Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 vyšly tyto články:

25.6.Chci být platným hráčem, přeje si Marek DomskýJan ProšekÚ s t í n/L. - Do Ústí nad Labem přešel z nedalekých Litoměřic. Mladší dorostenec Marek Domský trénuje pod vedením Jana Čalouna a Martina Štěpánka. Chce se stát platným hráčem. Nová tvář Lvíčat odhalila své hokejové začátky i největší úspěchy dosavadní kariéry.
25.6.Vít Borůvka: Chceme udržet starší dorost v extralizeJan ProšekÚstí nad Labem – U starších Lvíčat se usídlil na podzim loňského roku. Až během letní přípravy poprvé poskytl rozhovor. Vít Borůvka společně s Miroslavem Machem budují tým, který, doufají, nebude hrát v nejvyšší soutěži „druhé housle“. Cíl by se dal definovat jedním slovem - nesestoupit.
24.6.Vladimír Brož: Tým bude mít svoji kvalituJiří PelcÚ s t í n/L. - Smečka Ústeckých Lvů čítá sedmadvacet hráčů a mezi nimi nechybí ani obránce s devadesátkou na zádech Vladimír Brož. „Mimo přípravu se snažím odpočívat a nabrat síly na další část, kterou budeme mít na ledě,“ svěřil se Brož.
19.6.Tomáš Mareš: Letos budeme muset být určitě skromnějšíJiří PelcÚ s t í n/L. - Suchá příprava Severočechů pokračuje a nemalou roli v ní hraje i trenér. O průběhu přípravy, ale i o nově vznikajícím kádru jsme si povídali s jedním z trenérů Tomášem Marešem.
17.6.Tomáš Rod: Pilates je pro nás bojEva SkokanováÚstí n/L. - Letní příprava je neodmyslitelnou součástí každé sezóny. Všichni si umí představit tým běžící do kopce, jedoucí na kole či zvedající těžké váhy v posilovně. Toho, že letní příprava může mít i zábavnější formu, jsou příkladem právě Ústečtí Lvi: „I cvičení jako fitbox, pilates a TRX jsou zařazena do tréninkového plánu,“ popsal účastník přípravy Tomáš Rod.
17.6.Chtěl bych se dostat do základní sestavy juniorky, přeje si nováček StrakaJan ProšekÚ s t í n/L. - Miroslav Straka vybojoval na jaře postup do extraligy, přesto si nejvyšší soutěž nezahraje. Ze staršího dorostu totiž na základě věku postoupil do juniorů, kde bude hrát prvním rokem. Kromě jiných spoluhráčů si bude muset zvyknout i na nového trenéra Milana Skrbka.
16.6.Robin Zvědělík: Poprvé máme tréninky v posilovněJan ProšekÚstí nad Labem – Robin Zvědělík. Tento brankář má, stejně jako jeho spoluhráči, velký podíl na jarním postupu mladších dorostenců do nejvyšší soutěže. Na základě věku však bude mrštný gólman od následující sezóny členem staršího dorostu, který také postoupil mezi elitu. Jak v rozhovoru řekl, společným cílem je nesestoupit.
12.6.Vít Budínský: Po deseti letech jsem domaEva SkokanováÚstí n/L. - Novým jménem na soupisce Lvů je Vít Budínský. Tento čtyřiadvacetiletý útočník se vrací do svého rodného města po celé jedné dekádě, aby domácím předvedl své střelecké umění. „Těšil jsem se domů,“ říká synovec Jana Čalouna.
11.6.Slovan pomáhá: Lvi předali oxymetry Jan FeudallÚstí nad Labem – Ústečtí Lvi předali v pondělí 10. června 2013 v zasedací místnosti Dětské kliniky Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem dva přístroje – oxymetry, které byly pořízeny za výtěžek z prodeje charitativního kalendáře.
6.6.Aukce dresů jde do finále! Jan Feudall Ú s t í n/L. - Aukce tmavě modré sady dresů Ústeckých Lvů ze sezóny 2012/13 jde do finále. Ve čtvrtek 6. června 2013 totiž aukce v 16.00 hodin končí! Nepropásněte možnost získat originální dres, ve kterém nastupoval např. nejproduktivnější hráč dlouhodobé části 1. ligy Jaroslav Roubík nebo bojovník Zbyněk Sklenička.
5.6.Daniel Boháč: Týdenní soustředění na kole, to bylo pekloJiří PelcÚ s t í n/L. - Letní příprava je v plném proudu. Se smečkou Ústeckých Lvů se také připravuje čtvrtý nejproduktivnější hráč týmu Daniel Boháč. „Letní příprava nepatří k oblíbeným činnostem a u mě to není jinak. Rok od roku se mi hůře běhá. Je to pro mě čím dál horší,“ svěřil se Boháč.
1.6.Názoru pana Skrbka rozumím, říká brankář David NovákJan ProšekÚ s t í n/L. - Milan Skrbek se v rozhovoru, který byl zveřejněn poslední květnový den, vyjádřil k odchodu gólmana Davida Nováka do Slavie Praha. Sám Novák odchod a názor Milana Skrbka také komentoval. Svému, teď už bývalému trenérovi v jistých ohledech rozumí.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Dorost: Znovu bez inkasované branky, Slovan přehrál Litoměřice

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát druhý mistrovský zápas. Na domácí půdě dokázal... Celý článek

Dorost: Ústí vstřelilo Bílině 26 branek

Bílina - Hokejisté Ústí nad Labem dokázali v prvním ostrém zápase jednoznačně porazit Bílinu 26:0.... Celý článek

"Pojď hrát hokej" v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V úterý 21. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv