Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 25. 9. 2021 od 16:00 hod. | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

V únoru 2014 vyšly tyto články:

1234>>
28.2.Slovan přivítá na domácím ledě MostUNL - MOS 6:3, 55.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Ke třetímu zápasu play-out nastoupí Ústečtí Lvi na domácím ledě. V roli soupeře se představí celek Mostu. Mostečtí se momentálně nachází na opačném konci tabulky play-out než ústečtí hokejisté. Nepříznivý stav budou chtít určitě změnit. Naopak Slovan se bude snažit udržet v čele tabulky. Jak toto utkání dopadne? To se dozvíte v sobotu od 18 hod ve Zlatopramen Areně.
28.2.Junioři prohráli v zápase s LetňanyUNL - LET 4:7, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci ligy o baráž se střetli junioři Ústí s Letňany. Dvě třetiny byl zápas vyrovnaný. V poslední periodě rozhodli hosté o své výhře. Zápas se nejvíce povedl hostujícímu Martinu Bartošovi, který vstřelil hattrick a ještě asistence. Lvíčata prohrála 4:7.
28.2.Bravo. Starší dorostenci vezou z Boleslavi tři body a jsou na desáté poziciMBL - UNL 1:2, 0.kolo | Jan ProšekMladá Boleslav - V rámci zápasů skupiny "O baráž RAKO ESD" se starší dorostenci Ústí nad Labem utkali ve ŠKOENERGO Aréně s Mladou Boleslaví. Slovan se dostal do vedení o dvě branky. Domácí hokejisté snížit na rozdíl jediného gólu. Více toho hráči z města automobilů nestihli. Lvíčata tak vyhrála 2:1 a připsala si tři body. V tabulce jsou na 10. místě, které zajišťuje přímě setrvání v soutěži.
27.2.Mladší dorost na Spartě v první třetině vedl, nakonec však prohrálSPA - UNL 6:3, 31.kolo | Jan ProšekPraha - V rámci 31. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu cestovala Lvíčata do Prahy, kde se střetla se Spartou. Ústí v zápase vedlo 1:0, domácí poté otočili a na 2:2 Slovan vyrovnal v 19. minutě. Pražané od druhé třetiny měli převahu. Žlutomodří nakonec prohráli 3:6.
26.2.Do Českých Budějovic pojedeme nechat všechno, hlásí Václav MeidlCEB - UNL 1:3, 54.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Václav Meidl nastoupil v letošní základní části I. hokejové ligy ČR k pětadvaceti střetnutím, ve kterých sedmadvacetiletý bruslař z ofenzivy Slovanu nastřádal šest kanadských bodů (4+2). V úvodním utkání letošní soutěže o udržení prostějovský odchovanec nebodoval. Pravé křídlo Ústeckých Lvů čeká v pořadí čtvrté play-out v kariéře.
26.2.Mladší dorost v regionální televiziJan ProšekÚ s t í n/L. - Poslední domácí zápas mladšího dorostu se Lvíčatům příliš nepovedl. Hostující Chomutov měl od samého úvodu převahu. Po zápase na kostce nad ledem Zlatopramen Areny svítil stav 1:9. Slovan střídal brankáře po první třetině, ale příliš to nepomohlo. Čestnou branku žlutomodrých vstřelil ve 36. minutě kapitán týmu Michal Vico. Reportáž ze zápasu přinesla regionální televize Ústí nad Labem.
26.2.Slovan otočil zápas v Českých Budějovicích a ze souboje jihu se severem bere tři bodyCEB - UNL 1:3, 54.kolo | Matěj Mayer, Zdeněk Kamínek ml.České Budějovice - Ke druhému utkání letošního play-out se soubor Milana Skrbka a Tomáše Mareše vypravil do krajské metropole Jihočeského kraje. Na první branku si 3 026 diváků muselo počkat do začátku druhého dějství, kdy padl jeden gól na každé straně. O dělbě bodů se rozhodovalo až v závěrečné dvacetiminutovce, kdy Lvi jednou překonali Dominika Halmošiho a v poslední minutě pečetili výhru přesným zásahem do prázdné branky. Na vítězství se nejvíce podíleli Václav Meidl a Martin Hanzl (oba 1+1) a Ondřej Holomek (0+2).
25.2.Ústecký rodák Milan Hejduk ukončil kariéruTisková zprávaDenver, Colorado (Spojené státy americké) - Milan Hejduk, rodák z Ústí nad Labem a osmatřicetiletý útočník, který hokejově vyrostl v Pardubicích, oznámil v pondělí 24. 2. 2014 ukončení své profesionální kariéry.
25.2.Soutěž o voucher pro dvě osoby na polední menu v restauraci Benada je u konceTisková zprávaÚstí nad Labem - Sedmá a zároveň poslední část soutěže, ve které jste měli
za úkol vtipně vyplňovat bubliny o voucher pro dvě osoby na polední menu
v restauraci Benada, skončila.
25.2.Sever proti jihu. Lvi cestují do BudějovicCEB - UNL 1:3, 54.kolo | Šárka KulhánkováÚstí nad Labem má za sebou 1. kolo play-out, v němž podlehlo v domácím prostředí Medvědům z Berouna. Nyní mají ale žlutomodří šanci na nápravu reputace. Ve středu 26. února odcestují do Českých Budějovic, kde je čeká další těžká zkouška. Lvi ale mají Motoru co oplácet. Z posledního vzájemného duelu totiž vzešli Jihočeši jako vítězové. Jak to dopadne tentokrát? Utkání startuje v 17:30.
24.2.S kluky z Ústí nad Labem jsem v kontaktu, byl to parádní rok, vzpomínal TřetinaUNL - BER 2:4, 0.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Miroslav Třetina nastřádal v prvním zápase play-out v ústecké Zlatopramen Areně dva kanadské body za asistence. Čtyřiatřicetiletý útočník byl jedním ze strůjců obratu, když Beroun vyhrál venku poprvé od 5. října 2013.
23.2.Starší dorost se vrací z Pardubic bez bodůPCE - UNL 7:2, 0.kolo | Jan ProšekPardubice - Starší dorostenci odehráli další zápas skupiny "O baráž". V Pardubicích ovládli zápas domácí hokejisté, kteří již po první třetině vedli o tři branky. Ústecký tým skóroval dvakrát a prohrál 2:7.
23.2.Junioři zdolali Popovice až na nájezdyUNL - VPO 3:2, 0.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Junioři odehráli čtrnáctý zápas skupiny "O baráž". V zápase rychle vedli, ale hosté dokázali ve čtvrté minutě vyrovnat. O výhře Ústí rozhodla nájezdová loterie, svůj pokus jako jediný ze šesti hráčů proměnil Radomír Vaněk.
23.2.Jde do tuhého. Mladší dorost prohrál s Chomutovem a je v tabulce poslední UNL - CHM 1:9, 30.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – Mladší dorostenci Slovanu sehráli další zápas ELIOD extraligy mladšího dorostu. V zápase s Chomutovem dominovali hosté a zcela po zásluze vyhráli 9:1. Vzhledem k tomu, že v souběžně hraném utkání vyhrálo PZ Kladno nad Litvínovem, jsou Ústečtí v tabulce poslední. Tato pozice znamená sestup do nižší soutěže.
22.2.Starší dorostenci v Hradci vedli, nakonec však prohráliHKR - UNL 2:1, 0.kolo | Jan ProšekHradec Králové - Ústečtí starší dorostenci odehráli další utkání skupiny o baráž. V zápase vedli díky brance Martina Tůmy. Domácí vývoj zápasu otočili a nakonec se radovali z výhry 2:1.
22.2.Lvi pomýšleli na výhru, nakonec v šíleném závěru zápasu Berounu podlehliUNL - BER 2:4, 0.kolo | Šárka Kulhánková, Martin Pešout, Zdeněk Kamínek ml.Ú s t í n/L. - Bláznivý zápas! Ústečtí Lvi potřebovali proti Berounu dobře odstartovat záchranářskou porci zápasů v play-out. A skutečně byli poměrně blízko tříbodovému zisku, a tedy i dobré náladě. Nakonec ale třemi inkasovanými slepenými brankami v závěru utkání způsobenými dlouhými oslabeními přišli o veškeré naděje na úspěch!
22.2.Zkazili jsme to! Petrásek cítil po kolapsu s Berounem velké zklamáníUNL - BER 2:4, 0.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Zklamání by se v ústecké kabině po utkání s Medvědy z Berouna krájet. Slovan poměrně v klidu kráčel za tříbodovým ziskem, nakonec nevídaným blackoutem odevzdal všechny body Středočechům. A znovu tak klesl do vod ohrožených barážovou účastí!
21.2.Pojďte si na Slovan zkusit bodyzorbing a vyhrajte permanentky na příští sezónuTisková zprávaÚstí nad Labem - HC Slovan Ústečtí Lvi vyhlašuje v průběhu play-out turnaj
21.2.Tomáš Mareš: Uspějeme pouze poctivou prací v každém zápase, musíme bojovatUNL - BER 2:4, 0.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Po šesti letech si hokejisté Ústí nad Labem vyzkouší soutěž
o udržení, kterou hráli naposledy v O2 extralize v sezóně 2007/2008. Tým pod vedením Milana Skrbka a Tomáše Mareše čeká nelehký úkol, a to vyhnout se baráži, ve které by si Lvi museli obhajovat prvoligovou příslušnost. Posledně zmiňovaný kouč Slovanu zhodnotil uplynulou základní část a sdělil bezprostřední dojmy před play-out první hokejové ligy ČR.
21.2.Play-out odstartuje Slovan domácím zápasem proti BerounuUNL - BER 2:4, 0.kolo | Šárka KulhánkováZákladní část je již minulostí a nyní čeká Ústecké Lvy play-out. V něm nastoupí pětkrát doma a pětkrát venku, a to proti Berounu, Šumperku, Mostu, Kadani a Českým Budějovicím. Body z těchto utkání se budou připisovat k získaným bodům ze základní části. Cesta boji v play-out začne duelem s berounskými Medvědy, na které se Slovan dobře naladil poslední výhrou nad Šumperkem 8:2. Přijďte podpořit žlutomodré hokejisty v sobotu 22. února do Zlatopramen Areny. Zápas startuje v 18:00.