Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 0:4 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2020 vyšly tyto články:

30.11.Po restartu ligy poprvé doma, Slovan hostí TřebíčUNL - TRE 0:4, 0.kolo | Jan ProšekÚstečtí hokejisté se poprvé od restartu Chance Ligy představí v domácím prostředí. Po venkovním dvouzápase nastoupí na severu Čech proti Třebíči. Úvodní buly bude vhozeno v úterý 1. prosince od 16 hodin.
28.11.Slovan soupeře opět přestřílel, branku ovšem ani dnes nedalPRE - UNL 4:0, 0.kolo | Jan KoudelkaPřerov - Ani druhé utkání po vynucené pauze Slovanu nevyšlo. Úvod utkání patřil jednoznačně Přerovu, který odskočil brzy o dvě branky. Později už se do utkání dostalo i Ústí, které postupně soupeře přestřílelo. Ani jedna ze střel se ale neujala a Slovan se už tak střelecky trápí přes sto čtyřicet minut. Z posledních dvou utkání má navíc skóre 0:10.
27.11.Znovu venku, Slovan nastoupí v PřerověPRE - UNL 4:0, 0.kolo | Jan ProšekDruhým zápasem pro oba týmy pokračuje po restartu Chance Ligy. Ústečtí hokejisté míří k zápu na led Přerova. Úvodní buly bude vhozeno v sobotu 28. listopadu v 16 hodin. Utkání můžete sledovat nan Onlajnech nebo na Hokejka TV.
25.11.Z Krkonoš odjíždíme bez vstřelené branky a bez bodůVRC - UNL 6:0, 0.kolo | Jan KoudelkaV r c h l a b í - V rámci dvanáctého kola Chance ligy zavítal Slovan na led Vrchlabí. Utkání bylo po většinu hry vyrovnané, Slovan svého soupeře dokonce přestřílel. Díky velkému množství nevyužitých šancí, i přes sedm nabídnutých přesilových her, odjíždí ovšem s obdržených kanárem a bez bodů.
24.11.Hokejka TV pro permanentkáře zdarmaKlubÚ s t í n/L. - Permanentkáři všech klubů Chance ligy, včetně Slovanu, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z Chance ligy po dobu vládního opatření.
24.11.Děkujeme partnerům a sponzorům za podporuKlubÚ s t í n/L. - Jednatelé klubu HC Slovan Ústí nad Labem Jan Čaloun a Jaromír Holík by rádi touto cestou poděkovali všem partnerům, sponzorům a fanouškům za jejich podporu v této nelehké době. Dále by pak chtěli popřát Slovanu hodně úspěchů v restartované Chance lize.
23.11.Přineste plyšáka a udělejte radost dětem!KlubÚ s t í n/L. - Současná vládní opatření bohužel neumožňují vstup fanouškům na zimní stadión. Ústecký Slovan spouští sbírku plyšáků, kteří zaplní prázdná místa na tribunách. Jakmile bude možné pustit na tribuny naše fanoušky, věnuje Slovan sesbírané plyšové hračky na charitativní účely.
23.11.Pauza u konce, Slovan skáče do dalších zápasůVRC - UNL 6:0, 0.kolo | Jan KoudelkaÚ s t í n/L. – V rámci dvanáctého kola Chance ligy zajíždí Slovan na led nováčka soutěže, na led Vrchlabí. Po šestapadesáti dnech se Slovanu opět rozjíždí zápasový kolotoč. Soupeřem mu bude Vrchlabí, pro které nucená pauza vystavila stopku o dva týdny kratší. V sobotu se již náš soupeř představil na ledě Benátek nad Jizerou. Utkání startuje ve středu v 17:00.
20.11.Náš nový maskot ponese jméno ViktorKlubÚ s t í n/L. - Fanoušci měli možnost celý týden hlasovat o tom, jak se náš nový maskot bude jmenovat. Nejvíce hlasů dostalo jméno Viktor, které už dříve figurovalo u našeho dřívějšího maskota. Vítězem podepsaného dresu se stala Ludmila Drvoštěpová.
20.11.Chance Liga je zpět!KlubÚ s t í n/L. - Po vynucené koronavirové pauze se ústecký celek vrací zpět do zápasového tempa. Poprvé se ústečtí hráči představí 25. 11. 2020 od 18:00 hod. na ledě nováčka soutěže z Vrchlabí a v sobotu 28. 11. 2020 od 17:00 hod. v Přerově. Domácí utkání Slovan čeká 1. 12. 2020 od 18:00 hod. proti Třebíči.
19.11.Ústecký Slovan podpořil Domov pro seniory na BukověKlubÚ s t í n/L. - V tomto nelehkém období podpořil ústecký Slovan ve spolupráci s Replay´s Restaurant zaměstnance Domova pro seniory na Bukově, kteří obdrželi pizzy a roušky. Za Slovan se účastnili obránce Vladimír Brož a útočník Martin Tůma.
13.11.Hlasujte o jménu našeho nového maskotaKlubÚ s t í n/L. - V uplynulém týdnu jste měli možnost zasílat návrhy na jméno našeho nového maskota, z nichž se vybrali nakonec tři možnosti, o kterých právě teď můžete hlasovat. Děkujeme všem fanouškům, kteří se zapojili do soutěže a zaslali návrhy pro jména maskotů, bylo Vás opravdu hodně. Majitel vítězného jména, poté obdrží podepsaný dres našeho A týmu. O jaké jména jde?
9.11.Hráči Slovanu se účastní MovemberuRedakceÚ s t í n/L. - Daniel Vrdlovec a další ústečtí hráči se rozhodli podpořit každoroční tradiční akci Movember, který se zaměřuje na zdraví mužů, kteří bojují s těžkými nemocemi. Název vznikl z dvou anglických slov, a to knír (moustache) a listopad (November).
6.11.Jaroslav Roubík k tréninku na ledě: Návrat na led jsme si užili, všichni si přejeme hrát zápasyRedakceT e p l i c e - Ústecký trenér Jaroslav Roubík se po měsíční hokejové pauze, během níž nebyly povoleny žádné vnitřní profesionální aktivity, vrátil se svými svěřenci na ledovou plochu.
5.11.Hokejisté Slovanu opět vyjeli na ledTomáš SuchánekTeplice - V pátek 9. 10. 2020 proběhl poslední trénink hokejistů ústeckého Slovanu na ledové ploše. Po zpřísnění vládních opatření se Slovan připravoval ve venkovních prostorách. Poslední utkání odehrál Slovan dokonce poslední den v měsíci září, a to na ledě Benátek nad Jizerou. Ve čtvrtek 5.11.2020 se hokejisté Slovanu konečně, po necelém měsíci, opět dostali na led. Konkrétně na led teplického zimního stadionu, kde ústečtí hokejisté obnovili přípravu na ledě a potrénovali na případná utkání Chance ligy.
4.11.HC Slovan zahájí přípravu na dohrání soutěže v TeplicíchKlubÚ s t í n/L. - Na základě vládního rozhodnutí a po dohodě s vedením Městkých služeb Ústí nad Labem se HC Slovan začal připravovat na zimním stadiónu v Teplicích od 5. 11. 2020. Věříme, že za podmínek, které budou moci mužstva Chance ligy splnit, se tato soutěž po vzoru extraligy brzy rozjede. "Do této doby jsme se převážně připravovali na umělé trávě a atletickém oválu fotbalové Army. Jsme velice rádi, že se můžeme konečně po delší pauze vrátit na led", ulevil si trenér Slovanu Miroslav Mach.
2.11.Informace pro držitele PREMIUM permanentkyKlubÚ s t í n/L. - Držitelé PREMIUM permanentky si budou moci vyzvednout zlaté dresy ve čtvrtek 5.11. od 17.hod do 18.hod na pokladnách zimního stadiónu u výdejního okénka. Pro převzetí zlatého dresu je třeba předložit doklad totožnosti a PREMIUM permanentku.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

PREVIEW: V sobotu narazíme na Vsetín

Ú s t í n/L. - Po další domácí porážce čeká Slovan hodně nepříjemný soupeř, a to přesně VHK ROBE... Celý článek

Do Slovanu přichází brankář Šimon Zajíček

Do ústeckého Slovanu přichází na střídavé starty mladý talentovaný brankář Šimon Zajíček z HC Verva... Celý článek

Petr Přindiš: Nepovedl se nám vstup do utkání

Ú s t í n/L. - V posledním odehraném duelu jsme hostili Duklu Jihlavu, které jsme bohužel... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv