OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V srpnu 2009 vyšly tyto články:

12>>
31.8.Lvy v závěru přípravy prověří KadaňUNL - KAD 6:1, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi se loučí s herní přípravou. Desátým utkáním s Kadaní ukončí své letošní přípravné předsezónní účinkování. Regionální souboj startuje v ústecké Zlatopramen Aréně v úterý 1.září v 18:00. Kdo na ústecký zimní stadion nedorazí, může průběh zápasu sledovat v tradičním online přenosu.
27.8.Přátelský zápas v Chomutově byl předčasně ukončenCHM - UNL 1:1, 0.kolo | Miroslav Kučera, Hana VeigendováÚ s t í n/L. - V dalším přípravném zápase zavítali Ústečtí Lvi na led Chomutova. V úvodní třetině se diváci gólu nedočkali. Na první branku se čekalo až do poloviny druhého dějství, kdy za ústecké hokejisty skóroval Vrtek. V závěrečné třetině se Chomutovským podařilo vyrovnat, ale zápas se vítěze nedočkal. Utkání bylo předčasně domluvou ukončeno díky rostoucím potyčkám na ledě – hlavním aktérem jedné z potyček byl František Bombic, který si vyšlápl na ústeckého Jiřího Zemana.
26.8.Je škoda, že jsme dostali gól chvíli před koncem, říká Jan HeřmanSPA - UNL 5:4, 0.kolo | Hana VeigendováV semifinálovém zápase proti pražské Spartě nastoupil i útočník Jan Heřman, který dnes vstřelil svůj první gól v letošních přípravných zápasech. Ústeckým Lvům se nepovedl vstup do utkání. Čtyřbrankové manko pak doháněli ve druhé a třetí třetině. „První třetinu jsme hráli ustrašenej hokej, pak se to postupně vyrovnávalo. Možná, že tu poslední třetinu jsme i Spartu trošku zatlačili,“ přemítal po utkání tento rychlý útočník.
26.8.Ve čtvrtek přátelsky do ChomutovaCHM - UNL 1:1, 0.kolo | Vít ČepickýÚ s t í n/L. - Ústečtí fandové si užili letní přípravu, v jakou snad ani nedoufali. Velkou měrou se o to postaral letní Tipsport Cup, v němž se Lvi probojovali až do finálové čtyřky. Nicméně začátek první ligy je ještě daleko a svěřence trenéra Rosola čekají ještě dva přípravné zápasy. Tentokrát se zástupci první ligy. Jako první je na řadě Chomutov. Utkání začíná na ČEZ stadionu 27. srpna 2009 v 17:30.
25.8.V dramatickém závěru semifinále byla nakonec šťastnější SpartaSPA - UNL 5:4, 0.kolo | Sparta, Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Semifinálový zápas mezi Spartou a Ústeckými Lvy nebyl nic pro slabší povahy. Když se v první třetině podařilo Sparťanům odskočit o čtyři branky, zdálo se, že je vše rozhodnuto. Ale nebylo! Ústečtí Lvi se nevzdali a zabojovali! První snížení přišlo z hokejky Kloze, po něm mířil přesně do černého Heřman. V závěrečné třetině snižoval na 4:3 Pšurný a o vyrovnávací branku se postaral Milan Mikulík. Když už se zdálo, že zápas dospěje do prodloužení, tak přesnou tečí poslal Broš Sparťany do finále.
24.8.Finiš poháru: Lvi jedou na SpartuSPA - UNL 5:4, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Finiš letního poháru je na spadnutí! Ústeckým Lvům se v přípravě daří, což mohou potvrdit už v úterý 25.srpna od 18:00 v holešovické Tesla Areně. Ústečtí Lvi se totiž v semifinále Tipsport Cupu postaví pražské Spartě. Kdo na led soupeře nedorazí, může průběh utkání sledovat v tradičním onlajnu. Zápas neunikne ani televizním obrazovkám, utkání vysílá ČT4 Sport!
20.8.Pohádka o Slovanu pokračujeMartin PešoutÚ s t í n/L. - Je to tady! Nečekal to nikdo, ale Slovanu se to povedlo. Mezi čtyřmi extraligovými celky vypadali Ústečtí jako chudí příbuzní, ale na ledě to všem ukázali!
20.8.Pocity mám smíšené, říká FialaUNL - LIT 4:3, 0.kolo | Vít ČepickýÚ s t í n/L. - Krásné ofenzivně laděné představení nabídli divákům slušně zaplněné Zlatopramen arény domácí borci. Litvínov byl neškodným mužstvem, přesto byl vývoj utkání poměrně dramatický. Žlutomodří, zvyklí pobývati v útočném pásmu, občas zapomínali na zadní vrátka. Brankář Radek Fiala tak vůbec neměl jednoduchou úlohu - musel řešit ojedinělé, ale o to nebezpečnější výpady hostů.
20.8.Ani Chomutov v Ústí neuspělUNL - CHM 5:3, 0.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi sehráli dvě krušnohorská derby ve dvou dnech a obě vítězně! Po včerejším skalpu extraligového Litvínova si poradili s Chomutovem, s nímž budou patřit k favoritům první ligy. Hosté v Ústí zvládli srovnat z 1:3 na 3:3, na další zásahy Kloboučka a Vrtka z poslední desetiminutovky již odpovědět nedokázali. Příštím zápasem v přípravě Lvů bude úterní semifinále Tipsport cupu na Spartě.
20.8.Bylo to svižný utkání, tvrdí VrtekUNL - CHM 5:3, 0.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi ani dnes neokusili hořkost porážky. Po středeční výhře nad Litvínovem a postupu do semifinále Tipsport Cupu přivítali na svém ledě hokejisty z Chomutova, které porazili v poměru 5:3, kdy postupně skórovali Šaffer, Kloz, Čaloun, Klobouček a Vladislav Vrtek. Právě poslední jmenovaný dával „uklidňující“ gól – „Udělal jsem kličku na obránce, vyzkoušel blafák na brankáře a vyšlo to, “ povídal s úsměvem na rtech tento rychlý útočník.
19.8.Ve čtvrtek na ChomutovUNL - LIT 4:3, 0.kolo | Aleš Koukal, Hana Veigendová, Jan KlenerÚ s t í n/L. - Ve čtvrtek se Ústečtí Lvi představí v dalším severočeském derby – tentokrát na svém ledě přivítají v přátelském utkání hokejisty z Chomutova. Chomutovští v letošní přípravě vyhráli pouze dva ze šesti zápasů (poslední utkání s Plzní bylo přerušeno kvůli výpadku proudu na ČEZ stadionu). To Slovan je na tom o něco lépe – ústeckým hokejistům se podařilo ze šesti utkání tři vyhrát a jednou remízovat. Podaří se Slovanu opět „bodovat“? To se dozvíte, když zavítáte 20.8.2009 od 18:00 do Zlatopramen Areny a podpoříte v tradičním klání Ústecké Lvy.
19.8.Lvi se probojovali do semifinále TC!UNL - LIT 4:3, 0.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Ve čtvrtém kole Tipsport Cupu skupiny "B" přijelo za Ústeckými Lvy do jejich arény mužstvo z nedalekého Litvínova. Již od první minuty zápas nabral na vysoké rychlosti a kvalitě. Utkání bylo velmi napínavé a celkově se rozhodlo až ve třetí třetině. Celek z Litvínova přijel s několika svými juniory, kteří Lvy pořádně prohnali po ledě. Skvěle se předvedl i litvínovský Vojtěch Kubinčák, jenž vstřelil hattrick. Ani ten jeho týmu ale nepomohl k vítězství, a tak dále do Prahy na Spartu díky víěznému gólu Jana Alinče pojedou Ústečtí Lvi.
18.8.DJ Ludweek: Doufám, že fanoušci získají lepší pocit ze zápasu!Jan FeudallÚstí n/L – Nejen hokejisté se připravují na novou sezónu. V přípravě je i skladba doprovodného programu pro diváky během domácích zápasů Lvů ve Zlatopramen Areně. V našem článku se zaměříme na zvukový doprovod, který fanoušci vnímají během přerušení hry. V nadcházející sezóně se bude o hudbu starat Filip Ludvík alias „DJ Ludweek“.
18.8.Přepíše Slovan historii?!UNL - LIT 4:3, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi míří vysoko! Už dlouho nebyl Slovan blízko takové senzace. Jediná výhra nad Litvínovem ho dělí od postupu do semifinále letního Tipsport Cupu. To, s čím nepočítal ani ten nejzarytější fanoušek žlutomodrých, se dost možná stane skutečností! Defilé základní skupiny B začíná ve středu 19.srpna od 18:00. Postoupí Lvi mezi nejlepší čtyři účastníky turnaje?
16.8.Andrej Novotný začíná sezonu zdravýUNL - KLA 2:3, 0.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Zatímco mezi ústeckými útočníky budou trenéři složitě vybírat hráče, které musejí vyřadit z kádru, u obránců, zdá se tak složitou úlohu mít nebudou. Jedinou novou tváří mezi obránci je Milan Vobořil. Na šest dvojic doplňují zadní řady nezkušení mladíci a junioři. A tak někteří zkušení ústečtí borci tvoří pár s nadějemi do budoucna. Jedním z takových je i Andrej Novotný. Poslední týden vedle sebe zaučoval Davida Mizeru.
13.8.Podruhé Lvi už srovnat nezvládli UNL - KLA 2:3, 0.kolo | Karel FilasÚ s t í n. L. - V druhém meření sil s Kladnem Ústečtí špatně rozehrané utkání dorovnat nezvládli a prohráli 2:3. Z tříbrankového náskoku hostů umazali brankami Kloze a Andreje Novotného jen dvě čárky, na víc jim čas nezbyl. Další utkání sehrají v rámci Tip sport cupu příští týden netradičně ve středu proti Litvínovu.
13.8.Toman: Rozhodlo kladenské srdíčko!UNL - KLA 2:3, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Tři, dva, jedna, konec! Ústecký obrat nezískal finálních rozměrů, Lvi tak z ledu odcházejí poraženi. Jedna série skončila, další možná začíná. Pod domácí kapitulaci se podepsal i kladenský bek Milan Toman, srdcař se vším všudy, jenž v dobách minulých mimo jiné proháněl puky i ve žlutomodrých barvách. „Měli jsme solidní gólový náskok. Ale místo klidného závěru z utkání bylo ještě pořádné drama!,“ vypráví ve svých pozápasových dojmech. Přidává se i Petr Mudroch, kladenská posila z Karlových Varů. „Zásadní byly přesilovky a ty z našeho pohledu nebyly ideální.“
13.8.Je na čem stavět, říká AlinčUNL - KLA 2:3, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Znovu řádil. Připravoval šance, ohrožoval hostující branku a nakonec přihrál na úvodní gól. Jan Alinč v utkání s Kladnem (2:3) potvrdil, že bude platným hráčem. „Měli jsme příležitosti i na to, abychom utkání otočili a zvítězili,“ analyzuje v pozápasovém rozhovoru.
12.8.Ve čtvrtek odveta! Přijede Kladno!UNL - KLA 2:3, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Šestnáct dní po herním prologu nastává čas odvety. Do ústecké arény totiž ve čtvrtek přijíždí HC Geus Okna Kladno. Koncem července se oba celky střetly na středočeském ledě a divákům nabídly divokou gólovou přestřelku po remíze 6:6. Je na co se těšit, přípravný zápas startuje ve čtvrtek 13.srpna v 18:00! Kdo na stadion nedorazí, dění může sledovat v tradičním online přenosu.
11.8.Ústečtí Lvi podlehli Bílým TygrůmLIB - UNL 3:2, 0.kolo | Tomáš Pavlíček, Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Ve třetím utkání Tipsport hockey cupu se Ústečtí Lvi představili na ledě Liberce. Do utkání vstoupili aktivněji Liberečtí, ale byli to právě ústečtí hokejisté, kteří odcházeli do šaten s jednobrankovým náskokem. V prostředním dějství se nejdříve domácím podařilo vyrovnat a v samotném závěru třetiny odskočit o jednu branku. V poslední části se diváci gólu nedočkali, a tak se v souboji šelem radovali Liberečtí.