OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V březnu 2012 vyšly tyto články:

12345>>
31.3.Finále pokračuje v neděli a v pondělí v ChomutověCHM - UNL 7:6, 0.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Dva zápasy ze třetího kola play-off jsou odehrány a oba celky mají na svém kontě po jedné výhře. V neděli 1. dubna a v pondělí 2. dubna se ústecká družina vypraví na kolbiště nové pirátské arény, kde svede souboj o další cenná vítězství. Klání startuje v oba dny od 17,30 hodin. Osedlejte své bujné oře a přijeďte podpořit své favority!
31.3.Junioři mají postup do extraligy ve svých rukou, z Havlíčkova Brodu vezou tři bodyHBR - UNL 3:4, 0.kolo | Ladislav Vácha, Zdeněk Kamínek ml.Havlíčkův Brod - K barážové odvetě odcestovali ústečtí hokejisté do havlíčkobrodské Kotliny. Žlutomodří měli klubu z Vysočiny co vracet, Rebelové uloupili minulý týden dva body ve Zlatopramen Areně. Ústečtí junioři mají před sebou poslední dvě utkání baráže o NOEN extraligu juniorů, v pondělí přivítají na svém ledě Znojmo a o dva dny později zavítají do Havířova. Havířov už má jistotu, že si příští rok nejvyšší soutěž nezahraje, Orli pro změnu jistotu, že se v elitní soutěži této věkové kategorie letos neudrží.
31.3.Hokejové nadšení se vrátilo do Ústí. Ve druhém finále padl divácký rekord UNL - CHM 3:4, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Hokejová euforie se po roce vrátila do Ústí. Vrchol sezóny v podobě finálové série s Chomutovem přitáhl do ochozů rekordní počet fanoušků v letošní sezóně. Ti vytvořili v úvodních dvou domácích duelech ústeckým hokejistům perfektní atmosféru a bezesporu byli jejich šestým hráčem.
30.3.Díky videorozhodčímu nemůže být nikdo poškozený, nechal se slyšet Milan ŘehořUNL - CHM 3:4, 0.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem – Sedmadvacetiletý Milan Řehoř si během úvodního dějství druhého finálového střetnutí připsal dvaadvacet zákroků, Piráty podržel zejména při dvojnásobném oslabení. Strážce chomutovské svatyně byl pro hokejisty Ústí nad Labem ve čtvrtek velkou překážkou, celkem kryl v utkání brankář modrobílých čtyřicet pět střeleckých pokusů domácích. Na chomutovskou dvaaosmdesátku nalezli recept Daniel Boháč, David Ludvík a Sacha Treille.
30.3.Koutský lituje ústeckých faulů: S tím musíme něco udělatUNL - CHM 3:4, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ve druhé finálově bitvě si brankář Slovanu Vladislav Koutský na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemohl. Ústečtí Lvi sehráli s Chomutovem další extrémně útočnou bitvu, na Koutského mířilo 54 střel. Přestože si gólman Lvů připsal řadu skvělých zákroků, porážce po prodloužení nakonec nezabránil. „Chomutov měl ve třetí třetině a prodloužení spoustu šancí,“ uznal Koutský.
30.3.Skočil do branky, aby zabránil gólu. Za čárou jsem puk neviděl, říká PoživilUNL - CHM 3:4, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - V prodloužení obránce Lvů Lukáš Poživil skočil do branky, aby zabránil jistému gólu. Přestože se mu podařilo rukavicí po střele chomutovského Diviše kotouč odpálit, videorozhodčí gól uznal. Ústečtí Lvi tak v druhém dílu finálové série padli s Chomutovem 3:4 po prodloužení. „Jestli byl puk skutečně za brankovou čárou, pak byl správně potvrzen,“ říká Poživil na adresu dramatického momentu.
30.3.Starší dorost podlehl v posledním utkání baráže o extraligu KladnuUNL - PKL 3:7, 9.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Pro starší dorostence ústeckého Slovanu byl poslední duel sezóny už jen formalitou. Lvíčata si postup do vysněné extraligy staršího dorostu zazdila už v minulém zápase. Na vlastním ledě padli svěřenci Martina Štěpánka a Miroslava Macha poměrem 3:7 proti zachraňujícímu se celku HC PZ Kladno. Právě páteční soupeř žlutomodrých stále živí teoretickou šanci na udržení se v elitní soutěži této věkové kategorie. V nedělním zápase musí tým Iva Kyndla zvítězit v domácím prostředí nad Kolínem a zároveň doufat, že Přerov nezíská v závěrečném střetnutí letošního ročníku jediný bod.
29.3.Finálová série play-off ukáže, zda byla výměna trenérů správný tah, míní PulpánUNL - CHM 7:3, 0.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Šestadvacetiletý Lukáš Pulpán je jedním ze základních kamenů chomutovských Pirátů. V týmu Severočechů působí čtvrtým rokem a během letošního play-off si za třináct střetnutí připsal osm kanadských bodů (4+4). Bílomodrá jednapadesátka si ve finále letošního play-off zatím kanadský bod do svých individuálních statistik nepřipsala.
29.3.Petr Hořava: Hráli jsme fakt dobřeUNL - CHM 7:3, 0.kolo | Eva SkokanováÚ s t í n/L. - První finálový duel znamenal nejen rychlý a tvrdý hokej, ale také atmosféru, která by se dala krájet. Během šedesáti minut jsme měli možnost vidět gólovou přestřelku, která dovolila divákovi vydechnout až po zaznění závěrečné sirény. První finálová bitva skončila 7:3 pro domácí.
29.3.Stav finálové série je vyrovnán, rozhodující branku potvrzoval videorozhodčíUNL - CHM 3:4, 0.kolo | Karel Filas, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Velmi atraktivní podívanou nabídlo druhé finálové střetnutí play-off. O vítězi rozhodl nastavený čas, a to když se v 66. minutě prosadil Richard Diviš. Zlatopramen Arenu navštívila rekordní návštěva sezóny, cestu na zimní stadion si našli 6 133 diváci. Stav série: 1:1 na zápasy.
29.3.Junioři nadělili Havířovu tucet branek UNL - HAV 12:4, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - K sehrání dalšího barážového zápasu přijel do Ústí tým Havířova. Domácí o své výhře rozhodli zejména ve druhé třetině, kterou vyhráli v poměru 6:0. Celkový výsledek hovoří o domácí dominanci. Ústí vyhrálo 12:4.Jakub Pořický své statistiky obohatil o 7 bodů (2+5), Martin Hanzl si připsal 6 kanadských bodů (1+5).
28.3.Přesilovky jsme trénovali, nesmíme při nich vymýšlet žádnou vědu, tvrdí ČermákUNL - CHM 7:3, 0.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Exkluzivní rozhovor před finálem play-off poskytla našemu webu dravá útočná síla Miloslav Čermák. Mladík s extraligovými zkušenostmi se vyjádřil například k problematice v přesilových hrách, které Lvy především v semifinále letošního play-off trápily. „Přesilovky jsme na trénincích trénovali. Možná chodíme málo před bránu, trenéři nám to neustále vyčítají. Je potřeba, aby jeden útočník zakrýval gólmanovi soupeře výhled a stříleli obránci. Nevymýšlet žádnou vědu,“ odtajnil recept ústeckého mužstva.
28.3.Ústečtí Lvi se postarali na úvod série o sedmigólový příděl PirátůmUNL - CHM 7:3, 0.kolo | Šárka Kulhánková, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Slovan vstoupil do boje titul ve výborné formě, první dějství ovládl po brankách Treilleho a nové posily Káni poměrem 2:0. Ve druhé části shlédli diváci po dvou brankách na každé straně, za hosty nejprve snížil Lapšanský, který před polovinou zápasu navíc neproměnil trestné střílení. Ve 33. minutě dokázal vyrovnat skóre Orsava. Ještě před přestávkou skórovali za domácí Hořava a Alinč, výchozí pozice před druhou třetina byla pro Ústí nad Labem více než dobrá. V 50. minutě snížil na 4:3 Diviš, odpověď přišla z ústecké strany zásluhou Hořavy, Roubíka a Treilleho. Lvi zvítězili 7:3. Stav série: 1:0 na zápasy.
28.3.Treille se dvěma brankami podílel na demolici Pirátů: Je důležité, aby se dařilo týmuUNL - CHM 7:3, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Odehrál fantastický zápas! Sacha Treille potvrdil, že ve finále bude pro Chomutov velkou hrozbou. Hned v úvodním duelu série zatížil konto soupeře dvěma brankami a na další přihrál. I díky výkonu francouzského forvarda rozdrtilo Ústí Piráty z Chomutova vysoko 7:3. „Myslím, že jsme odehráli velmi dobrý zápas,“ říká po středeční finálové bitvě Treille.
28.3.Havířov musíme porazit, nabádá své spolubojovníky Jakub PořickýJan ProšekÚ s t í n/L. - Junioři odehráli dva zápasy z barážových bojů. Jednu bitvu prohráli v dovednostní soutěži – samostatných nájezdech, druhý souboj, tentokrát ve venkovním prostředí, vyhráli. Na tým okolo Jakuba Pořického čeká třetí mač. Do města, které se rozkládá na obou březích řeky Labe, přijede tým Havířova.
28.3.Káňa po vítězné premiéře v Ústí: Fanoušci byli fantastičtíUNL - CHM 7:3, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Povedenou premiéru v dresu Ústeckých Lvů zažil Jan Káňa. Útočník z extraligových Vítkovic v Ústí nepotřeboval delší aklimatizaci. Naopak hned v prvním duelu v nových barvách skóroval. „Povedlo se mi vstřelit gól, navíc jsme vyhráli. Skvělé,“ byl nadšený Káňa po derby s Chomutovem.
28.3.Starší dorost si extraligu nezahrajeHAV - UNL 4:1, 8.kolo | Tomáš Vlček, Miroslav JaníčekH a v í ř o v - Prohra na ledě zachraňujícího se Havířova vystavila starším dorostencům Ústeckých Lvů definitivní stopku k postupu do extraligy. Právě proto, že naděje na postup už se blížily nule, vzali s sebou trenéři na zkušenou několik hráčů z mladšího dorostu a ti si nevedli vůbec špatně. Celkově se Severočeši hrou svému soupeři vyrovnali, ale kvalita v zakončení byla zcela na straně domácích. Poslední zápas s kladenskou PZ tak bude už jen formalita.
27.3.Prohráli jsme zbytečnými chybami, přiznal VrbaUNL - PRE 2:7, 7.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Dvě třetiny to byla takřka vyrovnaná bitva. V poslední pětiminutovce hokejisté Přerova vstřelili tři branky a utkání rozhodli. Po prohraném zápase nám rozhovor poskytl útočník Marco Vrba.
27.3.Vyhrajte odvoz na hokejový zápas v luxusním karavanu s plnou lednicí!Karel NerudaÚ s t í n/L. - Chcete si užít cestu na finálové boje v pohodlí a bez starostí? Tak se zúčastněte naší soutěže a vyhrajte výjezd na třetí zápas finále (neděle 1. dubna 2012) luxusním karavanem od společnosti Autosklo Team. A jak se do soutěže zapojit? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku na facebookovém profilu pujcovna-autokaravanu.cz.
27.3.Junioři deklasovali extraligové ZnojmoZNO - UNL 1:5, 0.kolo | Vojtěch Pojer, Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecká juniorka odcestovala k sehrání druhého barážového zápasu. Lvíčata podnikla dlouhou cestu do Znojma, kde se utkala s extraligovým týmem. Výborná obranná hra, skvělý gólman Formánek a branky z brejků. Tyto a další faktory dovedly zápas do vítězného konce pro Ústí.