Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2008 vyšly tyto články:

27.6.Příchod Mikulíka doladěnMarcel Voneš, Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Hájit žlutomodré barvy Ústeckých Lvů přichází hráč, který paradoxně přispěl k sestupu Slovanu z extraligy. Po úspěšné sezóně skončilo Milanu Mikulíkovi v Mladé Boleslavi hostování a vrátil se do Vítkovic. Zájem o jeho služby projevil trenér Miloslav Hořava, který už hráče vedl ve Znojmě. Poté, co Milulík absolvoval v Ústí suchou přípravu, došlo k dohodě i mezi kluby. Sedmadvacetiletý forvard bude v následující sezóně v Ústí hostovat a v případě oboustranné spokojenosti bude mít klub na hráče předkupní právo.
26.6.Jsem moc rád, že je to za námi, oddychl si Pavel JankůJan HorákÚ s t í n/L. - Hráči Ústeckých Lvů si mohou zhluboka oddechnout. Po sedmi úporných týdnech mají za sebou proklínanou suchou část letní přípravy. „Moc,“ bleskově vyhrkla jedna z opor mužstva Pavel Janků při otázce, zda je ráda, že suchá část letní přípravy skončila.
21.6.První ligy se nebojím, říká Jan ČalounMarcel VonešÚ s t í n/L. - Před loňskou sezónou se proměnilo ve skutečnost přání snad všech ústeckých fanoušků. Jan Čaloun, který o pár týdnů dříve pomohl Pardubicím k stříbrným medailím, splnil svůj slib a vrátil se do klubu, kde se hokeji naučil. Vedení si od něho hodně slibovalo, měl být tahounem v premiérové sezóně. Zkušený střelec se však těsně před startem extraligy zranil a půl sezóny musel být bez hokeje. Ani po návratu se však zdravotních problémů nezbavil. Po neúspěchu chvíli přemýšlel o odchodu, nyní už je však pevně rozhodnut zůstat a pomoci Lvům zpátky do nejvyšší soutěže.
15.6.Jan Kloz: Už se moc těším na hokejMarcel VonešÚ s t í n/L. - Před rokem se touhle dobou připravoval společně se spoluhráči na první sezónu Ústeckých Lvů v nejvyšší soutěži. Společně s Janem Čalounem byl jediným odchovancem žlutomodrých barev a i proto byli fanoušci na jeho výkony hodně zvědaví. Jan Kloz si však nakonec extraligu ani nezkusil, celou sezónu se totiž potýkal se zdravotními problémy. Talentovaný forvard, který nakoukl i do juniorské reprezentace, tak prožil sezónu bez hokeje. Nyní se naplno připravuje na následující sezónu a doufá, že problémy se zdravím už má na dlouhou dobu vybrané.
14.6.Kompletní rozpis rozlosování první ligy 2008/2009Jan Horák, Jan KlenerÚ s t í n/L. - Prvoligové celky už znají přesný program první fáze základní části. Ústečtí Lvi ji otevřou domácím zápasem s Havlíčkovým Brodem a zakončí soubojem s Mostem. Do střetu se spolufavority soutěže se Slovan dostane už v září. Do Brna za tamější Kometou zamíří Slovan ve 2. kole, v 5. kole pak přivítá doma Chomutov.
9.6.Letní přípravu jsem neměl moc rád, směje se Radek FialaHanka VeigendováÚ s t í n/L. - Před necelými dvěma týdny získal Slovan další posilu na brankářském postu. Do Ústí zamířil dvaadvacetiletý Radek Fiala. Od roku 2003 působil tento mladý gólman v Litvínově, kde odchytal několik zápasů za první tým. Nyní bude oblékat dres Ústeckých Lvů. „Ostatní nabídky byly, ale nebylo to nic konkrétního, tak jsem šel do Ústí,“ říká Radek Fiala.
6.6.Na aktivu 1. ligy se odhlasovala změna systému soutěžeJan HorákÚ s t í n/L. - Na zasedání zástupců 1. ligy ve Velké Bíteši se odhlasoval hrací model pro nadcházející sezonu 2008/2009. Schválený systém se bude od toho loňského zásadním způsobem lišit, přestože se kluby na jarním zasedání v Liberci předbežně dohodly na jeho zachování. Stále zatím není jasné, jestli se uskuteční baráž o 1. ligu. Čeká se na stanovisku druholigových celků.
4.6.Tomáš Micka přiveze ukázat mistrovský pohár!Marcel VonešÚ s t í n/L. - Tomáš Micka, který velkým dílem pomohl Ústeckým Lvům k postupu do extraligy, zažíval v právě uplynulé sezóně rozporuplné pocity. Zatímco jeho staronový tým, pražská Slavia, se od začátku sezóny pohyboval v horních patrech tabulky a nakonec vyhrál mistrovský titul, Lvi, se kterými dosáhl obrovského úspěchu o sezónu dřív, klesali tabulkou až na poslední příčku a po prohrané baráži spadli zpět do první ligy. Tomáš se nikdy netajil tím, že žlutomodré Ústí mu hodně přirostlo k srdci. Nyní se tak rozhodl za fanoušky vypravit. Setkání s Tomášem Mickou se uskuteční v sobotu 14. června v Restauraci U Kováře od 18:00 hod. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Z9: Ústí zdolalo i Louny, Šafařovský vstřelil pět branek

Louny - Ústečtí hokejisté deváté třídy dokázali vyhrát i druhý zápas. V Lounech se radovali z... Celý článek

Z9: Ústí bez inkasované branky zdolalo Litoměřice

Ú s t í n/L. - Deváťáci dokázali v prvním zápase nové sezony vyhrát v derby nad Litoměřicemi 7:0.... Celý článek

Z7: Vysoká domácí prohra s HC Děčín

Ú s t í n/L. - Ve třetím kole narazil ústecký tým na soupeře z Děčína, o žádné vyrovnané bitvě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv