Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 2:4 | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 vyšly tyto články:

28.6.Mít permanentku na Slovan přináší řadu výhod!Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Kup si permanentku a získej celou řadu výhod! Pro držitele celosezónních vstupenek na sezónu 2016-2017 si Slovan Ústí nad Labem připravil mnoho benefitů, které jistě ocení každý fanoušek ústeckého hokeje!
17.6.Pro Marušku se vybralo krásných 13 tisíc korunJan ProšekÚstí nad Labem - Charitativního fotbalového turnaje se zúčastnili mladí hokejisté Loun, Mostu, Děčína, Ústí nad Labem a Litoměřic. Na konci turnaje se mužstva seřadila v tomto pořadí. Peníze, které se vybraly, putovaly pro devítiletou Marušku Procházkovou trpící dětskou mozkovou obrnou. Charitativní akce vynesla výtěžek ve výši 13 tisíc korun.
14.6.Začíná předprodej permanentek!RedakceÚ s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 20. června 2016. Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2015/2016 trvá do neděle 31. července 2016, po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje.
10.6.WSM Ligu zahájí Slovan na ledě MostuJan ProšekKonec spekulací. WSM Liga se pro sezónu 2016-2017 dělit na dvě skupiny nebude. Herní systém soutěže zůstává stejný jako v sezóně uplynulé. Novinkou je systém prodloužení. Nastavený čas se po vzoru NHL bude hrát ve třech hráčích na každé straně.
6.6.Skvělá zpráva! Forvard Jan Kloz ve Slovanu zůstáváÚstecký deníkÚ s t í n/L. - Další důvod k radosti mají fanoušci ústeckého hokeje. Několik týdnů poté, kdy vedení potvrdilo prodloužení kontraktu s hrající legendou WSM Ligy Jaroslavem Roubíkem (loni včetně play off 45+55), je jasné, že zůstane i jeho dvorní nahrávač z elitní formace Jan Kloz (29+47).
4.6.Hráči Slovanu navštívili ZŠ Pod VodojememRedakceÚ s t í n/L. - Hokejisté HC Slovan zpříjemnili žákům sportovní den na ZŠ Pod Vodojemem. Mezi děti zavítali brankář Martin Volke, obránce Vláďa Brož a útočník David Merta.
1.6.Slovan má novou adresu: www.slovanusti.czTisková zprávaÚ s t í n/L. - Abychom do budoucna splnili legislativní, administrativní i technické podmínky – přestěhovali jsme se! Pořídili jsme novou doménu slovanusti.cz.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Druholigový Most na mladý ústecký výběr nestačil

Most - K prvnímu přátelskému utkání před novou sezónou vyrazili ústečtí do Mostu, s druholigovým... Celý článek

I druhá Veronika v ženské reprezentaci U16

Ú s t í n/L. - Dalšího kempu ženské hokejové reprezentace do 16 let, který se koná dne 14.8. ve... Celý článek

Informace k přátelským zápasům HC Slovan

Ú s t í n/L. - Vzhledem k omezením během pandemie koronaviru prosíme všechny příznivce, aby si... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv