OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2005 vyšly tyto články:

28.4.Druhá aukce dresů skončilaRadek VokálVe středu 27.dubna skončila posezónní aukce dresů, ve kterých Ústečtí lvi došli až do finále první ligy. Dres Martina Štěpánka, který byl vydražen za rekordních 5100 korun, poputuje do Finska, druhý nejdražší dres Vítězslava Jankových zůstává v Ústí. Nejdelší bitva se strhla o dres Davida Pazourka, který vstoupil do posledního dne s cenou 899 Kč, aby se jeho cena v dramatickém závěru vyšplahala až na 2100 korun. Všem účastníkům aukce děkujeme za účast, výherci mohou očekávat emaily s podrobnostmi o vyzvednutí dresů.
20.4.Byl to úspěšný rok, poohlíží se HynekMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Téměř před měsícem jsme vám přinesli posezónní rozhovor s generálním manažerem Lvů Davidem Šafferem a nyní si můžete počíst i o názorech hlavního trenéra Pavla Hynka, který po prvním roce na lavičce Ústeckých Lvů prodloužil smlouvu i na ročník 2005/2006. Hynek se podepsal pod sezonou, ve které se Lvi prokousali až do finále a jak sám říká, byl to rok úspěšný.
19.4.Hráčské vysvědčeníKarel Filas, Tadeáš Drahorád & redakceÚ s t í n/L. - Ústecký "fakír" Lukáš Sáblík třikrát přebíral na galavečeru ústeckého hokeje ocenění. Lví párty v ústeckém Domu kultury představila nejúspěšnější reprezentanty hokejového Slovanu. Redakce webu se snažila udělit školní známky všem hráčům, kteří se v právě skončené sezoně objevili v dresu A týmu. Nejlépe byl hodnocen právě vítěz divácké ankety o Krále Lví arény Sáblík, dále jsme nejlepší známky udělili útočníkům Čalounovi, Sýkorovi, Finkovi a Pazourkovi a obráncům Kudrnovi s Kočím.
16.4.Deset nejdůležitějších okamžiků sezóny 2004/05 - 1. částMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Odeznívající sezona bude patřit mezi ty, které se zapíší tučným písmem do kroniky Slovanu Ústí nad Labem. Přibudou stránky plné radosti, ale také stránky psané černou tuší. Stejně jako v loňském ročníku jsme pro vás i letos připravili poohlédnutí za sezonou 2004/2005. Tentokráte Vám ho vzhledem k délce článku zprostředkujeme dvoudílně. Zde je prvních pět největších okamžiků Ústeckých Lvů.
14.4.První posilou Lvů je Ladislav SlížekMartin ŘežábekÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi ulovili první posilu nejen pro sezonu 2005/2006, ale i pro tu následující. Žlutomodrý dres přichází oblékat letos sedmý nejproduktivnější útočník první ligy, Ladislav Slížek. V barvách Berouna patřil v posledních dvou sezonách po zahraničních zkušenostech z Dánska a Švédska k nejlepším, právě proto přichází mezi Ústecké Lvy na dva roky s jednoroční opcí.
12.4.Fotoreportáž: Lví PártyStefi (Štěpán Tóth)Ú s t í n/L. - V pátek 8. dubna proběhla první Lví párty a v ústeckém Kulturním domě chemiků bylo plno zábavy a zajímavých hvězd, sposta hudby k tanci i poslechu a hlavně setkání s hráči, kteří bavili ústecké publikum po celou sezónu.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Hokejová základna začíná svou novou sezónu

Ú s t í n/L. - Všichni trenéři se již těší na nejmladší hráče našeho klubu HC Slovan Ústí nad... Celý článek

Erik Mareš přidá další sezónu ve Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký odchovanec Erik Mareš podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

Vladimír Brož bude nadále oblékat dres Slovanu

Ú s t í n/L. - Ústecký obránce Vladimír Brož podepsal se Slovanem novou smlouvu pro sezónu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv