Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2017 vyšly tyto články:

31.7.Konec čekání. Slovan míří k prvnímu přípravnému zápasu do LitvínovaJan ProšekÚ s t í n/L. - Dlouhé čekání je u konce. Na ústecké hokejisty čeká první ze sedmi přípravných zápasů. První srpnový den zamíří tým vedený Miroslavem Machem a Tomášem Marešem do nedalekého Litvínova, kde se utká s domácím extraligovým týmem. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30 a zápas můžete sledovat na onlajnech.
31.7.Piráti Chomutov těsnou výhrou přehráli mladší dorostence UNL - CHM 4:6, 0.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Piráti Chomutov přehráli mladší dorostence v posledním zápase miniturnaje 4:6. Zápas byl vyrovnaný po celou dobu utkání a nebylo jasné, kdo nakonec z této bitvy vzejde jako vítěz.
30.7.Mladší dorost porazil americký tým Ice Dogs Bantam AAUNL - IDB 4:2, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V dalším zápase dokázal mladší dorost už vyhrát. Porazil pensylvánský tým Dogs Bantam AA. Dvě branky dokázal vstřelit australský hráč ve službách Ústí nad Labem Kale Costa. I díky němu dokázal Slovan vyhrát 4:2.
28.7.Mladší dorostenci nestačili na GH Pro AcademyGHP - UNL 4:3, 0.kolo | Jan ProšekMladší dorostenci nestačili v přípravném zápase na svého soupeře. Hokejisté GH Pro Academmy dokázali vyhrát 4:3. O své výhře rozhodli v posledních minutách zápasu.
25.7.HSM 2017: S malými hokejisty potrénoval i Marek ŽidlickýMartin PešoutÚ s t í n/L. - S Hokejovým soustředěním mládeže v těchto dnech pomáhá na ledě ústeckého zimního stadionu kromě řady ústeckých hokejových osobností také bývalý legendární obránce Marek Židlický, který přijal pozvání Jana Čalouna a předává mladým hokejistům cenné rady a zkušenosti.
23.7.Vytvoříme partu jako vloni a chceme úspěch, říká obránce Patrik HusákMartin PešoutÚ s t í n/L. - Hokejisté Slovanu se v neděli 23. července sešli k prvnímu tréninku na ledě v rámci přípravy na nadcházející sezónu. Mezi hráči na ledě byl i obránce Patrik Husák, který povyprávěl o začátku přípravy i svých postřezích na WSM ligu.
23.7.Slovan poprvé na ledě! Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - V neděli 23.7. vyjeli krátce před 17 hodinou hokejisté Slovanu k úvodnímu tréninku na ledovou plochu. Tréninku se zúčastnilo celkem 35 hráčů.
23.7.Letní přípravu mám rád, prozradil Jakub Soukup Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Po letní přípravě vyjeli hokejisté na ledovou plochu. Na ledové ploše nechyběla ani jedníčka z minulé sezóny Jakub Soukup, jenž strávil letní přípravu v Litvínově.
19.7.Slovan doma začínat nebude!Jiří CíchaÚ s t í n/L. - První zápas našeho celku měl být před zraky domácích fanoušků s nováčkem WSM ligy VHK ROBE Vsetín, ale nakonec tomu tak nebude.
12.7.Jan Dlouhý se podruhé zúčastnil charitativní akce, která pomáhá dětemRedakceRádi bychom fanoušky ústeckého hokeje (a nejen je) informovali o aktivitách ústeckých sportovců, kteří jsou kromě svého profesního a sportovního života ochotni věnovat svůj volný čas a energii pomoci handicapovaným dětem. A tím vlastně i ukázat, že být sportovcem neznamená v dnešní době vždy jen honbu za úspěchem a penězi, jak si někteří myslí, ale jít ostatním příkladem. V tomto případě v nezištné pomoci těm nejpotřebnějším. Řeč je o brankáři, charitativní akce v Praze se totiž již druhým rokem zúčastnil Honza Dlouhý.
10.7.Srpen bude ve znamení mládežnických memoriálůJiří CíchaÚ s t í n/L. - Před novou sezonou si hned dvě mládežnické kategorie prověří svoji připravenost na memoriálech. Hokejisté ročníku narození 2004 se zúčastní Janderova memoriálu a o dva roky starší hráči se představí na Kropáčkově memoriálu. Prvně jmenovaného turnaje se zúčastní celkem 80 dětí, toho druhého pak 120. Oba jsou na programu v druhé půlce srpna.
7.7.Za ocenění jsem rád, říká Milan HejdukJan ProšekÚ s t í n/L. - V minulosti přinesly oficiální internetové stránky ústeckého hokeje rozhovory s Milanem Hejdukem. Hovořil o svých začátcích, olympijských hrách v Naganu či aktuální situaci v českém hokeji. Nyní se, v první části videorozhovoru, rozpovídal o svých oceněních v Coloradu i v Ústí.
2.7.Permanentní vstupenky pro sezónu 2017/2018Tisková zpráva Fandíš Slovanu permanentně? Pořiď si sezonní vstupenku a získej spoustu výhod! Předprodej permanentních vstupenek začíná ve středu 5. července.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan bojoval statečně a odváží si z Přerova jeden bod

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté zavítali ve čtrnáctém kole Chance ligy na led dalekého Přerova. K... Celý článek

Junioři: Napínavé drama nakonec ovládla juniorka Kobry Praha

Ú s t í n/L. - V jedenáctém kole ligy juniorů přivítal Slovan soupeře z Kobry Praha. Utkání patřilo... Celý článek

PREVIEW: V sobotu na sebe narazí Zubři a Lvi

Ú s t í n/L. - Oběma týmům se v poslední době daří. Slovan si doma poradil s Porubou, Přerov vyhrál... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv