Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
27.6.Nábor do ústecké hokejové základnyTisková zprávaÚstí nad Labem - Neváhejte a přihlašte své dítě do ústecké hokejové základny, která je určena pro ročníky 2007 a mladší. Tréninky se budou konat dvakrát až třikrát týdně a o nejmenší hokejisty se bude starat tým kvalifikovaných trenérů a vybraný hráč "A" týmu. Hlavním trenérem bude Petr Hnídek (kontakt: +420 606 223 332), asistentem Jan Daniš (kontakt: +420 728 652 811).
27.6.Letní soutěž se Slovanem o permanentkuTisková zprávaÚstí nad Labem - Uvažujete nad koupí permanentky na domácí zápasy ústeckého Slovanu v příštím ročníku? Při výhře v letní soutěži se Slovanem můžete permanentku vyhrát a přitom nesáhnout do peněženky. Pravidla jsou k dispozici níže.
27.6.Chceme jít finskou cestou, hlásí vedení klubuŠárka KulhánkováPříznivci žlutomodrých hokejistů přišli na první fanouškovský kotel v rámci nově vzniklé společnosti do útrob ústecké Zlatopramen Areny, kde se mohli zástupců HC Slovan Ústí nad Labem ptát na to, co je zajímá. Na jejich dotazy ohledně dění v klubu jim odpovídali Vladimír Evan, Jiří Zdvořáček, Jan Čaloun, Jaromír Holík, Jiří Pelc a Kamil Černý.
26.6.Zachraň Slovan a staň se ústeckým hokejovým patriotemTisková zprávaÚstí nad Labem - Staňte se patriotem ústeckého hokeje! Kromě vystaveného certifikátu s dědičným právem získáte nárok na místo při domácích zápasech a permanentku se slevou 50 % z roční ceny. Zájemci, kteří mají zájem podpořit ústecký hokej, se mohou ozvat na pelc@hcusti.cz.
25.6.Máte otázky k ústeckému hokeji?KlubÚstí nad Labem - Máte nějaké otázky a chcete na ně znát odpověď? Využijte e-mailu management@hcusti.cz. Na všechny dotazy uslyšíte odpověď na Fanouškovském kotli, který bude na programu vždy minimálně jednou v měsíci.
24.6.Jsi registrovaný hráč Slovanu? Přihlaš se do bezplatné hokejové školy Jana ČalounaTisková zprávaÚstí nad Labem - Od září 2014 bude v ústecké Zlatopramen Areně každé pondělí na programu Hokejová škola Jana Čalouna. Hokejová škola je určena pro registrované hokejisty narozené v letech 1999 - 2007 a bude provozována bezplatně. Registrovat se můžete na pelc@hcusti.cz. V e-mailu by nemělo chybět jméno a příjmení, ročník, pozice a telefonní a e-mailový kontakt na rodiče. Kapacita je stanovena na 30 hráčů a 5 brankářů, přičemž každý z účastníků se může zapojit do tréninku jednou za dva týdny.
24.6.Tomáš Mareš: Ambice můžete mít vysoké, ale hlavní je poctivá práce celého týmuZdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V pátek 27. června 2014 končí pro hokejisty nejméně oblíbená část roku, letní příprava. Osmitýdenní dril vystřídá více než třítýdenní dovolená a hráči se sejdou znovu 21. července 2014. Dosavadní hodnocení přípravy na suchu a o plánech na letošní dovolenou se podělil trenér ústeckého Slovanu Tomáš Mareš.
22.6.Slovan pořádá besedu s fanoušky. Přijďte se zeptat na to, co vás zajímá!KlubÚ s t í n/L. - Ve čtvrtek 26. června pořádá HC Slovan Ústí nad Labem posezení s fanoušky. Beseda proběhne v prostorách VIPu na zimním stadionu. Začátek je naplánován na 18:15. Fanouškům se tak otevírá jedinečná příležitost položit otázku vedení klubu. Besedy se zúčastní manažeři klubu Vladimír Evan a Jiří Zdvořáček. Chybět nebude ani sportovní manažer Jan Čaloun a marketingový asistent Jiří Pelc. Z řad hráčů se můžete těšit na Kamila Černého.
21.6.Stotisícové platy hráčům jako dříve? Neexistuje, tvrdí ZdvořáčekmapÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan najel na úsporný režim, což znamená, že ani hokejisté z kádru si nevydělají takové částky jako v předchozích letech. „Udělalo na nás dojem, že i taková osobnost jako Jaroslav Roubík dobrovolně slevil z požadavků,“ prozrazuje Jiří Zdvořáček v rozhovoru pro klubový web.
20.6.Nový manažer Čaloun: Cílem bude záchranamapÚ s t í n/L. - Ještě v sezóně 2011-2012 hrál ústecký Slovan finále první ligy, rok předtím dokonce baráž o extraligu. Dnes má jiné ambice, vzhledem k finanční situaci musí z nároků slevit. Co na sportovní situaci říká nový sportovní manažer Jan Čaloun?
19.6.Návrat ke kořenům. Klub se vrací ke starému názvu a představuje nové logo!mapÚ s t í n/L. - Do nové sezóny 2014-2015 vstoupí ústecký hokej s řadou změn. Kromě nově vytvořené společnosti s ručeným omezeným, která bude spravovat hokejový "A" tým, hokejisté změnili název a ukázali nové logo!
19.6.Jiří Zdvořáček: Chceme být transparentní a důvěryhodnímapÚ s t í n/L. - Zbrusu nový Slovan. Se staronovým názvem, novým logem, menšími ambicemi. Následující sezóna 2014-2015 bude pravděpodobně značně odlišná v porovnání s těmi, které Slovan zažil v posledních deseti letech. Novou koncepci klubu nastínil na čtvrtečním brífinku šéf nově vzniklé společnosti s ručením omezeným, která se bude starat o hokejový „A“ tým Jiří Zdvořáček. Před novináři byli přítomni i Jan Čaloun coby sportovní manažer a Vladimír Evan.
19.6.Odtajňujeme kádr na novou sezónu! mapÚ s t í n/L. - S Jaroslavem Roubíkem jako hlavním lídrem ústecké sestavy a několika zkušenými posilami či navrátilci vstoupí ústecký Slovan do nové sezóny 2014-2015.
19.6.Slovan tě potřebuje. Přidej se k legendám!mapÚ s t í n/L. - Příznivci ústeckého Slovanu se mohou stát součásti klubu a ani nemusí být ve vedení klubu nebo stát přímo na ledě. Jak na to?
13.6.Tomáš Vávra: Nejvíc se těším na zápasy s Českými Budějovicemi a ChomutovemŠárka KulhánkováLetní příprava je v plném proudu a hráči Slovanu se poctivě připravují na následující sezonu. V rámci suché přípravy dokonce změřili žlutomodří hokejisté síly fotbalovým celkem MSK Trmice. „Bylo to pro nás zajímavé zpestření, se spoluhráči jsme si fotbal pochvalovali,“ nechal se slyšet útočník lví smečky Tomáš Vávra.
12.6."Ústečáci Ústečákům" aneb Hokejová škola Jana ČalounaRedakceÚstí nad Labem - Chceš si zatrénovat s olympijským vítězem či mistrem světa? Máš jedinečnou možnost. Od září 2014 bude v ústecké Zlatopramen Areně každé pondělí na programu Hokejová škola Jana Čalouna. Kromě již zmíněného Jana Čalouna se můžete těšit na Martina Štěpánka, Víta Borůvku, Radka Ptáčka, Petra Hnídka, Lukáše Zahradníka a další. Hokejová škola je určena pro děti narozené v letech 1999 - 2007 a bude provozována bezplatně. O registraci a podrobnostech Vás budeme informovat.
12.6.Hokejisté Ústí si v rámci letní přípravy zahráli fotbalový zápasŠárka KulhánkováÚstečtí hokejisté si letní přípravu zpestřili fotbalovým utkání s celkem MSK Trmice. Mužstvo Trmic hraje II. třídu a mělo také výhodu domácího hřiště. Hráči ústeckého Slovanu se sice rvali do poslední minuty jako opravdové šelmy, nicméně soupeři podlehli 0:4.
11.6.Ústečtí Lvi změří síly s TrmicemiRedakceÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi nastoupí v rámci letní přípravy k fotbalovému utkání. Soupeřem žlutomodré sestavy bude tým MSK Trmice. Zápas se odehraje na hřišti soupeře již tento čtvrtek 12. června 2014 od 16:30. Jak si povedou Lvi proti Trmicím? Přijďte se podívat a povzbudit ústecké hokejisty!
11.6.Hledáme nové redaktoryRedakceMáte rádi Slovan, ovládáte český jazyk a rádi byste se podíleli na tvorbě oficiálních klubových stránek? Je tu pro vás jedinečná možnost! Redakce webu hcusti.cz hledá šikovné redaktory, kteří by doplnili její řady. Práce redaktora může být vaším koníčkem nebo může být začátkem vaší novinářské kariéry.
9.6.Zájem akcionářů je mizivý, říká Robert Šatník z představenstvaMartin PešoutÚ s t í n/L. - Situace kolem ústeckého hokeje zůstává nadále zcela nepřehledná a nejasná. V době, kdy většina týmů se již připravuje na novou sezónu s jasnou strukturou, osud Ústeckých Lvů se zmítá v otaznících. Stále není jasné, zda Lvi do sezóny vůbec nastoupí. „Neumím si představit sponzora, který bude podporovat klub a nebude mít jistotu, že se bude hrát,“ říká člen představenstva a majitel společnosti LH PROFI Robert Šatník.
Další stránky
12>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv