Chance Liga: VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem 3:4sn | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

V únoru 2009 vyšly tyto články:

123>>
28.2.Junioři: Litvínov srovnal play off na 1:1LIT - UNL 1:0, 2.kolo | Miroslav JaníčekL i t v í n o v - Stav osmifinálové série play off je po dvou zápasech srovnaný. Ústečtí Lvi byli svému o patnáct příček lepšímu protivníkovi více než vyrovnaným soupeřem a několikrát v zápase sahali po vedoucí brance. Nakonec se ale přece jen po chybě ústeckého celku dočkali domácí, když 106 vteřin před koncem třetí třetiny vstřelili poměrně lacinou branku. Rozhodující zápas se hraje v sobotu 28. února od 16 hodin.
28.2.Junioři: do dalšího kola jde LitvínovLIT - UNL 6:4, 3.kolo | Miroslav JaníčekL i t v í n o v - Naprosto rovnocennou partii sehráli s jasným favoritem osmifinále play off extraligy juniorů Ústečti Lvi. Tým, který byl předem pasován na hladkého vítěze tohoto duelu, si musel nakonec sáhnout až na samé dno svých sil. Hokejisté ústeckého Slovanu dokázali Litvínov potrápit více, než by si představovali, neboť až do posledních minut rozhodujícího zápasu byla otázka postupu stále otevřená. Favorit nakonec přece jen postoupil do dalšího kola a do duelů s Havířovem mu popřejme mnoho úspěchů.
27.2.Lvi po těsné výhře složili reparátUNL - HKR 3:2, 53.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Nakonec to zvládli. Ústečtí Lvi po opravdovém dramatu srovnali stav semifinálové série na 1:1. Slovan dvakrát vedl, Východočeši však pokaždé krok dotáhli. Rozuzlení přinesly až samostatné nájezdy, ve kterých se o vítězný gólový zásah postaral Jan Čaloun.
26.2.Tříbrankové manko už Lvi nedotáhliUNL - HKR 2:3, 52.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - První semifinále zvládl lépe Hradec Králové, který v Ústí zvítězil 3:2 a v sérii vede 1:0 na zápasy. Východočeši vedli už o tři branky, až poté se Ústečtí nastartovali. Pomohla jim k tomu branka Milana Mikulíka. Na více než snížení na rozdíl jednoho gólu to ale i přes množství šancí nestačilo. Druhý pokus mají Lvi zítra.
26.2.Mikulík: Utekla nám polovina zápasuUNL - HKR 2:3, 52.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Překvapení. To, co čekal málokdo, se stalo skutečností. Ústečtí Lvi v úvodním zápase semifinále roli favorita nesplnili a museli tak skousnout hořkou porážku od Hradce Králové. V nepovedeném zápase se nakonec gólově prosadil Milan Mikulík, ke zdárnému obratu však ani jeho branka nevedla.
26.2.Fořt nasměroval hosty k vedení v sériiUNL - HKR 2:3, 52.kolo | Martin PešoutÚstí n/L. - Přijeli uhrát solidní výsledek a připsali si hned vítězství. Hradečtí hokejisté ústeckým šelmám vskutku zatopili, a po těsné výhře vyloupili Zlatopramen Arenu. K nečekanému skalpu favorita nasměroval svůj tým i útočník Patrik Fořt. Postavou nevelký forvard načal zkázu Lvů vedoucím gólem uprostřed první třetiny.
25.2.Boj s Hradcem o finále začíná!UNL - HKR 2:3, 52.kolo | Vít ČepickýÚ s t í n/L. - Už je to tady! Další kolo vyřazovacích bojů. Žlutomodré šelmy jsou již v semifinále, ve kterém vyzvou další krajské město - Hradec Králové. Východočeši neměli čtvrtfinálovou sérii rozhodně jednoduchou, nicméně v další fázi bojů o krále první ligy si na ně brousí drápy ambiciózní Lvi z Ústí nad Labem. První dvě čtvrtfinálová utkání startují ve Zlatopramen aréně od 18:00, a to sice ve čtvrtek 26. 2. 2009 a v pátek 27. 2. 2009.
25.2.Junioři v play off vedou 1:0!UNL - LIT 2:1, 1.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Výborný zápas sehráli ústečtí junioři v předkole play off proti regionálnímu rivalovi z Litvínova. Hosté se sice ujali v první třetině vedení, ale od druhé třetiny domácí přidali a dvěma slepenými góly otočili stav utkání. Zápas plný nervozity, ve kterém rozhodčí rozdal celkem 112 trestných minut, gradoval ve třetí třetině. Po velkém boji nakonec domácí hokejisté vedení udrželi a v sérii, která se teď stěhuje na led favorizovaného Litvínova, mají o něco lepší výchozí pozici.
24.2.Junioři startují play offUNL - LIT 2:1, 1.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Bez nervů z bojů o udržení zvládli ústečtí junioři konec základní části extraligy a odměnou je jim tak historický start ve vyřazovacích bojích. V play off změří v derby síly s Litvínovem, který skončil v tabulce druhý za suverénními Vítkovicemi. Osmifinále play off se hraje na dva vítězné zápasy a začíná ve středu 25. února v 18 hodin na ledě Zlatopramen arény. Série se poté přesune do Litvínova, kde se na Zimním stadioně Ivana Hlinky hraje v pátek 27. února od 17:30 odveta. Případný třetí zápas se hraje opět v Litvínově o den později v 16:00.
24.2.Dorost vstupuje do závěrečných bojůMiroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Dva dny po vstupu juniorů do extraligového play off začne vrcholit sezóna i ústeckým dorostencům. Po jejich úspěšném účinkování v lize dorostu mají možnost se po roce opět vrátit mezi extraligovou elitu. Čeká je kvalifikace a v ní jim cestu zkříží vítězové skupin B a C, Benátky nad Jizerou a Třebíč.
22.2.Junioři: těsná prohra na SpartěSPA - UNL 4:3, 46.kolo | Karim Chriti, Miroslav JaníčekP r a h a - Prohra 3:4 v T-mobile aréně přisoudila juniorům Ústeckých Lvů konečnou 15. příčku. Domácí už vedli 3:0, ale hosté dokázali během necelých 3 minut vyrovnat. Dvakrát se trefil Ondřej Havlíček. Poslední slovo měl ale na konci druhé třetiny exústecký Tůma a Sparta už těsné vedení udržela. V play off tak ústecké hokejisty toto umístění poslalo do derby s Litvínovem. První zápas play off se hraje už ve středu 25. února v 18 hodin na ledě Zlatopramen arény.
21.2.Junioři definitivně v play offUNL - MOU 5:2, 45.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L - Junioři Ústeckých Lvů přepsali dějiny mládežnického hokeje v krajské metropoli a po porážce českobudějovického Mountfieldu poprvé v historii postoupili do extraligového play off. Po základní části už nemouhou skončit hůře než na 15. místě a toto umístění mohou ještě v posledním zápase vylepšit až o čtyři příčky.
21.2.Špirko po ČF vyzdvihl výkon BenátekUNL - BNJ 9:3, 51.kolo | Vít ČepickýÚ s t í n/L. - Ve velkém stylu ukončili Lvi čtvrtfinálovou sérii s Benátkami nad Jizerou. Výhra 9:3 znamenala nejvíc vstřelených branek letošní sezony v rámci jednoho zápasu, hattrickem se předvedl Jan Heřman. Roli jeho dvorního nahravače na sebe vzal Rastislav Špirko, který vylepšil své statistiky o další tři body (1+2). O zápase a potažmo celé sérii se útočník ochotně rozhovořil v pozápasovém rozhovoru.
20.2.Heřman: Jsme rádi, že jdeme dálUNL - BNJ 9:3, 51.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Slovan je v semifinále. Po pěti soubojích Slovan zdolal Benátky nad Jizerou 4:1 na zápasy. Zápasy to však nebyly jednoduché. Slovan sice šel do soubojů s Benátkami jako favorit, ale ukázalo se, že i Benátky umí vystrčit své drápky a příležitost si jasně lapnout. To také prokázaly na domácí půdě, kdy Lvi nejprve těsně vyhráli 3:2, ale při druhém zápase Benátky zjistily, jak se se Slovanem hraje a porazili jej 4:0.
20.2.Dorost postoupil do bojů o extraliguUNL - HVP 8:2, 36.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Do kvalifikace o extraligu postoupili dorostenci Ústeckých Lvů, když v posledním kole ligy dorostu porazili pražskou Hvězdu. Vstup do utkání se domácím příliš nepovedl, ale nakonec utkání obrátili v jasnou záležitost a zaslouženě postoupili do bojů o návrat do extraligy.
19.2.Podpořte juniory i dorostence!Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Přijďte v pátek 20. února v co nejhojnějším počtu podpořit juniory a dorostence v závěrečných ligových bojích. V 17:15 hostí junioři v boji o extraligové play off České Budějovice a ve 20:15 budou dorostenci obhajovat první místo v tabulce a bojovat o postup do extraligové baráže s týmem Hvězdy Praha. Oběma týmům jistě může podpora fanoušků pomoci k co nejlepším výsledkům a úspěšnému zakončení sezóny!
19.2.Slovan si zastřílel, je v semifináleUNL - BNJ 9:3, 51.kolo | Kateřina Mádlová, Karel FilasÚ s t í n/L. - Rychle dali Ústečtí Lvi zapomenout na rozpačité představení ze čtvrtého utkání čtvrtfinálové série. V domácím utkání jasně dominovali a celou sérii po vysoké výhře 9:3 ovládli poměrem 4:1 na zápasy. Už po patnácti minutách vedli o tři branky a když po čtyřiceti minutách narostlo skóre na sedmibranový rozdíl o postupujícím do semifinále nepochyboval snad ani poslední příznivec z tábora nováčka soutěže. Hattrickem k drtivé výhře přispěl Jan Heřman. Soupeř Slovanu pro semifinále vzejde ze série Vrchlabí vs. Hradec Králové.
19.2.Skořepa: Porážka byla dost krutáUNL - BNJ 9:3, 51.kolo | RedakceÚ s t í n/L. - Nováček první ligy Benátky nad Jizerou se díky své ohromné snaze a chuti dostal až do čtvrtfinále play-off. Tato farma tygrů z Liberce přešla celkem hladce v předkole play-off přes Chrudim, kterou na zápasy porazila 3:0, a do cesty se jí postavil favorit soutěže – Slovan. Benátecký cíl byl jasný. Uhrát se Slovanem co nejvíc kvalitních utkání a nenechat se jen tak porazit.
18.2.Nečekejte ve frontě a zajistěte si vstupenku včas! Jan FeudallÚstí n/L. – Ústečtí Lvi se po dvojzápase v Benátkách nad Jizerou vrací na led Zlatopramen Areny. Ve čtvrtek 19.2.2009 mají další možnost ukončit čtvrtfinálovou sérii. A budou potřebovat opět podporu svých fanoušků! Nečekejte tedy s nákupem vstupenek na poslední chvíli a využijte možnosti předprodeje!
18.2.Reorganizace mládeže potřetíMiroslav JaníčekTři sezóny po sobě, třikrát změna v mládežnických soutěžích. Ta poslední, která by měla začít platit od sezóny 2009/2010, se zaměří hlavně na juniorské a dorostenecké ligy. Ruku v ruce však dojde i ke změnám v žákovských soutěžích, aby přechod do dorostu byl co možná nejplynulejší. Nejviditelnější změnou bude opětovné zavedení mladšího a staršího dorostu, zrušení 9. tříd a soutěž 1. až 4. tříd bez započítávání bodů.