OF3: HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín 3:4 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek | Přihlášení

V listopadu 2013 vyšly tyto články:

12345>>
30.11.Soutěž o voucher pro dvě osoby na polední menu v restauraci Benada opět pokračujeTisková zprávaÚstí nad Labem - Druhé kolo soutěže, ve které jste mohli vtipně vyplňovat bubliny, je u konce. Není třeba si lámat hlavu s tím, že jste něco prošvihli, neboť právě máte další šanci. Podrobná pravidla jsou k dispozici na konci tohoto článku.
30.11.Kostúr: Udělali jsme individuální chybyUNL - KAD 3:0, 27.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Ačkoliv to dlouhou dobu vypadalo na remízu, derby mezi Slovanem a Kadaní dopadlo nakonec lépe pro Ústečany. Devět minut před závěrečnou sirénou se postupně prosadili domácí hráči Kloz, Vávra a Baránek a gólman Kostúr lovil puk z brány hned třikrát. Černožlutí se už na závěrečný odpor nezmohli a domů tak odjeli s prázdnou.
30.11.Góly "last minute" zajistily Lvům tři body ze severočeského derby s KadaníUNL - KAD 3:0, 27.kolo | Šárka Kulhánková, Martin Pešout, Zdeněk Kamínek ml.Ú s t í n/L. - Dlouho to vypadalo na uspávací hokejový večer, přes dvě třetiny se ani jeden ze soupeřů nedokázal gólově prosadit, a ani šancí nebylo mnoho. Až branka Jana Kloze z 51. minuty odstartovala ústecký gólostroj, na který navázali svými trefami ještě Vávra s Baránkem. Slovan tak přehrál v derby Kadaň 3:0.
29.11.Derby je tu – do Ústí přijede KadaňUNL - KAD 3:0, 27.kolo | Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Další severočeské derby je tu. Do Ústí nad Labem přijede rival z Kadaně. Kadaňští se momentálně nachází na devátém místě a před Slovanem vedou o 7 bodů. Pod vedením nového trenéra získali Ústečtí Lvi 4 body ze tří zápasů. Podaří se Slovanu zvítězit na domácím ledě? To se dozvíme v sobotu 30. listopadu ve Zlatopramen Areně.
29.11.Starší dorostenci v Litvínově dlouho vedli, v poslední třetině dostali dva góly a prohráliLIT - UNL 2:1, 25.kolo | Jan ProšekLitvínov - Starší dorostenci odehráli zápas 25. kola RAKO extaligy staršího dorostu na ledě Litvínova. Lvíčata díky brance Kopty z 15. minuty vedla 1:0. Domácí dvěma góly v poslední třetině rozhodli o své výhře. Zajímavý zápas to byl pro Romana Navarru, který v rámci hostování ze Slovanu obléká právě dres Litvínova. Ústí prohrálo 1:2, ale nemá se za co stydět.
28.11.S pukem nešlo nic jiného dělat než vystřelit, popisoval poslední vteřiny DudášUNL - SUM 3:4, 26.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Draci jsou na nohou, v ústecké Zlatopramen Areně vyhráli sedmé střetnutí v řadě. Obránce Martin Dudáš zajistil Šumperku šest sekund před koncem prodloužením hostům druhý prémiový bod do tabulky I. hokejové ligy ČR. "Naším cílem je co nejvíce vyhrávat. V současnosti nám to jde a jsme za to rádi," nechal se slyšet pravý bek ze druhé formace.
28.11.Dvakrát skóroval, ale nestačilo to. Góly k ničemu, tvrdil Tůma po ŠumperkuUNL - SUM 3:4, 26.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Ústecký útočník David Tůma se proti Šumperku hned dvakrát zapsal do střeleckých statistik, po utkání ale stejně jako zbytek týmu smutnil. „Za góly jsem rád, ale nakonec byly k ničemu,“ pokrčil rameny Tůma v pozápasovém komentáři.
28.11.Mladší dorost prohrál v Písku, inkasoval sedm branekPIS - UNL 7:0, 17.kolo | Jan ProšekPísek - Lvíčata cestovala v rámci 17. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu do Písku. Ústeckému týmu se zápas nepovedl. Po první třetině prohrával 0:3. Trenéři se rozhodli pro změnu brankářů, což však nepomohlo. Slovan nakonec padl 0:7.
28.11.Všechna domácí utkání Ústeckých Lvů startují úvodním vhazováním v 18:00 hod.UNL - KAD 3:0, 27.kolo | Tisková zprávaÚstí nad Labem - Vzhledem k nedorozumění, které nastalo, si dovolujeme fanoušky ujistit, že všechny domácí zápasy Slovanu začínají v sezóně 2013/2014 v 18:00 hod. bez ohledu na den. Sobotní 27. kolo I. hokejové ligy ČR mezi Ústí nad Labem a Kadaní začne rovněž ve výše uvedený čas.
27.11.Šumperk veze ze severu Čech dva body, do nájezdů chybělo šest sekundUNL - SUM 3:4, 26.kolo | Martin Pešout, Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Prvni polovinu základní části uzavřeli Lvi soubojem se Šumperkem. Diváci ve Zlatopramen Areně byli svědky kolísavého tempa gólů, když v první třetině padly dvě branky na každé straně, ve druhé části po jednom gólu na obou stranách, třetí dějství bylo bezbrankové. Nastavený čas zvládli lépe hosté, kteří si díky přesné trefě Martina Dudáše z času 64:54 min. připisují do prvoligové tabulky dva body.
26.11.Soutěž ve střelbě na brankáře i autogramiáda si našla své příznivceRedakceÚstí nad Labem - V pondělí 25. 11 . 2013 se od 16:00 hod. v hypermarketu Globus kromě soutěže ve střelbě na brankáře konala autogramiáda vybraných hráčů "A" týmu Ústeckých Lvů. Podpisy bylo možné získat od brankáře Jana Dlouhého, obránců Vladimíra Brože, Jakuba Grina a Ondřeje Holomka a útočníka Martina Baránka.
26.11.Lvy čeká odveta se ŠumperkemUNL - SUM 3:4, 26.kolo | Soňa JiráskováÚ s t í n/L. - Změna trenéra Ústeckým Lvům zřejmě prospěla, když v posledním zápase porazili Třebíč 3:0. Ve středu 27. listopadu nastoupí šelmy k dalšímu utkání. V rámci 26. kola přivítají na ledě Zlatopramen Areny tým ze Šumperka. V posledním vzájemném zápase Draci porazili hokejisty ze severu Čech 4:2. Podaří se šelmám v odvetě Moravany porazit nebo budou znovu bodovat hosté? Utkání začíná v 18:00 hodin.
26.11.Voucher na dvě letenky do Paříže či Říma zná dalšího svého majitele!Tisková zprávaÚstí nad Labem - Také ve druhé čtvrtině aktuálního soutěžního ročníku mohli fanoušci, kteří si zakoupili bulletin na domácím zápase Ústeckých Lvů soutěžit o voucher na dvě letenky do Paříže či Říma. Stačilo vždy tipnout počet diváků na příslušném utkání ve Zlatopramen Areně a odpovědět správně na vědomostní otázku.
26.11.Vánoce se SlovanemTisková zprávaÚstí nad Labem - V pondělí 25. listopadu 2013 byla otevřena nová prodejna HOCKEY SHOPU v ústecké Masarykově ulici. Neváhejte a přijďte obchod navštívit. Ve středu 4. prosince 2013 se navíc můžete v době od 16:00 hod. do 17:00 hod. osobně setkat s olympijským vítězem z Nagana Janem Čalounem a mistrem světa z Petrohradu Martinem Štěpánkem. Budete moci získat například kartičku s podpisem.
25.11.Ústí nad Labem je hokejové město se skvělými fanoušky, vzpomínal Lukáš PoživilZdeněk Kamínek ml.Weißwasser, Sasko (Spolková republika Německo; exkluzivní rozhovor) - Jednatřicetiletý Lukáš Poživil působí po odchodu z krajské metropole Ústeckého kraje v celku Lausitzer Füchse, který je účastníkem druhé hokejové Bundesligy. Nejlepší obránce loňské základní části první hokejové ligy ČR a následný mistr české extraligy nastřádal v dresu lišek během čtrnácti zápasů sedm kanadských bodů (2+5).
25.11.Soutěž s Amibeauty zahájenaTisková zprávaÚstí nad Labem - Marketingové oddělení HC Slovan Ústečtí Lvi ve spolupráci s Amibeauty přichází s další zajímavou akcí. Startuje soutěž o dárkový poukaz od výše uvedené společnosti, kdy soutěžícím bude stačit znát správnou odpověď na otázku, která se bude týkat ústeckého hokeje. Deset výherců bude vylosováno v úterý 10. prosince 2013.
25.11.Snad budeme pokračovat v dobrých výkonech, přeje si Jan MusilJan ProšekÚ s t í n/L. - Juniorský tým má odehráno šestnáct zápasů a s náskokem šesti bodů se trží na prvním místě před PZ Kladnem. V posledním zápase přehráli žlutomodří Hvězdu Praha 4:2. Po zápase jsme vyzpovídali Jana Musila.
24.11.Junioři zabrali, porazili Hvězdu PrahaUNL - HVP 4:2, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci šestnáctého kola Ligy juniorů s v Ústí nad Labem představil celek Hvězda Praha. Lvíčata hrála od samého úvodu aktivněji. Lvíčata nakonec vyhrála 4:2. O góly se postarali Musil, Hanzl, Holeček a Jindřich.
24.11.Mladší dorost po dobrém výkonu přehrál Kladno 4:2UNL - KLA 4:2, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - V rámci šestnáctého kola ELIOD extraligy mladšího dorostu přicestoval do Ústí celek Kladna. Domácí po první třetině vedli o dvě branky. Hosté ve třetí třetině rychle vyrovnali. Lvíčata ukázala bojovnost a znovu otočila zápas ve svůj prospěch. Žlutomodří vyhráli 4:2.
24.11.Petr Magasanik: Byl jsem překvapený, jak rychle jsme přišli o dvoubrankové vedení UNL - KLA 4:2, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Mladší dorostenci podali velmi dobrý výkon a porazili Kladno 4:2. Dvougólovým střelcem se stal Petr Magasanik, který vstřelil první a poslední branku zápasu. Po zápase ELIOD extraligy mladšího dorostu se stal hostem pozápasového rozhovoru.