OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V prosinci 2015 vyšly tyto články:

123>>
27.12.Video: V posledním zápase roku Slovan senzačně přehrál KladnoUNL - KLA 6:5, 34.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V posledním zápase Slovanu v roce 2015 se děly velké věci. Jedinečný, fenomenální, skvělý, takový byl zápas s Kladnem. Senzační obrat ve skóre podpořený skvělou diváckou kulisou si můžete připomenout ve videu.
23.12.Nevzdáváme se, říká obránce Sobotka po velkém obratu proti KladnuUNL - KLA 6:5, 34.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Za stavu 0:4 čekal už jen málokdo, že by zápas mezi Slovanem Ústí a Rytíři Kladno přinesl nějakou dramatizaci. A Ústečtí nakonec dokázali zaznamenat neskutečný obrat a připsali si proti Kladnu tři body za vítězství 6:5! Na cenném skalpu druhého týmu tabulky WSM Ligy se podílel i obránce Daniel Sobotka, který si připsal dvě asistence.
23.12.Vybruslete cukroví! Fanklub zve na tradiční vánoční utkání v PovrlechDespy, SeveročechPovrly - Bude-li vám chybět ve sváteční době hokej, můžete se realizovat s fanklubem. Lion Patriots pořádají v pátek 25. prosince od 20:45 h tradiční vánoční utkání, ve kterém přivítají aktivní hráče i povzbuzující diváky. Přijeďte se pobavit do Povrlů, vzhledem k umění fanklubáckých krasobruslařů bude o zábavu postaráno!
22.12.Vítězem Winter Classic se stal Liberec (Chicago Blackhawks)Tisková zprávaÚ s t í n/L. - Dne 19.12. se uskutečnil první ročník Winter Classic v Povrlech, kterého se účastnili mladší žáci ročníku 2005. Vítězem se stal tým Liberce hrající v dresech Chicago Blackhawks. Druhé místo obsadil tým Mladé Boleslavi (Philadelphia Flyers), hráči Slovanu (Pittsburgh Penguins) získali bronzovou medaili po remízovém utkání s Libercem a těsnou porážkou s Mladou Boleslaví.
22.12.Slovan s Kladnem prohrával už 0:4, ale pak v obrovském dramatu vyhrál 6:5!UNL - KLA 6:5, 34.kolo | Tereza Košťálová, Martin Pešout, Zdeněk Kamínek ml.Ú s t í n/L. - Hokejisté ústeckého Slovanu si připsali cenný skalp nad Kladnem, když porazili Rytíře 6:5, ačkoli v průběhu utkání prohrávali už 0:4. Atraktivní duel rozhodl v 59. minutě v přesilové hře kanonýr Jaroslav Roubík a přes dvě tisícovky diváků na ústeckém zimním stadionu tak mohly slavit.
21.12.V posledním domácím zápase roku 2015 hostí Slovan KladnoUNL - KLA 6:5, 34.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V posledním zápase v roce 2015 hostí ústečtí hokejisté Kladno. Tabulkově je lépe postavené Kladno, nicméně ve svém posledním utkání Rytíři prohráli. Naopak Ústí nad Labem vyhrálo v Benátkách nad Jizerou. Po prvním gólu Slovanu bude následovat plyšákománie. Úvodní buly bude vhozeno v úterý 22. prosince v 18:00 hodin.
21.12.Junioři porazili Kobru Praha a připsali si svůj stý gól v sezóně UNL - KOB 6:3, 19.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - Po čtrnáctidenní pauze se junioři vrátili opět na led a ani tentokrát nezaváhali. V posledním utkání tohoto roku se na domácím ledě střetli s týmem HC Kobra Praha. Ústečtí vstoupili do utkání lépe, ovšem nečekaná technická pauza následně prospěla více hostujícímu celku, kterému se hned vzápětí podařilo vstřelit úvodní branku zápasu. Po vyrovnaných dvou třetinách Slovan v závěru rozhodl o svém vítězství a k Vánocům si nadělil stý gól v této sezóně.
19.12.Třetí ročník Sportovního večírku za dveřmi! Spolupořadatelem je i SlovanTisková zprávaÚ s t í n/L. - V roce 2016 bude uspořádán již třetí ročník Sportovního večírku Ústí nad Labem. Od samotného začátku byli základním pořádajícím pilířem basketbalisté, fotbalisté a Sluneta Fitness, do pořadatelství třetího ročníku se ale zapojuje nově i HC Slovan Ústí nad Labem!
19.12.Slovan uloupil důležité body v Benátkách nad JizerouBNJ - UNL 4:6, 35.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Tereza KošťálováBenátky nad Jizerou - V sobotní předehrávce 35. kola WSM ligy změřil Slovan síly v Benátkách nad Jizerou. Do vedení šli jako první domácí, hokejisté Ústí nad Labem ale dokázali skóre přetavit ve svůj prospěch, když ve 47. minutě zaznamenal rozhodující branku Petr Tenkrát. V závěru střetnutí využily oba celky možnost oddechového času, Středočeši navíc riskli power-play. Gólem do prázdné branky zmařil naděje domácích Jan Kloz.
18.12.Podpořte Jaroslava Roubíka v anketě Sympaťák WSM LigyTisková zprávaÚ s t í n/L. - Kdo je největší Sympaťák WSM Ligy? Rozhodněte ve velké čtenářské anketě. Projekt probíhá ve spolupráci BPA sport marketing a.s., Českého svazu ledního hokeje, společnosti World Systems Market, Inc., firmy eSports.cz a oficiálního webu českého hokeje hokej.cz. Redakcí HC Slovan Ústí nad Labem byl nominován Jaroslav Roubík, hlasovat můžete zde.
18.12.Video: Slovan nestačil na ProstějovUNL - PRO 3:4, 36.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Slovan dokázal z 0:3 vyrovnat na 3:3. V závěru však udeřili hosté a na tento moment už Ústí odpovědět nedokázalo.
17.12.Ústečtí hokejisté míří na led Benátek nad JizerouBNJ - UNL 4:6, 35.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Hokejisté Slovanu v posledním domácím zápase zaváhali. V sobotu 19. prosince cestují žlutomodří v rámci předehrávky 35. kola WSM Ligy do Benátek nad Jizerou, kde změří síly s tamním hokejovým klubem. Souboj startuje v 17:00 hodin. Bilance vzájemných utkání je příznivější pro Severočechy, kteří již dvakrát soupeře porazili. První vzájemný souboj vyhráli 6:2, ten druhý 6:3.
15.12.Při posledním domácím zápase roku 2015 nastane po prvním gólu Slovanu PlyšákománieTisková zprávaÚstí nad Labem - Chystáte se na utkání 34. kola WSM Ligy, ve kterém HC Slovan Ústí nad Labem hostí tým Rytíři Kladno a rádi byste přispěli na dobrou věc? Při výše zmíněném střetnutí (22. prosince 2015) proběhne akce nazvaná "Plyšákománie", kdy úkolem fanoušků bude po první vstřelené brance Slovanu zaplavit ledovou plochu co nejvíce plyšáky. Plyšáci budou věnováni Oblastní charitě v Ústí nad Labem. Neváhejte a doražte již na začátek zápasu.
15.12.Slovan na Prostějov těsně nestačilUNL - PRO 3:4, 36.kolo | Tereza Košťálová, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V předehrávce 36. kola WSM Ligy hostili hokejisté Ústí nad Labem v domácím prostředí Prostějov. Slovan příliš nezachytil začátek zápasu, když ve třicáté první minutě prohrával již 0:3. Severočeši ale nic nevzdali a ukázali se jako velcí bojovníci, neboť ve čtyřiapadesáté minutě bylo skóre srovnané. Zápas rozhodovaly především přesilové hry, když rozhodující branku obstaral právě v početní výhodě v padesáté páté minutě Marek Drtina.
15.12.Jaroslav Roubík: Asi jsme urazili hokejového bohaUNL - PRO 3:4, 36.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Slovanu se nepovedl ani čtvrtý zápas v řadě. Utkání sice zdramatizoval, ale tři body za výhru opět bere soupeř. Ústí prohrávalo ve druhé třetině už 0:3 a do konce prostřední části se mu podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Ve třetí třetině vyrovnával Jan Pohl, ale o minutu později už vedli opět hosté a určili tím konečný stav zápasu. K průběhu zápasu se vyjádřil Jaroslav Roubík, který si do kanadského bodování připsal 3 body (1+2).
14.12.O výhře nad Litoměřicemi rozhodli starší dorostenci jediným gólem UNL - LTM 1:0, 0.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - V rámci čtvrtého zápasu skupiny o udržení přivítal Slovan na domácím ledě tým HC Stadion Litoměřice. Domácí sice nastoupili s dvanácti hráči v poli včetně gólmana, ale již ve druhé minutě se jim podařilo vstřelit úvodní a zároveň rozhodující branku v utkání. Do statistik se svým gólem zapsal Michal Vico a napomohl tak k vítězství Slovanu, který si aktuálně pojistil druhou příčku ve skupině.
13.12.Hokejová škola Jana Čalouna pokračuje v pondělíTisková zprávaÚ s t í n/L. - Hokejová škola Jana Čalouna má další lekci. Ta je naplánovaná na pondělí 14. prosince od 16:30 do 17:45 hodin a je určena ročníkům 2006 až 2008. Registrace není nutná.
13.12.V rámci souboje tabulkových soupeřů přijede ProstějovUNL - PRO 3:4, 36.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - V úterý 15. 12. je na programu předehrávka šestatřicátého kola WSM Ligy. Slovan se na svém ledě střetne s Jestřáby z Prostějova. S těmi má letos bilanci 1:1 a zajímavostí je, že obě utkání musely rozhodnou až samostatné nájezdy. Ústí má na svém kontě momentálně tři prohry v řadě. Tak dorazte v co největším počtu a společnými silami mu pomozte získat tři body. Utkání začíná tradičně v 18:00 hod.
12.12.Dva domácí zápasy Slovanu nevyšly, nyní putuje na led PřerovaPRE - UNL 4:2, 33.kolo | Josef CestrÚ s t í n/L. - Po dvou domácích nezdarech Slovanu s Českými Budějovicemi a Šumperkem vyrážejí Ústečtí na led sedmého Přerova, kde odehrají 12. prosince třicáté třetí kolo v rámci WSM Ligy. Oba celky spolu měřily síly zatím dvakrát a vždy brali plný počet bodů domácí. Povede se Slovanu tento jev prolomit? Úvodní buly bude vhozeno v 17:00 hod.
12.12.Video: Slovan nestačil na ŠumperkUNL - SUM 3:4, 32.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci 32. kola WSM Ligy se Ústí utkalo se Šumperkem. Utkání nabídlo celkem sedm branek a další zajímavé momenty. Průběh zápasu si můžete připomenout ve videu.