Přípravný zápas: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 2:4 | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V prosinci 2017 vyšly tyto články:

12>>
30.12.Jaroslav Roubík odehrál 400. zápas za Ústí nad LabemUNL - SLA 2:5, 34.kolo | Jan ProšekBylo jaro 2011, blížil se konec základní části a do Slovanu přišel šikovný Jaroslav Roubík z Hradce Králové. Zástupci ústeckého hokeje se za ním vydali do Hradce, předložili mu nabídku a útočník ji přijal. „Myslím, že pan Šindel za mnou přišel a řekl mi, že by byl rád, kdybych hrál za Ústí,“ vzpomíná prvoligová legenda.
28.12.Mezi WSM Ligou a druhou ligou je obrovský rozdíl, říká Pavel KuběnaJan ProšekÚ s t í n/L. - V Sokolově měl takřka bod na zápas, zaujal ústecké trenéry, kteří jej přivedli do Slovanu. Pavel Kuběna na severu Čech byl měsíc, stihl odehrát devět zápasů a získal tři kanadské body. Zejména v prvních zápasech si musel zvykat na novou soutěž.
27.12.Od nové sezóny bez multimediální kostkyTisková zprávaÚ s t í n/L. - Komfortu opakovaných záběrů při utkání Slovanu si letošní sezónu užijí fanoušci zřejmě na dlouhou dobu naposledy. Podrobnosti o ukončení provozu kostky nám sdělil Ing. Jiří Zdvořáček, jednatel Slovanu: "Začátkem prosince nám Městské služby sdělili, že po této sezóně bude ukončen provoz kostky z důvodu velkých neekonomických nákladů a z důvodu jejího havarijního technického stavu. Kostka je stará 10 let a jedinou možností dalšího provozu je celková generální rekonstrukce v řádů miliónů korun, kterou však vlastník areálu zatím neuvažuje. V příští sezóně tak bude na kostce v provozu jen časomíra, která je na multimediálním centru nezávislá. Snažíme se ještě změnit postoj k celkové rekonstrukci, ale vzhledem k tomu, že rekonstrukce neprošla již do rozpočtu města na rok 2018, tak šanci vidím velmi malou."
27.12.Slovan podlehl pražské Slavii na domácím ledě, zlomová byla branka v oslabeníUNL - SLA 2:5, 34.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 34. kola odehrál Slovan utkání na domácím ledě proti týmu HC Slavia Praha. Po první třetině byl stav vyrovnaný - 1:1. Pak Slavia ale přitlačila a odskočila Slovanu o dvě branky. Ve třetí třetině si Slavia pojistila vítězství gólem do prázdné branky a z Ústí tak odjíždí se ziskem tří bodů.
26.12.Poradí si Slovan s posledním zápasem roku?UNL - SLA 2:5, 34.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 34. kola se utká na domácím ledě Slovan se Slavií Praha. Ústí má v probíhající sezóně s Pražany bilanci 0:2, a tak uvidíme, jestli se mu podaří poprvé proti pražskému celku vyhrát. Utkání se odehraje ve středu 27. prosince od 18:00 hod. na ledě Zimního stadionu v Ústí nad Labem.
23.12.Situaci jsem měl vyřešit jinak, vrací se Martin Volke k inkasované branceUNL - LTM 4:1, 33.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Slovanu se předvánoční domácí zápas povedl. Litoměřice porazil 4:1. V brance se představil Martin Volke, který poslední duel odchytal druhého prosince. V domácím prostředí se fanouškům představil takřka po měsíci.
22.12.Druhý domácí zápas ve znamení výhry, Litoměřice padlyUNL - LTM 4:1, 33.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Předvánoční čas si ústečtí hokejisté zpestřili hned dvěmi výhrami na svém ledě. Po utkání s Přerovem udělali radost svým divákům také v zápase s Litoměřicemi. Na dvoubrankovou ztrátu dokázali hosté ještě odpovědět, ale Slovan zpečetil výhru dalšími dvěma góly. A připsal si tak do tabulky další tři body, tentokrát za výhru 4:1.
22.12.Mladší dorost porazil PZ KladnoUNL - PKL 1:0, 22.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Mladší dorost porazil PZ Kladno 1:0, díky tomu se v tabulce dotáhl na PZ Kladno na rozdíl dvou bodů. Jedinou branku zápasu vstřelil David Gašpar.
21.12.Mladší dorost nestačil na Vary, rozhodla první třetinaKVA - UNL 5:2, 2.kolo | Jan ProšekKarlovy Vary - Druhý zápas nadstavby hrálo Ústí nad Labem proti Karlovým Varům. Enerigie vstoupila do zápasu aktivně, v první třetině vstřelila čtyři branky, díky čemuž rozhodla celé utkání. Ústí nad Labem se prosadilo dvakrát ve druhé části hry.
21.12.Vítěznou sérii staršího dorostu utnulo Kladno UNL - PKL 2:5, 0.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - V rámci čtvrtého kola nadstavbové části se Slovan střetl s Kladnem. Za stavu 2:2 utkání rozhodla až třetí třetina, ve které Kladenští třemi góly vrátili vedení na svou stranu a mohli se tak těšit z vítězství. Své první zaváhání se Slovan pokusí napravit již tento pátek, kdy zamíří na led Příbrami.
21.12.Z domácích zápasů chceme maximum bodů, říká Daniel KružíkUNL - PRE 3:1, 32.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Domácí premiéru mu vyšla na výbornou. Posila z Kladna, Daniel Kružík dvěma góly přispěl k výhře Slovanu nad Přerovem. Po zápase mladý centr poskytl rozhovor. Mimo jiné řekl, že rady od Jaroslava Roubíka s vděkem přijme.
21.12.V předvánočním severočeském derby přijedou do Ústí LitoměřiceUNL - LTM 4:1, 33.kolo | Jiří CíchaÚstí n./L. - Po středeční výhře čeká ústecké hokejisty před Vánoci ještě jedno domácí utkání. V tom narazí na rivala z medalekých Litoměřic. Po dvou zápasech na ledě Kališníků platí ve vzájemných střetech vyrovnané skóre 1:1. Zda dokáže Slovan navázat na poslední výhru proti Přerovu a poradí si na svém ledě s Litoměřicemi, zjistíme v pátek od 18:00 hod.
20.12.Podrobnější informace k HSM 2018Jiří CíchaÚ s t í n/L. - I letos budeme společně pomáhat, tentokrát hokejistovi Matěji Šífaldovi. Také bychom Vám rádi poskytli podrobnější informace k Hokejovému soustředění mládeže 2018.
20.12.Vítěznou šnůru Přerova přerušili ústečtí na svém leděUNL - PRE 3:1, 32.kolo | Jiří CíchaÚ s t í n/L. - Slovan dneska ukázal, že příčka, která mu momentálně náleží, není ta, kde by ve skutečnosti měl být. Hokej byl v pohodovém tempu, žádné ježdění nahoru a dolů. Za Ústí se dokázal prosadit nejprve Tomáš Pšenička, a poté dva zářezy na pažbě zaznamenal nováček ve žlutomodrém dresu Daniel Kružík. Děkujeme všem divákům, kteří si našli cestu na náš stadion a doufáme, že v pátek připravíme našim hráčům pěknou kulisu proti Litoměřicím.
19.12.Na led Slovanu přijedou čtvrtí ZubřiUNL - PRE 3:1, 32.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 32. kola se utká na domácím ledě Slovan s Přerovem. Slovan má v probíhající sezóně s Přerovem bilanci 0:2, a tak uvidíme, jestli se mu podaří poprvé proti Zubrům vyhrát. Utkání se odehraje od 18:00 hod. na ledě Zimního stadionu v Ústí nad Labem.
18.12.Ztráta tří bodů na KladněKLA - UNL 5:2, 31.kolo | Lenka ŠustrováÚ s t í n/L. - Na kladenském zimním stadionu se dnes odehrál souboj mezi domácím celkem Rytíři Kladno a hostujícím Slovanem. Domácí celek byl ofenzivně naladěn a během prvních dvou třetin vedl 5:0. Do třetí třetiny vstoupil Slovan s větším nasazením a dokázal vstřelit dvě branky. Brankový rozdíl se Slovanu v poslední třetině nepodařilo srovnat a zápas skončil 5:2.
17.12.Porazí Slovan Rytíře z Kladna na jejich ledě?KLA - UNL 5:2, 31.kolo | Jakub KohoutÚsti n./L. - V rámci 31. kola se utká na venkovním ledě Slovan s Kladnem. Slovan má v probíhající sezóně s Kladnem bilanci 0:1, a tak uvidíme, jestli se mu podaří poprvé proti Kladnu vyhrát. Utkání se odehraje od 18:00 hod. na ČEZ stadionu v Kladně.
14.12.Vítězná série pokračuje, starší dorost dominuje i v nadstavbě UNL - KAD 5:2, 0.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - Po bezchybné základní části hokejisté staršího dorostu vstoupili do nadstavbové části. V obou domácích zápasech jsou zatím stoprocentní. Po výhře nad Táborem 8:3 se nezastavili ani proti Kadani, kterou vyprovodili pěti góly. Aktuálně tak vedou průběžnou tabulku a již tento pátek zamíří k utkání s Karlovými Vary "B".
13.12.Mladší dorost podlehl TřemošnéUNL - TRM 0:3, 20.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Druhé kolo nadstavby přineslo pro Slovan domácí zápas. Do Ústí přijeli hokejisté Třemošné. Na gól se čekalo na úvodní gól. Ve 38. minutě se hned dvakrát prosadili hosté. Ti ve třetí třetině přidali třetí branku a vyhráli 3:0.
10.12.Za šanci v Ústí jsem rád, říká VachovecUNL - KVA 1:3, 30.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Do Ústí přišel Michal Vachovec z Karlových Varů, kde nedostal tolik prostoru, kolik by chtěl a potřeboval. Miroslav Mach s Tomášem Marešem jej zařadili do sestavy a dostával prostor při všech herních situacích. Zapojil se do hry pět na pět, přesilovek i oslabení.