OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2019 vyšly tyto články:

30.4.Zemřel Václav HluchýKlubVe věku 83 let zemřel Václav Hluchý, někdejší předseda představenstva akciové společnosti i občanského sdružení HC Slovan.
30.4.Budu předávat zkušenosti mladým, říká Jaroslav RoubíkJan ProšekÚstí nad Labem - Hned úvodní trénink přinesl jasnou odpověď na otázku, kterou si kladli snad všichni fanoušci. Zda prodlouží Jaroslav Roubík svou bohatou kariéru. „Mám chuť do hokeje a vedení Slovanu chtělo, abych pokračoval. Domluvili jsme se, že budu ještě rok hrát,“ pravil s úsměvem na tváří Roubík.
29.4.Tomáš Mareš: Budeme mít mladé mužstvoJan ProšekÚstí nad Labem – Hokejistům ústeckého Slovanu začala nepopulární, ale velmi důležitá, suchá letní příprava. Po úvodním tréninku poskytl rozhovor klubovému webu hlavní trenér Tomáš Mareš.
26.4.V pondělí 29.4. zahájí Slovan přípravu na sezónu 2019 – 2020KlubÚ s t í n/L. - Slovan Ústí nad Labem pod vedením trenérské dvojice Tomáš Mareš a Vladimír Evan zahájí v pondělí 29.4. přípravu na sezónu 2019-2020.
25.4.Skyner reality Brunova tipovačka zná své vítězeJan ProšekÚstí nad Labem – Již několik let mohou fanoušci ústeckého hokeje hrát Brunovu tipovačku, v rámci které soutěží o hodnotné ceny. Ligový ročník 2018-2019 je již minulostí, a tak byli vyhlášeni také vítězové.
17.4.Podrobnější informace k HSM 2019RedakceÚ s t í n/L. – I letos se bude konat na zimním stadiónu Ústí nad Labem Hokejové soustředění mládeže v termínu 28.7.-3.8. 2019. Rádi bychom Vám poskytli podrobnější informace k HSM 2019.
9.4.Sezóna byla skvělá, říká trenér juniorky Slovanu Jiří Merta Jan ProšekÚ s t í n/L. - Povedený ročník má za sebou ústecký hokejový juniorský tým. Mužstvo vedené Jiřím Mertou, Milošem Abtem a Vlastimilem Davídkem absolvovalo dlouhou cestu zakončenou vítězstvím v první lize juniorů.
2.4.7. třída vyhrála 10. Internationaler Elbe-Labe-CupJan ProšekDrážďany - Hokejisté sedmé třídy Slovanu dokázali vyhrát na mezinárodním Internationaler Elbe-Labe-Cupu. Desátého ročníku turnaje se účastnilo celkem sedm týmů a Ústí vyhrálo s náskokem pěti bodů na druhé pořádající ESC Drážďany.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv