Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2005 vyšly tyto články:

29.6.Chceme jít fanouškům blíž, to je zásadní, říká ŠafferKarel FilasÚ s t í n/L. - Dva dny před koncem školního roku mohla fanouškovská obec zvláště z řad školáků změřit síly v hokeji s Ústeckými Lvy. Pravda jen na počítači. Při NHL 2005. Akce, kterou podpořila ústecká firma Simware a jejíž název také nesla, se odehrála v úterý na Střekovském nábřeží. Pro fanoušky to byla možnost, jak se přiblížit svým idolům, pro hokejisty vytržení z drilu letní přípravy.
28.6.Přichází bojovník Antoš. Prostrčí Lvy do baráže?Karel Filas s využitím www.hcslavia.czÚ s t í n/L. - Velké jméno se bude třpytit v ústecké sestavě. Ze Slavie Praha přichází Milan Antoš, velký hokejový srdcař a dříč. „Je to typ, který si Pavel Hynek přál a je skvělé, že se nám jej podařilo udělat. Je to typ do kabiny, bojovník. Hrál spoustu let extraligu,“ vyjmenovává generální manažer Slovanu David Šaffer důvody, proč zatoužil právě po Antošovi. Jako kapitán přivedl Slavii před jedenácti lety do extraligy. Povede se mu stejný kousek i v Ústí?
21.6.SIMWARE CUP 2005 - Změřte síly s hráči Ústeckých Lvů na PC!Stefi (Štěpán Tóth), Přemysl ZemanÚ s t í n/L. - Jedinečná příležitost zahrát si s hokejisty Slovanu oblíbenou PC hru!
Poslední červnové úterý je ve znamení další akce, kterou připravilo vedení ústeckého hokejového klubu pro své příznivce. Právě pro ně je připraven SIMWARE CUP 2005 - turnaj na PC v populární hře NHL 2005.
17.6.Co se děje v létě, aneb příprava na suchu III.Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Třetí částí přípravy ústeckých hokejistů nás zavede opět pod střechu. Tentokráte do telocvičny University Jana Evangelisty Purkyně. Nejprve se chlapci pořádně protáhli na trati a poté si zahráli fotbálek
13.6.Co se děje v létě, aneb příprava na suchu II.Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Druhý díl letní suché přípravy nás provede posilovnou. Azyl poskytla posilovna v areálu plavecké haly na Klíši. Nabírání svalové hmoty a zpevňování těla může být i zábava. Teda pro ty, co se koukají :-)
11.6.Co se děje v létě, aneb příprava na suchu I.Stefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Přinášíme vám první díl ze seriálu tréninkových dávek, které polykají ústečtí hokejisté v domácích podmínkách. Tentokráte jsme se za týmem vydali na umělou trávu na Městském stadiónu a do lesa na Střížovickém vrchu.
3.6.Lvi na LYRA cupu vypadli brzyMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Ve čtvrtek 2. června se v Děčíně uskutečnil fotbalový turnaj pod taktovkou TV LYRA. Vedle extraligových mistrů z Pardubic, týmu Karlových Varů nebo Chomutova se ho zúčastnili i hráči Slovanu Ústí nad Labem. Ti ale vypadli hned v základní skupině a na charitativně sportovním dni se dlouho neohřáli. Po jedné remíze a jedné prohře se s turnajem rozloučili. Ve finále porazil domácí tým FK Řezuz starou gardu FK Teplice a stal se vítězem turnaje.
1.6.Chcete vidět souboj Lvů s mistry extraligy? Pojďtě na fotbal!Pavla Vacková, Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Chcete vidět souboj Ústeckých Lvů a mistrovských Pardubic? Nebo měření sil s Karlovými Vary, Chomutovem nebo Děčínem? Přijďte ve čtvrtek 2. 6. na fotbalové hřiště poblíž zimního stadionu v Děčíně, kde si hokejisté místo bruslí nazují kopačky a rozdají si to ve fotbale. Na LYRA FOTBAL CUPu se střetne spousta zajímavých týmů. Vstupné pro dospělé je 30 Kč, pro děti poloviční+dárek. Turnaj začíná v 9 ráno, vítěz bude znám po 17. hod.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv