Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2013 vyšly tyto články:

31.5.Michael Petrásek: Ori nám má co předávat Eva SkokanováÚstí n/L. - V poslední sezóně se Michael Petrásek ani na okamžik nezastavil. Nejen že vypomáhal juniorskému týmu, nastupoval v Děčíně, ale také se objevil v 15 utkáních v „A – týmu“ Slovanu. I on v této sezóně bude podléhat vedení Zdeňka Orcta.
31.5.Milan Skrbek: Chceme vychovat hráče pro hlavní týmJan ProšekÚstí nad Labem – Po sestupu z nejvyšší soutěže odmítl hodnotit sezónu. Kouč juniorky Milan Skrbek se během letní přípravy rozpovídal nejen o loňském ročníku. Hovořil také o cílech juniorského týmu, dodržování životosprávy či změnách v sestavě.
31.5.Martina Mašková: Chtěla bych hrát extraligu s mladším dorostemJan ProšekÚ s t í n/L. - S mladšími dorostenci se na nadcházející sezónu připravuje také Martina Mašková (na fotce vlevo), která bude bojovat o místo v sestavě. Pod vedením Jana Čalouna a Martina Štěpánka nedostává žádné úlevy. Jak sama v rozhovoru přiznala, někdy musí trénovat víc než její kamarádi a spoluhráči.
27.5.Na novou sezónu se připravují i mladší žáciJan ProšekÚstí nad Labem – Hlavní tým Slovanu odjel na soustředění, ani přesto není ve Zlatopramen Areně prázdno. Na dřevěných deskách na zemi mezi mantinely trénují všechny mládežnické kategorie. Když přeje počasí, míří hokejisté na čerstvý vzduch, nebo na jiná sportoviště. Po jednom z tréninků poskytl rozhovor kouč základny až 4. třídy Petr Hnídek.
24.5.Ústecká mládež má nového trenéra, Jakuba ŠlechtuJan ProšekÚstí nad Labem – Kdo chodí na zápasy dorostenců, ten moc dobře ví, o kom je řeč. Jakub Šlechta ještě minulou sezónu plnil roli kustoda u mladších Lvíčat. Po uplynulém soutěžním ročníku se rozhodl, že zkusí také něco nového. Mimo jiné bude vykonávat funkci trenéra u základny.
20.5.Chtěl bych být platným členem Lví smečky, přeje si Tomáš VávraJan ProšekÚstí nad Labem – Cestu přes celou republiku musel absolvovat Tomáš Vávra, aby mohl nakouknout do dospěláckého hokeje. Ze Vsetína namířil do Ústí nad Labem, ve kterém se bude letos ucházet o místo v hlavním týmu Slovanu.
20.5.Dlouhé běhy mě nebaví, říká Jakub PořickýJan ProšekÚstí nad Labem – Jakub Pořický prožil velmi zajímavou sezónu. Nejprve hrál nejvyšší soutěž juniorů za Lvíčata, poté díky dobrým výkonům dostal možnost nastoupit v několika zápasech za hlavní tým. Značnou část ročníku ovšem odehrál v dresu Děčína. Útočník dostane i v nadcházející sezóně příležitost poprat se o místo mezi dospělými Lvy.
19.5.Jan Dlouhý: Natáčel jsem si Oriho zápasy na videoEva Skokanová, Hana VeigendováÚ s t í n/L.- Po osmi letech se navrátil do Ústí, aby kryl záda Michaelu Petráskovi. Když zadáte jeho jméno do vyhledávače, „vygooglíte“ pouze starou fotografii. Kdo se tedy skrývá za jménem Jan Dlouhý? A jak si padl do oka s matadorem Zdeňkem Orctem?
18.5.Na MS startovalo hned sedm hráčů se zkušenostmi z ÚstíMartin PešoutÚ s t í n/L. - Na probíhajícím mistrovství světa ve Švédsku a Finsku se ústecký klub postaral o zajímavou kuriozitu. Přestože Ústečtí Lvi nestartují ani v české nejvyšší soutěži, na turnaji se představilo hned sedm hokejistů ze tří zemí (Česko, Slovinsko, Francie), kteří v nedávné minulosti prošli dresem ústeckého Slovanu.
17.5.Trenér gólmanů Orct: Bylo to mé přáníHana VeigendováÚ s t í n/L. - Letní příprava ústeckých hokejistů je v plném proudu. Hřiště střídá posilovnu a naopak. Na novou sezónu se připravuje i zkušený třiačtyřicetiletý brankář Zdeněk Orct. V letošním ročníku bude „krýt záda“ mladším kolegům, ale nově si vyzkouší i roli trenéra gólmanů. „Myslím si, že mě to bude naplňovat a jsem spokojený s tím, že to takhle dopadlo,“ svěřil se Orct.
14.5.Budu se snažit, abych hrál za hlavní tým, říká odhodlaně Martin HanzlJan ProšekÚstí nad Labem – V loňské sezóně se Martin Hanzl snažil, seč mohl, ale ani jeho výkon nepomohl juniorské skvadře Lvíčat se zachránit v nejvyšší soutěži. Útočník, který nosil v minulý ročník číslo 10, v sezóně 2013/2014 dostal příležitost trénovat s hlavním týmem. Po jednom z tréninků poskytl rozhovor.
12.5.Drha: Bojujeme s kalužemi více než sami se sebouJan ProšekÚ s t í n/L. - Starším dorostencům začala příprava na nadcházející sezónu. Hokejisty pod vedením Miroslava Macha a Víta Borůvky čekají více než dva měsíce intenzivního tréninku. Rozhovor poskytl útočník Matěj Drha.
9.5.Smetana na hostování do sousedních LitoměřicEva SkokanováÚ s t í n/L. - Obránce Ondřej Smetana stráví následující sezónu na hostování v Litoměřicích. V klubu, který ho vychoval pro vrcholový hokej, bude pokračovat již během právě probíhající letní přípravy. "Očekáváme, že Ondra bude v Litoměřicích stabilně hrát. V našem kádru máme v současné době další mladé beky a chceme, aby všichni hráli. Ondra prostředí v Litoměřicích dobře zná a projevil přání za Stadion nastupovat," řekl marketingový manažer Ústeckých Lvů Přemysl Zeman.
8.5.Slovinský reprezentant Rok Pajič by se rád vrátil do české extraligyDavid ŠimonStockholm – Bývalý útočník Lvů reprezentuje nováčka elitní skupiny na mistrovství světa ve Švédsku. Světového šampionátu se účastní již počtvrté a svému týmu zatím pomohl jednou asistencí. Rodák ze slovinské Jesenice působil od juniorských let v českých klubech. V Ústí strávil tři sezóny, kde odehrál 110 utkání a posbíral 71 kanadských bodů. Po utkání Slovinska s Dánskem poskytl exkluzivní rozhovor.
6.5.Soutěž o permice! Ukaž, jaký jsi fanoušekKarel NerudaÚ s t í n/L. - Chceš permanentku na Slovan zdarma? Jsi tím správným fanouškem? Tak to všem dokaž a můžeš ji mít. Tahle soutěž má jedinou podmínku. Musíš být tím správným a velkým fandou Ústeckých Lvů. A jak se takový fanoušek pozná? To už je na tobě, abys to ukázal.
2.5.Soutěž: navrhni masku Michaela Petráska!Karel NerudaÚstí n/L. - Startuje další letní soutěž, při které mohou fanoušci ukázat své schopnosti a zároveň podpořit Ústecké Lvy. Soutěžíme v návrhu designu brankářské masky Michaela Petráska, strážce branky Slovanu. Své grafické návrhy mohou fanoušci zasílat v elektronické podobě nebo poštou. Vítězný návrh se dočká realizace a Michael Petrásek v něm odchytá hokejovou sezónu 2013/14. A co dostane autor vítězného návrhu? Více se dozvíte v tomto článku.
1.5.Dostálek: Za tréninky s hlavním týmem jsem moc rádJan ProšekÚ s t í n/L. - Hlavnímu týmu začala letní příprava. Trenéři mají k dispozici zkušené hokejové harcovníky i dravé mládí. Zástupcem druhé jmenované skupiny je Vlastimil Dostálek, který po prvním tréninku s "A" mužstvem poskytl rozhovor.
1.5.Projekt cíl 3 byl ukončen jen "papírově"Jan ProšekÚstí nad Labem - "Ze středového kruhu na obě strany hranice a možná i dále...", společný projekt Ústeckých Lvů a ESC Dresden financovaný Evropskou Unií, byl slavnostně ukončen. Na severu Čech se sešli zástupci obou klubů a došlo k hodnocení, které bylo velmi pozitivní.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Dorost: Znovu bez inkasované branky, Slovan přehrál Litoměřice

Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát druhý mistrovský zápas. Na domácí půdě dokázal... Celý článek

Dorost: Ústí vstřelilo Bílině 26 branek

Bílina - Hokejisté Ústí nad Labem dokázali v prvním ostrém zápase jednoznačně porazit Bílinu 26:0.... Celý článek

"Pojď hrát hokej" v Ústí nad Labem

Ú s t í n/L. - V úterý 21. 09. se na ústeckém zimním stadionu konala opět akce „Pojď hrát hokej“.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv