Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2004 vyšly tyto články:

29.6.Lvi porazili florbalisty 9:8Stefi (Štěpán Tóth), Přemysl Zeman
Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté sehráli ve čtvrtek 24. června 2004 exhibiční florbalové utkání v hale Chemičky. Představili se zde nejen nové tváře v týmu Ústeckých Lvů, ale i opory z poslední sezony. Kromě samotného utkání čekaly na diváky také dovednostní soutěže o ceny, které věnoval mediální partner našich hokejistů Ústecký deník.
29.6.Švíka v Ústí překvapila náročná přípravaDavid Schlegel
Ú s t í n/L. - Jednou z posil ústeckých Lvů je dvaadvacetiletý útočník Jan Švík, který přišel na roční hostování z Plzně. Mezi hokejisty je tak trochu anomálií. Ze školy nosil samé jedničky, už od druhé třídy si vede v úhledném „sešítku“ detailní statistiky a hlavně – naprostou raritou je fakt, že se jako plzeňský odchovanec prosadil z plzeňských mládežnických kategorií dlouhodobě do kádru plzeňského A-mužstva. To se v posledních deseti letech stávalo spíše výjimečně.
25.6.Milana Hejduka mrzí, že si v Praze nezahrálTomáš Gebert, MF Dnes
Ú s t í n/L. - Aby věděl, že je pět hodin ráno, na to nepotřebuje budík. Přesně v tu dobu se pravidelně probouzí a ozývají dva půlroční synové Marek a David. Jejich otec Milan Hejduk, excelentní hokejista Colorada Avalanche, se ve čtvrtek poránu stihl chlapcům věnovat, poté se slavnostně stal čestným občanem Ústí nad Labem a ještě odpoledne předal mladým talentům čtyřicet kompletních hokejových výstrojí.
21.6.Dny města slavili i Ústečtí LviStefi (Štěpán Tóth)
Ú s t í n/L. - O víkendu od 18. 6. do 20. 6. 2004 se konaly v Ústí nad Labem Dny města a nechyběli u toho také naši Lvi. Perly dne ovšem momentálně nehájí naše barvy, ale brázdí světová kluziště.
15.6.Lví aréna - 9. díl 14. 6. - 15. 6. 2004 - ledová plochaStefi (Štěpán Tóth)
Ú s t í n/L. - Tak už to začalo. Plocha byla připravena k betonování, a tak včera přijela technika, čerpadlo na beton, mixy vozily, mravenci pobíhali a skládali a rozebírali hadice, hladiči hladili, měřiči měřili... A tak nám vznikla nová plocha pro led. Dnes ráno jestě nastoupila zajímavá technika. Na principu vznášedla dvě rotační hladící vrtule. Lítá si to po stadióně a pěkně srovnává plochu do hladka. K dočištění krajů je něco podobného, ale jen s jednou vrtulí.
14.6.Lví aréna - 8. díl 4. 6. - 9. 6. 2004 dokončovací práce na plošeStefi (Štěpán Tóth)
Ú s t í n/L. - Tak jsme tu opět s novým děním na ústeckém Zimním stadióně. Finišují přípravy před betonováním a tak se všude měří a upravuje. Dodělávájí se poslední kosmetické úpravy. Všude se hemží mravenci s nářadím a měřící technikou.
14.6.Letní příprava 2004Stefi (Štěpán Tóth), Miroslav Molnár
Ú s t í n/L. - Příprava A týmu Ústeckých Lvů je v plném proudu, a tak vám můžeme přinést několik fotografií. Fotografie jsou dodány přímo od mužstva. Hráči doplňují náročnou přípravu tenisem. Na umělém trávníku MFK Ústí nad Labem nabírají hráči výbušnost, které bude v novém ročníku 1. ligy jistě potřeba.
11.6.Slovan nadále posiluje obranuAleš Redaj, David Schlegel
Ú s t í n/L. - Obránce Václav Kočí, o jehož příchodu do Slovanu se již delší dobu spekulovalo, definitivně spojil nejméně na rok svou další hokejovou kariéru s Ústeckými Lvy. Pro ústecké příznivce není jeho jméno žádnou neznámou, čtyřiadvacetiletý bek již ve žlutomodrém dresu působil od ledna letošního roku a pomohl týmu k postupu do semifinále play-off.
4.6.Shrnutí mládeže I: Juniorka i dorost se v extralize neudrželiJindřich Rosička, David Schlegel
Ú s t í n/L. - V první části shrnutí mládeže se podíváme na juniorku a dorost. Oba týmy byly v extralize nováčky a zároveň byly jedinými celky, které nemají zastoupení v seniorské extralize. Ani jedno z mužstev se však nedokázalo zachránit. Zejména juniorka se držela až do samotného konce, před Plzní si dokonce udržovala několikabodový náskok, ale v závěru o něj přišla a sestoupila. Dorostenci bojovali o záchranu s Libercem, leč rovněž neúspěšně.
3.6.Lví aréna - 7. díl 27. 5. - 2. 6. 2004 - stavebně demoliční práceStefi (Štěpán Tóth)
Ú s t í n/L. - Po delší odmlce přinášíme další sérii fotografií z rekonstrukce zimního stadiónu v Ústí nad Labem. Chladící systém je položen a již se začíná pokládat další vrstva ocelové konstrukce. Demontovány jsou již všechna sedadla, takže má nyní Lví aréna maximální kapacitu :-). Demoliční práce pokračují v šatnách veřejnosti a hostujícího mužstva.
1.6.Rozpis přípravných i mistrovských zápasů je na světě!Miroslav Janíček, Přemysl Zeman
Ú s t í n/L. - Přesně na přelomu května a června se rozhodlo o kompletní sérii přípravných zápasů na novou sezónu. Je všeobecné známé, že do letošní přípravy razantně zasáhla rekonstrukce našeho zimního stadionu, a tak i přípravná utkání musela být volena s ohledem na tuto skutečnost. První čtyři utkání proto odehrají Lvi na ledě soupeřů, teprve až v pátém utkání by se měli představit na nově zrekonstrovaném domácím ledě.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Dorost: Znovu bez inkasované branky, Slovan přehrál Litoměřice

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát druhý mistrovský zápas. Na domácí půdě dokázal... Celý článek

Dorost: Ústí vstřelilo Bílině 26 branek

Bílina - Hokejisté Ústí nad Labem dokázali v prvním ostrém zápase jednoznačně porazit Bílinu 26:0.... Celý článek

"Pojď hrát hokej" v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V úterý 21. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv