Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.6.Pod lupou Martin ZdvořáčekJan ProšekÚ s t í n/L. - Jeden z opěrných pilířů ústecké obranné hry. I tak by se dala popsat role, kterou vykonával ve žlutomodrém dresu Martin Zdvořáček. Defenzivní úkoly plnil na výbornou. Do útočení se vrhal spíše pozvolna. Jedná se o zodpovědného hráče, který by podle věku mohl v další sezóně nastupovat za juniory. Představujeme posledního staršího dorostence.
29.6.Lvi pomohli útulku pro opuštěná zvířataJan FeudallÚ s t í n/L. - První akci má za sebou projekt Slovan pomáhá. Vedení, hokejisté a fanoušci Ústeckých Lvů navštívili ve středu 27. června 2012 Centrum pro opuštěná zvířata na Severní Terase. Ředitelka centra Jaroslava Ježková převzala z rukou hokejistů 100kg krmiva pro čtyřnohé obyvatele tamního zařízení.
29.6.Seriál: Neuvirth si získává respekt v NHLMartin PešoutÚ s t í n/L. - V rámci letního seriálu se podíváme za ústeckými odchovanci, kteří se prosadili ve velkém hokeji. Jedním z nich je i brankář a ústecký rodák Michal Neuvirth.
28.6.Úterní Martin BaránekEva SkokanováV anketě na webových stránkách Ústeckých Lvů Vás nejvíc zajímalo, jak tráví úterý Martin Baránek. Takže tady ho máte v celé jeho kráse…
28.6.DataLife vstupuje do mládežnického hokejeTisková zprávaÚ s t í n/L. - HC Slovan Ústí nad Labem o. s. navázalo spolupráci se společností DataLife. Společnost DataLife Vám nabízí prostřednictvím našeho klubu nadstandardní úrazové zabezpečení pro Vaše děti za výhodné sazby, včetně kompletního servisu.
28.6.Pod lupou Jan VondráčekJan ProšekÚ s t í n/L. - Ve světě hokeje se pohybuje málo praváků. Ústecký starší dorost měl k dispozici čtyři praváky v útoku. Jedním z nich byl Jan Vondráček. Urostlý forvard dostane příležitost ukázat své umění i v nadcházející sezóně.
27.6.Petr Přeučil: Chci si vybojovat místo v týmuMartin PešoutÚ s t í n/L. - S Ústím postoupil do extraligy, ale v týmu se nikdy trvale neprosadil. Nyní se už poněkolikáté vrací útočník Petr Přeučil k Ústeckým Lvům a věří, že tentokrát už nastálo. „Jsem hráčem Ústí, takže jsem se po minulé sezóně vrátil,“ říká devětadvacetiletý forvard.
27.6.Dominik Málek pod lupouJan ProšekÚ s t í n/L. - Představujeme jednoho z nejlepších obránců, které měl starší dorost v loňské sezóně k dispozici. O kvalitě obránců hovoří statistika plus/minus bodů. V té měl výrazně kladnou bilanci. Krom defenzivních úkolů pomáhá i útoku. Vstřelil několik povedených branek.
26.6.Věřím, že budeme hrát na špici, říká SýkoraMartin PešoutÚ s t í n/L. - Návrat do Ústí po šesti letech zaznamenal útočník Tomáš Sýkora. V týmu Ústeckých Lvů by měl patřit k hlavním oporám a rád by si zahrál širší baráž o extraligu. „Cítím se tu jako doma,“ povídá třiatřicetiletý forvard.
26.6.Pod lupou Petr StrnadJan ProšekÚ s t í n/L. - Představujeme nejproduktivnějšího útočníka staršího dorostu. Jakmile byl Petr Strnad na ledě, soupeř musel vyhlásit stav nejvyšší pohotovosti, protože tento hráč si za uplynulou sezónu připsal více než bod na zápas. Pokud byl Petr mezi mantinely a měnilo se skóre, tak v drtivé většině ve prospěch jeho týmu.
25.6.Pod lupou Daniel ŘídelJan ProšekÚ s t í n/L. - Odehrál poměrně vydařenou sezónu, tedy dlouhodobou část. V následné baráži tým Lvíčat nebyl ve své kůži. Nadcházející ligový ročník má Ústí jasný úkol – postoupit. V tomto snažení bude pomáhat Daniel Řídel.
25.6.Pondělí Tomáše RodaEva SkokanováÚstí n/L. - Otázky pečlivě připravené, baterka nabitá, diktafon zapnutý…Nejprve však muselo dojít ke kontrole otázek, jestlipak se tam nenachází něco záludného. Otázky si zkontroloval a schválil sám Tomáš Rod.
24.6.Pod lupou Vladimír Bačák Jan ProšekÚ s t í n/L. - Představuje hráče, který ještě v mladším dorostu hrál za extraligový tým Litvínova. Nyní už je Vladimír Bačák členem žlutomodré smečky a loňskou sezónu bojoval o nejvyšší soutěž. Nadcházející sezónu by mohl odehrát mezi juniory.
23.6.Pod lupou Jan TrončinskýJan ProšekÚ s t í n/L. - Hokejový klan Trončinských má zastoupení i v Ústí nad Labem. Mladý obránce Honza byl loni již druhým rokem členem staršího dorostu. Jeho statistiky nejsou nikterak oslnivé, přesto plní v týmu důležitou roli.
22.6.Pod lupou Milan JanákJan ProšekÚ s t í n/L. - Tento medailonek je věnován hráči, který v loňské sezóně plnil velmi specifickou roli. Milan Janák byl zvolen do funkce asistenta kapitána smečky Lvíčat. Vždy byl připraven zastupovat kapitána. Jedná se o zodpovědného hráče, proto může tuto roli vykonávat.
22.6.Pátek podle Marka LašeEva SkokanováÚ s t í n/L. - "Pátek je takhle v létě nejlepší, protože končí týden jak pro nás, tak pro lidi, kteří chodí normálně do práce," zní z úst Marka Laše. Jak tedy vypadá závěr týdne profesionálního hokejisty?
21.6.Pod lupou Jan ChovanecJan ProšekÚstí nad Labem - Tento medailon je věnován hráči, který výborně bruslí. Právě rychlost a perfektní orientace na ledě jsou jeho největší přednosti. Jan Chovanec patří mezi základní kameny svého týmu.
20.6.Pod lupou Jan Musil Jan ProšekÚ s t í n/L. - Představujeme jednoho z nejlepších útočníků loňské sezóny. Podle počtu získaných kanadských bodů mu patří druhé místo v týmu. Pro mančaft byl obrovským přínosem, neboť pravidelně Lvíčatům zajišťoval góly a asistence. Sezónu odehrál s úctyhodnou bilancí více než bod na zápas.
19.6.Hokejové soutěže v ČR - Extraliga mužůSoňa JiráskováExtraliga je nejvyšší profesionální hokejová soutěž mužů v České republice. Celkem v ní mezi sebou bojuje čtrnáct mužstev. Ústecký kraj má v této prominentní lize dva zástupce. Jedním z nich, je tým HC Verva Litvínov a nově také Piráti z Chomutova. Právě oni si v uplynulém ročníku příslušnost k elitě vybojovali v baráži a s Boleslavskými si prohodili role.
19.6.Jakub Šlechta: Moji práci skoro nikdo neoceníJan ProšekÚ s t í n/L. - Jakub Šlechta. Člověk, jehož jméno či přezdívku vyslovují hokejisté dorostů velmi často. Málokdo z fanoušků ovšem ví, jakou roli má Jakub v týmu Lvíčat. Představujeme kustoda, který neustále hýří báječnou náladou a úsměv má na denním pořádku.
Další stránky
123>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv