Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2004 vyšly tyto články:

21.5.Mazanec: Finále první ligy není dobrý výsledekDavid Schlegel
Ú s t í n./L. - Písecký odchovanec, který před dvěma lety patřil k oporám plzeňské Keramiky a jen kvůli operaci během loňské přípravy a velké konkurenci v Plzni odehrál uplynulou sezónu v Třebíči. Tam byl nejproduktivnějším obráncem. V závěru sezóny pomohl Plzni k historickému postupu přes nejlepší tým základní části Pardubice. Má střelu, jako když kopne kůň. To je David Mazanec, nejnovější posila Ústeckých Lvů.
19.5.Další posila do zadních řadMiroslav Janíček, Aleš Redaj
19.5.Lví aréna - 5. díl 19. 5. 2004 - chladící systémStefi (Štěpán Tóth)
Ú s t í n/L. - V nové části fotoseriálu o rekonstrukci ústeckého zimního stadionu se máte možnost přesvědčit, co všechno se událo za poslední 4 pracovní dny. Přibylo něco málo metrů trubek chladícího systému, odstraněna a odklizena už je jedna celá tribuna sedaček, dole už jsou skoro všechny akustické desky od stropu. Stadión stále připomíná mraveniště. Nadále pokračují demoliční práce na zázemí pro aktéry dění v naší "Aréně".
17.5.Lví aréna - 4. díl 14. 5. 2004 - stavební práceStefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - Přinášíme vám několik fotek aktuálního dění na zimním stadiónu v Ústí nad Labem. Rekonstrukce běží v plném proudu a tak je co fotit. Sice je všude prach a špína a některé fotky jsou za "mlhou" a mázlé - díky prachu a tmě pod stropem, ale to snad naše obec divácká přejde.
12.5.Permanentní vstupenky pro novou sezónu - dotazníkPřemysl Zeman
Vážení ústečtí příznivci, vážení sportovní přátelé,
po úvodním průzkumu, který jsme pomocí našich internetových stránek realizovali v únoru letošního roku, přicházíme tentokrát s dalším marketingovým dotazníkem. Zajímá nás váš názor na permanentní vstupenky, které patří k nedílné součásti správně fungujícího klubu. V loňské sezoně jsme zaznamenali enormní zájem o permanentky a letos bychom velice rádi navázali na úspěšnost z minulého roku. Naším cílem je získat do řad stálých diváků co nejvíce lidí ze všech věkových skupin a zároveň tak pro ně připravit adekvátní zábavu.
Tento dotazník není určen jen pro ústecké fanoušky, ale i pro ostatní příznivce ledního hokeje, kteří sledují jiný klub, popř. jinou soutěž.

DOTAZNÍK OTEVŘETE KLIKNUTÍM ZDE

7.5.Lví aréna - 3. díl: Stavební práceHC Slovan Ústečtí Lvi
Ú s t í n/L. - Přinášíme vám třetí díl seriálu, kterým sledujeme rekonstrukci na našem zimním stadionu. I nadále pokračuje přestavba ledové plochy, kde nyní probíhá pokládání vícevrstevné izolace, složené mimo jiné z tepelné izolace a parozábran. Poté bude následovat samotná instalace chladícího zařízení, které bude součástí betonu...
6.5.Lvi nadále posilujíAleš Redaj, Tomáš Kučera
Ú s t í n./L. - Na dnešním tréninku "A" mužstva se hlásili další dva novicové ve žlutomodrém dresu. Jedná se o plzeňského obránce Ondřeje Kubeše, o jehož příchodu do Ústí se již delší dobu spekulovalo, a o kladenského útočníka Patrika Finka. Oba hráči v minulé sezóně hostovali v jihlavské Dukle a stejnou formou budou působit po dobu jednoho roku i ve Slovanu.
3.5.Nové posily Ústí - mládí má zelenouAleš Redaj, Tomáš Kučera
Ú s t í n./L. - Po dvojici zkušených hráčů Válovi a Jankových, kteří se k mužstvu připojili od úvodu letní přípravy, se dnes na tréninku objevili další tři nové tváře. Jsou jimi dva mladíci z pražské Slavie - obránce Staňek a útočník Jelínek a také nadějný plzeňský fovard Švík. Celá trojice by měla ve Slovanu působit na roční hostování.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv