Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2017 vyšly tyto články:

31.5.Práce s dobrou partou je radostí, říká kondiční trenér Jakub JirgleBarbora WolfováÚsteckému Slovanu se věnuje už druhým rokem a je nedílnou součástí příprav na sezónu. PhDr. Jakub Jirgle je kondičním trenérem A-týmu, kterému pomáhá nejen se silovou přípravou, ale například i s doporučením stravy. Jak se mu práce v severočeském klubu líbí a jaké má ambice pro letošní sezónu?
30.5.Během letní přípravy čeká Ústí sedm zápasůTisková zprávaÚ s t í n/L. - Letní příprava je pro hráče Slovanu v plném proudu. Původně měla probíhat individuálně, ale vedení se nakonec rozhodlo od této varianty odstoupit, a tak trénují hráči spolu. 23. července by mělo celé mužstvo poprvé vyjet na ledovou plochu a na srpen už jsou naplánované přípravné zápasy. Celkem jich Slovan odehraje sedm, z nichž tři absolvuje před svými diváky. Začátky domácích utkání jsou naplánované na 18:00 hod.
24.5.Slovan se dohodl s Mladou Boleslaví Ústecký deník - Pavel PřibylÚstí nad Labem – Plácli si! Hokejisté Slovanu Ústí budou od příští prvoligové sezony úzce spolupracovat s extraligovou Mladou Boleslaví. To, o čem se v posledních týdnech hodně mluvilo, se v pondělí stalo skutečností. Oba kluby si budou hráčsky pomáhat.
17.5.Po sezóně jsem si dal krátké volno a začal se připravovat na tu další, říká David MertaJan ProšekÚstecký tým se začal připravovat na nadcházející sezónu. Od individuální přípravy se upustilo, a tak se tým vedený Miroslavem Machem a Tomášem Marešem připravuje společně. O letní přípravě se v rozhovoru pro webové stránky Slovanu rozpovídal David Merta.
16.5.Kvalitní letní příprava je základ, říká odhodlaně Ladislav GengelJan ProšekOd začátku týdne se hlavní tým Slovanu společně připravuje na nadcházející ročník WSM Ligy. V úterý absolvovali hokejisté jízdu na kole. Malý moment před odjezdem od zimního stadionu jsme vyzpovídali útočníka, který proslul kromě krásných gólů, drsných bitek také oslavnými stojkami. Ladislav Gengel hovořil o přípravě ale také o tom, kterému týmu fandil během baráže.
11.5.Slovan začne letní přípravu dříveTisková zprávaÚ s t í n/L. - V pondělí 15. 5. 2017 začne Slovan letní přípravu na sezónu 2017/2018. Podrobnosti sdělil redakci jednatel Slovanu Ing. Jiří Zdvořáček: "Nakonec jsme se rozhodli od experimentu inviduální přípravy odstoupit a mužstvo se začne připravovat společně. Do přípravy se zatím zapojí tito hráči: Dlouhý, Volke, Husák, Zdvořáček, Loukota, Brož, Vágner, Roubík, Melka, Vrdlovec, Navarra, Macek, Merta, Amirov."
5.5.Mládežníci Slovanu zahájili přípravu Tisková zprávaMládež Slovanu již naplno trénuje!
2.5.Ústecký rodák a odchovanec Robin Hanzl zažije své první mistrovství světa!Martin PešoutÚ s t í n/L. - Na letošním hokejovém mistrovství světa v Německu a Francii bude mít hráčské zastoupení také ústecký Slovan. Do nominace na turnaj se totiž trenérovi národního týmu Jandačovi dostal ústeckým fanouškům dobře známý Robin Hanzl.
1.5.Hráčský kádr pro sezónu 2017/2018Tisková zprávaÚ s t í n/L. - O aktuální informace o přípravě na nadcházející sezónu jsme požádali Ing. Jiří Zdvořáčka, ekonomického jednatele Slovanu: „Do nové sezóny vstupujeme s nižším rozpočtem než byl letos, ale každopádně soutěž přihlásíme a odehrajeme. Hráči, realizační tým a management se museli uskromnit, ale většina situaci pochopila a klubu vyšla vstříc. Sezóna je nesestupová a příležitost dostanou hlavně mladí hráči, což je i zájem ČSLH.“
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Dorost: Znovu bez inkasované branky, Slovan přehrál Litoměřice

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát druhý mistrovský zápas. Na domácí půdě dokázal... Celý článek

Dorost: Ústí vstřelilo Bílině 26 branek

Bílina - Hokejisté Ústí nad Labem dokázali v prvním ostrém zápase jednoznačně porazit Bílinu 26:0.... Celý článek

"Pojď hrát hokej" v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V úterý 21. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv