OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V prosinci 2020 vyšly tyto články:

23.12.Vánoční povídání s hráči SlovanuTomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Utkání v Kolíně, které se odehrálo 12.12.2020 bylo pro ústecký Slovan poslední v tomto roce. V roce, který přinesl opravdu hodně netradiční první část sezony. Aktuálně čeká Slovan pauza příjemnější. Na řadu přišly vánoční svátky a my jsme vyzpovídali trio našich hráčů. Nejen na otázky ohledně Vánoc odpovídali: Daniel Vrdlovec, Jiří Severa a Petr Hamalčík. Každopádně přejeme příjemné prožití vánočních svátku všem hráčům, realizačnímu týmu, fanouškům, partnerům a všem, kteří drží Slovanu palce.
21.12.Je složité si zvykat na to, že hrajeme bez diváků, přiznává obránce Jiří DrtinaJan ProšekÚ s t í n/L. - Bezmála pět set zápasů v nejvyšší soutěži a čtyři sta v první lize. Jiří Drtina patří mezi nejzkušenější hráče, kteří letos oblékají ústecký dres. Pětatřicetiletý obránce toho za svou bohatou kariéru zažil opravdu hodně, svého času hrál i v zámoří. Na zápasy před prázdnými tribunami si zvyká jen velmi obtížně.
13.12.17letý talent Gabriel Sturcz hodnotil utkání v KolíněKOL - UNL 4:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekK o l í n - Slovanu se nepovedlo v Kolíně navázat na tříbodové vítězství z Havířova a prohrál tak poslední utkání v kalendářním roce 2020. Pozornému fanouškovi nemohl uniknout opět hráč hrající ještě s mřížkou, a to sedmnáctiletý talent Gabriel Strucz. Tento šikovný útočník, rodák z Českého Těšína se přes Havířov, Mladou Boleslav dostal právě do dresu Slovanu, kde odehrál již páté utkání, a tak jsme se jej ptali na jeho dojmy.
12.12.Slovan odjíždí z kolínského ledu bez boduKOL - UNL 4:2, 0.kolo | Jakub KohoutK o l í n - Ústí vyjelo v rámci dohrávky 8. kola na led Kolína. V první třetině se dostal Kolín do vedení 3:0. To bohužel Slovan nedokázal během utkání dohonit a tak se domů po prohře 2:4 vrací bez bodu.
11.12.Dalším venkovním soupeřem bude KolínKOL - UNL 4:2, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté si dokázali připsat cenné tři body na ledě Havířova a byla to první tříbodová výhra po koronavirové pauze. Povede se jim získat i tři body na ledě Kolína? To se dozvíte 12.12. Zápas na ledě Kolína začíná v 17:00.
10.12.Tlačil zaznamenal premiérovou trefu v Chance lizeHAV - UNL 1:2, 0.kolo | Jan KoudelkaHavířov - Druhé vítězné utkání v řadě má za sebou ústecký Slovan, svou první branku v druhé nejvyšší soutěži si v něm připsal jedenadvacetiletý Jan Tlačil. Jak popisuje svou trefu a co nám prozradil o tom, jak stráví vánoční svátky?
9.12.Slovan si z Havířova odváží tři bodyHAV - UNL 1:2, 0.kolo | Jakub KohoutH a v í ř o v - V rámci 16. kola vyjel ústecký celek na led Havířova. Slovanu se podařilo navázat na výhru proti Vsetínu a připsal si na venkovním ledě tři body. Rozhodnout utkání se povedlo Jiřímu Severovi 38 sekund před koncem. Havířov nestihl v posledních sekundách zareagovat a Ústí si odváži po výhře 2:1 tři body.
8.12.Slovan zajíždí na led HavířovaHAV - UNL 1:2, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - Slovan se v dalším utkání představí na ledě Havířova. Ústečtí dokázali po koronavirové pauze konečně získat body, když na domácím ledě porazili Vsetín 3:2 po prodloužení. Jejich soupeř drží bilanci čtyř výher v řadě na domácím ledě. Povede se Ústí zastavit tuto Havířovskou sérii? To dozvíte ve středu 9.12.2020. Zápas začíná v 16:00.
6.12.Daniel Vrdlovec hodnotil triumf SlovanuUNL - VSE 3:2, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Sobotní souboj se Vsetínem přinesl Slovanu první body po restartu Chance ligy. A hned z toho byl triumf nad týmem z Valašska, v podobě výhry v prodloužení. Jakuba Málka v brance Valachů překonali i dva bývalí hráči Vsetína. Jiří Drtina a Daniel Vrdlovec. Druhý jmenovaný dokonce vyhrál na Vsetíně juniorskou extraligu. Co pro něj znamenal a jak vnímá utkání právě proti tomuto soupeři?
5.12.Slovan po pauze dokázal poprvé zvítězitUNL - VSE 3:2, 0.kolo | Marek VachtaÚ s t í n/L. - Ve druhém domácím zápase po korona virové pauze se Slovanu konečně podařilo vyhrát. Na domácím ledě přivítal Slovan silný Vsetín, se kterým dokázal hrát vyrovnanou partii. Na tři body v základní hrací době nakonec domácí nedosáhli, ale o výhře museli rozhodnout až v prodloužení, takže dva body zůstávají v Ústí.
4.12.V sobotu zajíždí na ústecký led VsetínUNL - VSE 3:2, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V rámci patnáctého kola Chance ligy zajíždí na led Slovanu Valaši ze Vsetína. Slovanu se zatím po znovurozjetí soutěže vůbec nedaří, o body se tak pokusí obrat právě vsetínský klub. Utkání startuje v 16:00 hodin na ústeckém zimním stadionu.
3.12.První třetina rozhodla o prohře v SokolověSOK - UNL 3:1, 0.kolo | Jan KoudelkaS o k o l o v - Hrůzostrašná dvouminutovka v půlce první třetina rozhodla o další prohře žlutomodrých, tentokrát na ledě Sokolova. Sokolov se tak rychle dostal do tříbrankového vedení. Od druhé třetiny byl již k vidění úplně jiný tým, který dokonce dokázal v oslabení snížit zásluhou Ondřeje Bláhy. Slovan tak skóroval po více jak dvě stě dvaceti minutách. Ústí může litovat neproměněných šancí v závěru utkání.
2.12.Hokejová Plyšákománie vynesla 302 plyšáků pro charituKlubÚ s t í n/L. - V minulém týdnu měli fanoušci příležitost donést hračky na pokladny zimního stadionu. Před domácím úterním duelem s Třebíčí byly plyšáci usazeny na tribuny. Celkem se vybralo 302 plyšáků. Plyšové hračky poputují na charitu, kde udělají radost dětem.
2.12.Všude jsme byli pozdě, řekl po prohraném zápase Jiří SeveraUNL - TRE 0:4, 0.kolo | Daniel TichýÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan se po koronavirové pauze zatím trápí. Ze tří zápasů nedokázal získat ani bod, a dokonce nevstřelil branku. Po posledním neúspěšném zápase, kdy doma podlehl Třebíči 0:4, jsme vyzpovídali Jiřího Severu.
2.12.Těžký program pokračuje, Slovan míří do SokolovaSOK - UNL 3:1, 0.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem – Ústečtí hokejisté odehrají ve čtvrtek další zápas Chance ligy. V rámci 10. kola nastoupí proti Sokolovu. Úvodní buly bude vhozeno 3. prosince v 18 hodin. Sokolov je v tabulce sedmý, Ústí patnácté. Utkání můžete sledovat na Onlajnech nebo na Hokejka TV.
2.12.Před Vánoci můžete nakoupit ve fanshopu, pořiďte dárek pod stromeček!KlubÚ s t í n/L. - Kamenná prodejna fanshopu musela být kvůli plošným vládním nařízením dlouho uzavřena. Fanoušci mohli objednávat zboží pouze formou emailu. Před Vánocemi budete moci navštívit kamenný fanshop, a to v termínech 9.12. a 16.12. oo 17.hod do 19.hod. Těšíme se na Vás.
1.12.Ani ve třetím zápase po pauze jsme na body nedosáhliUNL - TRE 0:4, 0.kolo | Tomáš SuchánekÚ s t í n/L. - Třetí utkání po korona virové pauze patřilo 4. kolu a souboje s Horáckou Slavií Třebíč. Bohužel ani v tomto utkání jsme nedokázali rozsvítit červené světlo za brankou soupeře, a ač bylo opět utkání střelecky vyrovnané, body se stěhovaly do Třebíče. Další možnost získat body do Chance ligy bude mít Slovan hned ve čtvrtek, kdy zavítáme na led Sokolova.