OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

V únoru 2018 vyšly tyto články:

12>>
26.2.Vrátila se mi chuť do hokeje, chci ještě hrát, říká Jaroslav RoubíkJan ProšekÚ s t í n/L. - Čtyřicetiletý Jaroslav Roubík v letošní sezóně odehrál 42 zápasů a získal čtyřicet čtyři kanadských bodů. Vstřelil 15 branek a na 29 přihrál. Po vyléčení zranění kolena se mu vrátila chuť do hokeje a pověsit brusle na hřebík se rozhodně nechystá.
26.2.Tomáš Mareš: Sezóna je neúspěšnáJan ProšekÚ s t í n/L. - Po dlouhých dvaceti letech končí ústeckým hokejistům sezóna po základní části soutěže. Dvaapadesát zápasů rozhodlo o tom, že se Slovan nepodívá do play-off. Hlavní kouč Tomáš Mareš v rozhovoru hovoří o skončené sezóně.
25.2.Rád bych tady ještě pokračoval, říká po konci sezony VágnerUNL - FRM 1:3, 52.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Poslední utkání sezony se kapitánovi Ústí Martinu Vágnerovi nehodnotilo moc dobře. Těžko hledal slova a zklamání z něj bylo velmi cítit. Slovanu se po dlouhých letech nepodařilo postoupit do vyřazovacích bojů, a letošní sezona tak pro něj končí už na konci února. WSM Liga nově uzavřela své brány a zrušila předkolo play-off. Dále se tak probojovalo pouze osm celků, což bylo nad síly ústeckých hráčů. Slovan tak ukončil sezonu na svém ledě prohrou 1:3 s Frýdkem-Místkem.
24.2.Poslední zápas sezóny Slovan nezvládl UNL - FRM 1:3, 52.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - V rámci 52. kola WSM Ligy přicestoval do Ústí nad Labem soupeř z Frýdku-Místku. Už před utkání bylo jasné, že pro oba týmy po tomto kole skončí letošní sezóny a zápas, tudíž nebyl v takovém nasazení. Hosté si vytvořili náskok 3:0, který dokázali do konce zápasu udržet. Za domácí korigoval stav utkání pouze Antonín Melka.
24.2.Costa trefil mladšímu dorostu výhru 21 vteřin před koncem třetí třetinySLA - UNL 1:2, 33.kolo | Filip Vlček (UNL)Mladší dorost zajížděl do Prahy k utkání s pražskou Slavií. Utkání se nevyvíjelo dobře. V první minutě dostal domácí do vedení Dominik Němeček. Do konce první části stihl vyrovnat Viktor Weis. O vítěznou branku utkání se postaral v čase 59:41 Kale Costa.
23.2.V sobotu naposledy na SlovanUNL - FRM 1:3, 52.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Poslední zápas čeká ústecké hokejisty v sezóně 2017-2018. V sobotu bude Slovan netradičně již v 15 hodin hostit Frýdek-Místek. V předchozím kole Ústí prohrálo na ledě Kadaně, naopak Frýdek-Místek zvládl domácí duel s Třebíčí 5:4
23.2.Mladší dorost nestačil na PZ KladnoUNL - PKL 2:3, 32.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Ústečtí mladší dorostenci odehráli další nadstavbové utkání ELIOD Extraligy mladšího dorostu. Na vlastním ledě hostili PZ Kladno a hosté dokázali vyhrát 3:2. Rozhodující branku vstřelil čtyři minuty před koncem zápasu Hanousek.
21.2.Slovan podlehl v posledním venkovním utkání v KadaniKAD - UNL 6:4, 51.kolo | Libor KultÚ s t í n/L. - Dnes se na kadaňském ledě odehrálo poslední venkovní utkání Slovanu v této sezóně. Zápas byl velice vyrovnaný, ale domácí celek měl o trochu více střeleckého štěstí, a tak zápas skončil v poměru 6:4.
20.2.Poslední venkovní zápas letošní sezóny je tuKAD - UNL 6:4, 51.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - WSM Liga se blíží ke svému konci. Na ústecké hokejisty čeká poslední venkovní zápas aktuálního ročníku. V severočeském derby se utká na ledě Kadaně s tamními Trhači. Úvodní buly bude vhozeno ve středu 21. února v 18:00 hod.
17.2.Slovanu se podařilo poprvé v sezóně porazit JestřábyUNL - PRO 4:2, 50.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 50. kola odehrál Slovan na domácím ledě duel proti Prostějovu. První třetina byla bez branek. V druhé třetině se prosadil Slovan jednou. Ve třetí třetině šli po dvou brankách do vedení Jestřábi. Ke konci zápasu však Slovan výsledek obrátil a tak bere z domácího utkání 3 body a vítězství 4:2.
17.2.Byli jsme lepším týmem, hodnotí zápas s Prostějovem dvougólový SeveraUNL - PRO 4:2, 50.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Jiří Severa zažívá na konci sezóny celkem plodné období, co se týče kanadských bodů. V zápase s Prostějovem pomohl Slovanu k třem bodům. Vytáhlý útočník nejdříve vstřelil úvodní branku v přesilové hře a následně vstřelil poslední branku utkání, když zakončil tříminutovku snů, kdy Slovan vstřelil tři branky a otočil vývoj zápasu.
16.2.Podaří se Slovanu poprvé v letošním ročníku najít recept na Prostějov?UNL - PRO 4:2, 50.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Základní část letošního ročníku WSM Ligy se pomalu blíží ke konci. Na postup do play-off ztrácí Ústí už hodně bodů a už nyní je jisté, že se do něj letos nepodívá. V sobotu 17. února ho tak čeká předposlední utkání na jeho ledě, ve kterém se proti němu postaví čtvrtí Jestřábi. Proti těm se letos ústeckým hokejistům nedaří, a pokusí se tak alespoň napravit tuto špatnou bilanci. Utkání začíná již tradičně v 17:00 hod.
14.2.Ústí podlehlo Motoru, utkání přineslo třináct branekCEB - UNL 8:5, 49.kolo | Lenka ŠustrováÚ s t í n/L. - Dnešní zápas se odehrál na ledě Českých Budějovic, které jsou momentálně první v tabulce. Odhodlání Motoru bojovat se ukázalo i ve skóre, kdy padlo dohromady třináct gólů. Slovan se jim snažil vyrovnat, ale i tak ho Motor porazil 8:5.
13.2.10 let v dresu Ústí se nedá zapomenout, říká Čestmír KodrleJan ProšekÚ s t í n/L. - Mezi lety 1968 a 1978 bavil mnoho ústeckých fanoušků svou rychlostí, přesným zakončením i smyslem pro souhru. Čestmír Kodrle odehrál za Slovan 10 let, během kterých nechybělo mnoho a podařilo se postoupit mezi nejlepší tuzemské kluby. Kodrle stál během exhibičního utkání na střídačce gardy.
13.2.Ústecký celek čeká těžký zápas na jihu ČechCEB - UNL 8:5, 49.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Slovan vyjíždí na jih Čech změřit síly s ČEZ Motor České Budějovice, kteří se momentálně nacházají na druhém místě. Ústí se brána play off zavřela v minulém kole, tak uvidíme, jaký výsledek náš celek vybojuje. Utkání vypukne 14. 2. 2018 od 17:30 hodin a utkání můžete sledovat na onlajny.com, případně na TV COM.
12.2.Byla to euforie, vzpomíná na postup do extraligy Pavel JankůLadislava KrálováJedním z účastníků nedělní exhibice, která se nesla v duchu vzpomínek na extraligu, byl také výtečný bývalý hráč Slovanu Pavel Janků. Podařilo se mu vstřelit gól a připsat si asistenci. Po utkání zavzpomínal na své působení ve Slovanu.
12.2.Mladší dorost vedl ve Varech, ale body nezískalKVA - UNL 3:1, 31.kolo | Jan ProšekKarlovy Vary - Ústečtí mladší dorostenci vedli po první třetině na ledě Karlových Varů díky brance Costy o jeden gól. Ve zbytku zápasu se domácí celek dokázal prosadit třikrát, a tak se domů vrací s porážkou 1:3.
11.2.Připomenutí extraligové sezóny Slovanu se podařiloMarek Vachta, Lenka Šustrová Ú s t í n/L. - Dnes se na Ústeckém stadionu odehrál Exhibiční zápas mezi týmy, Slovan Extraliga a Slovan Garda na počest desáteho výročí účasti ústeckých hokejistů v nejvyšší hokejové soutěži.
11.2.Starší dorost deklasoval rezervu EnergieUNL - KVB 9:1, 0.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Starší dorostenci přivítali na svém ledě Karlovy Vary "B". Od úvodu domácí byli aktivnější a měli více ze hry. Vše vyvrcholilo ve druhé třetině, když domácí nasázeli hostům šest branek. Nakonec se Severočeši radovali z vysoké výhry 9:1. Hattrick za domácí zaznamenal Matěj Harkabus.
10.2.AZet v Ústí dominoval, nasázel Slovanu sedm branekUNL - HAV 2:7, 48.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Havířov v Ústí vedl 2:0, domácí však dokázali díky dvěma brankám Jaroslava Roubíka v přesilových hrách vyrovnat. Poté však přišla 28 minuta, kde hosté dvakrát udeřili. Ve třetí třetině bylo na ledě prakticky jediné mužstvo, což se projevilo na výsledku. AZet si z Ústí nad Labem odváží vysokou výhru 7:2 a tři body.