PŘÍP: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 vyšly tyto články:

28.6.Mít permanentku na Slovan přináší řadu výhod!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Kup si permanentku a získej celou řadu výhod! Pro držitele celosezónních vstupenek na sezónu 2016-2017 si Slovan Ústí nad Labem připravil mnoho benefitů, které jistě ocení každý fanoušek ústeckého hokeje!
17.6.Pro Marušku se vybralo krásných 13 tisíc korunJan ProšekÚstí nad Labem - Charitativního fotbalového turnaje se zúčastnili mladí hokejisté Loun, Mostu, Děčína, Ústí nad Labem a Litoměřic. Na konci turnaje se mužstva seřadila v tomto pořadí. Peníze, které se vybraly, putovaly pro devítiletou Marušku Procházkovou trpící dětskou mozkovou obrnou. Charitativní akce vynesla výtěžek ve výši 13 tisíc korun.
14.6.Začíná předprodej permanentek!RedakceÚ s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 20. června 2016. Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2015/2016 trvá do neděle 31. července 2016, po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje.
10.6.WSM Ligu zahájí Slovan na ledě MostuJan ProšekKonec spekulací. WSM Liga se pro sezónu 2016-2017 dělit na dvě skupiny nebude. Herní systém soutěže zůstává stejný jako v sezóně uplynulé. Novinkou je systém prodloužení. Nastavený čas se po vzoru NHL bude hrát ve třech hráčích na každé straně.
6.6.Skvělá zpráva! Forvard Jan Kloz ve Slovanu zůstáváÚstecký deníkÚ s t í n/L. - Další důvod k radosti mají fanoušci ústeckého hokeje. Několik týdnů poté, kdy vedení potvrdilo prodloužení kontraktu s hrající legendou WSM Ligy Jaroslavem Roubíkem (loni včetně play off 45+55), je jasné, že zůstane i jeho dvorní nahrávač z elitní formace Jan Kloz (29+47).
4.6.Hráči Slovanu navštívili ZŠ Pod VodojememRedakceÚ s t í n/L. - Hokejisté HC Slovan zpříjemnili žákům sportovní den na ZŠ Pod Vodojemem. Mezi děti zavítali brankář Martin Volke, obránce Vláďa Brož a útočník David Merta.
1.6.Slovan má novou adresu: www.slovanusti.czTisková zprávaÚ s t í n/L. - Abychom do budoucna splnili legislativní, administrativní i technické podmínky – přestěhovali jsme se! Pořídili jsme novou doménu slovanusti.cz.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Dorost: Ústí vyhrálo v prvním přípravném zápase, za Slovan se trefilo pět hráčů

Letňany - První přípravný zápas odehráli ústečtí dorostenci na ledě Letňan. Slovan dokázal svého... Celý článek

Slovan na výhru nedosáhl ani ve třetím přípravném zápase

Most - Slovanu po dvou prohrách 1:3 nevyšlo podle představ ani třetí přípravné utkání, na mosteckém... Celý článek

Miroslav Mach: Příprava probíhá dle plánu

Ú s t í n/L. - Trenéři A týmu jsou s probíhající přípravou spokojeni, litují odložených utkání s... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv