Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.3.Oxbow Village, souhrn bitevCHM - UNL 1:4, 0.kolo | Mr. NorthmanÚ s t í n/L. - Žoldnéři v bitvě Na Běhání, Napoleon u Waterloo. A piráti v Oxbow Village. Jsou prohry ve velkých bitvách, na které se nezapomíná. Žlutomodrá armáda bojovníků pod vedením plavovlasého Cpt. Hata srdnatým výkonem odolala nájezdům z krajiny ohlodaných lebek se zkříženými hnáty.
30.3.Úspěch vojáků ve vyřazovacích bojíchMichaela SeifertováÚ s t í n/L. - Finálová série je za námi, mistrovské oslavy taktéž. Alkohol již z většiny z nás vyprchal, euforie se pomalu vytrácí a Ústečtí Lvi se připravují na poslední krůček k vytouženému postupu do extraligy. Cesta za baráží však nebyla cestou jednoduchou. K postupu a vyzdvihnutí poháru pro mistra první ligy vedla trnitá stezka, která se pro některé mohla zdát velmi obtížnou již ve čtvrtfinále. Naštěstí vždy na každé cestě svítí světýlko naděje a právě Ústečtí Lvi byli ti vyvolení, kteří do cíle doběhli.
30.3.Pokračuje předprodej vstupenek na baráž! Jan FeudallÚ s t í n/L. - Již tento týden si můžete zakoupit vstupenky na domácí barážové zápasy proti Mladé Boleslavi! Konkrétně ve čtvrtek, pátek a sobotu mohou předprodejů využít majitelé permanentních vstupenek. Ti mají až do sobotního večera přednostní právo nákupu vstupenky na své sedadlo. Příští týden startuje volný prodej vstupenek. V pondělí, středu a pátek.
28.3.Krásný pocit, rozplýval se RoubíkCHM - UNL 1:4, 0.kolo | Marcel VonešÚ s t í n/L. - V ústeckém týmu je několik hráčů, kteří mají na svém kontě alespoň jeden titul z dřívějších sezón. Stejně tak si několik hráčů v sobotu užívalo mistrovské oslavy poprvé. Mezi nimi i Jaroslav Roubík a Rok Pajič. „Není to tak úplně pravda, získal jsem titul se Spartou, ale tam jsem toho moc nenahrál. Hrál jsem ve čtvrté lajně sotva dvě střídání, takže to tak neberu. Pocity jsou úžasné,“ prozradil bezprostředně po zápase Roubík. „Tohle je první věc, kterou jsem, doufám, snad i trochu zařídil. Jsem rád. Vyhráli jsme, pocity jsou parádní, ani se to nedá popsat,“ dodal ještě. Podobně se vyjádřil i Pajič: „Poprvé jsem něco vyhrál, takže jsem šťastný, je to krásný pocit.“
28.3.Mladší dorost porazil ChomutovUNL - CHM 5:2, 36.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Mladší dorostenci v posledním zápase sezóny hostili tým KLH Chomutov. Hosté velmi rychle vedli o dvě branky, domácí se ale nevzdali. Bojovali dále a v průběhu zápasu skóre dokonale otočili a nakonec se radovali z výhry 5:2.
27.3.Dragomir: Kysela se Šindelem jsou nejlepší. A trenéři takéCHM - UNL 1:4, 0.kolo | Martin PešoutChomutov - Byla to oslava hokeje. Ústečtí Lvi odstavili ve finále odvěkého rivala z Chomutova už po čtyřech zápasech a mohou se připravovat na tradičního barážového soupeře – Mladou Boleslav. Zatímco u kabin slavili křepčící ústečtí hokejisté, nadšení neskrýval v útrobách chomutovského ČEZ stadionu ani předseda představensta Slovanu Jan Dragomir. „Chceme extraligu,“ tvrdil nejvyšší bos ústeckého hokeje a po očku poslal vzkaz do Mladé Boleslavi, které má Ústí co oplácet.
27.3.Klobouček o baráži: Kdyby Šulc nebral body, mohlo být všechno jinakCHM - UNL 1:4, 0.kolo | Martin PešoutChomutov - Za normálních okolností by se Ústečtí Lvi pravděpodobně postavili v baráži Kladnu. Jenže po letošní kauze „registračky“ je vše jinak. A na žlutomodré vojáky tak čeká patrně težší váha v boji o postup do nejvyšší soutěže. „Právě. Boleslav totiž nemá vůbec špatný mančaft. Což potvrzovala do doby, než jí Standa sebral nějaké ty body,“ zamyslel se kapitán Slovanu Jan Klobouček.
26.3.Mezi Ústím a Chomutovem necítím žádnou rivalitu, překvapuje KovářCHM - UNL 2:3, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Jdou po něm. Jak hráči Chomutova na ledě, tak fanoušci KLH v ochozech. A on jim odpověděl nejlepší možnou variantou: vítěznou brankou pár minut před koncem ve třetím pokračování finálové série. Jan Kovář se stal jednou z hlavních postav pátečního večera a výraznou měrou nasměroval ústecký Slovan k postupu do baráže. Ústí vede nad ambiciozními Piráty již 3:0 na zápasy a již v sobotu může teoreticky slavit prvoligový titul!
26.3.Oxbow Village, den třetíCHM - UNL 2:3, 0.kolo | Sgt. O´ReiÚstí nad Labem - Ústecký žlutomodrý pluk svou tvrz ubránil a vydal se do vod, kde jsou doma Piráti. Korzáři si byli vědomi dvou porážek a chtěli z domácího prostření vytěžit maximum. Celou bitvu rozhodl Sgt. Forgeman, který poslal uniformované hrdiny do velmi výhodné pozice.
26.3.Chomutov sestřelen, mise ale nekončíCHM - UNL 1:4, 0.kolo | Pavel Kadeřábek, Karel FilasC h o m u t o v, Ú s t í n/L. - Paráda! Ústečtí Lvi po roční pauze zopakovali triumf v první lize. Přitom jim ve žhavém finále s Chomutovem stačily jen čtyři zápasy. Po třech vítězstvích o jediný gól se ve čtvrtém naplno projevilo psychické rozpoložení mužstev a Lvi si nenechali šanci sérii ukončit v nejkratší možné době proklouznout mezi prsty. Výhra 4:1, při které vítězný gól trefil Jan Klobouček a dva body za branku a asistenci si připsal Robin Hanzl, posouvá Slovan do baráže. V ní se střetnou stejní soupeři jako předloni. Ústí vyzve Mladou Boleslav.
26.3.Hockeytown slaví, přijeli mistři!CHM - UNL 1:4, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Žlutomodré Nagano! Ústečtí Lvi po roční odlmlce znovu získali prvoligový titul! Během posledních šesti sezón již počtvrté. Po bujarých oslavách ještě na ledě stařičkého chomutovského zimního stadionu se nalodili do autobusu a za 50 minut je čekalo bouřlivé přivítání před ústeckou Zlatopramen Arenou! Přesně ve 21:55 hod.
25.3.Jak to vidí diskutující?CHM - UNL 2:3, 0.kolo | RedakceDatum: 25. 3. 2011
Čas: 15:00 hod.
Místo: Parkoviště před Zlatopramen Arénou, Ústí nad Labem
Akce: Odjezd vojenské podpory na bitevní pole Pirátů

Vojenská podpora Ústeckých Lvů se shromažďuje na odjezdové ploše s jasným cílem. Tak jako husité svou písní "Kdož sú boží bojovníci" podporovali svá vojska, tak i oni budou hnát lví jednotku kupředu. Válka mezi Lvy a Piráty je v plném proudu. Zeptali jsme se proto těch největších z celé podpory na pár slov před odjezdem do samozné bitevní vřavy...
25.3.Lvi jsou jeden zápas od vítězství!CHM - UNL 2:3, 0.kolo | Miroslav Kučera, Marcel Voneš, Zdeněk Kamínek ml.Ú s t í n/L. - Pokud budeme hledat nejsilnější zbraně Slovanu v play-off, horkým adeptem na vítězství bude schopnost otáčet zápasy. To, co Lvům vyšlo ve Vrchlabí (z 1:3 na 4:3), Havlíčkově Brodě (z 1:4 na 5:4), se nakonec povedlo i v Chomutově. Třetí finálový zápas se pro žlutomodré nevyvíjel nejlépe, po trefě Procházky ve 30. minutě prohrávali už dvougólovým rozdílem. Důležitý kontaktní gól vstřelil krátce poté v oslabení Rok Pajič. Rozhodující úder uštědřili Lvi svému sokovi v rozmezí 48. a 52. minuty, kdy nejprve srovnal Černý a následně obrat dokonal Kovář. Lvi jsou tak jeden zápas od vítězství v celé sérii. Poslední krok mohou učinit už zítra, kdy se hraje druhé utkání na chomutovském ledě.
24.3.Hockey Tour: Vyhraj luxusní cestu za Slovanem!Jan FeudallÚ s t í n/L. – Toužíte podpořit Lvy v jejich cestě play off i na bitevním poli soupeřů? Chcete se podívat na zajímavý souboj a navíc cestovat na utkání luxusním karavanem? Navíc po celou dobu občerstvení zdarma, vstupenky na utkání a ještě k tomu reklamní předměty s logem Ústeckých Lvů! Partnerem této soutěže je společnost Autosklo Team, která autokaravany půjčuje po celý rok.
24.3.Pohled: Dvě výhry... a dál...CHM - UNL 2:3, 0.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Finálová řež má za sebou první dvě bitvy. Po obou se radovali Ústečané. K úplné radosti je však třeba zvládnout další dvě. Co musí udělat, aby se to povedlo? Jaké ponaučení si musí vzít z prvních dvou zápasů? Sami vědí, že na úspěch v nich vydali spousty sil a že byly velmi těsné. Udělejme krátkou rekapitulaci zatím určujících faktorů žhavého finále. A zkusme předpovědět, co může vést k další výhře v boji na poli nepřítele. Sami budete v sobotu večer moci porovnat, nakolik byl odhad správný.
24.3.Trefil to, jako nikdy v životě, říká Hylák o vítězném gólu ŠagátaCHM - UNL 2:3, 0.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Ještě před druhým finálovým zápasem ve Zlatopramen Areně dominoval Alexandr Hylák statistikám brankářů v play-off. Následoval ho severočeský Pavel Francouz, jenž svou příčku oproti svému sokovi uhájil. Chomutovský strážce svatyně klesl až na třetí pozici a do čela vpustil Vladislava Koutského z Vrchlabí. Uvnitř článku se sedmadvacetiletý Hylák zmiňuje nejen o statistikách, ale i o dosavadním průběhu letošního ročníku a o svých začátcích na východě Čech.
23.3.Zaostřeno na Jaroslava RoubíkaUNL - CHM 5:4, 0.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - I ve druhém finálovém zápase urvali Ústečtí Lvi cenné vítězství. Tentokrát nebyla o góly nouze a domácí zvítězili těsným poměrem 5:4. V utkání si připsal bod i Jaroslav Roubík, který svým gólem zvyšoval na 3:1. „Clonil jsem před bránou, pak přišla střela. Já jsem se jenom dobře zorientoval a dorážel,“ vysvětloval s úsměvem po zápase. K dalším bojům zajíždí Slovan v pátek a v sobotu na horký chomutovský led.
23.3.Měli jsme vyhrát, myslí si PulpánUNL - CHM 5:4, 0.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - I ve druhém finálovém utkání mezi Slovanem a Piráty z Chomutova dokázali Lvi zvítězit. Pro Chomutovské to znamená, že domů jedou za stavu 2:0 na zápasy, což je určitě potlačí k nutným vítězstvím. O pocitech z utkání se nám na mikrofon vyjádřil střelec touše, jenž skončil v brance domácích až po odpískání píšťalky, Lukáš Pulpán.
22.3.Oxbow Village, den prvníUNL - CHM 2:1, 0.kolo | Sgt. HornstoneÚ s t í n/L. - Při cestě z Howell´s Fordu jsme se dozvěděli, že na naše území míří další nepřítel, který chce dobýt naši pevnost. Zvědavost nedala a vyslali jsme špehy, kteří nám zvěstovali zprávu, že na cestě jsou piráti z Oxbow Village. Další neúprosná bitva je před námi. Cíl mise: Odrazit útok!
22.3.Vinu beru na sebe, přiznal GrofUNL - CHM 2:1, 0.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem – Čtvrtý nejproduktivnější obránce první hokejové ligy ČR v play-off, druhý ve statistikách týmu. Jakub Grof si na své konto během vyřazovacích bojů připsal shodně spolu se svým spoluhráčem Davidem Havířem pět bodů, a to jeden bod za gól a čtyři zbývající za asistence. Nutné je ale zmínit, že Grof odehrál oproti Havířovi o zápas méně, když celku chyběl ve čtvrtém semifinálovém klání, v Jihlavě. Z obranných řad Lvů nastřádal pět a více bodů jen kapitán Jan Klobouček (0+5).
Další stránky
1234>>
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Z9: Slovan porazil Most

Most - Žáci ústecké deváté třídy dokázali vyhrát i na půdě soupeře. Hráče Mostu dokázali porazit... Celý článek

Slovan si připisuje vítězství na domácím ledě

Ú s t í n/L. - V rámci dalšího domácího utkání hostil Slovan soupeře z daleké Ostravy. Od začátku... Celý článek

Z9: Ústí porazilo Sokolov

Ú s t í n/L. - Ústecká devátá třída dokázala porazit v dalším zápase Sokolov. Na domácí půdě se... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv