OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2020 vyšly tyto články:

30.4.Rozhovor s jednateli SlovanuRedakceÚ s t í n/L. - Od 14. dubna 2020 spolupracují a chtějí společně pokračovat ve stabilizaci ústeckého Slovanu. Jaromír Holík jako jednatel pro ekonomiku a Jan Čaloun, který zastává funkci sportovního jednatele.
28.4.V Ústí nad Labem zůstává první ligaKlubÚ s t í n/L. - Valná hromada HC Slovan Ústí nad Labem spolek na dnešním jednání 28. 4. 2020 přijala usnesení, že podá přihlášku do Chance ligy pro sezónu 2020/2021. HC Slovan Ústí nad Labem spolek vždy preferoval první ligu, jelikož je Slovan tradičním klubem v našem městě. Výkonný výbor dostal od valné hromady úkol vypracovat organizační strukturu klubu včetně personálního obsazení. Věříme, že i v této nelehké době, dokáže Slovan ve spolupráci se svými partnery, překonat toto období a nadále provozovat v Ústí nad Labem první ligu.
15.4.Podrobnější informace k HSM 2020KlubÚ s t í n/L. – I přes současná, nepříznivá opatření stále věříme, že i letos se uskuteční Hokejové soustředění mládeže 2020. Vše se nyní připravuje, a pokud nám nic nepřekazí situace ohledně koronaviru, soustředění opět po roce proběhne na zimním stadiónu Ústí nad Labem v termínu 2. - 8. 8. 2020. Rádi bychom Vám poskytli podrobnější informace k HSM 2020 a k zaplacení soustředění. V případě, že by se soustředění nekonalo, bude Vám vrácena plná částka.
14.4.Noví jednatelé SlovanuKlubNa dnešní valné hromadě společnosti, která řídí A mužstvo Slovanu, byly odsouhlaseny následující změny ve statutárním orgánu společnosti.
8.4.Vyjádření výkonného výboru HC Slovan Ústí nad Labem spolekKlubVýkonný výbor mládeže HC Slovan Ústí nad Labem spolek prohlašuje, že se jako většinový vlastník ústeckého hokeje o odstoupení potenciálního partnera dozvěděl od Ing. Jiřího Zdvořáčka, který nového sponzora pro ústecký hokej výhradně zastupoval. Většinový vlastník akceptoval nabídku Ing. Jiřího Zdvořáčka předloženou dne 12. března 2020 , jak v Ústí nad Labem provozovat první ligu. Většinový vlastník prohlašuje, že neznal nového potenciálního sponzora, což bylo jednou z podmínek pro úspěšné jednání. Nyní je ale zřejmé, že je tato nabídka minulostí. Proto výkonný výbor konstatuje, že HC Slovan Ústí nad Labem spolek musí revokovat usnesení valné hromady ze dne 12. března 2020 a o dalším dění bude průběžně informovat.
8.4.O budoucnosti klubu rozhodla vyšší moc, mrzí kouče SlovanuDaniel BrzákÚstecký hokej zasáhla v pondělí v podvečer nemilá zpráva. Z jednání o navýšení rozpočtu odstoupil tajemný sponzor a klubu nyní hrozí, že se jeho už tak drobný prvoligový kapitál (14 milionů Kč) ještě ztenčí. Místo zajímavých jmen, která se tu měla v příští sezóně prohánět, tak klubu hrozí i sestup do 2. ligy. "O budoucnosti rozhodla vyšší moc," řekl v rozhovoru pro Deník smutně trenér a sportovní manažer Tomáš Mareš, který už skládal tým pro novou sezónu.
7.4.Poděkování J.AlinčeKlubChtěl bych poděkovat všem, kteří se podíleli na sbírce transparentního účtu a dražbě dresů. Zároveň bych chtěl říci, že jsem v Ústí prožil jedny z nejlepších let své hokejové kariéry. Zdravím vedení klubu, hráče, realizační tým a fanoušky. Přeji hodně hokejových úspěchů a všem pevné zdraví, protože jak jsem sám poznal, je to to nejcennější co člověk má. Velmi si vážím toho co jste pro mě udělali. Zdravím Honza Alinč
6.4.Vyjádření jednatele klubu KlubVyjádření jednatele klubu Ing. Jiřího Zdvořáčka naleznete na webu iDnes během dnešního dne. V článku naleznete informace o případném vstupu potencionálního investora a podrobnosti o současné situaci. Článek bude zveřejněn i na našem webu.
6.4.Tajemný sponzor couvl kvůli pandemii, Slovan přišel o milionyPetr Bílek, Ondřej Bičiště / iDNES.czRůžové scénáře hokejového Slovanu přebarvila pandemie koronaviru na černo. Současná krize klub připravila o potenciálního silného investora, a tak místo ataku na špičku 1. ligy hrozí Slovanu sešup do 2. ligy.
5.4.Na léčbu J. Alinče bylo vybráno 85 869 KčKlubÚ s t í n/L. - Akce, se kterou přišel trenér A mužstva Tomáš Mareš, a která má podpořit léčbu Jana Alinče, našeho bývalého vynikajícího hráče, který utrpěl vážný úraz na hobby inline hokeji, se setkala s velkým ohlasem.
3.4.Tomáš Vildumetz, hráč sezóny 2019/20Jan KoudelkaÚ s t í n/L. - Fanoušci si v internetovém hlasování zvolili hráčem sezóny Tomáše Vildumetze, a my vám s ním přinášíme slíbený rozhovor. Co mu přineslo působení ve Slovanu, a jak zvládá současné nelehké období?
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv