OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2016 vyšly tyto články:

29.4.Pralesní renesance: 1. liga roste divácky i kvalitativněVít ČepickýÚ s t í n/L. - Druhá nejvyšší tuzemská soutěž se dlouho nacházela v hlubokém hokejovém podpalubí. Nekonečná léta neměnný systém hokejové baráže zvýhodňoval extraligové celky a cesta o ligu výše se zdála téměř neprostupná. Důsledky byly zjevné – krom pár hegemonů, kteří se s enormním finančním nasazením snažili probojovat nahoru, v lize ostatní spíše paběrkovali, případně se stávali farmami extraligových týmů. Ovšem tyto časy jsou naštěstí odváty. 1. liga se hlásí o pozornost, a to poslední léta poměrně vehementně.
28.4.Jihlava i Slavia ve WSM Lize zůstávají, extraligové kluby v baráži obstályJan ProšekHC Slavia Praha a HC Dukla Jihlava, jakožto vítězové semifinálových sérií, postoupily do baráže o Tipsport extraligu. V prolínací soutěži je doplnila dvojice nejhorších týmů z extraligy – HC Verva Litvínov a HC Energie Karlovy Vary. Verva nedokázala navázat na úspěšnou sezónu 2014-2015, na jejímž konci slavila mistrovský titul. Generální manažer Varů, Miroslav Vaněk, pro změnu motivoval hráče prostřednictvím jejich platů. Týmy z WSM Ligy chtěly co nejvíce potrápit favority a pokusit se o postup mezi elitu.
27.4.Video: Proti Slavii se opakovala historieJan ProšekÚ s t í n/L. - Po více než osmi letech se hokejové Ústí v domácím prostředí utkalo se Slavií v ligovém zápase. Obě vzpomínaná utkání mají nejednu věc společnou.
26.4.Zahájení letní přípravy A týmu a mládežeTisková zprávaÚ s t í n/L. - Dne 2.5. 2016 odstartuje letní příprava nejenom A týmu, ale všech mládežnických kategorií, která potrvá až do 30.6. 2016. Mládežníci se mohou těšit na novinku pro letošní sezónu v podobě střelnice, kde se hráči mohou zdokonalovat v technice střelby a v zakončování. Nadále bude využívána plocha zimního stadiónu, travnaté fotbalové hřiště, tělocvična ZŠ Vinařská a populární Střížovický vrch.
25.4.Video: Vstřelené góly v domácích zápasech, díl třetí - listopadJan ProšekÚ s t í n/L. - V listopadu zaznamenal tým opět dvacet gólů, polovinu z nich v posledních dvou zápasech. Zároveň se tým dočkal prvního čistého konta v ligovém ročníku 2015/2016.
20.4.Video: Ústecká choreaJan ProšekÚ s t í n/L. - V několika zápasech uplynulé sezóny si fanoušci Slovanu připravili pro hokejisty podporu prostřednictvím choreografie. Pojďme si prostřednictvím videa připomenout kreativitu příznivců žlutomodrých.
20.4.Finále Škoda Hockey Cupu vyhrál výběr Jihomoravského krajeJan ProšekÚstí nad Labem – V pátek 8. dubna se na ústeckém zimním stadionu odehrál finálový zápas Škoda Hockey Cupu. V něm proti sobě nastoupil výběr Ústeckého a Jihomoravského kraje.
17.4.Video: Vstřelené góly v domácích zápasech, díl druhý - říjenJan ProšekÚ s t í n/L. - V novém seriálu si postupně připomeneme všechny branky, které Slovan vstřelil v sezóně 2015-2016. Druhý díl je zaměřen na góly z října. Slovan vstřelil celkem dvacet branek a některé z nich byly opravdu výstavní.
14.4.Inzerát na pozici referent marketinguTisková zprávaJste komunikativní a kreativní? Umíte pracovat samostatně, ale i v rámci týmu? Máte pozitivní vztah ke sportu? Pokud ano, neváhejte a přihlašte se do našeho výběrového řízení. Těšíme se na Vás!
13.4.Detailní informace k soustředění HSM 2016Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Přinášíme Vám detailní informace k blížícímu se Hokejovému soustředění mládeže 2016 (HSM). V následujícím článku si můžete přečíst složení realizačního týmu a stáhnout program soustředění, seznam účastníků a jídelníček. Do programu jsme nově zařadili kromě tréninku na ledové ploše i HEAT program a plavecký trénink pod vedením Romana Eckerta. Účastnici soustředění se mohou těšit na vyprávění Milana Hejduka o cestě za Stanley Cupem.
13.4.Odstoupení marketingového manažera J. PelceTisková zprávaÚ s t í n/L. - Dne 11. 4. 2016 odstoupil z pozice marketingového manažera Bc. Jiří Pelc (na fotografii uprostřed). K jeho odstoupení nám sdělil: „Po třech sezónách jsem se rozhodl pro změnu. Ve 23 letech jsem si splnil životní sen, loučení se Slovanem pro mě není jednoduché, ale je třeba se posunout o krok kupředu. Chtěl bych poděkovat klubu za možnost pracovat v takové pozici, kdy má člověk možnost seznámit se se spoustou lidí a získat nové životní zkušenosti. Velké DÍKY patří také sponzorům, hráčům a fanouškům. Slovan budu sledovat i nadále, je to moje srdeční záležitost.“
10.4.Video: Vstřelené góly v domácích zápasech, díl první - záříJan ProšekV novém seriálu si postupně připomeneme všechny branky, které Slovan vstřelil v sezóně 2015-2016. První díl je zaměřen na góly ze září.
3.4.Finále Škoda Hockey Cupu se odehraje v Ústí nad Labem, jedním z finalistů je Ústecký krajJan ProšekÚstí nad Labem bude hostit finále Škoda Hockey Cupu 2015. Poprvé se konalo Mistrovství krajských výběrů České republiky hráčů do 14 let. Nejprve se střetlo sedm týmů ve dvou základních skupinách, vítězové těchto skupin pak svedou v jednom rozhodujícím utkání boj o celkové vítězství. A právě duel určující absolutního vítěze se odehraje na ledě ústeckého zimního stadionu. V pátek 8. dubna od 13:00 se utká Ústecký s Jihomoravským krajem.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv