CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 3:6 | ELJ: SKLH Žďár nad Sázavou - HC Slovan Ústí nad Labem 19. 1. 2020 od 14:00

V listopadu 2017 vyšly tyto články:

12>>
30.11.Chyběl nám klid na zakončení, říká Pavel SmolkaUNL - VSE 1:4, 27.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Slovan v domácím prostředí nestačil na Vsetín. Jedinou branku Ústí zaznamenal Pavel Smolka, který po zápase přiznal, že jeho týmu chyběl větší klid na zakončení.
29.11.Dnes otevíráme kamenný fanshopTisková zprávaÚstí nad Labem – Fanoušci hokejového Slovanu se konečně dočkali. Po několika letech se znovu otevírá kamenný fanshop. Nachází se na místě, kde býval – vedle pokladen u vstupu do sektorů A3/A4. Poprvé jej mohou lidé navštívit dnes, Ústí hostí Vsetín od 18 hodin.
29.11.Vsetín porazil Slovan i potřetí v řaděUNL - VSE 1:4, 27.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Slovan vstupoval do druhého domácího utkání v řadě. Cílem bylo potvrdit výhru z posledního zápasu proti Frýdku-Místku, ale to se nepovedlo. Domácí zápas sice Ústečtí vyrovnali ve třetí třetině, ale na hosty z Valašska dnes opět neměli, podlehli jim 1:4.
28.11.Slovan se utká se Vsetínem po jedenácti letech na domácím leděUNL - VSE 1:4, 27.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - Ve 27. kole se utká na domácím ledě Slovan se Vsetínem. Po jedenácti letech se tak celek Vsetína podívá na ústecký led. Slovan v probíhající sezóně se Vsetínem zatím dvakrát prohrál, a tak bude určitě chtít Vsetínu oplatil porážky z jeho ledu. Utkání se odehraje od 18:00 hod. na Zimním stadionu v Ústí nad Labem.
28.11.Starší dorost ukončil základní část bez prohry a vstupuje do nadstavby UNL - KVB 11:3, 18.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - V posledním duelu základní části ústečtí dorostenci vyzvali na domácím ledě rivala z Karlových Varů. Souboj o první místo v tabulce s přehledem ovládl Slovan, který vyprovodil Vary jedenácti góly a bez jediné prohry vstupuje do nadstavbové části. První utkání se odehraje již tento pátek na ústeckém ledě proti Táboru, který obsadil ve skupině C čtvrté místo.
26.11.Mladší dorost porazil SpartuUNL - SPA 2:1, 17.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V předposledním kole první části ELIOD Extraligy mladšího dorostu porazil Slovan Spartu. Pražené sice byli střelecky aktivnější, ale Ústí se mohlo spolehnout na svého brankáře, který inkasoval jen jednu branku. Za Slovan se prosadili Pavlíček a Costa.
25.11.Slovan prolomil sérii pěti prohraných utkání a bere tři bodyUNL - FRM 5:4, 26.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 26. kola WSM ligy se utkal Slovan na domácím ledě proti Frýdku-Místku. Do zápasu vstoupil velice zdárně s dvougólovým náskokem. Ten však Frýdek dorovnal a šel do vedení 3:2. Ke konci třetiny se ale Slovanu podařilo vyrovnat. Druhá třetina nabídla jen jeden gól a Frýdek šel do vedení. Ve třetí třetině za to Slovan vzal, dal dva góly a stav 5:4 udržel do konce utkání.
23.11.Také v roce 2018 se mohou mladí hráči těšit na Hokejové soustředění mládežeAnna KuželováÚ s t í n/L. - Ani v roce 2018 nebude pro zájemce v rámci letní přípravy chybět Hokejové soustředění mládeže. Třetí ročník této akce proběhne v termínu 22. – 28. července 2018, a i tentokrát bude pod vedením zkušených bývalých hokejistů Jana Čalouna a Milana Hejduka. Soustředění bude připraveno pro ročníky narození 2003-2004, 2005-2006, 2007-2008 a 2009-2011. Také tento ročník podpoří v rámci charity vybraného jedince, který bojuje s vážnou nemocí. Bližší informace ohledně přihlášení na soustředění a dalších podrobností najdete do konce prosince na našich webových stránkách klubu.
23.11.Do Ústí přijede Frýdek-Místek, Slovan chce zlepšit obranuUNL - FRM 5:4, 26.kolo | Jan ProšekÚstí nad Labem - Hokejisté Slovanu chtějí ukončit nepříznivou sérii pěti porážek v řadě. Podle slov Tomáš Mareše má k tomu pomoci výrazně zlepšená defenzivní hra. Buly zápasu proti Frýdku-Místku bude vhozeno v sobotu 25. 11. v 17 hodin. Utkání můžete sledovat v textové reportáži na Onlajnech, nebo videopřenos na tvcom.cz
22.11.Ústí nezvládlo pátý zápas v řadě, nestačilo na KadaňKAD - UNL 4:2, 25.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Pět utkání, pět proher. Taková je aktuální bilance Slovanu. Všichni věřili, že v zápase proti poslední Kadani se dokáže odrazit ode dna k lepším výsledkům, ale ani toto utkání se ústeckým hokejistům nepodařilo. Zkraje druhé třetiny sice srovnávali skóre na 2:2, ale další dvě branky dávali opět jen domácí. Za Slovan se dvakrát trefil David Merta.
21.11.Za první gól v Ústí jsem rád, pocity mám ale smíšené, říká VachovecUNL - PRO 1:9, 24.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústečtí hokejisté prohráli čtvrtý zápas v řadě. Poslední tři utkání odehrál za Slovan Michal Vachovec. Ten se proti Jestřábům Prostějov prosadil a zaznamenal premiérovou trefu ve žlutomodrém dresu.
21.11.Slovan hraje proti poslední Kadani, změnit musí všechnoKAD - UNL 4:2, 25.kolo | Jan Prošek„Změnit musíme úplně všechno a další možnost máme ve středu, kdy hrajeme na ledě Kadaně," tak hodnotil poslední zápas Tomáš Mareš. Slovan hraje ve středu 22. listopadu od 18 hodin v Kadani. Utkání můžete sledovat na onlajnech.
20.11.Slovan nezvládl zápas proti Prostějovu a prohrává o osm gólůUNL - PRO 1:9, 24.kolo | Jakub KohoutÚ s t í n/L. - V rámci 24. kola se utkal Slovan na domácím ledě proti Prostějovu. Po první třetině, kdy Slovan inkasoval tři góly následovala třetina druhá, kde Slovan začal více tlačit a jednou i skóroval. Třetí třetinu však Slovan fatálně nezvládl a dostal pět gólů. Ze zápasu si tedy odváží tři body a osmi brankový rozdíl Prostějov.
19.11.Slovan se vrací domů, hostí ProstějovUNL - PRO 1:9, 24.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Po nepovedeném zápase na ledě Budějovic čeká Slovan další domácí zápas. V pondělí přivítá Prostějov, kterému poslední utkání vyšlo na výbornou. O zajímavé momenty nouze nebude. Úvodní buly bude vhozeno v pondělí 20. listopadu v 18 hodin. Utkání můžete sledovat na Onlajnech, nebo za poplatek na TVCOM.cz
18.11.Mladší dorost poprvé vyhrál, porazil TřemošnouUNL - TRM 7:2, 15.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Mladší dorostenci dokázali poprvé v sezóně vyhrát za tři body. V domácím prostředí porazili Třemošnou 7:2. Pět branek vstřelil Kale Costa. Prosadila se také posila z Chomutova - Lukáš Koblízek, který je ročník 2004.
18.11.Mladší dorost nestačil na PZ KladnoPKL - UNL 5:1, 16.kolo | Jan ProšekKladno - Den po výhře nad Třemošnou hrál mladší dorost další zápas. Nastoupil na ledě PZ Kladna. Slovan na svého soupeře nestačil a prohrál 1:5. Jedinou ústeckou trefu zaznamenal Čermák.
18.11.Druhá třetina na ledě Motoru rozhodlaCEB - UNL 7:1, 23.kolo | Jiří CíchaČ e s k é B u d ě j o v i c e - Slovan v dnešním utkání zavítal na led českobudějovického Motoru, který se pohybuje v horní části tabulky. V první třetině nás soupeři přestříleli, ale z branky se radovali pouze severočeši. Druhá perioda nabídla šest branek, ale jen na straně domácích, kteří tahali celý zápas za delší konec. V následující a zároveň poslední třetině dnešního utkání Budějovice přidali ještě jednu branku a radují se tak ze zasloužené výhry - 7:1.
17.11.Slovan vyráží na českobudějovický led, dokáže Ústí Motor porazit i podruhé?CEB - UNL 7:1, 23.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Po dvou prohrách by potřebovalo Ústí opět bodovat. V dalším utkání ho však nečeká vůbec lehký soupeř, vyjíždí totiž na led třetích Českých Budějovic, které však dokázal Slovan v prvním vzájemném utkání porazit. To se odehráno v říjnu na ústeckém ledě a Slovan vyhrál 2:0. Zda dokáže obrat Motor o body i tentokrát zjistíme v sobotu 18. 11. od 17:00 hod.
16.11.Slovan doma prohrál fotbalovým výsledkem, body si odváží AZetUNL - HAV 0:2, 22.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - Po reprezentační přestávce přivítal Slovan na domácím ledě Havířov. Utkání bylo dlouho vyrovnané než se prosadil v 50. minutě Jan Hudeček. O šest minut později přidal druhou branku hostí Jakub Matai.
16.11.Havířovu zachytal gólman a neměli jsme štěstí, litoval porážky Daniel VrdlovecUNL - HAV 0:2, 22.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - V domácím duelu Slovan neuspěl, proti Havířovu nedal ani gól a prohrál tak 0:2. Gólově se neprosadil ani aktivní útočník Daniel Vrdlovec, který den předtím nastoupil v Litvínově v dresu Mladé Boleslavi k extraligovému utkání.