Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2005 vyšly tyto články:

31.5.Ústecký dres možná oblékne další Mistr světaMiroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Mistr světa z Vídně 1996 a letošní spolukomentátor zlaté jízdy našich reprezentantů, člen Klubu ligových kanonýrů Robert Kysela by mohl od letošní sezóny oblékat žlutomodré barvy ústeckého Slovanu. Hráč, který se narodil v Mostě, spojil začátek své kariéry s Litvínovem, kde naskočil do nejvyšší soutěže už v 18 letech. Dodnes tam drží rekord s 684 odehranými zápasy. Má vynikající střelu zápěstím. Na gól nepotřebuje mnoho šancí. Jako člověk je optimistou, což se projevuje i v kabině. K nezaplacení jsou i jeho zkušenosti. Od pondělka se připravuje s ostatními hokejisty pod velením Pavla Hynka. Pokud se vše bude vyvíjet směrem k vzájemné dohodě, smlouvu ve Slovanu by mohl podepsat během příštích 14 dní.
30.5.Rozlosování 1. ligy pro sezonu 2005-2006Martin Řežábek, Roman ZajíčekÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi za sebou mají tvrdé soustředění a jsou zhruba uprostřed neoblíbené suché přípravy. Za měsíc je už ale čeká dovolená a po ní se 20.7. sejdou k druhé fázi přípravy na ledě. Během ní sehrají velice prestižní přátelská utkání, o jejichž harmonogramu vás budeme informovat v nejbližší době. Do první ligy pak Lvi vstoupí ve středu 7. září proti Třebíči. Rozlosování celého ročníku najdete v článku.
22.5.Mazanec zůstává ve lví smečceMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Kromě brankářských postů se pomalu dotváří i složení obranných řad Ústeckých Lvů. Pavel Hynek si ve své lví smečce pro příští sezónu ponechal statného beka Davida Mazance. Ten podepsal s vedením ústeckého klubu novou smlouvu, podle jejíhož znění bude písecký odchovanec hájit barvy Slovanu formou hostování z Plzně i v ročníku 2005/2006.
15.5.Nemáme krok zpátky, tvrdil Šaffer v GlobusuKarel FilasÚ s t í n/L. - Příjemné zpestření nakupujícím v trmickém hypermarketu připravilo vedení hokejového Slovanu. V sobotním dopoledni rozbalilo „stan“ hned za jedním ze vstupních vchodů. Před ním se nashromáždila hromada žlutě oděných lidí, kteří radostně sledovali odlehčený zábavný program, který obsahoval povídání se čtyřkou letošních opor, odhalení třetí sady dresů a představení čtyřky nových tváří. Návštěvníky také rozproudilo vystoupení roztleskávaček a dvě soutěže.
15.5.Fotoreportáž: Tisková konference v GlóbusuStefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - V sobotu se v hypermárketu Glóbus konala tisková konference s hráči s doprovodným programem. Byly připraveny soutěže pro diváky společně s hráči, představení cheerleaders Angels, představení nového dresu a autogramiáda.
10.5.Jak si vedly mládežnické týmy?Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Mezi hokejovými fanoušky se nenajde jediný, který by nevěděl, jak se vedlo Ústeckým Lvům v sezóně 2004/2005. To, že dorostenci postoupili do extraligy, je už méně zmiňovaná informace, přesto velice důležitá. Ale jak si vedli junioři? A jak se dařilo těm nejdůležitějším, tedy malým začínajícím hokejistům od 4. do 9. třídy? Právě o tom se můžete dočíst v rozhovoru s Lubomírem Janderou, šéftrenérem mládeže.
8.5.Deset nejdůležitějších okamžiků sezóny 2004/05 - 2. částMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Odeznívající sezona bude patřit mezi ty, které se zapíší tučným písmem do kroniky Slovanu Ústí nad Labem. Přibudou stránky plné radosti, ale také stránky psané černou tuší. Stejně jako v loňském ročníku jsme pro vás i letos připravili poohlédnutí za sezonou 2004/2005. Tentokráte jsme Vám ho vzhledem k délce článku zprostředkovali dvoudílně. Zde je druhých pět největších okamžiků Ústeckých Lvů v uplynulém ročníku.
6.5.Hokejové dopoledne s Ústeckými Lvy v GlobusuMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi Vás zvou na „Hokejové dopoledne s Ústeckými Lvy“. Přijďte 14. května do hypermarketu GLOBUS Trmice. Akce bude probíhat u hlavního vchodu, kde se můžete zapojit do besedy s hráči, sledovat vystoupení Cheerleaders Angels , sbírat podpisy na autogramiádě a soutěžit. Když budete trpěliví, dočkáte se i dalších překvapení. A navíc, kdo přijde v dresu Ústeckých Lvů nebo ve žlutém tričku, dostane malý dárek!
5.5.Chtělo by to postup do ligy, hlásá KlimtMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Dalším stavebním kamenem architekta Pavla Hynka se stal Tomáš Klimt. Smlouva na dva roky s jednoroční opcí byla podepsána ve středu 4.5.. Jednatřicetiletý křídelní útočník přišel z Kladna za bývalými spoluhráči Finkem a Pazourkem. “Určitě to svou roli hrálo,“ přiznává, že mu jejich přítomnost rozhodování ulehčila. Co čéká Tomáš Klimt od působení v dresu Ústeckých Lvů?
2.5.Ústečtí Lvi v pořadu SPORTIME na TV LYRA posedmé!Ondřej Vodný, Martin ŘežábekÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi v hodinovém pořadu SPORTIME. Sledujte v pátek 6. května ráno v 7 hodin vysílání TV Lyra. Kdo byl nejobletovanější osobou Lví Párty? Proč odešel Martin Štěpánek do Plzně a kdo bude novou posilou Ústeckých Lvů v další sezóně? To i mnohem víc ve vysílání TV LYRA.
2.5.Zadní řady posílí Jakub GrófMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Ústečtí fanoušci se museli rozloučit se šesti hráči „svého“ týmu. Vedení se rozešlo s Hodkem, Koudelkou a Lipinou, do jiných klubů zamířili sami Šaffer, Kočí a Štěpánek. Slovan z části tyto mezery zacelil. Novou smlouvu podepsali Honzové Kudrna a Klobouček, z Berouna přišel Slížek a poslední oficiální posilou se stal nadějný obránce Jakub Gróf. Ten nastoupil v nejvyšší soutěži k 61 utkáním, ale zkušenosti má i z mistrovství světa dvacetiletých, kde pod vedením Pavla Hynka dosáhl na zlatou medaili.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Z9: Slovan porazil Most

Most - Žáci ústecké deváté třídy dokázali vyhrát i na půdě soupeře. Hráče Mostu dokázali porazit... Celý článek

Slovan si připisuje vítězství na domácím ledě

Ú s t í n/L. - V rámci dalšího domácího utkání hostil Slovan soupeře z daleké Ostravy. Od začátku... Celý článek

Z9: Ústí porazilo Sokolov

Ú s t í n/L. - Ústecká devátá třída dokázala porazit v dalším zápase Sokolov. Na domácí půdě se... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv