OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

V únoru 2016 vyšly tyto články:

1234>>
29.2.Slovan v prvním čtvrtfinálovém zápase proti Rytířům neuspělKLA - UNL 5:1, 0.kolo | Filip Ardon, Tereza KošťálováKladno - Ústečtí hokejisté v pondělí 29. února 2016 odehráli první čtvrtfinále play-off na ledě Kladna. Rytíři začali skórovat už ve druhé minutě po trefě do černého Davida Stacha. Kladno vstřelilo touš do branky Jakuba Soukupa poté ještě čtyřikrát a do padesáté první minuty vedlo 5:0. Slovan v čase 50:21 min. snížil vedení domácího celku na čtyřbrankové díky Davidovi Tůmovi. Utkání skončilo za stavu 5:1 pro Kladno, které tak vede sérii 1:0.
29.2.J. Roubík vyhlášen nejlepším hráčem za měsíc ledenJan ProšekÚ s t í n/L. - Na základě hlasování redaktorů bylo zvoleno TOP 5 hráčů za měsíc leden. Tato pětice postoupila do ankety na webových stránkách, kde fanoušci také volili pořadí. Fanoušci a redakce se shodla na stejném pořadí hráčů. Vítězem se stal kanonýr Jaroslav Roubík.
29.2.Junioři porazili KlášterecUNL - KNO 7:5, 34.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci 34. kola Ligy juniorů se Ústí nad Labem utkalo s Kláštercem nad Ohří. Zápas odehraný na ústeckém zimním stadionu nabídl celkem 12 branek a k radosti domácích fanoušků Slovan přestřílel svého soupeře v poměru 7:5.
29.2.Série s Rytíři, pohled Pohla, Kloze či Mareše. Mnohem více v dalším vydání HokejkyZdeněk Kamínek ml., Tereza KošťálováÚstí nad Labem - Třetí číslo magazínu Hokejka je na světě! V dalším vydání naleznete jako tradičně několik interview, hráče zastupoval staronový univerzál Jan Pohl, nejproduktivnější ústecký hokejista v předkole play-off Jan Kloz a z řad realizačního týmu přispěl svým pohledem trenér Tomáš Mareš. Kromě statistik a dalších pravidelných rubrik nechybí ani hokejová hra. Přejeme příjemné počtení!
29.2.Jakub Soukup: Se svým výkonem jsem spokojen tak napůlKLA - UNL 5:1, 0.kolo | Jan BrabecKladno - V minulém vzájemném utkání to byl právě on, který doslova deptal kladenské střelce. Dnes byl Jakub Soukup pokořen hned pětkrát, přesto podal skvělý výkon, kterým zabránil ještě větší porážce. Slovan nakonec na kladenském ledě prohrál 1:5, když jedinou branku vstřelil David Tůma. "Musíme se více tlačit do brány, více střílet," má jasno ústecký gólman před druhým čtvrtfinálovým zápasem.
28.2.Čtvrtfinále začíná Slovan na ledě KladnaKLA - UNL 5:1, 0.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Ústí nad Labem zvládlo vyhrát předkolo play-off, porazilo Kadaň 3:1 na zápasy a postoupilo do čtvrtfinále. V něm nečeká Slovan vůbec jednoduchý soupeř. Žlutomodří se totiž utkají s Kladnem, které vyhrálo základní část a jako jediný tým v letošním ročníku WSM Ligy získal přes sto bodů. Dvojzápas na ledě Kladna proběhne 29.2. a 1.3., vždy od 18:00 hod.
27.2.Junioři podlehli KladnuUNL - PKL 1:6, 32.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - 32. kolo Ligy juniorů přineslo mimo jiné zápas Slovanu s PZ Kladnem. Diváci na ústeckém zimním stadionu viděli celkem sedm branek, jednu vstřelili domácí, šest hosté. Jediném střelcem Slovanu se stal Ondřej Kopta.
27.2.Video: Kadaň vyhrála v prodloužení, stav série se vyrovnáváUNL - KAD 3:4, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Celkem sedm branek nabídl druhý zápas předkola play-off mezi Ústím a Kadaní. Nejlepší momenty si můžete prohlédnout ve videu.
27.2.Mladší dorost nestačil na PZ KladnoUNL - PKL 3:4, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci 18. kola skupiny "O udržení" se střetlo Ústí s PZ Kladnem. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení, které Slovan dokázal vymazat. Následně se znovu Kladno prosadilo. V 55. minutě na 3:3 vyrovnal Štěpánek. V prodloužení o výhře Kladna rozhodl Rendla.
27.2.Juniorka prohrála na nájezdy v LetňanechLET - UNL 5:4, 33.kolo | Jan ProšekV rámci 33. kolo Ligy juniorů se Ústí utkalo s Letňany. Zápas hraný v hlavním městě začalo Ústí dobře, po první třetině vedlo o dvě branky. Po dvou třetinách platil stav 2:4. Domácí tým ale ve třetí části zabral a vyrovnal. Zápas rozhodl v nájezdech Urban.
25.2.Mladší dorostenci prohráli v zajímavé přestřelce s LitvínovemLIT - UNL 7:5, 0.kolo | Josef CestrÚ s t í n/L. - Ústečtí mladší dorostenci sehráli ve čtvrtek 25.2. již 17. kolo nadstavbové části sk. C - o udržení, v rámci kterého se vydali na led Litvínova. Ačkoli se v zápase jako první prosadili hráči Slovanu, na konci utkání se z vítězství radovali domácí. Ústečtí mladíci ovšem v zápase dokázali, že za žádného stavu se nevzdávají a bojují až do samotného konce.
25.2.Před vlastními diváky se mladší dorostenci proti Letcům střelecky neprosadiliUNL - LET 0:3, 0.kolo | Josef CestrÚ s t í n/L. - V rámci 16. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu dorazili do severočeského krajského města hokejisté Letňan. Ačkoli měli v první třetině navrch hráči Slovanu, prosadil se soupeř. Letci nakonec ovládli zbytek zápasu a přidali ještě další dvě branky, zatímco Slovan nevstřelil ani jednu. Pařík si tak připsal již letošní čtvrté čisté konto.
25.2.Vyhněte se frontám u pokladen, vstupenky na středeční čtvrtfinále v prodejiTisková zprávaÚ s t í n/L. - Vstupenky můžete zakoupit v kavárně Cafe in, kterou naleznete v OC Fórum, Ústí nad Labem nebo v hypermarketu Globus.
24.2.Ústí nad Labem využilo prvního mečbolu a je ve čtvrtfinále play-offKAD - UNL 3:4, 0.kolo | Filip De Bolle, Zdeněk Kamínek ml., Jiří NovotnýKadaň - Ve čtvrtém utkání předkola play-off využil Slovan nabídnutého mečbolu a po výhře 4:3 nad Kadaní (v sérii 3:1 na zápasy z pohledu Ústí nad Labem) se stává posledním čtvrtfinalistou letošního play-off WSM Ligy. Postup do dalšího kola vyřazovacích bojů vystřelil svěřencům Miroslava Macha a Tomáše Mareše v padesáté páté minutě Jan Kloz, jenž dokonal obrat a vrátil svému týmu vedení. Na přesný zásah ústeckého mladíka nedokázal již Sportovní klub reagovat, a tak hokejisté Ústí nad Labem změří ve čtvrtfinálové sérii play-off síly s kladenskými Rytíři.
23.2.Slovan vyhrál 2:1 v Kadani a stejným poměrem se ujal i vedení v sériiKAD - UNL 1:2, 0.kolo | Filip De Bolle, Tereza Košťálová, Jiří NovotnýKadaň - V úterý 23. února 2016 vyjeli ústečtí hokejisté do nedaleké Kadaně odehrát třetí střetnutí série předkola play-off. Skóre se podařilo otevřít domácímu klubu, ale Slovan dokázal vyrovnat a v padesáté šesté minutě díky Davidu Bernadovi otočit stav ve svůj prospěch. Před středečním zápasem má Ústí nad Labem mečbol a v případě úspěchu postupuje do čtvrtfinále play-off.
22.2.Předkolo play-off pokračuje v úterý a ve středu v Kadani KAD - UNL 1:2, 0.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - První dva zápasy předkola play-off jsou minulostí. První duel proti Kadani vyhráli Ústečtí vysoko 5:1, v tom druhém zaváhali, když v prodloužení podlehli 3:4. V úterý 23. února a ve středu 24. února pokračují souboje o účast ve vyřazovacích bojích. Oba zápasy začínají v 18:00 hodin na zimním stadionu v Kadani.
21.2.Škoda porážky, nyní musíme uspět v Kadani, hlásí Ondřej HolomekUNL - KAD 3:4, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ve třetí obranné formaci strávil druhé utkání předkola play-off WSM Ligy proti Kadani ústecký zadák Ondřej Holomek. Slovan vedl ještě v závěru třetí třetiny, nakonec ale padl po prodloužení 3:4. "Zápas jsme si ale zkomplikovali už v první třetině," věděl obránce Slovanu.
20.2.Slovan otočil bitvu s Kadaní, v prodloužení ale nakonec padlUNL - KAD 3:4, 0.kolo | Jana Drbalová, Zdeněk Kamínek ml., Tereza KošťálováÚstí nad Labem - O vítězi druhého zápasu předkola play-off WSM Ligy muselo mezi Slovanem a Kadaní určit vítěze až prodloužení. V zápase plného zvratů měli nakonec více štěstí hosté, když čtyřicet sekund před koncem sedmdesáté minuty srovnal stav série na 1:1 na zápasy přesnou ranou Jaromír Kverka.
20.2.Video: Slovan vstoupil do předkola vítězněUNL - KAD 5:1, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - První zápas předkola nabídl celkem šest branek, k velké radosti domácích fanoušků jich pět vstřelil Slovanu a jednu Kadaň. K vidění byly pohledné kombinace i samostatné akce. Připomenout klíčové momenty si můžete v sestřihu.
19.2.Ani hattrick Magasanika nepomohl mladším dorostencům k výhře nad ChomutovemUNL - CHM 4:6, 0.kolo | Josef CestrÚ s t í n/L. - V rámci ELIOD Extraligy mladšího dorostu odehráli ústečtí mladší dorostenci před vlastním publikem další utkání. Do krajského města zavítal rival z Chomutova. Ačkoli se v severočeském derby dostal Slovan do vedení po první dvacetiminutovce, Piráti vývoj utkání ve druhé třetině otočili a zápas si i přes závěrečný nápor Ústeckých pohlídali. V desetigólovém zápase zaznamenal David Magasanik hattrick.