Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2020 vyšly tyto články:

30.6.Kniha o historii SlovanuJiří CíchaÚ s t í n/L. - Počtěte si na letních prázdninách o historii Slovanu. Knihu si můžete stáhnout v elektronické podobě.
25.6.Soutěžte s námi o permiciJiří CíchaÚ s t í n/L. - Soutěžte s námi na facebookových stránkách o permanentní vstupenku na nadcházející sezonu. Stačí opravdu málo a permice může být tvá. Soutěž bude ukončena 25. 7. 2020.
22.6.Mládežnické kategorie v sezóně 2020/2021Jiří CíchaÚ s t í n/L. - V této sezóně se připravují pro mládežníky čtyři turnaje v podobě memoriálů Jaroslava Volkeho; Jaroslava Kropáčka; Jiřího Sochora a Jana Jandery. Začátkem srpna proběhne už pátý ročník hokejového soustředění mládeže. Dále nebude chybět turnaj pod názvem Winter Classic, který se koná na ledové ploše v Povrlech. Nejenom, že nám koronavir zasáhl do letní přípravy, ale také bohužel do závodů dračích lodí, kterého se pravidelně účastní naši mladí hokejisté. Nadále organizujeme bruslení pro mateřské a základní školy.
18.6.Slovan bude spolupracovat s extraligovou BoleslavíJiří CíchaÚ s t í n/L. - HC Slovan Ústí nad Labem bude následující sezónu spolupracovat s Bruslařským klubem Mladá Boleslav. Dohodli se na tom zástupci obou klubů.
9.6.Zakup permici a pomož Slovanu!Klub Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek odstartoval! Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2019/2020 potrvá do 25. srpna, po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje. Permanentní vstupenku můžete nově pořídit formou emailu nebo na pokladnách zimního stadionu během přípravných domácích utkání. Permice je pro Vás výhodou oproti běžnému vstupnému.
6.6.Hráčům věříme, proto jsme si je také vybrali, hlásí Miroslav MachVít TrubičkaÚ s t í n/L. - Ústeckému týmu začala letní příprava pod vedením staronového trenéra Miroslava Macha. Hráči se poprvé sešli v plném složení, leč společně začnou trénovat až na ledě 20. července. Řada z nich se tak připravuje individuálně. „Hráči plán nemají, jsou dospělí a věřím, že se připraví tak, aby byli nachystaní na sezónu,“ řekl lodivod Slovanu Mach.
5.6.Letní příprava? Náročná, avšak potřebná, shodují se hráči SlovanuVít TrubičkaÚ s t í n/L. - Ústečtí už mají za sebou první kompletní sraz i s novým realizačním týmem. O své první dojmy se podělili nováčci v ústeckém dresu Eret, Matějček, Havránek a zkušený hráč Severa. Právě ten začne příští týden společnou týmovou přípravu, někteří hráči se připravují individuálně..
5.6.Formát Chance ligy byl schválen. Jak bude vypadat play down?Marek HedbávnýVýkonný výbor Českého hokeje na páteční schůzi schválil herní systém Chance ligy, který mu na konci května doporučily samotné kluby.
4.6. Čaloun o staronové roli ve vedení Slovanu. Plánuje další posílení?Pavel MandátRoli zachránce ústeckého hokeje odmítá. Přesto se Jan Čaloun pustil do mise, jejíž splnění si bude žádat čas, odvahu a snad i trochu toho štěstí. Sportovní jednatel Slovanu popisuje přípravy na novou sezonu, odhaluje filozofii při budování kádru a v neposlední řadě vypráví o tom, proč se vlastně rozhodl vrátit do vedení.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv