OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.4.Pajič vs. Kovalčuk: Proti nám jsou hvězdy všichni, říká ústecký útočníkMartin PešoutÚ s t í n/L. (původní telefonát do Bratislavy) - Forvard Ústeckých Lvů Rok Pajič má v závěru sezóny věru nabitý program. Jen co Slovan odehrál poslední utkání baráže, pospíchal na letadlo do Lublaně. Aby se připojil do přípravného kempu slovinského národního týmu pro mistrovství světa. Nyní už má Pajič, stejně jako slovinský nováček elitní skupiny MS, úvodní premiéru na šampionátu za sebou. „Organizátoři turnaje se snaží, tvoří fantastický šampionát,“ neskrývá pětadvacetiletý útočník nadšení ze slovenského mistrovství.
29.4.Pajič v akci již v pátek, Slovince čeká na úvod domácí SlovenskoMartin PešoutMistrovství světa pro české hokejisty sice začíná až v sobotu, pro příznivce Slovanu však může startovat již o den dříve. Poprvé v historii se na světovém šampionátu totiž objeví hráč z týmu Ústeckých Lvů. A to reprezentant Slovinska Rok Pajič. Nováček elitní skupiny MS bude už v pátek od 20:15 čelit domácímu Slovensku. Pajič vyjede na led bratislavské Orange Areny s tradičním číslem 76 na dresu. Podaří se Slovincům hned ve svém úvodním utkání na šampionátu překvapení v podobě zaskočení domácího favorita? Utkání můžete sledovat prostřednictvím televizního kanálu ČT4.
29.4.Roubík a Handlovský budou pokračovat v barvách Slovanu!Tisková zpráva (Jan Feudall)Ústí n/L. – Nových kontraktů se dočkají dva útočníci Ústeckých Lvů. Jaroslav Roubík podle nového kontraktu bude kmenovým hráčem Ústí až do roku 2013 s opčním právem na sezónu 2013/14. Slovenský forvard Lukáš Handlovský bude ve Slovanu minimálně další sezónu, případně až do konce ročníku 2013/14.
28.4.Změny začínají, končí trio útočníkůMarcel VonešÚ s t í n/L. - První odchody hlásí po skončení sezóny vedení ústeckého Slovanu. V útoku Lvů již nebude pokračovat trojice forvardů. Nová angažmá si mohou hledat Petr Kanko s Markem Hovorkou. Ukončit svou bohatou kariéru se rozhodl další útočník Pavel Janků. Pokračování změn v hráčském kádru se dá očekávát v průběhu následujících týdnů.
26.4.Pajič sezónu nekončí, jede na MSRedakceÚ s t í n/L. - Jeden hráč Slovanu si musí na pořádnou dovolenou ještě počkat. Forvard Ústeckých Lvů Rok Pajič se totiž vešel do konečné nominace Slovinska na nadcházející MS v ledním hokeji, které se koná na Slovensku. V letošní sezóně byl v základní části nejúspěšnějším střelecem Lvů, čehož si všimli i trenéři Slovinska Matjaž Kopitar a Nik Župančič.
24.4.Vyberte hráče play-off a barážeMBL - UNL 4:1, 0.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Skončila sezona a posledním hlasováním o Krále Lví arény uzavřeme další ročník tradiční ústecké ankety. Nyní máte možnost vybírat z nabízené pětice (Alinč, Francouz, Hanzl, Mikulík, Roubík) nejlepšího hráče za celé play-off a baráž. Jen těsně se do TOP 5 po redakčním hlasování nevešli Jan Klobouček nebo Lukáš Handlovský. Za toto hlasování budou uděleny trojnásobné body (šlo o nejdůležitější část sezony a trvala od února do dubna 2011). Konečné výsledky přineseme po skončení hlasování. To bude probíhat již od pondělí 25. dubna 2011 až do konce měsíce dubna.
24.4.Ústí ztroskotalo v baráži. Již počtvrtéMBL - UNL 4:1, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Pravděpodobně se jedná o světovou raritu. Ústečtí Lvi prohráli v posledních šesti sezónách již čtvrtou baráž. A hned tři z nich mají stejného jmenovatele - Mladou Boleslav. Bruslařský klub je již tradičně noční můrou ústeckého Slovanu. Letos měli žlutomodří k prolomení strašidelné barážové bilance nejblíže, přesto se Lvům postoupit do extraligy nepovedlo ani tentokrát.
21.4.Tomáš Mareš povede mladší dorost společně s Janem ČalounemZdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Muž, který šéfoval v uplynulé sezóně střídačce ústeckého mladšího dorostu a Výběru r. 1996 Ústeckého kraje, povede zmíněnou věkovou kategorii i v následujícím ročníku. Kouči Tomáši Marešovi již ale po boku nebude stávat Jan Daniš, jako bylo v letošní sezóně zvykem, nýbrž asistovat mu bude olympijský vítěz z Nagana a známá ústecká legenda, která si svou roli již odzkoušela u těch nejmenších (v základně), další zkušenosti posbírala i v kategoriích 7. a 8. třídy. Řeč je pochopitelně o Janu Čalounovi. Rozhovor nám podal budoucí "parťák" Čalouna, Tomáš Mareš, jenž vzpomíná na sezónu 2010/2011 a zmiňuje se i o plánech do budoucnosti, například o vyhlídkách do přístího ročníku, letní přípravě, prozradil i jméno kapitána.
19.4.Zbyněk už asi ztratil nervy, říká o mega bitce kouč RosolMBL - UNL 4:1, 0.kolo | Martin PešoutMladá Boleslav - Znovu to nevyšlo. Pokolikáte už? Tentokrát Slovan zcela otevřeně klepal na brány extraligy, přesto i pro příští sezónu zůstává o soutěž níž. "Pocity nejsou dobré," říká Petr Rosol, hlavní kouč Ústeckých Lvů.
18.4.Sklenička: Chtěl jsem se popratMBL - UNL 4:1, 0.kolo | Martin PešoutMladá Boleslav - Stačila jediná rána a enfant terrible celé baráže Zbyněk Hrdel padl k zemi. Ústecký bijec Zbyněk Sklenička mu po konci druhé třetiny zasadil tvrdý úder, který odstartoval hromadnou šarvátku mezi oběma střídačkami a do které se zapojil i ústecký masér Vladimír Brož. Hrdel nakonec skončil se zkrvaveným obličejem, Sklenička naopak vyfasoval pětiminutový trest do konce utkání. "Hrdel dělal tvrdého muže, takže jsem ho chtěl vyzkoušet," tvrdí Sklenička.
17.4.Ústí truchlí. Zůstává za extraligovu branou, byť na ní mocně bušiloMBL - UNL 4:1, 0.kolo | Karel Filas, Zdeněk Kamínek ml.M l a d á B o l e s l a v, Ú s t í n/L. - Nejbolestnější. Nejkrutější. Nejsmutnější a mnoho dalších přívlastků lze vymyslet pro sedmnáctý dubnový večer z pohledu Ústečanů fandících hokeji. Slovan totiž v sedmém rozhodujícím barážovém mači podlehl Mladé Boleslavi 1:4 a příští sezonu bude zase hrát jen první ligu. Po první periodě ztrácel dva góly. Pak však předvedl útočnou smršť, na hrdinu dne brankáře Schwarze vyslal na dvě desítky střel. Úspěšný však nebyl. A tak jediný zásah zaznamenal Jan Alinč až za stavu 0:3. V závěru pak Ústí chyběly síly a domácí pečetili výsledek gólem do prázdné branky.
17.4.Zlomové momenty, které nepustily Slovan do extraligyMBL - UNL 4:1, 0.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Hokejové Ústí zažilo čtvrtý neúspěch v baráži v pěti letech. Od Vsetína v roce 2006, přes Boleslav 2008, 2009 po 2011 se táhne černá série nezdarů mužstva, jemuž je v uvedeném období první liga malá, ale také mužstva, které si nedokáže vydobýt svou pozici mezi českou hokejovou elitou. Zvláště letošní porážka hodně bolí. Ústecký tým po potížích na podzim a ve čtvrtfinále play off, předvedl parádní jízdu ve vyřazovacích bojích první ligy a v prolínací soutěži byl velmi blízko prolomení barážového prokletí.
16.4.Plodek: Selhali jsme v přesilovkáchUNL - MBL 3:2, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Nepomohlo jim ani deset přesilovek. Přestože téměř dvě třetiny zápasu odehráli hokejisté Mladé Boleslavi v početní výhodě, Ústecké Lvy přetlačit nedokázali. A vedení 3:1 na zápasy se jim rázem rozplynulo. "Nezvládli jsme to," utrousil mladoboleslavský Jan Plodek. Po letech se tak o výsledku baráže rozhodne až v posledním sedmém zápase.
16.4.Snad se to podaří, doufá HandlovskýUNL - MBL 3:2, 0.kolo | Michaela SeifertováÚ s t í n/L. - V pátečním boji nastoupil Slovan k šestému barážovému zápasu a hned v několika ohledech se utkání zapsalo do paměti fanoušků a všech, kteří se o ústecký hokej zajímají. Ústečtí Lvi svou dravostí vyrovnali stav série z nepříznivého 1:3 na 3:3. V posledním domácím zápase stále probíhající sezóny se rozloučili s arénou a fanoušky výhrou nad Mladou Boleslaví a v neposlední řadě prolomili smolnou šňůru prohraných utkání. Vždyť od extraligové sezóny nevyhráli Lvi na domácím ledě s boleslavským týmem šestkrát. Tomu je ale konec.
16.4.Vítězný střelec Kovář: Doufám, že v Boleslavi bude hodně ÚstečákůUNL - MBL 3:2, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Hockey town povstal. Standing ovation, téměř vyprodaná Zlatopramen Arena byla na nohou. Ústečtí Lvi si vynutili rozhodující sedmý zápas baráže, lví arénu pohltila elektrizující atmosféra. "Ani jsem to příliš nevnímal. Soustředil jsem se hlavně na závěr zápasu," říká Jan Kovář. Střelec ústecké vítězné branky.
16.4.Vzhůru na Boleslav! Vyražte podpořit Lvy včas! RedakceÚstí n.L. – Ústečtí Lvi zajíždějí k rozhodujícímu duelu v baráži o účast v Tipsport Extralize na led Mladé Boleslavi. Spoléhat bude Slovan i na mohutnou podporu svých fanoušků, kteří vyrážejí z parkoviště od Zlatopramen Areny v neděli 17. dubna 2011 již v 14.30hodin!
16.4.Slovan stojí před branami extraligyMBL - UNL 4:1, 0.kolo | Michaela SeifertováÚ s t í n/L. - Šest zápasů. Tři boje na domácí půdě a tři boje na poli venkovním. Stejně tak shodný počet proher a shodný počet vítězství. Baráž o postup do extraligy je svým výsledkem vyrovnaná a dospěla do sedmého zápasu, ve kterém půjde úplně o všechno. Ačkoli i tentokrát je připraven textový přenos a Česká televize vysílá zápas v přímém přenosu, pojeďte podpořit svůj tým do Mladé Boleslavi a vytvořte v hledišti hostí domácí atmosféru. Lvi potřebují slyšet každý hlas, který je bude hnát za vítězstvím. Poslední krůček k postupu do extraligy bude vykročen v 18.10 hodin ve ŠKO-ENERGO aréně.
16.4.Francouz chce hrát bez faulů, Dragomir postup. Bitva roku se blížíMBL - UNL 4:1, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - V letošní sezóně se dostal do parádní formy a ústečtí příznivci doufají, že mu vydrží i do nejdůležitějšího zápasu letošní sezóny. Pavel Francouz si v baráži udržuje skvělou formu. Po jednozápasové pauze dovolil ve dvou střetnutích Bruslařskému klubu pouze třikrát skórovat. Ústečtí Lvi věří, že svou branku uzavře i pro sedmý rozhodující zápas baráže na ledě Mladé Boleslavi.
15.4.Lvi si vynutili sedmý duelUNL - MBL 3:2, 0.kolo | Miroslav Janíček, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Baráž 2011 mezi Ústeckými Lvy a Mladou Boleslaví bude muset rozhodnout až sedmé klání. Na domácím ledě totiž Lvi dokonali obrat a brankami Roubíka, Handlovského a vítězné trefy JANA KOVÁŘE srovnali stav série na 3:3. Ústečtí jsou nyní v psychické výhodě, dokázali dvakrát v řadě zvítězit a k postupu do Tipsport extraligy jim chybí poslední krůček. Poslední barážový zápas je na programu v neděli od 18:10 hod., ve ŠKO-ENERGO Aréně.
14.4.Všichni věříme, říká Robin HanzlMBL - UNL 1:4, 0.kolo | Marcel VonešÚ s t í n/L. - Se Lvy to v pátém barážovém duelu nevypadalo příliš dobře. Už od první minuty museli dotahovat náskok Mladé Boleslavi. Ve druhé třetině ale Severočeši roztočili nevídaný kolotoč, třemi góly otočili vývoj zápasu a vybojovali si tak šesté utkání. Ve 33. minutě vstřelil vítěznou branku Robin Hanzl, společně s boleslavským Pabiškou nejproduktivnější hráč baráže (3+3).
Další stránky
123>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Letní příprava je potřeba, uvědomuje si David Tůma

Ú s t í n/L. - Na startu letní přípravy jsme po tréninku vyzpovídali Davida Tůmu, jednu z... Celý článek

Přihlášení na HSM 2021

Ú s t í n/L. - Po několika měsících usilovné práce a příprav, je to tady. Máme pro Vás online... Celý článek

Letošní sezóna bude těžká, ale opět se chceme poprat o play-off, říká trenér Mach

Ú s t í n/L. - Před novou sezónou jsme vyzpovídali trenéra týmu Miroslava Macha. Po krátkém shrnutí... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv