OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V srpnu 2018 vyšly tyto články:

12>>
31.8.Slovan podlehl na domácím ledě drážďanským lvůmUNL - DRD 1:2, 0.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V předposledním přípravném utkání se Slovan střetl s týmem Dresdner Eislöwen. V první třetině se německý tým rychle prosadil a následně se dostal do dvoubrankového vedení. To se Slovanu podařilo ve třetí třetině snížit po Tůmově brance. Ta však nestačila na vyrovnání a Drážďany si domů odvážejí výhru 2:1.
30.8.Slovan se vrací domů, nastoupí proti DrážďanůmUNL - DRD 1:2, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Rakouské soustředění doplněné o dva zápasy je pryč. Ústečtí hokejisté se vrátili domů a hned je čeká další práce. V pátek od 18 hodin nastoupí proti nedalekým Drážďanům. Oba týmy se nachází ve fázi přípravy, Ústí se daří o poznání lépe.
29.8.Předposlední přípravný zápas dorost zvládlHVP - UNL 2:4, 0.kolo | Jan ProšekPraha - Odveta za domácí nepovedený duel vyšla na výbornou. Ústečtí dorostenci dokázali Hvězdě Praha oplatit porážku. Slovan doma prohrál 5:8, nyní se hrálo v Praze a žlutomodří porazili svého soupeře 4:2. Dva góly dali Bár a Bauer.
29.8.Z Rakouska si Slovan odváží i druhou výhru, Roubík vstřelil hattrickZEL - UNL 1:6, 0.kolo | Jan ProšekÚstečtí hokejisté zvládli i druhý zápas, který sehráli v rámci soustředění v Rakousku. Zeller Eisbären tentokrát inkasoval šest branek, a tak se mohl Slovan radovat z výhry 6:1. Hattrickem se na tom podílel Jaroslav Roubík.
28.8.Slovan zvítězil v prvním utkání proti RakušanůmZEL - UNL 2:3, 0.kolo | Jiří CíchaSlovan vstoupil do utkání s chutí vstřelit branky a držet si tak vedení po celé utkání, ale to se mu nepodařilo. I když sice vstřelil první branku, tak v prostřední třetině dvakrát v krátkém čase inkasoval. V závěrečné třetině dokázal vyrovnat a v samostatných nájezdech poté také zvítězit.
27.8.Slovan odehraje v Rakousku dva zápasyZEL - UNL 2:3, 0.kolo | Jan ProšekÚstečtí hokejisté už jsou na soustředění v rakouském Zell am See. Kromě tvrdého tréninku a poctivé přípravy na nadcházející sezónu čeká na svěřence Jana Čalouna a Vladimíra Machuldy také dvojice přípravných zápasů. Nastoupí proti EK Zeller Eisbären.
27.8.Norové v Ústí vyhráliUNL - NOR 4:8, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Každá série jednou končí. Ústečtí hráči nestačili v přípravě na Norsko a poprvé v přípravě prohráli. V domácím dresu se i tak blýskl Tomáš Čermák, který jednu branku vstřelil a na dvě přihrál.
26.8.Dorost porazil Litoměřice, gól neinkasovalLTM - UNL 0:5, 0.kolo | Jan ProšekLitoměřice - Sedmý přípravný zápas odehrál ústecký mladší dorost proti Litoměřicím. Slovan svého soupeře přestřílel 48:33 a porazil 5:0. Na výhře v severočeském derby se výrazně podíleli Morvay, autor hattricku a brankář Müller, který neinkasoval.
24.8.Junioři sehráli s Kralupy bohatý zápas na góly i trestné minutyUNL - KNV 9:5, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Junioři kráčí v přípravě stále bez porážky. V páteční podvečer přivítali na svém ledě Kralupy. Za domácí se blýskl Čermák, který v utkání zaznamenal hattrick a jednu asistenci. Utkání bylo vyhrocené, rozhodčí celkem rozdali 24 trestů.
23.8.První týden v září proběhne tisková konferenceTisková zprávaÚ s t í n/L. - Začátek sezony se už blíží, a proto pro Vás chystáme předsezonní tiskovou konferenci. Ta bude přístupná nejen sponzorům, ale také široké veřejnosti a uskuteční se ve čtvrtek 6. září od 17:00 hod. Pokud o ni máte zájem, tak dorazte do VIP salónku na zimním stadiónu. Pro vstup využijte prostřední vstup pro hráče A týmu. Těšíme se na Vaši účast.
22.8.Chceme znovu zaplnit kotel, říká speaker Ústeckých Patriotů Roman DanišJan ProšekÚ s t í n/L. - Desítky hodin tvoří nejen kreativní část ústeckého fanklubu choreografii na vybrané domácí zápasy. Jejich výtvor je vidět jen pár minut. Roman Daniš, jeden ze zakladatelů Ústeckých Patriotů a také speaker, je během zápasů otočen zády ke hře a diriguje fandění.
22.8.Ročník 2008 a mladší vyhráli turnaj v OlomouciTisková zpráva

O víkendu 18. a 19. srpna 2018 se v Olomouci uskutečnil skvěle připravený a obsazený turnaj pro hráče ročníku 2008 a mladší. Dívky mohly být ročníku 2007. Turnaje se účastnilo šest týmů a každý hrál s každým 3x15 minut čistého času. Hráče Slovanu čekalo pět zápasů.

22.8.Dorostenci si poradili s LitoměřicemiUNL - LTM 9:2, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Další povedený zápas odehrál ústecký dorost. Na svém ledě hostil Litoměřice a pro svého soupeře si připravil tři branky v každé třetině. Slovan svého soupeře porazil 9:2. Průša zaznamenal hattrick.
21.8.Slovan poprvé v přípravě padl, nestačil na KladnoKLA - UNL 6:4, 0.kolo | Jan ProšekKladno - Ústečtí hokejisté odehráli další přípravný zápas. Odveta proti Kladnu přinesla výhru Rytířů. Prosadily se ikony obou klubů - Jaroslav Roubík a Jaromír Jágr. Slovan padl 4:6, podobně jako v Ústí rozhodla znovu třetí třetina.
20.8.Slovan nastoupí v přípravě opět proti KladnuKLA - UNL 6:4, 0.kolo | Marek VachtaV pořadí k pátému přípravnému utkání nastoupí ústečtí hokejisté 21.8. 2018 od 17:30 na kladenském ledě. Tentokrát opět proti tradičnímu soupeři z Kladna, kterého už dokázali jednou v přípravě porazit. Slovan v přípravě ještě ani jednou nezaváhal, podaří se mu vítěznou šňůru prodloužit? Můžete sledovat na onlajnech.
20.8.Kropáčkův MemoriálTisková zprávaO víkendu 25. a 26. srpna 2018 se na zimním stadionu v Ústí nad Labem bude konat 43. ročník turnaje s názvem Kropáčkův memoriál. Je určen pro hráče ročníku 2007 a mladší. Akce se účastní vedle pořádajícího Ústí také Hvězda Praha, Sparta Praha, Piráti Chomutov, Drážďany a Mladá Boleslav. Přijďte se podívat a podpořit tak ústecké hráče.
19.8.Ústecký dorost nestačil v domácím prostředí na HvězduUNL - HVP 5:8, 0.kolo | Jan ProšekCelkem třináct branek viděli diváci v přípravném zápase dorostu mezi Ústím a Hvězdou Praha. Po dvou třetinách platil vyrovnaný stav 3:3. Třetí část hry vyšla výrazně lépe hostům, vstřelili pět branek a dokázali vyhrát 8:5. Slovanu tento domácí zápas nevyšel podle představ.
19.8.Dorost prohrál v DrážďanechDRD - UNL 4:1, 0.kolo | Jan ProšekDrážďany - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Za Drážďany hráli hráči ročníků 2002 a 2003. Slovan vyslal na branku soupeře 17 střel a dokázal se prosadit jednou. Domácí tým vstřelil čtyři branky a vyhrál 4:1.
18.8.Tento týden byl velmi náročný, říká střelec rozhodující trefy Antonín MelkaUNL - LFW 3:1, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Stále stoprocentní. Ústečtí hokejisté vyhráli i zápas nad Lužickými liškami. Rozhodující trefu zaznamenal Antonín Melka, který po zápase ocenil práci spoluhráčů.
17.8.Slovan v přípravě porazil i německého soupeřeUNL - LFW 3:1, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Po dvou letech došlo znovu na měření sil Slovanu a druholigového německého celku EHC Lausitzer Füchse. Po dvou letech však znovu zvítězil domácí Slovan, tentokrát 3:1. Branku ve druhém po sobě jdoucím zápasu vstřelil Milan Davídek a Roman Chlouba.