nastoupili proti Hvězdě a domácí tým zápas vyhrál 6:1. Za Ústí se dokázal trefit ve 46. minutě Kincl.
18.8.Michal Biedermann láká nové hokejové rozhodčí do Ústí nad LabemJiří CíchaÚ s t í n/L. - Ústecká komise rozhodčích shání nové tváře do svého rozhodčovského týmu, ať už na ledovou plochu nebo i na pozici pomocných rozhodčích. Pokud máš zájem, tak se ozvi na mailovou adresu v článku. Michal Biedermann je v letošním ročníku pověřen vedením komise. Jeho kariéra pruhovaného muže začala už před třiadvaceti lety a pokračuje dodnes.
18.8.Junioři: Ústí v přípravě díky hattricku Jana Tůmy porazilo MostUNL - MOS 4:3, 2.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecký juniorský tým nastoupil do prvního přípravného zápasu. Na domácím ledě hostil Most. Slovan se po zápase radoval z výhry 4:3. Velký podíl na tom měl Jan Tůma, který byl u všech branek svého týmu. Tři sám dal a na poslední přihrál Pavlu Tomšíkovi.
18.8.Slovan si poradil s Trhači, vyhrál o čtyři brankyUNL - KAD 6:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - První vítězné utkání si dnes připsal Slovan, když na svém ledě porazil Kadaň. Ústečtí byli lepší téměř celý zápas, první třetinu vyhráli 1:0. V té druhé nejprve přišlo vyrovnání a pak spanilá jízda domácích útočníků. Třetí třetina byla ozdobena bitkou mezi Havránkem a Foltýnem. Poslední branku utkání zařídil kadaňský Veselý.
17.8.V přípravě opět doma. Slovan čeká odveta proti KadaniUNL - KAD 6:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - V pořadí čtvrté přípravné utkání před novou sezonou čeká hokejisty Slovanu. Podruhé změříme síly s nedalekou Kadaní. První duel jsme v Kadani prohráli 3:1. Je tedy soupeři co vracet. Utkání začíná v Ústí nad Labem v úterý od 18:00. Bude slavit Slovan první vítězství v sezoně?