OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V listopadu 2016 vyšly tyto články:

12>>
30.11.Ústečtí se vrací domů s prázdnou. O výhře Rysů rozhodla třetí třetinaFRM - UNL 4:2, 29.kolo | Soňa JiráskováNa první branku utkání si diváci museli počkat do sedmadvacáté minuty, kdy ústecký Loskot otevřel zápasový účet. Domácí o chvilku později vyrovnali a na malou chvíli se dostali do vedení 2:1. Radost bíločervených trvala pouhých čtrnáct vteřin, když Poulíček dorazil kotouč do brány. Ve třetí třetině přidali Frýdeckomístečtí další dva góly a nakonec zvítězili 4:2.
29.11.Severočechy čeká daleká cesta. Ve středu se představí na ledě Frýdku-MístkuFRM - UNL 4:2, 29.kolo | Soňa JiráskováHokejisté Slovanu získali v posledních čtyřech zápasech sedm bodů. Naposledy udolali v prodloužení na domácím ledě celek Kadaně 3:2. Ve středu čeká na Severočechy další štace. Tentokrát odcestují do Frýdku-Místku, kde změří síly s tamními Rysy. Zápas začíná v 17:00 hodin v hale Polárka. Ve vzájemných duelech je skóre vyrovnané. Jednou se z výhry 7:6 radovali červenobílí, jednou zvítězili modrožlutí 3:1.
29.11.Junioři vstřelili Klášterci jedenáct branekKNO - UNL 3:11, 18.kolo | Jan ProšekV rámci 18. kola Ligy juniorů cestoval Slovan do Klášterce nad Ohří. Ústí nad Labem vyhrálo 11:3. Hned čtyři hráči vstřelili dva góly. Marek Macek, Jan Hucek, Roman Navarra i Petr Zdvořáček.
29.11.Staršímu dorostu poslední zápas základní části nevyšel a zahraje si skupinu o udržení HVP - UNL 7:4, 18.kolo | Jana DrbalováPraha - Slovan zamířil ke svému poslednímu utkání základní části na led Hvězdy Praha. Proti čtvrtému týmu tabulky se Ústeckým příliš nedařilo a z Prahy si nakonec odvezli porážku 4:7. Po osmnácti zápasech ústečtí dorostenci obsadili v tabulce sedmou pozici a zahrají si tak ve skupině o udržení. Jako první se mohou diváci těšit na severočeské derby, kdy do Ústí nad Labem zavítají Litoměřice.
28.11.Mladší dorost vedl ve Varech o čtyři branky, nakonec ale padlKVA - UNL 7:4, 0.kolo | Jan ProšekKarlovy Vary - Nadstavbovou část ELIOD Extraligy mladšího dorostu zahájili hokejisté Ústí nad Labem. Na první branku se čekalo až do druhé třetiny. Slovan se dostal do vedení 4:0. Pak už jen skórovali domácí hokejisté. Karlovy Vary otočily zápas a vyhrály 7:4. Ústí nad Labem nadějně rozehraný duel nezvládlo.
26.11.Slovan bere proti Trhačům dva bodyUNL - KAD 3:2, 28.kolo | Filip VlčekÚ s t í n/L. - Slovan v domácím prostředí znovu předčil Trhače, tentokrát však až v nastaveném čase. Vítěznou branku utkání vstřelil David Bernad.
26.11.Prodloužení bylo docela rychlovka, říká Daniel VrdlovecUNL - KAD 3:2, 28.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Po dvou venkovních zápasech čekalo Ústí na jeho ledě severočeské derby. V sobotu 26. 11. přijela do Ústí Kadaň, která si v rámci druhého kola odtud odvezla devět branek. Tentokrát bylo utkání napínavé až do poslední minuty a o vítězi rozhodlo až prodloužení. Slovan šel sice v první třetině do vedení, ale Kadaň dvěma brankami v prostřední části otočila stav utkání ve svůj prospěch. Ústí srovnalo v sedmapadesáté minutě díky Brožovi na 2:2 a v prodloužení rozhodlo už po dvaadvaceti sekundách, přesto, že hrálo oslabení. Autorem první branky byl Daniel Vrdlovec.
25.11.Do Ústí míří Kadaň, vyprovodí ji Slovan opět jasným výsledkem?UNL - KAD 3:2, 28.kolo | Anna KuželováÚ s t í n/L. - Po dvou venkovních zápasech se Slovan představí opět na ústeckém ledě, kde se mu daří mnohem lépe. Ze dvou venkovních zápasů přivezl dva body za výhru 3:4 v prodloužení v Třebíči. V posledním utkání podlehl Mostu 3:2. Nyní ho čekají Trhači z Kadaně, pro které to bude druhé utkání ve dvou dnech. Po dvou vzájemných zápasech je skóre nerozhodné 1:1, ale ve druhém kole porazilo Ústí Kadaň vysoko 9:3. Zda se mu podaří k tomuto výsledku přiblížit, zjistíme v sobotu 26. 11. od 17:00 hod.
23.11.Druhou polovinu základní části neodstartoval Slovan v Mostě podle svých představMOS - UNL 3:2, 27.kolo | Filip Vlček, Zdeněk Kamínek ml., Tereza KošťálováÚstí nad Labem - 27. kolo WSM Ligy bylo ve znamení souboje Mostu s Ústím nad Labem. Celek Miroslava Macha a Tomáše Mareše nedokázal navázat na dvě předchozí vzájemná klání letošního ročníku, a tak se poprvé proti Slovanu letos radoval z výhry Most. Za hosty se prosadil Jaroslav Roubík a Jan Dalecký, v závěrečné power-play domácí odolali.
22.11.Další severočeské derby. Slovan jede do MostuMOS - UNL 3:2, 27.kolo | Jan ProšekDalší venkovní zápas čeká na hlavní tým organizace Slovanu. V rámci 27. kola WSM Ligy čeká Ústí nad Labem severočeské derby. Ve středu 23. listopadu se představí na ledě nedalekého Mostu. Domácí tým je v tabulce poslední, Ústí pak osmé. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30 a vy můžete zápas sledovat na onlajnech.
21.11.Junioři vyhráli nad Klatovy, Rychtář s nulouUNL - KLT 5:0, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Juniorský tým v dalším kole Ligy juniorů hostil Klatovy. Domácí Slovan utkání zvládl na výbornou, svého soupeře porazil 5:0. Tři branky vstřelil Marek Macek. Gólman Rychtář udržel čisté konto.
20.11.Starší dorostenci ovládli severočeské derby a Litoměřicím nadělili osm branekUNL - LTM 8:3, 15.kolo | Jana DrbalováÚ s t í n/L. - Na ústecké hokejisty čekalo předposlední domácí utkání základní části, ve kterém zamířily na Zimní stadion v Ústí nad Labem Litoměřice. V tomto severočeském derby padlo celkem jedenáct branek a Slovan si tak po výprasku 6:0 od Kadaně před nedělním utkáním v Mostě spravil chuť.
20.11.Junioři si po zápase s PZ Kladnem připisují další 3 bodyUNL - PKL 6:3, 17.kolo | Helena SmetanováI přes neblahou první třetinu ústeckého celku se v druhé třetině dokázali ústečtí postavit na nohy a ukázali kladenským, kdo je tady doma. Šesti střelenými a pouze třemi inkasovanými góly se Ústí zasloužilo o tři body, které se budou hodit v boji o první místo tabulky.
20.11.Na závěr skupiny Západ nestačil mladší dorost na PlzeňPLM - UNL 6:3, 18.kolo | Jan ProšekPlzeň - Základní skupiny ELIOD extraligy mladšího dorostu jsou dohrané. Ústí nad Labem jelo v rámci posledního osmnáctého kola do Plzně. Po první třetině platil vyrovnaný stav 1:1. Z kraje druhé třetiny vstřelili domácí druhou branku, rychle na ni dokázal odpovědět ústecký Tomáš Čermák. Pak vsítili domácí další čtyři góly a vedli 6:2. Poslední branku zápasu vstřelil hostující Janda. Ústí nad Labem v posledním zápase skupiny Západ prohrálo a celkově pak obsadilo v tabulce osmé místo.
19.11.Ústí nad Labem získalo na závěr první poloviny základní části dva body v TřebíčiTRE - UNL 3:4, 26.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Třebíč - Ukončit první polovinu základní části letošního ročníku jel Slovan na led Třebíče. Duel zahájili lépe hokejisté Horácké Slavie, Severočeši ale díky dvěma kanadským bodům Davida Bernada skóre otočili. Hráči klubu z Vysočiny si třetím přesným zásahem vynutili prodloužení, ve kterém rozhodl o prémiovém druhém bodu pro celek Miroslava Macha a Tomáše Mareše již zmiňovaný David Bernad. Pravý obránce první formace se tak může za utkání pyšnit bilancí 1+2.
18.11.Vlastimil Davídek slaví jubileumMiroslav JaníčekÚ s t í n/L. - V pátek 18. listopadu oslavila jedna z legend ústeckého hokeje životní jubileum. Rodák z Prostějova, který svůj hokejový život spojil se Slovanem v roce 1974, slaví 65. narozeniny. Blahopřejeme a přejeme hodně zdraví!
17.11.Doma se Slovanu daří. Dokáže přivézt body i z ledu Třebíče?TRE - UNL 3:4, 26.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Slovan na domácím ledě porazil Kladno i Jihlavu, aniž by inkasoval branku. Venku se mu ale příliš nedaří. Nyní bude mít znovu další šanci na bodový zisk z venkovního ledu. Ústečtí zajíždí do Třebíče. Úvodní buly bude vhozeno v sobotu 19. listopadu od 17:30.
17.11.Kobra v Ústí neuspělaUNL - KOB 4:2, 17.kolo | Filip Vlček (UNL)Ú s t í n/L. - V dalším měření sil v rámci extraligy mladšího dorostu mezi Slovanem a pražskou Kobrou byl úspěšnější znovu severočeský celek.
16.11.Do Ústí míří Jihlava, která inkasovala nejméně branek z celé soutěžeUNL - JIH 2:0, 25.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Po venkovním zápase na ledě Slavie čeká Slovan další domácí klání. V rámci 25. kola se na Zimním stadionu v Ústí nad Labem představí Dukla Jihlava. K tomuto týmu se pojí několik "nej". Dukla inkasovala nejméně branek z celé soutěže (44), na soupisce má nejproduktivnějšího hráče současného ročníku WSM Ligy - Tomáš Čachotského.
16.11.Slovan doma znovu neinkasoval, porazil Jihlavu UNL - JIH 2:0, 25.kolo | Jan Prošek, Jana Drbalová, Zdeněk Kamínek st.Ú s t í n/L. - V rámci 25. kola WSM Ligy přijel do Ústí nad Labem další silný soupeř. V předchozím domácím zápase porazil Slovan Kladno 1:0 díky brance Jaroslava Roubíka. Nyní Ústí hostilo Duklu Jihlava. Roman Navarra poslal Slovan do vedení, které navýšil Zdeněk Doležal. Ústecká domácí neporazitelnost v základní hrací době trvá. Jakub Soukup si ve druhém domácím zápase v řadě připsal čisté konto.