Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2014 vyšly tyto články:

30.5.Novým sportovním manažerem Slovanu je Jan ČalounTisková zprávaNovým sportovním manažerem HC Slovan Ústí nad Labem byl jmenován Jan Čaloun, který bude funkci vykonávat od 1. června 2014. „Byl jsem osloven panem Evanem a panem Zdvořáčkem, zda bych měl zájem tuto funkci vykonávat,“ komentoval situaci Čaloun.
30.5.Trenéři Skrbek a Mareš pokračujíTisková zprávaDo funkce trenérů pro sezónu 2014/2015 byli potvrzeni Milan Skrbek a Tomáš Mareš, kteří budou v trenérském tandemu pokračovat stejně jako v loňském ročníku.
26.5.Slovan bude mít v příští prvoligové sezoně tři nové soupeřeŠárka KulhánkováRytíři Kladno, Piráti Chomutov a LHK Jestřábi Prostějov – nové týmy, se kterými se bude Slovan utkávat v následující sezoně. Kladno a Chomutov se v loňském ročníku v nejvyšší soutěži neudržely a sestoupily o ligu níž. Zato Jestřábi z Prostějova si polepšili, když ze II. ligy postoupili. My vám nyní představíme budoucí soupeře ústeckého celku.
19.5.Nechtěl jsem končit, ale rozhodlo zdraví, ohlíží se Zdeněk OrctMartin PešoutÚ s t í n/L. - Zdeněk Orct má za sebou v rámci českých hokejových soutěží velmi bohatou kariérou a hned šest sezón z jeho pětadvacetileté éry na profesionální scéně strávil v dresu Ústeckých Lvů.
9.5.Nechci v Ústí chodit jen na krajský přebor, říká ústecký šéf ZdvořáčekMartin PešoutÚ s t í n/L. - Ústeckému hokeji v minulosti již šéfoval jeho otec, nyní se jej snaží zachránit sám. Nový předseda představenstva Jiří Zdvořáček vstoupil na tenký led, Ústečtí Lvi totiž balancují na hranici propasti. Dluží zhruba 30 milionů a zahájení nové sezóny je zahaleno do řady otázek. „Třicet let chodím na tribuny a ústecký hokej mi není lhostejný,“ říká Zdvořáček v rozhovoru pro klubový web.
9.5. Lvi zahájili suchou přípravu Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - I přesto, že akciová společnost HC Slovan Ústečtí Lvi v pondělí přípravu na novou sezónu hráčům na měsíc zrušila, hokejisté nezahálí a společně pod dohledem koučů Milana Skrbka a Tomáše Mareše pilně trénují. V pátečním tréninku se hráči věnovali posilování, nechyběl ani běh kolem kuželů, hrál se basketbal i fotbal.
9.5.Druhá třída trénovalaJan ProšekÚstí nad Labem – Venku panovalo opravdové aprílové počasí a ústečtí žáci ve Zlatopramen Areně měli trénink. Druhá třída zahájila letní přípravu, hrací plocha jim patřila od 16 do 17 hodin.
7.5.Ústecký kouč Milan Skrbek: Zdeňku Orctovi jsem rozlučku s fanoušky nabízelUNL - KAD 4:0, 62.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Hlavní trenér Ústeckých Lvů Milan Skrbek převzal "A" tým Slovanu ve druhé polovině listopadu 2013 po Jaromíru Šindelovi s cílem postoupit do play-off. Do vyřazovacích bojů žlutomodří nepostoupili, naštěstí ale nedošlo ani na hrozící sestup. Druhou tuzemskou nejvyšší hokejovou soutěž v Ústí nad Labem se zachránit podařilo.
5.5.Baráž staršího dorostuJan ProšekÚstí nad Labem – Starší dorostenci dlouho bojovali o přímé udržení v nejvyšší soutěži. To se jim nepodařilo, a tak si sezónu prodloužili o několik zápasů. Svěřenci Víta Borůvky a Miroslava Macha sehráli šest nezapomenutelných utkání. Připomeňme si baráž.
5.5.Lvi nezačali letní přípravu, hráči ani trenéři zatím nejsou pod smlouvamiMartin PešoutÚ s t í n/L. - Situace Ústeckých Lvů je nadále vážná. Hokejisté měli až do závěru sezóny potíže s udržením soutěže a po jejím konci mají starostí možná ještě víc. Hokejový klub totiž sužují dluhy a jasno o situaci není ani po nedávné valné hromadě. „Hráčům jsem zrušil letní přípravu a neslibuji nic, co nemohu splnit,“ řekl předseda představenstva Slovanu Jiří Zdvořáček na pondělní tiskové konferenci.
4.5.Sezóna staršího dorostu byla drama až do konceJan ProšekÚ s t í n/L. - Starší dorost si před sezónou stanovil jasný cíl, udržet se v RAKO extralize staršího dorostu za každou cenu. V průběhu ligového ročníku 2013/2014 se Lvíčata dostala na pozice znamenající setrvání i sestup.
2.5.Loučení s Jaroslavem VolkemTisková zprávaÚ s t í n/L. - Desítky lidí se přišly naposledy rozloučit s kustodem Ústeckých Lvů Jaroslavem Volkem (†63), který prohrál boj s dlouhodobou nemocí se srdcem. Poslední rozloučení proběhlo v obřadní síni Starého krematoria v Ústí nad Labem na Střekově. Na pohřbu nechyběli příbuzní, přátelé, fanoušci a samotní hokejisté. Od příznivců Slovanu bylo hezké, že dorazili v tak hojném počtu. Dnes naposledy můžete navštívit pietní místo a zapálit svíčku, které naleznete před pokladnami Zlatopramen Areny.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Z9: Slovan porazil Most

Most - Žáci ústecké deváté třídy dokázali vyhrát i na půdě soupeře. Hráče Mostu dokázali porazit... Celý článek

Slovan si připisuje vítězství na domácím ledě

Ú s t í n/L. - V rámci dalšího domácího utkání hostil Slovan soupeře z daleké Ostravy. Od začátku... Celý článek

Z9: Ústí porazilo Sokolov

Ú s t í n/L. - Ústecká devátá třída dokázala porazit v dalším zápase Sokolov. Na domácí půdě se... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv