Chance Liga: Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 9:2 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde

V listopadu 2011 vyšly tyto články:

12345>>
30.11.Ústí posiluje: Přichází Čermák ze SlavieMartin PešoutÚ s t í n/L. - Pohyb v kádru. Ústečtí Lvi přivádí novou posilu. Z pražské Slavie bude v Ústí působit v rámci hostování Miloslav Čermák.
30.11.Díky vzepětí v závěru udolali Lvi Benátky BNJ - UNL 4:5, 28.kolo | Karel FilasB e n á t k y n/J., Ú s t í n/L. - Velké povstání zvládli Ústečtí Lvi. Ve středečním duelu 28. kola v Benátkách nad Jizerou ještě šest minut před koncem ztráceli dvě branky, přesto si z promrzlého benáteckého stadionu odvážejí dva body za výhru po prodloužení. Dvoubrankové manko dokázali v mači zlikvidovat dokonce dvakrát. První ztrátu likvidovali přes třicet minut, na tu druhou měli ve třetí třetině pramálo času, přesto to bojovní Ústečané zvládli dvěma zásahy během necelé minuty. Prodloužení rozhodl po pouhých šestnácti vteřinách Jaroslav Roubík, který se celkem podílel na třech brankách.
29.11.Do zápasů jdeme naplno, říká SágerUNL - LTM 4:2, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Junioři sehráli domácí zápas proti Litoměřicím. Severočeské derby mělo šťastnější konec pro domácí Lvíčata, která svého soka přehrála. Po zápase jsme o rozhovor požádali Jiřího Ságera.
29.11.Zápasy s Ústím jsou vyhecované, uznal KeltnerUNL - LTM 4:2, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Netradičně přinášíme po zápase mládeže rozhovor i s hostujícím hráčem. Junioři Litoměřic si z Ústí neodvezli ani bod. Zápas dost možná ovlivnila branka, kterou vstřelili domácí před koncem úvodní třetiny. K derby se vyjádřil také David Keltner.
29.11.Ústečtí Lvi jedou do Benátek nad Jizerou a setkají se s lídrem statistik KrálemBNJ - UNL 4:5, 28.kolo | Michaela SeifertováÚstí nad Labem - Ústečtí Lvi odehráli na svém ledě tři utkání a nyní je čeká cesta na soupeřův led, tentokrát do středu Čech. Zde se utkají s celkem Benátek nad Jizerou, odkud pochází současný lídr kanadského bodování první ligy. Ke střetu Ústí nad Labem s Benátkami na Jizerou a dvou nejproduktivnějších prvoligových útočníků, Lukáše Krále a Jaroslava Roubíka, dojde ve středu 30. listopadu 2011 od 17,30 hodin.
29.11.Čekal jsem více, ale za stý gól jsem platil pětistovkou, připomněl si SkleničkaUNL - HBR 5:0, 29.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - K předehrávce 29. kola I. hokejové ligy ČR nastoupil univerzál Zbyněk Sklenička na postu levého obránce. Ještě v sobotu ho ale ochozy Zlatopramen Areny mohly spatřit na levém křídle. Zanedlouho třicetiletý hokejista nastřádal letos během dvaceti jednoho zápasu deset kanadských bodů (3+7). Jedna ze Skleničkových branek byla pro Lvy v aktuální sezóně zvláštní. Zásah někdejšího litvínovského forvarda proti Berounským Medvědům znamenal pro Slovan letošní stý gól.
29.11.Kysela odkrývá: Máme zájem o MickuMartin PešoutÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi neohroženě vládnou první lize, přestože řada ústeckých hokejistů působí v jiných klubech formou hostování. Generální manažer Slovanu Robert Kysela je se skladbou kádru a současnou formou Lvů spokojen, současně nevylučuje možné posílení. „Měli bychom zájem o Micku. Fanoušci si ho žádají,“ usmívá se šéf žlutomodrých.
28.11.Známe dalšího výherce dvou volných vstupenek!Karel NerudaÚ s t í n/L. - Vítězem dvou vstupenek na pondělní domácí zápas se stal fanoušek Ústeckých Lvů Jiří Bárta. Se svým tipem 2093 fanoušků na utkání Slovanu s Pískem byl nejblíže skutečnosti, tedy 2073 divákům ve Zlatopramen Areně.
28.11.Slovan napravil výkon z předchozího kola, Orct si připsal druhý shut-outUNL - HBR 5:0, 29.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - V pondělní předehrávce 29. kola I. hokejové ligy ČR hostil lídr tabulky HC Slovan Ústečtí Lvi šestý celek HC Rebel Havlíčkův Brod. V repríze loňského semifinále se domácí představili bez Jiřího Suchého a Roka Pajiče, kteří byli v předchozím klání nuceni z důvodu zranění ze zápasu dříve odstoupit. Mnohem větší překvapení se ale naskytlo v brankovišti Rebelů. I když sedmnáctiletý Daniel Dolejš inkasoval pět branek, zneškodnit dokázal třicet šest střeleckých pokusů nejlepšího útoku ligy. Naopak Havlíčkův Brod měl třetí nejhorší defenzivu soutěže. Lvi Havlíčkův Brod v utkání smetli v poměru 5:0, čisté konto si do svých statistik zaznamenal Zdeněk Orct, pro kterého to byl letos shut-out s pořadovým číslem dvě.
28.11.Souboj generací: Věk rozhodující není, říká sedmnáctiletý gólman Rebelů DolejšUNL - HBR 5:0, 29.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Dvacet čtyři roky, dva měsíce a šest dní. Takový byl věkový rozdíl obou aktérů z brankoviště pondělního klání. Teprve sedmnáctiletý Daniel Dolejš stanul v duelu s Ústím nad Labem jako starší dorostenec proti jednačtyřicetiletému veteránovi Zdeňkovi Orctovi. Dolejš inkasoval pět branek, zneškodnit ale dokázal třicet šest střeleckých pokusů nejlepšího útoku
I. hokejové ligy ČR. Procentuální úspěšnost zákroků talentovaného mladíka činila za střetnutí 87,8 %.
27.11.Daniel Boháč: Fanoušky si v pondělí udobříme, záměna dresů roli nehrálaUNL - PIS 2:3, 27.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem - Celek Ústeckých Lvů se musel smířit s faktem, že Zlatopramen Arena byla už i v letošním ročníku dobyta. Přemožitelem Slovanu v domácím prostředí se stal celek IHC KOMTERM Písek. Celkově zaznamenávají svěřenci Petra Rosola a Milana Skrbka v aktuální sezóně čtvrtou porážku. Daniel Boháč litoval nevyužitých a zbytečně promarněných přesilových her. Severočeši jich měli k dispozici celkem sedm, neboť osmé vyloučení hostů bylo uděleno současně s vyloučením domácího hráče. Boháč rozhovor alespoň pozitivně zakončil, když si pochvaloval ústecké zázemí.
27.11.Slovan má možnost započít další vítěznou sérii, v pondělí přivítá Havlíčkův BrodUNL - HBR 5:0, 29.kolo | Michaela SeifertováÚstí nad Labem – Ústečtí Lvi měli na svém kontě dlouhou sérii třinácti vítězství, ale hokejisté z Písku svým bojovným výkonem vystavili Slovanu stopku. Ústí nad Labem má ale hned o dva dny později možnost svou reputaci vylepšit a rozjet další vítěznou sérii. Již v pondělí, 28. listopadu 2011 od 17,30 hodin, se díky domluvě obou klubů předčasně roztočí 29. kolo první hokejové ligy. Nenechte si ujít souboj Ústí nad Labem s Havlíčkovým Brodem.
27.11.Úvahy o rozšíření Tipsport extraligy jsem nevnímal, svěřil se Jan EberleUNL - PIS 2:3, 27.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem – Především skalním fanouškům Ústeckých Lvů se při vyslovení jména Jan Eberle vybaví dvaadvacetiletý hokejista, jenž zasáhl do dvou bitev finále I. hokejové ligy ČR v sezóně 2009/2010. Jednalo se konkrétně o zápasy číslo šest a sedm, na které talentovaná mladá krev v dobrém jistě nevzpomíná. Slovan posílený v útočných řadách o reprezentačního útočníka Eberleho totiž nakonec podlehl Chomutovu 2:6 (v chomutovském ČEZ Stadiónu) a o dva dny později i ve Zlatopramen Areně poměrem 1:2.
27.11.Mladší dorost vyhrál potřetí v řaděUNL - KLA 6:3, 16.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Vstup do utkání jako ze snů měli mladší dorostenci Ústeckých Lvů. V rámci 16. kola ELIOD extraligy přivítali na svém ledě tým Kladna a už po necelých šesti minutách vedli 3:1. Své vedení postupně navýšili až na 5:1. Soupeř sice dvěma slepenými góly snížil, ale při hře bez brankáře domácí hokejisté střelou do prázdné branky výsledek zpečetili.
27.11.Starší dorost s Třemošnou opět ztratil bodyUNL - TRM 2:2, 17.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Přemožitel ústeckých starších dorostenců z 8. kola přicestoval na led do Zlatopramen Areny s vědomím, že jim uštědřil zatím nejvyšší porážku v letošní sezóně. Chuť obrat domácí hokejisty o body ukázal soupeř z Plzeňska hned od začátku zápasu, když se brzy dostal do dvoubrankového vedení. Domácí sice stačili vyrovnat, ale to bylo z jejich strany vše.
27.11.Junioři přerušili sérii bez prohryPKL - UNL 3:2, 17.kolo | Miroslav JaníčekK l a d n o - Velmi nepříjemným soupeřem se stal celek PZ Kladno pro ústecké juniory. Nejen že dokázal obrat Lvy o bod na jejich ledě, ale ukázal se i jako špatný hostitel. Ve svém hájemství nedal mladým Ústeckým Lvům k bodům téměř ani přičichnout. Když domácí v 50. minutě zvyšovali na 3:0, byli hokejisté Slovanu zralí na ručník. Vzepjetí Lvíčat na posledních 6 minut ale nestačilo ani na vyrovnání.
26.11.Šok! Vítězné tažení Slovanu je u konce, Písek jej dokonale zaskočilUNL - PIS 2:3, 27.kolo | Zdeněk Kamínek ml., Martin PešoutÚstí nad Labem - Velkého překvapení dosáhli hokejisté Písku na ústeckém ledě. V rámci 27. kola první ligy dokonale zaskočili Ústecké Lvy, poté co na jejich ledě získali tři body. Skóre nejprve otevřel v první třetině písecký Slavík, na vyrovnání Boháče pak zareagoval Nedorost a třetí trefu přidal Ferebauer. Pořádné drama pokračovalo snížením Kloboučka, vyrovnat však domácí i přes drtivý závěrečný tlak nedokázali.
25.11.Udrží Slovan s Pískem čisté konto i potřetí?UNL - PIS 2:3, 27.kolo | Michaela SeifertováÚstí nad Labem – První hokejová liga se přehoupla do druhé poloviny a Ústí nad Labem se již potřetí střetne s rivalem z jihu Čech, který stejně jako Slovan vyznává žlutomodré barvy. V sobotu 26. listopadu 2011 přijede na sever Čech tým s nejnižším počtem vstřelených branek v dosavadním průběhu první ligy. Ústečtí Lvi již nad Pískem dokázali dvakrát vyhrát a dokonce vychytat čisté konto. Jestli tomu tak bude i tentokrát, se dozvíte v sobotu od 17,30 hodin v ústecké Zlatopramen Areně.
25.11.Známe dalšího výherce dvou volných vstupenek!Karel NerudaÚ s t í n/L. - Vítězem dvou vstupenek na středeční domácí zápas se stal fanoušek Ústeckých Lvů Petr Varga. Se svým tipem 1553 fanoušků na utkání Slovanu s Kadaní byl nejblíže skutečnosti, tedy 1250 divákům ve Zlatopramen Areně.
25.11.Junioři přehráli LitoměriceUNL - LTM 4:2, 16.kolo | Jan ProšekÚ s t í n/L. - Ústecká juniorka sehrála další ze zápasů ligy. V domácím prostření hostila tým Stadion Litoměřice. Žlutomodří skórovali až na konci úvodní třetiny. Lvíčata byla celý zápas lepším týmem a zcela po zásluze vyhrála. Ústí si upevnilo vedení ve skupině Západ.