Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2004 vyšly tyto články:

31.7.Do Děčína přijede PísekUNL - PIS 3:0, 0.kolo | Tadeáš DrahorádDruhý přípravný zápas sehraje Slovan s jihočeským Pískem. Hosté by mohli přivézt i svojí největší hvězdu - exreprezentanta Romana Horáka, jenž s týmem trénuje. Písek, který hrál v uplynulé sezóně o udržení v 1.lize, startuje utkáním se Lvy šestizápasové turné po stadionech soupeřů. Duel začíná v pondělí v 18:00 na zimním stadioně v Děčíně.
30.7.Slovan prohrál s libereckými TygryLIB - UNL 2:0, 0.kolo | Jan Mráček, Tadeáš DrahorádPrvní přípravné utkání mají Lvi za sebou. Utkali se v něm s libereckými Tygry. Utkání bylo už z několika pohledů neobvyklé. Hrálo se na čtyři dvacetiminutovky a v zápase se objevily dvě rozdílné sestavy v týmu Tygrů. Ani za osmdesát minut nedokázal Slovan vstřelit branku a prohrál 0:2.
29.7.S přípravou jsem spokojený, říka HynekMartin ŘežábekD ě č í n - Mužstvo Ústeckých Lvů od pondělí trénuje na ledě. Rekonstrukce stadionu jim ale komplikuje situaci a musí každý den dojíždět do Děčína, kde tráví celý den. My jsme se na část takového dne zajeli podívat a položili i několik otázek trenérovi Pavlu Hynkovi.
29.7.První přípravný zápas sehrají Ústečtí Lvi v LiberciLIB - UNL 2:0, 0.kolo | Václav TrávníčekL i b e r e c – První přípravný zápas sehraje celek Ústeckých Lvů v pátek 29. července na ledě extraligového Liberce. V souboji dvou šelem se poprvé představí posílený celek Ústeckých Lvů, favorizovat lze však spíše severočeské Tygry, zvláště díky jejich letním posilám. Do města pod Ještědem totiž v průběhu horkých dnů zamířily takové hvězdy, jako brankář Milan Hnilička, obránce Miroslav Duben či útočníci Jan Tomajko a Lubomír Rataj. Zápas začne v liberecké malé hokejové hale v 17:00, vstup na utkání je zdarma.
27.7.Lví aréna - 11. díl 22. 7. - 27. 7. 2004 - stavba mantineluStefi (Štěpán Tóth)
Ú s t í n/L. - A jsme tady s dalším dílem rekonstrukce. Ve čtvrtek 22. 7. začala stavba mantinelů a dnes (27. 7.) je už téměř hotová. Pracuje se na střídačkách a trestných lavicích. Pokračují dále práce na zázemí aktérů utkání. Vyrostly zdi šaten a socialního zařízení, dodělán je vjezd a výjezd rolby
27.7.Permanentky pro sezonu 2004/2005Martin Řežábek, Tadeáš DrahorádÚ s t í n/L. - Hokejisté Slovanu včera poprvé skočili na led a už v pátek je čeká přátelské zápas v Liberci, kterým zahájí sezonu 2004/2005. V té se v rámci mistrovských utkání představí poprvé na zrekonstruovaném stánku 18.9.2004 proti Písku. Od tohoto zápasu budou také platit nové permanentky, které přinášejí řadu výhod. Prodej permanentek v prodejní síti a na sekretariátu klubu začne v pondělí 2. srpna.
22.7.TOP 10 okamžiků sezonyMartin Řežábek
Ú s t í n/L. - Pozornost na sebe sice kolem ústeckého hokeje přitahuje spíše příprava na sezonu 2004/2005 a rekonstrukce zimního stadionu, my vám ale přinášíme ohlédnutí za minulým ročníkem, ve kterém se stalo mnoho zajímavého. Ať už se jedná o příjemné či méně příjemné pohledy do minulosti, máte možnost si o tom přečíst v deseti okamžicích a situacích, které se zapsaly do pomyslných dějin první ligy sezony 2003/2004.
20.7.Termíny dokončení rekonstrukceMiroslav Janíček, David Šaffer
Ú s t í n/L. - Vážení příznivci ústeckého hokeje. V pondělí 19. 7. 2004 se generální manažer HC Slovan Ústí, a. s. Ing. David Šaffer sešel se zástupcem společnosti VIAMONT DSP, a. s. Zdeňkem Pavlem ke krátké informativní schůzce ohledně dokončení rekonstrukce zimního stadionu. Vedení hokejového klubu bylo ujištěno, že I. etapa, která se týká dokončení ledové plochy, chlazení, strojovny, mantinelů a ochranných plexiskel a sítí, bude hotova k 31. 7. 2004. Příprava vlastní ledové plochy (zamrazení) zabere další cca 2 - 3 dny.
17.7.Lví aréna - 10. díl 1. 7. - 16. 7. 2004 - stavební práceStefi (Štěpán Tóth)
Ú s t í n/L. - Po delší době přinášíme něco fotek z probíhající rekonstrukce na našem Zimním stadióně. Za posledních 14 dní se událo poměrně dost a z fotek je to znát. Začínájí růst zdi, dodělává se okolí ledové plochy, připravuje se materiál na další práce. Ještě naší arénu ale čeká dost práce.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Z9: Slovan porazil Most

Most - Žáci ústecké deváté třídy dokázali vyhrát i na půdě soupeře. Hráče Mostu dokázali porazit... Celý článek

Slovan si připisuje vítězství na domácím ledě

Ú s t í n/L. - V rámci dalšího domácího utkání hostil Slovan soupeře z daleké Ostravy. Od začátku... Celý článek

Z9: Ústí porazilo Sokolov

Ú s t í n/L. - Ústecká devátá třída dokázala porazit v dalším zápase Sokolov. Na domácí půdě se... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv