PŘÍP: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2009 vyšly tyto články:

30.6.Konec v Kladně? Smutná tečka, ohlíží se Zdeněk Orct Martin PešoutÚ s t í n/L. - Během sezóny už Lvům vypomáhal, tentokrát už jim patří definitivně! V pravém smyslu slova nejostřílenější gólman extraligy Zdeněk Orct je dalším „šperkem“ bezkonkurenčně nejzkušenějšího ústeckého brankářského tria první ligy. „Za Ústí jsem rád, mám to blízko z Litvínova. Znám všechny lidi z klubu, včetně generálního manažera Roberta Kysely,“ vypráví devětatřicetiletá ikona ligového hokeje.
30.6.Na akci "Ledová 60" zavítá i Milan Hejduk!Jan FeudallÚstí n/L - Ve středu 1. července 2009 je od 15.30hod. připravena na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem pro fanoušky klubová akce s názvem Ledová 60. Svou účast potvrdil vedle hokejistů Slovanu a brankáře Neuvirtha další známý hokejový rodák z města na Labi.Fanoušci se mohou těšit na útočníka Colorada Avalanche Milana Hejduka!
28.6.Rosol: Názor na hráče si udělám sám!Martin PešoutÚ s t í n/L. - Legendární postava litvínovského klubu ohlásila velký návrat do města, kde s hokejem začínala. Trenér Petr Rosol se po osmadvaceti letech vrátil na místo činu a premiérově požene do sezóny své svěřence v roli hlavního kouče.
25.6.Ledová 60 – hokejová hodina s Ústeckými Lvy Tisková zpráva, Jan FeudallÚstí n/L – Chybí vám v letních dnech hokej a hlavně Ústečtí Lvi? Ve středu 1. července 2009 máte možnost potkat nejen hokejisty Ústeckých Lvů v centru Ústí nad Labem! Hokejová show s názvem „Ledová 60“ nabídne během hodiny rozhovory s hokejisty, soutěže, autogramiádu hostů a hlavně příjemné hokejové odpoledne pro všechny, kteří drží žlutomodrým palce. Informace o celé akci naleznete v tomto článku.
24.6.Šagát: Příprava je hodně intenzivníHana VeigendováÚ s t í n/L. - Letní příprava ústeckého Slovanu je v plném proudu a pomalu vstoupila do závěrečné fáze. Ústečtí Lvi už odpočítávají dny, kdy jim „trápení“ na suchu skončí a oni se dočkají zaslouženého volna. Třítýdenní dovolenou si užije i rychlý útočník Martin Šagát. „Jakmile skončí letní příprava, tak odlétám na tři týdny za přítelkyní do Kanady.“
23.6.Novotný: Byla to zvláštní sezónaMartin PešoutÚ s t í n/L. - Vstupuje do své třetí sezóny v ústeckém dresu. Elitní obránce Andrej Novotný se po zdravotních nesnázích cítí v pohodě a těší se na další ročník.
22.6.Navrhni šálu - vyhraj permici!RedakceV době letní pauzy, která je mezi hokejovými fandy tolik nenáviděná, naplánoval klub pro příznivce Ústeckých Lvů zajímavou soutěž. Každý fanoušek Slovanu má nyní šanci zapojit se do tvorby návrhu motivu nové šály!
22.6.Bez letní přípravy by to nefungovalo, říká David PazourekHana VeigendováÚ s t í n/L. - Suchá příprava Ústeckých Lvů vstoupila tento týden do závěrečné fáze. Ještě poslední čtyři dny budou ústečtí hokejisté trápit svá těla na posilovacích strojích, na hřištích, na kole a pak se dočkají zaslouženého třítýdenního odpočinku. „Většina hráčů to letní období ráda nemá a já k nim patřím taky. Je to takový nutný zlo. Bez letní přípravy by to ale nefungovalo,“ říká zkušený útočník David Pazourek.
18.6.Lvíčata na prahu nové sezónyMiroslav JaníčekZahrát si NHL nebo Extraligu. To je sen každého kluka, který si obuje brusle a vyjede na led jakéhokoliv zimního stadionu. Ale cesta na samý vrchol je dlouhá a náročná, plná odříkání a povinností. Přestože se to nakonec povede jen jednomu z mnoha, plní se led každodenně hráči od těch nejmenších až po juniory. Vychovávat hráče není jen o tom přivést je na stadion. Stojí za tím náročná mravenčí práce trenérů, ale i zapálení a trpělivost rodičů, kteří nesou i nemalé břímě finanční. "Bez těch všech bychom nic nedokázali. Také jim patří velké uznání za podíl na chodu klubu a úspěších v minulé sezóně", děkuje prostřednictvím našich stránek manažer mládeže Vladimír Evan.
17.6.Nový systém mládežnických soutěžíLucie MužíkováNeustále se ztenčující základna chlapců, kteří se rádi nechají zaučit do tajů hry nikterak netěšila žádného příznivce ledního hokeje. O to méně jeho vrcholné představitele, trenéry a funkcionáře. Ty také trápila přílišná zaujatost na výsledky, do které se hráči zapojují již od raného věku, příliš brzká specializace na úkor všestranného rozvoje, velké procento hráčů, kteří s hokejem skončí ve věku mezi třináctým a šestnáctým rokem, a v neposlední řadě taktéž neochota některých trenérů ke vzdělávání sebe sama.
16.6.Ústečtí Lvi na Facebooku!RedakceÚ s t í n/L. - Facebook - rozsáhlý společenský webový systém sloužící hlavně k tvorbě sociálních sítí, komunikaci mezi uživateli, sdílení multimediálních dat, udržování vztahů a zábavě. I Slovan drží krok s dnešním internetovým světem, podlehl fenoménu zvanému Facebook a má na něm zřízenou svou vlastní stránku.
15.6.Michal Neuvirth získal Calder Cup! Jan FeudallÚstí n/L – Ústecký hokej dal prostřednictvím odchovance Michala Neuvirtha o sobě hlasitě vědět. Jednadvacetiletý brankářský talent se výrazně podílel na zisku Calder Cupu, titulu pro šampióna zámořské AHL. A k tomu získal Neuvirth v dresu Hershey Bears individuální trofej pro nejužitečnějšího hráče play off.
15.6.Fotoseriál: Lvi kontrolují řidičeJan Klener, Přemysl ZemanÚ s t í n/L. - Útočníci Ústeckých Lvů, Jan Heřman a Martin Šagát, se zapojili do preventivního a dopravně výchovného projektu Policie ČR a České pojišťovny „Jezdíme s úsměvem“. Netradiční kontrola, při které Jan Heřman a Martin Šagát zkoušeli ústecké šoféry z pravidel silničního provozu, se konala v pondělí 8. června v 10:00 hodin v Ústí nad Labem – Sebuzínské ulici (Brná).
5.6.Lvi budou kontrolovat řidiče!Jan FeudallÚstí n/L – Nestává se běžně, aby řidiče kontrolovali kromě policistů také hokejisté v doprovodu dětí z jedné z ústeckých základních škol. V pondělí 8. června 2009 se Vám to však může přihodit, konkrétně s útočníky Ústeckých Lvů Janem Heřmanem a Martinem Šagátem!
3.6.Přichází maskovaný muž Zdeněk Orct!Tisková zpráva/Jan FeudallÚstí n/L – Ústečtí Lvi vstoupí do sezóny se silným brankářským trojlístkem. Dvojici Dušan Salfický – Radek Fiala doplní totiž další zkušený brankář Zdeněk Orct. Ten se v Ústí představil už v loňské sezóně, kdy při zranění brankářské jedničky Dušana Salfického zaskakoval v kleci Lvů. „Se Zdeňkem Orctem jsme podepsali roční kontrakt s roční opcí,“ řekl marketingový asistent severočeského klubu Přemysl Zeman.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan na výhru nedosáhl ani ve třetím přípravném zápase

Most - Slovanu po dvou prohrách 1:3 nevyšlo podle představ ani třetí přípravné utkání, na mosteckém... Celý článek

Miroslav Mach: Příprava probíhá dle plánu

Ú s t í n/L. - Trenéři A týmu jsou s probíhající přípravou spokojeni, litují odložených utkání s... Celý článek

Hokejové soustředění mládeže je ve své půlce

Ú s t í n/L. - Právě probíhá 5. ročník Hokejového soustředění mládeže (HSM 2020). Akce je zaměřena... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv