PŘÍP: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2017 vyšly tyto články:

31.7.Konec čekání. Slovan míří k prvnímu přípravnému zápasu do LitvínovaJan ProšekÚ s t í n/L. - Dlouhé čekání je u konce. Na ústecké hokejisty čeká první ze sedmi přípravných zápasů. První srpnový den zamíří tým vedený Miroslavem Machem a Tomášem Marešem do nedalekého Litvínova, kde se utká s domácím extraligovým týmem. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30 a zápas můžete sledovat na onlajnech.
31.7.Piráti Chomutov těsnou výhrou přehráli mladší dorostence UNL - CHM 4:6, 0.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Piráti Chomutov přehráli mladší dorostence v posledním zápase miniturnaje 4:6. Zápas byl vyrovnaný po celou dobu utkání a nebylo jasné, kdo nakonec z této bitvy vzejde jako vítěz.
30.7.Mladší dorost porazil americký tým Ice Dogs Bantam AAUNL - IDB 4:2, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V dalším zápase dokázal mladší dorost už vyhrát. Porazil pensylvánský tým Dogs Bantam AA. Dvě branky dokázal vstřelit australský hráč ve službách Ústí nad Labem Kale Costa. I díky němu dokázal Slovan vyhrát 4:2.
28.7.Mladší dorostenci nestačili na GH Pro AcademyGHP - UNL 4:3, 0.kolo | Jan ProšekMladší dorostenci nestačili v přípravném zápase na svého soupeře. Hokejisté GH Pro Academmy dokázali vyhrát 4:3. O své výhře rozhodli v posledních minutách zápasu.
25.7.HSM 2017: S malými hokejisty potrénoval i Marek ŽidlickýMartin PešoutÚ s t í n/L. - S Hokejovým soustředěním mládeže v těchto dnech pomáhá na ledě ústeckého zimního stadionu kromě řady ústeckých hokejových osobností také bývalý legendární obránce Marek Židlický, který přijal pozvání Jana Čalouna a předává mladým hokejistům cenné rady a zkušenosti.
23.7.Vytvoříme partu jako vloni a chceme úspěch, říká obránce Patrik HusákMartin PešoutÚ s t í n/L. - Hokejisté Slovanu se v neděli 23. července sešli k prvnímu tréninku na ledě v rámci přípravy na nadcházející sezónu. Mezi hráči na ledě byl i obránce Patrik Husák, který povyprávěl o začátku přípravy i svých postřezích na WSM ligu.
23.7.Slovan poprvé na ledě! Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - V neděli 23.7. vyjeli krátce před 17 hodinou hokejisté Slovanu k úvodnímu tréninku na ledovou plochu. Tréninku se zúčastnilo celkem 35 hráčů.
23.7.Letní přípravu mám rád, prozradil Jakub Soukup Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Po letní přípravě vyjeli hokejisté na ledovou plochu. Na ledové ploše nechyběla ani jedníčka z minulé sezóny Jakub Soukup, jenž strávil letní přípravu v Litvínově.
19.7.Slovan doma začínat nebude!Jiří CíchaÚ s t í n/L. - První zápas našeho celku měl být před zraky domácích fanoušků s nováčkem WSM ligy VHK ROBE Vsetín, ale nakonec tomu tak nebude.
12.7.Jan Dlouhý se podruhé zúčastnil charitativní akce, která pomáhá dětemRedakceRádi bychom fanoušky ústeckého hokeje (a nejen je) informovali o aktivitách ústeckých sportovců, kteří jsou kromě svého profesního a sportovního života ochotni věnovat svůj volný čas a energii pomoci handicapovaným dětem. A tím vlastně i ukázat, že být sportovcem neznamená v dnešní době vždy jen honbu za úspěchem a penězi, jak si někteří myslí, ale jít ostatním příkladem. V tomto případě v nezištné pomoci těm nejpotřebnějším. Řeč je o brankáři, charitativní akce v Praze se totiž již druhým rokem zúčastnil Honza Dlouhý.
10.7.Srpen bude ve znamení mládežnických memoriálůJiří CíchaÚ s t í n/L. - Před novou sezonou si hned dvě mládežnické kategorie prověří svoji připravenost na memoriálech. Hokejisté ročníku narození 2004 se zúčastní Janderova memoriálu a o dva roky starší hráči se představí na Kropáčkově memoriálu. Prvně jmenovaného turnaje se zúčastní celkem 80 dětí, toho druhého pak 120. Oba jsou na programu v druhé půlce srpna.
7.7.Za ocenění jsem rád, říká Milan HejdukJan ProšekÚ s t í n/L. - V minulosti přinesly oficiální internetové stránky ústeckého hokeje rozhovory s Milanem Hejdukem. Hovořil o svých začátcích, olympijských hrách v Naganu či aktuální situaci v českém hokeji. Nyní se, v první části videorozhovoru, rozpovídal o svých oceněních v Coloradu i v Ústí.
2.7.Permanentní vstupenky pro sezónu 2017/2018Tisková zpráva Fandíš Slovanu permanentně? Pořiď si sezonní vstupenku a získej spoustu výhod! Předprodej permanentních vstupenek začíná ve středu 5. července.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan na výhru nedosáhl ani ve třetím přípravném zápase

Most - Slovanu po dvou prohrách 1:3 nevyšlo podle představ ani třetí přípravné utkání, na mosteckém... Celý článek

Miroslav Mach: Příprava probíhá dle plánu

Ú s t í n/L. - Trenéři A týmu jsou s probíhající přípravou spokojeni, litují odložených utkání s... Celý článek

Hokejové soustředění mládeže je ve své půlce

Ú s t í n/L. - Právě probíhá 5. ročník Hokejového soustředění mládeže (HSM 2020). Akce je zaměřena... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv