Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2006 vyšly tyto články:

30.6.Do útoku Ústí přichází mladá krevMichal SlavíkÚ s t í n/L. - Útočné šiky Ústeckých Lvů zaznamenaly pro následující sezonu další posílení. Jejich řady rozšíří dvaadvacetiletý Jakub Hulva. Mladý útočník hokejově vyrůstal na vítkovickém ledě a jeho hladký průchod mládežnickými soutěžemi nezůstal bez povšimnutí reprezentačních trenérů. V minulé sezoně již pravidelně nastupoval k extraligovým zápasům včetně vyřazovacích bojů.
26.6.Do Ústí dorazil další obránceMiroslav JaníčekÚ s t í n/L. - V pátek 23. června podepsal s vedením klubu smlouvu slovenský obránce Tomáš Nádašdi, který v minulé sezóně oblékal dres mistrovské Žiliny. Tam byl na hostování z Košic. Ústeckým Lvům se také upsal na roční hostování. Po delší době tak bude žlutomodrý dres ústeckého Slovanu oblékat opět hráč od našich východních sousedů.
25.6.Ústečtí Lvi pomáhali šelmámStefiÚ s t í n/L. - V sobotu 24. června 2006 proběhla v Zoologické zahradě v Ústí nad Labem akce na podporu chovaných lvů. Do rukou ředitele zahrady byl předán výtěžek aukce dresů a hokejisté si vyzkoušeli role neobvyklé. Stali se na odpoledne chovateli šelem. Hokejisti si zahráli s medvědy i hru na schovávanou. "Medový strom" vyzdobili i za pomocí akrobatického umění. Šelmy ale předvedli arzenál inteligence a postupně objevili všechny skrýše.
23.6.Změny pravidel LH před novou sezónouMiroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Tak jako každou sezónu ani před tou letošní, nastávající, nezůstanou pravidla ledního hokeje úplně beze změn. Tentokrát však změny nejsou tak zásadní jako vloni, když se nakonec ty nejradikálnější do mistrovských soutěží sezóny 2005/06 neprosadily.
20.6.Juniorská extraliga pro příští ročník v novém kabátěTomáš ZetekÚ s t í n/L. - Po vcelku radikálních změnách, které doznala seniorská extraliga, se vkradly nové regule i do nejvyšší soutěže juniorů. Mnoho novinek určitě přispěje ke zatraktivnění extraligy, na druhou stranu každá novota má svou světlou i stinnou stránku. Až čas však ukáže, zda zásah do nejsledovanější mládežnické soutěže nebyl až příliš necitlivý.
19.6.Ústečtí Lvi pomůžou šelmám a vyzkouší si novou roliTisková zprávaÚ s t í n/L. - V sobotu 24. června 2006 se v areálu ústecké zoologické zahrady bude předávat výtěžek z internetové aukce retro dresů z poslední sezony. Při této slavnostní chvíli nebudou chybět ani hokejisté Ústeckých Lvů, kteří se představí také v netradiční roli. Podrobnosti tohoto programu, který startuje ve 13.00hod. naleznete uvnitř článku.
15.6.Soustředění ve Včelnici bylo parádní, je nadšený trenér EvanKarel GreinerÚ s t í n/L. - Minulý týden skončilo hokejistům Slovanu šestidenní kondiční soustředění v Nové Včelnici, kde pobývali od neděle do pátku. V obci, vzdálené dvanáct kilometrů od Jindřichova Hradce, nabírali Ústečtí Lvi fyzičku jak v náročných etapách na kole, tak i při mnoha míčových hrách. Soustředění se zúčastnilo jedenadvacet hokejistů, s jejichž přístupem k tréninku byl trenér Evan spokojen: “Určitě jsem byl spokojen. Kluci jsou profesionálové a vědí, že bez kondiční přípravy hokej hrát nejde.“ Uvnitř článku naleznete i fotografie ze soustředění.
6.6.Tomáš Houdek: První ligu beru jako roční anabáziKarel GreinerÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi v tomto týdnu polykají tvrdé tréninkové dávky na soustředění v Jižních Čechách. Na novou sezónu se s týmem připravuje i posila obranných valů Tomáš Houdek. Třinecký odchovanec s více než dvěma sty extraligovými starty, který v dalších minimálně dvou sezónách bude hájit modrožluté barvy, si plánuje: ”Doufám, že budu jedním z klíčových obránců.“.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv