Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

V únoru 2017 vyšly tyto články:

123>>
28.2.Díky výhře nad Kláštercem postupují junioři do skupiny "O vítěze"KNO - UNL 0:9, 36.kolo | Jan ProšekKlášterec nad Ohří - Ústecký juniorský tým v posledním zápase vyhrál nad domácím Kláštercem, a tak postupuje do skupiny "O vítěze" Ligy juniorů. V první a druhé třetině vstřelil po dvou brankách. Ve třetí třetině přidalo Ústí dalších pět gólů, a tak se raduje z výhry 9:0. V dalším pokračování soutěže se utká s Porubou a Třebíčí.
28.2.V souboji o prvenství v Lize juniorů se Slovan utká s Porubou a TřebíčíJan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecký juniorský tým ještě nekončí, jeho sezóna pokračuje dál. Díky prvnímu místu ve své skupině v dlouhodobé části postoupil do skupiny "O postup". V této skupině se utkají tři týmy o prvenství v Lize juniorů 2016-2017. Vítěz získá možnost ucházet se o postup do nejvyšší juniorské soutěže.
27.2.Slovan nedokázal podruhé na Kladně sérii vyrovnatKLA - UNL 6:2, 0.kolo | Filip Ardon, Tereza KošťálováKladno - Severočeské hokejisty čekal v pondělí 27. února 2017 druhý čtvrtfinálový zápas. Kladenští se do utkání vrhli po hlavě a takto to zůstalo celých šedesát minut. Slovan se trefil do černého pouze dvakrát, když se nemýlil Jaroslav Kasík a Jaroslav Moučka. Ovšem dva góly Ústeckým na vyrovnání série nestačily a na konci pracovního týdne budou mít možnost na domácí půdě srovnat čtvrtfinálovou sérii a poprat se tak o postup do semifinále.
27.2.Kasík: Musíme změnit úplně všechno. Mach: O postup se ještě popereme!KLA - UNL 6:2, 0.kolo | Barbora WolfováKladno - Série se po druhém prohraném duelu na Kladně přesouvá před domácí publikum Ústeckých, kteří budou bojovat o vyrovnání. Po druhém zápase, ve kterém Slovan podlehl domácímu Kladnu 6:2, jsme krátce vyzpovídali Jaroslava Kasíka, střelce prvního gólu Ústí, a hlavního trenéra týmu, Miroslava Macha. V čem vidí rozdíl dvou úvodních zápasů? Nebo jak hodnotí podporu fanoušků?
26.2.V úvodu reprízy loňského čtvrtfinále Slovan na Kladně padlKLA - UNL 3:1, 0.kolo | Tereza Košťálová, Filip ArdonKladno - Ústečtí hokejisté se téměř po roce opět vydali na utkání prvního čtvrtfinálového kola na Kladno. Průběh zápasu byl taktéž podobný jako v loňském ročníku, jelikož Slovanu se podařilo trefit do černého pouze jednou, zatímco domácí Rytíři našli recept na severočeského brankáře vícekrát. Jediný gól za Slovan vsítil vteřinu před koncem druhé třetiny kapitán týmu Martin Vágner a snížil dvoubrankové vedení svého soupeře.
25.2.Po roce čeká ve čtvrtfinále na Slovan KladnoJan ProšekÚstí nad Labem – V posledním kole dlouhodobé části WSM Ligy se rozhodovalo o přímém (ne)postupu Ústí do play-off. Slovan svůj zápas na ledě Třebíče prohrál 2:3, a tak musel čekat na výsledek zápasu Slavia – Prostějov. Díky tomu, že Pražené vyhráli v nájezdech, proklouzl Slovan do vyřazovacích bojů ze šestého místa. Ve čtvrtfinále se Ústí utká s Kladnem.
24.2.Starší dorostenci porazili Litoměřice na nájezdyUNL - LTM 3:2, 0.kolo | Helena SmetanováV rámci třináctého kola skupiny o udržení se ústečtí starší dorostenci utkali s nedalekými Litoměřicemi. Zápas byl velmi napínavý až do poslední vteřiny. O vítězi rozhodly až samostatné nájezdy.
23.2.Tak jsem jel a mám zlato z Nagana, vypráví v projektu Bez frází Jan ČalounRedakceÚ s t í n/L. - Už přes čtyři měsíce běží projekt Bez frází, který přibližuje životy sportovců. Samy známé osobnosti nechávají nahlížet pod pokličku jejich úspěšné kariéry a ukazují svůj život vlastníma očima. Nyní přiblížil své hokejové roky také rodák z Ústí nad Labem. 22. února uplynulo už devatenáct let od zisku zlaté olympijské medaile na OH v Naganu. U tohoto velkého úspěchu byl také Jan Čaloun, který ve svém článku popisuje mimo jiné i svoji účast na Turnaji století.
23.2.Mladší dorost zvítězil v důležitém zápase s Kobrou 5:1UNL - KOB 5:1, 0.kolo | Ladislava KrálováNa zimním stadionu v Ústí nad Labem mladší dorost odehrál zásadní zápas proti týmu HC Kobra Praha. Domácí zabojovali, a tak se ve čtvrtek 23.2.2017 podařilo Slovanu zvítězit a udržet si tak místo v extralize mladšího dorostu.
21.2.Zafandi s AUTONEM a získej zajímavé cenyKLA - UNL 3:1, 0.kolo | RedakceV rámci play-off se můžete zúčastnit soutěže o služby pro váš automobil. Ta bude probíhat od 21. 2. do 3. 3. prostřednictvím facebooku klubu HC Slovan a společnosti AUTON. Vaším úkolem je zaslat na email jiri.pelc@slovanusti.cz originální fotografie ve spojitosti Slovanu a auta.
19.2.Mladší dorost prohrál v prodloužení UNL - KVA 4:5, 0.kolo | Ladislava KrálováV neděli 19.2.2017 mladší dorostenci odehráli zápas na domácím ledě proti Karlovým Varům. První dvě třetiny hra vypadala nadějně, v poslední třetině se ale podařilo karlovarským vyrovnat a následně v prodloužení vstřelit vítězný gól.
19.2.Kopta vstřelil hattrick, juniorka porazila KlatovyKLT - UNL 2:7, 34.kolo | Jan ProšekKlatovy - Po první třetině zápasu mezi juniorským týmem Klatov a Ústí platil stav 1:1. Od druhé třetiny začal Slovan dominovat a svou převahu vyjádřil také góly. Ústečtí hokejisté vyhráli tento zápas na ledě soupeře poměrem 7:2.
19.2.Junioři nezvládli zápas na domácím ledě UNL - PKL 3:8, 35.kolo | Ladislava KrálováV neděli se zimním stadionu v Ústí nad Labem odehrál zápas, ve kterém se utkal domácí Slovan s týmem PZ Kladno. Hned na začátku první třetiny dostali žlutmodří dva góly a prohrávali 0:2. Ve zbytku utkání nedošlo ke zlepšení a tak junioři prohráli 3:8.
16.2.Evan s Čalounem věří, že Kladno bude opět lákadlem pro divákyKLA - UNL 3:1, 0.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Základní část sice Ústí zakončilo dvěma prohrami, ale i tak si díky předchozím výkonům zajistilo přímý postup do play-off. V tom narazí na Rytíře z Kladna, na tým, který se mu postavil ve čtvrtfinále i loňské sezoně. V tom se z postupu do semifinále překvapivě radovalo Ústí, které porazilo Kladno 4:2 na zápasy. O stejný úspěch se pokusí ústečtí hráči i letos. Vladimír Evan s Janem Čalounem věří, že mužstvo může překvapit i v tomto ročníku a doufají, že si na stadion najde cestu opět velké množství diváků, kteří poženou tým za vítězstvím.
15.2.Slovan nejlepším kolektivem Ústecka za rok 2016, Roubík mezi jednotlivci čtvrtýMartin PešoutÚ s t í n/L. - Hokejisté Slovanu měli zastoupení v 18. ročníku tradiční ankety Deníku "Nejúspěšnější sportovec Ústecka 2016".
15.2.Důležité informace pro návštěvníky ČTVRTFINÁLETisková zprávaÚ s t í n/L. - Ještě před startem čtvrtfinálové série s Kladnem vydává vedení klubu důležité organizační informace pro fanoušky. Čtvrtfinálové boje odstartují 26.2. na ledě Kladna, na sever zavítají kladenští Rytíři 2.3. a 3.3.
15.2.Mladšímu dorostu se nezdařil zápas s KladnemUNL - KLA 2:10, 0.kolo | Ladislava KrálováVe středu 15.2.2017 se odehrál zápas mezi Slovanem a kladenskými Rytíři. Utkání vypadalo v první třetině celkem vyrovnaně, ale hosté nakonec pokořili žlutomodré vysokou výhrou 10:2.
13.2.Vydražte unikátní dres hráčů ze 70. výročí založení hokeje v Ústí nad LabemTisková zpráva
13.2.Ústí nad Labem v Třebíči klopýtlo, kvůli zaváhání Jestřábů to na čtvrtfinále stačíTRE - UNL 3:2, 52.kolo | Matěj Hráček, Zdeněk Kamínek ml.Třebíč - V posledním kole základní části WSM Ligy zajížděl Slovan změřit síly do Třebíče. S tamní Horáckou Slavií Ústí nad Labem všechna tři vzájemná utkání v letošním ročníku vyhrálo. K jistotě postupu do čtvrtfinále play-off potřebovali Severočeši jakékoliv vítězství, na Třebíč ale poprvé v sezóně recept nenalezli a museli počkat na konečný výsledek Slavia Praha - Jestřábi Prostějov. Pražané porazili Jestřáby 2:1 po samostatných nájezdech, což stačilo družině Miroslava Macha a Tomáše Mareše na přímý postup do čtvrtfinále play-off.
12.2.V Třebíči to pro nás už bude play-off, burcuje kanonýr Jaroslav RoubíkUNL - JIH 5:6, 51.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Slovan vedl nad Jihlavou 3:0, 4:1 a 5:3. Byl na nejlepší cestě zajistit se přímý postup do čtvrtfinále už kolo před koncem základní části. Aréna bouřila, Jaroslav Roubík zaznamenal hattrick. Nakonec ale Ústečtí padli 5:6 po prodloužení a stadion zalilo ticho. Včetně kabiny, odkud se pomalu trousili zklamaní hráči.