OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2008 vyšly tyto články:

31.5.Brankář Fiala stvrdil podpisem smlouvy přestup k Ústeckým LvůmJan Horák, Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Po více než dvoutýdenním vyjednávání uzavřel klub smlouvu s gólmanem Radkem Fialou, který do Slovanu přestoupil z Litvínova. Po stejné trase zamířil do Ústí také forvard Zbyněk Sklenička, jehož Slovan získal na přestup. Posilování mužstva tím ale nekončí. „Pracujeme na dalším posílení našeho mužstva. Chceme přivést posily do obrany i útoku," uvedl tiskový mluvčí klubu Přemysl Zeman. První na řadě by měl být útočník Milan Mikulík. „Milan v Ústí trénuje s mužstvem a budeme jednat s Vítkovicemi o formě jeho působení v našem klubu," říká Zeman.
30.5.Majitelé permanentek na Grand Prix v boxu zadarmoJan HorákÚ s t í n/L. - Sportovní klub SKP Sever Ústí nad Labem pořádá ve dnech 11.-14. června mezinárodní turnaj Grand Prix v boxu. V ústecké Zlatopramen Areně se střetnou boxeři z 19 zemí světa včetně České republiky. Majitelé permanentních vstupenek na zápasy Ústeckých Lvů v sezoně 2007/2008 mají v celém průběhu turnaje vstup zdarma.
19.5.Dušan Salfický: Dokážu si představit, že bych v Ústí zakončil kariéruJan HorákÚ s t í n/L. - Jeho příchod do Ústí způsobil mezi fanoušky ústeckého Slovanu poprask. Brankáři Dušanu Salfickému prodloužení angažmá v ruském Novgorodu nevyšlo a po rychlém jednání s manažerem Kyselou zakotvil ve Slovanu. Prozatím zůstává největší posilou Ústeckých Lvů. „Manažer Kysela a trenér Hořava jsou pro mě zárukou kvalitní práce. Jsem připravený pomoct Ústí k návratu do extraligy," hlásí odhodlaně Salfický.
14.5.Petr Přikryl: Je třeba bojovat dál a úspěch se dostaví Jan FeudallÚstečtí Lvi vstoupí do nové sezóny s novou brankářskou jedničkou. Dosavadní strážce svatyně Lvů Petr Přikryl je na odchodu z klubu. „Zažili jsme zde společně boj o extraligu, euforii z postupu, extraligové boje a bohužel také ohromné zklamání z prohrané baráže,“ říká v rozhovoru litoměřický odchovanec.
13.5.Ústečtí Lvi posilují, přichází Dušan Salfický!Jan HorákÚ s t í n/L. - Po Zbyňku Skleničkovi oblékně dres Slovanu další posila. Vedení Ústeckých Lvů se dohodlo na dvouleté spolupráci s gólmanem Dušanem Salfickým, který do Ústí přichází z ruského týmu Torpedo Nižnyj Novgorod. Na místě prvního brankáře týmu by měl nahradit Petra Přikryla, s nímž klub v nejbližší době ukončí smlouvu.
11.5.Robert Kysela: Extraligu bych chtěl mít v Ústí do tří letJan HorákÚ s t í n/L. - Přišel do klubu, který propadl v baráži a momentálně se netěší té nejlepší reputaci. Nový generální manažer Ústeckých Lvů Robert Kysela však vnímá své nové angažmá ve Slovanu jako výzvu. V čele managementu nedávno nahradil Davida Šaffera, smlouvu ještě nemá, ale pracuje na plný výkon. „Chtěl bych klub očistit a znovu si získat přízeň veřejnosti," pojmenovává jeden ze svých úkolů v klubu Kysela.
6.5.Otevřený dopis Marka Hovorky fanouškům ústeckého SlovanuJan HorákÚ s t í n/L. - Jeden ze symbolů ústecké naděje v baráži Marek Hovorka změnil dres. Třiadvacetiletý forvard přestoupil do slovenského Martina. Protože Markovi se neodcházelo lehce a přízeň ústeckých fanoušků v něm zanechala hlubokou stopu, zasílá jim na rozloučenou otevřený dopis. Necháváme ho zde bez úprav v autentickém znění, jak ho Marek napsal.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv