Chance Liga: Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 9:2 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

V prosinci 2011 vyšly tyto články:

123>>
31.12.Šťastný nový rok 2012KlubÚstí nad Labem - Klub HC Slovan Ústečtí Lvi děkuje všem svým fanouškům za podporu a obchodním partnerům za spolupráci v roce 2011. Spolu s redakcí přeje všem šťastné vykročení do nového roku 2012. Ať vám vše vychází!
31.12.Chmelův švýcarský pozdravJan ProšekÚ s t í n/L. - Sympatický mladík Michal Chmel mění své angažmá. Rozhodl se, že zkusí štěstí ve Švýcarsku. Našemu webu poskytl exkluzivní rozhovor, ve kterém se rozpovídal o tom, co v Ústí zažil a co si od nového týmu slibuje.
30.12.Alinč se Šagátem proti sobě. Extraliga nachystala pikantní soubojMartin PešoutÚ s t í n/L. - Netradiční zápas přinesl pro dvojici ústeckých hokejistů extraligový duel v rámci 35. kola mezi Slavií a Pardubicemi. Proti sobě totiž nastoupili útočníci Jan Alinč a Martin Šagát.
29.12.Rok 2011 u mladšího dorostuJan ProšekÚ s t í n/L. - Rok 2011 se pomalu, ale jistě stává minulostí a je na čase zhodnocení. Stejně tomu bude v ústecké mládeži. Zavzpomínáme na sezónu uplnynulou a připomeneme polovinu sezóny právě probíhající.
28.12.Neuvirth: Výkony Slovanu sleduji na dálkuJan ProšekÚ s t í n/L. - Hokejisté ústeckého Slovanu mají vánoční přestávku. Prostřednictvím tohoto článku se vydáme na dlouhou cestu za odchovancem ústeckého hokeje. Michal Neuvirth šíří slávu ústeckého hokeje v zámoří. Talentovaný mladík chytá za tým Washingtonu Capitals. Přes léto mu přibyl nový konkurent a kamarád. Tým Alexandra Ovečkina angažoval zkušeného Tomáše Vokouna. Jak se Michalovi daří?
27.12.Kádr se budeme snažit posílit o jednoho obránce, míní sportovní manažer ŠindelZdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Několik sezón ve své bohaté kariéře strávil v týmu pražské Sparty. V roce 1985 jako brankář získal s národním mužstvem Československa titul Mistra světa. Na světovém šampionátu oblékl dres národního celku také v letech 1981, 1986, 1987 a 1989. Připsal si starty i na olympijských hrách (1984 a 1988) a na Kanadském poháru (1984 a 1987). Řeč je o ostravském rodákovi Jaromíru Šindelovi, který byl do funkce sportovního manažera Ústeckých Lvů jmenován ve čtvrtek 13. května 2010. Naší redakci poskytl exkluzivní rozhovor.
24.12.Veselé VánoceRedakceÚstí nad Labem - Klub HC Slovan Ústečtí Lvi společně s redakcí si dovolují všem svým příznivcům, fanouškům i partnerům, popřát klidné a příjemné prožití vánočních svátků.
22.12.Harkabus: Na Ústí vzpomínám jen v dobrémJan ProšekÚ s t í n/L. - Loni exceloval ve starším dorostu. Odehrál 44 zápasů a připsal si 46 bodů. To je vizitka Tomáše Harkabuse, který i přes pád Ústí z nejvyšší soutěže hraje extraligu. Nyní bojuje v dresu Karlových Varů. Sympatický mladík poskyl exkluzivní rozhovor.
21.12.Ústečtí Lvi vybojovali v posledním zápase roku pouze bodBER - UNL 5:4, 35.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Hana VeigendováÚ s t í n/L. - K poslednímu zápasu roku 2011 zamířili Lvi na led berounských Medvědů. Utkání sice rozehráli aktivněji hosté, ale jako první se prosadili domácí. Do konce úvodního dějství stačil ještě Daniel Boháč vyrovnat. Ve druhé třetině odskočili berounští hokejisté na rozdíl tří branek, ale Lvi zabojovali a náskok Berounských snížili na 2:4. V závěrečné dvacetiminutovce se ústeckým hokejistům podařilo vyrovnat a zápas tak dospěl do prodloužení a následně do samostatných nájezdů, ve kterých byli úspěšnější domácí a získali tak bonusový bod navíc.
21.12.Ústecký mladší dorost potrápil Západočechy, vydřel bod. Trenér Čaloun byl spokojenýUNL - PLZ 3:4, 20.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V rámci 20. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu zajížděl do Zlatopramen Areny plzeňský výběr trenéra Radka Kampfa. 137 diváků shlédlo v utkání sedm branek, o vítězi musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Na penalty byli úspěšnější Západočeši, kteří z Ústí nad Labem po výhře 4:3 po samostatných nájezdech odváží dva body. O dvě trefy za ústecký Slovan se zasloužil talentovaný Roman Navarra.
20.12.K poslednímu boji letošního roku zajíždí Lvi do Berouna, vypráší Medvědům kožich?BER - UNL 5:4, 35.kolo | Michaela SeifertováÚstí nad Labem – Poslední utkání letošního roku odehrají Ústečtí Lvi na venkovním kluzišti, kde při minulé návštěvě padli a odjížděli do Ústí nad Labem bez jediného bodu. Po prohraném domácím zápase s Olomoucí tak mají Lvi dvojitou možnost odčinit své prohřešky, vrátit Berounu úder a nadělit svým fanouškům předčasnou vánoční nadílku v podobě přivezených tří bodů. Utkání s Berounskými Medvědy se uskuteční ve středu, 21. prosince 2011, od 18 hodin ve středočeském městě.
18.12.Chceme se rovnat Ústeckým Lvům i chomutovským Pirátům, říká Štefan ŽigárdyUNL - OLO 3:5, 34.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Štefan Žigárdy stanul v brankovišti Moravanů podruhé v řadě. Dva skalpy obou severočeských favoritů na titul znamenaly, že za poslední dva zápasy získal Žigárdy s týmem Olomouce pět bodů. A to se proti soupeřům z vrchních příček tabulky počítá. Libor Kašík, jenž je dle statistik nejlepší gólman soutěže, reprezentuje Českou republiku na Mistrovství světa do 20 let. S výběrem Miroslava Přerosta odletěl Kašík v sobotu 17. 12. 2011 na závěrečný kemp do Kanady, kde se potká i s ústeckým Filipem Pavlíkem. Žigárdy Kašíka zatím výborně zastoupil.
18.12.Voráček: Olomouc je třetí zaslouženěUNL - OLO 3:5, 34.kolo | Soňa JiráskováÚstečtí Lvi vstoupili do zápasu pravou nohou. V sedmé minutě našel Marek Laš vhodně postaveného Kováře a ten otevřel skóre zápasu. Radost však netrvala dlouho, protože o čtyři minuty později Olomouc vyrovnala. Druhá třetina téměř kopírovala tu první. Byl to opět Slovan, kdo navýšil brankový náskok díky zásahu Hořavy. Necelé tři minuty poté byl stav znovu srovnán. V poslední periodě Jan Alinč poslal Lvy do vedení, ale zakrátko červenobílí manko dotáhli. V 56. minutě se z dalšího úspěchu radovali hosté. Modrožlutí v úplném závěru nevyužili dvojnásobnou početní výhodu a naopak inkasovali do prázdné klece při power play. O dojmy z utkání se s námi podělil obránce Tomáš Voráček.
18.12.Kucharczyk: Chystáme vánoční párty, v novém roce se popereme o druhou příčkuUNL - OLO 3:5, 34.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Dvaatřicetiletý Radim Kucharczyk byl jedním z aktérů sobotního klání, ve kterém tým HC Slovan Ústečtí Lvi změřil síly s celkem HC Olomouc. Moravané uspěli ve Zlatopramen Areně v poměru 5:3. Někdejšímu českému reprezentantovi se v utkání bodovat nepodařilo, za 34 zápasy ale dokázal bývalý Orel nastřádat 25 kanadských bodů (12+13).
17.12.Lvi nedokázali využít přesilovky pět na tři, doma s Olomoucí padliUNL - OLO 3:5, 34.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Šárka KulhánkováÚstí nad Labem - Poslední domácí utkání roku 2011 se "A" týmu ústeckého Slovanu moc nevydařilo. Svěřenci Petra Rosola a Milana Skrbka v zápase třikrát vedli, přesto tři body veze domů po výhře 5:3 olomoucká Mora. Na dvou gólech žlutomodrých se podíleli Jan Alinč a Robin Kovář (oba 1+1), dva kanadské body nastřádal rovněž Lukáš Handlovský (0+2). Lvi doplatili na nevyužití dvojnásobných přesilových her.
16.12.Do Ústí nad Labem letí Kohouti z Olomouce, tentokrát bez esa Libora KašíkaUNL - OLO 3:5, 34.kolo | Michaela SeifertováÚstí nad Labem – V posledním domácím zápase letošního roku hostí Ústečtí Lvi třetí Olomouc. Ta si v posledním kole vyšlápla na Chomutov, který sestřelila v samostatných nájezdech. Slovan naopak skóroval v Hradci Králové a doma stále drží téměř stoprocentní neporazitelnost, neboť ho ve Zlatopramen Areně dokázal porazit jen Písek. Jak dopadne zápas Ústeckých Lvů s olomouckými Kohouty, kteří přijedou bez svého brankářského esa Libora Kašíka, se dozvíte již tuto sobotu, 17. prosince 2011, tradičně od 17,30 hodin.
16.12.Známe dalšího výherce dvou volných vstupenek!Karel NerudaÚ s t í n/L. - Vítězem dvou vstupenek na sobotní domácí zápas se stal fanoušek Ústeckých Lvů Martin Albrecht. Se svým tipem 1021 fanoušků na utkání Slovanu s Mostem byl nejblíže skutečnosti, tedy 1039 divákům ve Zlatopramen Areně.
16.12.Ústí stále sleduji, říká reprezentant TrončinskýMartin PešoutChomutov - Ústecký odchovanec a v současné době obránce Bílých Tygrů z Liberce Marek Trončinský prožívá perfektní sezónu. A formu z extraligové soutěže si přenáší i do národního týmu. Ve výběru reprezentačního kouče Hadamczika nechyběl při listopadovém Karjala Cupu, pozvánku dostal i na moskevský Channel One Cup.
16.12.Starší dorost odskočil pronásledovatelům na šest bodůHVP - UNL 2:7, 18.kolo | Miroslav JaníčekP r a h a - Odveta za domácí remízu vyšla starším dorostencům Ústeckých Lvů na výbornou. V odloženém utkání 18. kola ligy staršího dorostu si mladí hokejisté Slovanu dojeli pro dva body na led pražské Hvězdy a vrátili jim domácí ztrátu i s úroky. Ačkoliv byla hra obou týmů poměrně vyrovnaná, branky stříleli především hokejisté ze severu Čech.
14.12.Slovan si veze domů další výhruHKR - UNL 2:4, 33.kolo | Lenka Jonešová, Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Žlutomodří mají na kontě další výhru. V rámci 33. kola první hokejové ligy zajížděli do Hradce Králové. Ústečtí ale nevstoupili do zápasu zrovna nejlépe. Ve čtvrté minutě fauloval Zeman hradeckého Bergera a vysloužil si dvouminutový trest. Tentýž hráč jakoby chtěl odčinit svůj prohřešek a už v šesté minutě při návratu z trestné lavice překonal Čecha. Žlutočervení se však nevzdávali a v poslední minutě prvé části vyrovnali. Druhé periodě kralovali Lvi. Nejprve se trefil Handlovský a poté skóroval Klobouček. V poslední dvacetiminutovce přidali modrožlutí zásluhou Roda další branku. Soupeři se ještě podařilo snížit na rozdíl dvou branek díky zásahu Záhorovského. To ale bylo ze strany Hradce vše a Ústečtí Lvi si připisují další tři body na svůj účet.