Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2021 vyšly tyto články:

27.5.Přál bych si být se Slovanem v play-off, uvedl Jan MilfaitDaniel TichýÚ s t í n/L. - Představujeme další posilu ústeckého Slovanu útočníka Jana Milfaita. Co ho přivedlo do Ústí a jaké jsou jeho osobní hokejové cíle.
23.5.Zemřel Marek TrončinskýKlubÚ s t í n/L. - Ve věku 32 let zemřel ústecký odchovanec a někdejší reprezentační obránce Marek Trončinský. HC Slovan Ústí nad Labem vyjadřuje upřímnou soustrast rodině, příbuzným, přátelům zesnulého.
19.5.Ústecký odchovanec Robin Hanzl oblékne dres české hokejové reprezentace na MSKlubKlub HC Slovan Ústí nad Labem přeje ústeckému odchovanci Robinu Hanzlovi a celému týmu mnoho úspěchů na Mistrovství světa v Rize. Úvodní zápas sehraje česká hokejová reprezentace již tento pátek 21. 5. od 15:15 hod s týmem Ruska. Držíme palce!
18.5.Naším společným cílem je play off, říká Petr PřindišDaniel TichýÚ s t í n/L. - Další posilou ústecké obrany je Petr Přindiš. V dresu Slovanu už v minulosti působil, a to v sezóně 2016/17. Jak na působení v ústeckém dresu vzpomíná nebo co rád dělá ve volném čase?
14.5.Štěpán Bláha bude působit ve SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Útočník Štěpán Bláha podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „Po minulé sezóně jsem si nebyl jist, zda budu chtít pokračovat v hokejové kariéře. Když přišla nabídka od Slovanu, velice rád jsem ji přijal. Už po úvodním tréninku si tu připadám jako doma. Budu se snažit podávat co nejlepší výkony," uvedl forvard Štěpán Bláha.
13.5.Jakub Trefný posílí obranu SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Obránce Jakub Trefný podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „Jsem rád, že mě Slovan oslovil a moc se na novou sezónu těším. Bude to pro mě nová zkušenost a snad se i dobře uvedu (smích). Většinu kluků z kabiny znám, teď už jen pořádně potrénovat a připravit se na sezónu," uvedl bek Jakub Trefný.
11.5.Letní příprava je potřeba, uvědomuje si David TůmaJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Na startu letní přípravy jsme po tréninku vyzpovídali Davida Tůmu, jednu z nejzvučnějších posil pro letošní sezónu. Ústecký odchovanec se rozpovídal o svých angažmá po odchodu z Ústí i o nadcházející sezóně.
7.5.Přihlášení na HSM 2021KlubÚ s t í n/L. - Po několika měsících usilovné práce a příprav, je to tady. Máme pro Vás online přihlášení na naše Hokejové soustředění mládeže.
5.5.První setkání bylo fajn, hlásí Kryštof OuřadaJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Mladý odchovanec chomutovského hokeje, Kryštof Ouřada, je jednou z letošních posil ústeckého celku. Jak náročná pro něj byla loňská sezóna v Prostějově? Co si slibuje od působení ve Slovanu se dozvíte v rozhovoru.
4.5.Letošní sezóna bude těžká, ale opět se chceme poprat o play-off, říká trenér MachJan KoudelkaÚ s t í n/L. - Před novou sezónou jsme vyzpovídali trenéra týmu Miroslava Macha. Po krátkém shrnutí loňské sezóny, došlo i na nadcházející. Jak bude vypadat tým pro novou sezónu? Jak bude probíhat příprava? Kde by rád viděl tým Slovanu během sezóny?
2.5.David Tůma bude opět hájit barvy SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Ústecký odchovanec David Tůma podepsal se Slovanem roční smlouvu. „Právě nabídka Slovanu mě velice potěšila. Mám v Ústí spousty kamarádů, ve Slovanu byla vždy výborná parta. Příští sezóna bude vzhledem k počtu sestupujících velice náročná, ale přesto věřím, že Slovan uhraje dobrý sportovní výsledek ke spokojenosti ústeckých fanoušků, na které se moc těším,“ sdělil útočník David Tůma.
1.5.Ze Šumperka přichází Jan MilfaitKlubÚ s t í n/L. - Útočník Jan Milfait podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „Zdravím fanoušky Slovanu a těším se, až obléknu žlutomodrý dres. Můj přesun do Ústí nad Labem se zrodil docela rychle. Kontaktovalo mě vedení Slovanu, které projevilo o mé služby velký zájem. Věřím v dobrou sezonu a také, že se snad konečně budeme radovat z výher Slovanu společně s diváky,“ řekl rodák z Havlíčkova Brodu.
1.5.Petr Přindiš vyztuží defenzivu SlovanuKlubÚ s t í n/L. - Obránce Petr Přindiš podepsal smlouvu se Slovanem pro sezónu 2021/2022. „S vedením Slovanu jsme se během pár minut domluvili, řekli jsme si, co a jak a bylo to “upečené”. Do Slovanu se moc těším, nejdu do neznámého prostředí. Je to pro mě opět po letech nová výzva. V kabině znám spousty kluků, a věřím, že vytvoříme dobrou partu, která je klíčem k úspěchu. Tým by měl mít svoji kvalitu a nemůžu se už dočkat, až to všechno vypukne,“ uvedl vousáč Petr Přindiš.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Dorost: Znovu bez inkasované branky, Slovan přehrál Litoměřice

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát druhý mistrovský zápas. Na domácí půdě dokázal... Celý článek

Dorost: Ústí vstřelilo Bílině 26 branek

Bílina - Hokejisté Ústí nad Labem dokázali v prvním ostrém zápase jednoznačně porazit Bílinu 26:0.... Celý článek

"Pojď hrát hokej" v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V úterý 21. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv