OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

V únoru 2007 vyšly tyto články:

123>>
28.2.Slovan přišel v Berouně o dvoubrankový náskok, nakonec však těsně zvítězilBER - UNL 2:3, 48.kolo | Miloslav Růžička, Jan HorákBeroun - I poslední duel šelem vyzněl lépe pro ústecké dravce. Lvi skórovali už ve 3. minutě, kdy využil přesilovku svých barev Pazourek. I v druhé brance hostí měl prsty centr prvního útoku, to když asistoval Janků, jenž zajistil Lvům vedení 2:0. Domácí však stihli do konce druhé části srovnat. Dvounásobnou přesilovku přetavil ve snížení Heřman a na konci 40. minuty připravil Lvy o celý náskok Vlček. Ve prospěch Ústí nakonec rozhodlo zaváhání domácí obrany, které díky pohotovému Klozovi potrestal poslední brankou utkání Tomáš Micka. Slovan tedy vybojoval těsnou výhru 3:2
27.2.Ústečtí Lvi se pokusí v Berouně porazit Medvědy i počtvrtéBER - UNL 2:3, 48.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi sice v utkání s Hradcem přišli o první místo, ale po závěrečné siréně a drtivém finiši se dočkali od svých fanoušků uznání. Na to však budou marně čekat v Berouně. Tamější Medvědi mají našlápnuto na jeden z nejhorších ročníků ve své historii. Tradiční nepříjemný soupeř Slovanu bude mít ve středu 28. února od 18:00 poslední šanci, jak letos vyzrát na Ústecké Lvy.
25.2.Ten začátek je pro nás poučením, říká Tomáš MickaUNL - HKR 4:5, 47.kolo | Karel GreinerVysoký útočník Slovanu nevypustí jediné střídání a v duelu s hradeckými Energetiky to nebylo jiné. Byl za to po zásluze vyhlášen jako nejlepší hráč Lvů. “Byl bych radši, kdybychom vyhráli,” litoval Tomáš Micka. Zatímco předchozí tři vzájemné duely v této sezóně měli šťastný konec pro Lvy, v tom posledním se poprvé radovali Hradečtí. “Dneska jsme měli více štěstí holt my,” usmíval se kapitán hostů Jaroslav Roubík.
25.2.Jakub Grof: Na zranění jsem pak už vůbec nemyslelUNL - HKR 4:5, 47.kolo | Karel GreinerÚ s t í n/L. - Po dvou a půl měsíci přišel v zápase proti Hradci Králové vytoužený návrat elitního beka Ústeckých Lvů Jakuba Grofa zpět na led. A přes porážku lze bez většího váhání označit tento návrat za vcelku úspěšný. Od úvodní zahřívací třetiny jeho výkon stoupal a v závěru zápasu to byl již ten známý Jakub Grof, který provětrává sítě soupeřových gólmanů. „Doufám, že jsem byl alespoň trochu platný,“ prohlásil po utkání skromně.
25.2.Král Lví arény č. 23: Tomáš MickaUNL - HBR 9:0, 45.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Poprvé od svého příchodu do ústeckého Slovanu zvítězil forvard Tomáš Micka pořadí ankety o Krále Lví arény. Dlouhodobě prokazuje vysokou kvalitu a v utkání proti Havlíčkovu Brodu navíc vstřelil dvě branky. Jen o čtrnáct hlasů předstihl druhého Marka Ivana, jenž posbíral v zápase čtyři asistence. Díky čtyřem bodům za druhé místo má již na čele celkového pořadí komfortní jedenáctibodový náskok a předstižen může být již jen teoreticky.
25.2.Pět kol před koncem má Slovan první místo ve vlastních rukáchKarel FilasÚ s t í n/L. - I po včerejší porážce s Hradcem Králové mají hokejisté Slovanu Ústí osud ve vlastních rukách. Pokud zbývající duely do konce základní části zvládnou vítězně, základní část vyhrají. V konečné tabulce totiž při bodové rovnosti rozhodují o pořadí body ze vzájemných zápasů. S Východočechy mají Ústečtí v letošní sezoně bodovou bilanci 9:3. Do konce zbývá posledních pět kol. Zvládne Slovan těžký úkol? „Máme zkušený tým a věřím, že si to dokážeme podržet,“ optimisticky odhaduje forvard Tomáš Micka
24.2.Sezónu dorost zakončil výhrou nad kladenským RabatemUNL - KLA 2:1, 44.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L - Bez několika nejproduktivnějších hráčů přijeli ke 44. kolu dorostenecké extraligy hráči Rabatu Kladno. Naproti tomu ústečtí mladíci nastoupili posíleni o hráče z 9. třídy, neboť téměř dvě nejlepší pětky odcestovaly k zápasu s juniory. V poměrně vyrovnaném zápase, ve kterém mohla, díky neproměněným šancím, zvítězit obě mužstva, se nakonec radovala šťastnější domácí Lvíčata.
24.2.Hrůzný úvod zlomil Lvům vaz, poprvé v sezoně podlehli HradciUNL - HKR 4:5, 47.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Po šesti prohrách v řadě, od loňského semifinále play off, dokázal Hradec Králové s Ústeckými Lvy bodovat. Ve Lví aréně, v rušném a dramatickém utkání, nakonec dominoval 5:4. K vítězství jej nasměroval hlavně snově zvládnutý vstup do zápasu. Radovali se už po první střele na ústeckou branku a ve druhé minutě dokonce v Ústí vedli 2:0. Domácí hnáni zaplněnými ochozy se na zvrat nezmohli. Hosté byli stále napřed a Lvi se ani přes enormní snahu v závěru nedokázali víc než stáhnout chvílemi až tříbrankový náskok na konečný jednobrankový deficit. Tečovaná střela navrátilce do sestavy Jakuba Grofa (na velkém snímku zblokoval střelu Vondráčka) minutu před koncem byla labutí písní domácího závěrečného náporu.
23.2.Slovan vs. Hradec počtvrté - zvítězí opět Lvi?UNL - HKR 4:5, 47.kolo | Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - Slovanu se opět začalo dařit a je nutné říci, že právě včas. Už tuto sobotu se totiž utká s týmem z Hradce Králové, který v případě vítězství může atakovat první příčku Ústeckých. Lví aréna by se tedy měla připravit na atraktivní souboj podpořený kvalitní diváckou kulisou. Domácí mohou buď začít opět nabírat větší náskok na čele tabulky, nebo dovolit Hradci, ať něco ukrojí ze tříbodové ztráty. To vše slibuje výbornou diváckou podívanou, kterou byste si neměli nechat ujít v sobotu od 17 hod.
22.2.Poslední domácí zápas okořenili junioři třemi body.UNL - JHR 7:1, 43.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Ve 43. kole juniorské extraligy přivítali Ústečtí Lvi na svém ledě k poslednímu domácímu zápasu hokejisty jistého sestupujícího Jindřichova Hradce. Soupeř sezónu už dohrává a do Ústí přijel s nekompletními třemi pětkami. To vše, sečteno a podtrženo, velelo domácím jediné: uhrát povinné tři body.
21.2.Ústečtí Lvi za volantem pozor! V sobotu můžete vyhrát Hyundai Santa Fe na víkend zdarma!Tadeáš Drahorád & MarketingÚstí n/L. – V sobotu 24. února čeká hokejové Ústí další šlágr. Domácí Lvi přivítají nebezpečného soupeře z Hradce Králové. Jezdíte na hokej autem, nebo vlastníte řidičský průkaz? Zúčastněte se naší soutěže a můžete vyhrát Hyundai Santa Fe od Autocentrum HÁŠA, s.r.o. na víkend zdarma! Podrobnosti k soutěži naleznete uvnitř tohoto článku.
21.2.Malé derby skončilo vysokým vítězstvím SlovanuKAD - UNL 1:5, 46.kolo | Martin Gahler, Marek Mikeš, Jan HorákKadaň - Ve 46. kole se Ústečtí Lvi představili na ledě Kadaně a hned od prvních minut dávali zapomenout na poslední porážku s domácími. Na konci 6. minuty načal střelecký účet hostí tečí Liščák. Ústecké následně neznejistěla ani nevyužitá dvojnásobná přesilovka a v polovině utkání zvyšoval na 2:0 Slížek. Slovan držel domácí v šachu po většinu hry, na začátku poslední části odskočil už na tříbrankový rozdíl. Rychlé snížení Tenkače přebilo Ústí dalšími dvěma góly, o které se postarali Ivan s Janků. Lvi tedy navázali na poslední dva úspěšné zápasy a z Kadaně vezou výhru 5:1.
20.2.Dokážou Lvi druhé utkání v Kadani vyhrát?KAD - UNL 1:5, 46.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Kadaň prožívá krušné období, vidina play-off se rozplývá a poslední tříbodový zisk v podání Kadaňských je hodně vousatý. Ústečtí Lvi mají za sebou naopak nadmíru podařený zápas s Havlíčkovým Brodem, ale zcela jistě mají také v paměti poslední utkání v Kadani, odkud si odvezli šest branek. Ve středu 21. února od 18:00 hod budou mít šanci složit reparát.
18.2.Nakonec kapituloval brankář ústeckého dorostuLIB - UNL 3:0, 42.kolo | Tereza Vlasatá, Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - Až do 56. minuty se čekalo na první branku v duelu šestého Liberce a devátého Ústí. Do střelecké listiny se nakonec zapsal Roman Chlouba proměněným nájezdem. Ústečtí mladíci na to nedokázali odpovědět, obzvláště poté co Liberec přidal další branku. Konečný stav utkání uzavřel opět Chlouba. Dorostenci Slovanu prohráli v Liberci 3:0.
17.2.Čtvrtá formace Lvů hraje dobré zápasy, chválí ji i trenér EvanUNL - OLO 4:0, 44.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Slovan po čtyřech utkáních konečně zvítězil. Doma nakonec čtyřikrát překonal obranu Olomouce a po dvou týdnech si znovu připsal tři body. Úvodní dva zásahy zaznamenali ústečtí hokejisté v přesilových hrách. Ty vždy vybojovala čtvrtá formace Lvů, která naposled hrála ve složení Přeučil – Kloz – Vítek. Významný příspěvek řady, která se má soustředit spíše na bránění. „Hráli výborně, zaslouží si absolutorium. Dostávali je pod tlak a byli cítit,“ pochválil své svěřence trenér Vladimír Evan
17.2.Střelecké probuzení Lvů: Debakl si odváží Havlíčkův BrodUNL - HBR 9:0, 45.kolo | Karel Filas, Marcel VonešÚ s t í n/L. - Střelecký koncert, jaký Lví aréna nepamatuje, začali Ústečtí Lvi režírovat od prvních okamžiků. Už ve druhé minutě zužitkoval skvělý vstup do zápasu bekhendovou střelou Tomáš Micka. Do konce první třetiny přidali domácí ještě další tři góly. Gólostroj pokračoval i po přestávce. Nakonec se Ústečtí radovali (jako na snímku) devětkrát. U čtyř branek asistoval Marek Ivan.
17.2.Král Lví arény č. 22: Petr PřikrylUNL - OLO 4:0, 44.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Čtyřiatřiceti úspěšnými zápasy si hlasitě řekl o vítězství ve 22. kole ankety o Krále Lví arény brankář Petr Přikryl. Získal 429 hlasů a druhého v pořadí, Milana Hluchého předčil o více než dvě stě hlasů. Třetím místem si upevnil celkové vedení Marek Ivan. Kapitán Milan Antoš kvůli zranění stále absentuje, a tak ztrácí už sedm bodů. Druhé body ve svém čtvrtém domácím zápase si díky čtvrtému místu připsal Róbert Liščák.
17.2.Deset minut před koncem vedli junioři o dva góly, nakonec o dva prohráliUNL - HKR 4:6, 42.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - V předposledním domácím utkání juniorské extraligy hostila Lvíčata Hradec Králové, jeden ze dvou celků, který se v tabulce dívá Slovanu na záda. Dvě třetiny se podle toho také zápas vyvíjel. Ústečtí neochvějně seděli na režisérské stoličce střetnutí, po deseti minutách vedli už 2:0, deset minut před koncem 4:2. Kontaktní branka Ropického však odstartvala uragán, jenž nemilosrdně smetl veškeré naděje domácích. Slovan zaplatil za řadu neproměněných gólových šancí a v součtu s nezlomnou vůlí hostí z toho rezultovala porážka Lvíčat v poměru 4:6.
17.2.Josef Vítek: Vyšlo všechno, na co jsme sáhliUNL - HBR 9:0, 45.kolo | Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - To, na co mnozí ústečtí fanoušci čekali, se stalo skutečností. Ústečtí Lvi zdolali soupeře vysokým rozdílem, dokázali nastřílet devět branek, ve Lví aréně se bylo na co dívat a nikdo z přítomných, snad kromě havlíčkobrodských hokejistů, nemusel litovat, že se dostavil. A navíc konečně mohlo dojít ke splnění posledního bodu Ivanova sedmera, kdy se hráči vrátili z kabiny zpět na led, aby rozházeli trička pro diváky, kteří setrvali. Spokojenost by se v ovzduší celého stadionu snad dala krájet. Bylo to skvělé utkání. Všichni jsme spokojení, že to takhle dopadlo, a doufáme, že to takhle bude pokračovat dál, usmíval se Josef Vítek, který se na konečném výsledku podílel dvěma trefami. Jediné, co mohlo kazit všeobecnou radost, byl pohled na skleslé soupeře. K tomu zápasu skoro není co říct. Z naší strany to bylo strašně špatné, klopil hlavu Lukáš Endál.
16.2.Lion´s TV je tu!Marcel VonešÚ s t í n/L. - Na sobotním zápase s Havlíčkovým Brodem bude mít o první přestávce premiéru reportáž o rekonvalescenci Jakuba Grofa. Jedná se o první dílo naší televize. V plánu máme do budoucna kromě reportáží na aktuální téma také portréty ústeckých hráčů. Prvním bude Marek Ivan. V příštím týdnu se na našich stránkách objeví také první sestřihy domácích zápasů Ústeckých Lvů. V nejbližší době též potěšíme fanoušky možností stažení hymny z našeho webu.