OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2015 vyšly tyto články:

29.6.Slovan posiluje obchodní týmTisková zprávaÚ s t í n/L. - Ve funkci nového obchodního zástupce hokejového klubu začal v těchto dnech působit Ing. Josef Stuchlý, vítěz výběrového řízení z letošního jara. Zkušený podnikatel a znalec sportovního prostředí nebude jedinou posilou obchodního úseku ve Slovanu. Přejeme jemu i klubu hodně obchodních úspěchů. HOKEJ ÚSTÍ NAD LABEM s.r.o. hledá nadále i další manažery pro obchod a marketing.
29.6.Pořiďte si permanentku na příští sezónu! Předprodej začíná 6. 8. 2015Tisková zprávaÚstí nad Labem - Neváhejte a zakupte si permanentku na domácí zápasy ústeckého Slovanu pro následující ročník 2015/2016. Předprodej bude zahájen 6. 8. 2015 v 17:00 hod. na pokladnách zimního stadiónu. Ceny zůstávají po loňské úspěšné sezóně nezměněny!
16.6.I po odchodech Petráska či Kloze kouč Slovanu Mareš věří v úspěšnou sezónuMartin PešoutÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté již nějaký ten čas polykají tréninkové dávky v rámci letní přípravy. Po následné dovolené pak přejdou na led a budou se nadále připravovat na nový prvoligový ročník. O novinkách či změnách v týmu se rozpovídal pro klubový web asistent hlavního kouče Tomáš Mareš.
13.6.Mladší dorost se během letní přípravy utkal s reprezentačními hokejbalisty Tereza KošťálováÚstí nad Labem - Ve středu 10. června 2015 se od 13:30 hod. odehrálo exhibiční utkání mladšího dorostu Slovanu a Reprezentačního výběru hokejbalistů Ústeckého kraje U15. První dvě třetiny zápasu se hrály 2x15 minut, zatímco poslední část se hrála 20 minut. Zápas byl velmi aktivní od obou celků, ale Slovan byl úspěšnější a vyhrál 5:4.
9.6.Ústí začne ligu s MostemMartin PešoutÚ s t í n/L. - Známe los první hokejové ligy! Slovan Ústí zahájí nový ročník na svém ledě 9. září proti Mostu, následně pojede do Jihlavy.
8.6.V přípravě čekají Slovan severočeští soupeři a Kladno se Slavií Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Hokejisté ústeckého Slovanu už znají soupeře pro přípravné zápasy. Po suché letní přípravě vyjedou hokejisté na led a před začátkem prvoligové soutěže poměří síly s šesti soupeři v desíti utkáních.
3.6.Pavel Patera ukončil kariéru, přestup do Slovanu se nekonáTisková zprávaÚ s t í n/L. - Pavel Patera neposílí útočné řady ústeckého kádru. Čtyřnásobný mistr světa a olympijský vítěz z Nagana se nakonec rozhodl ukončit profesionální kariéru.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Podpořte malou Adrianku

Ú s t í n/L. - V pátek 4.června proběhlo poslední loučení s ústeckým odchovancem Markem... Celý článek

Lukáš Cikánek: Bude to pro mě velká výzva

Ú s t í n/L. - Slovan odtajnil minulý týden čerstvou posilu, kterou se stal kladenský rodák a... Celý článek

Do Ústí přichází brankář Lukáš Cikánek

Ú s t í n/L. - Lukáš Cikánek podepsal hráčskou smlouvu s ústeckým Slovanem. „Potěšil mě zájem... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv