PŘÍP: Mostečtí Lvi - HC Slovan Ústí nad Labem 5:1

V listopadu 2008 vyšly tyto články:

123>>
29.11.Lvi vybojovali v Třebíči dva bodyTRE - UNL 3:4, 28.kolo | Matěj Hráček, Hana VeigendováÚ s t í n/L. - V rámci 28. kola se Ústečtí Lvi představili na ledě čtrnácté Třebíče. V úvodní dvacetiminutovce se Slovan dostal do vedení zásluhou Pojkara, který si tak připsal premiérový gól v letošní sezóně. Ještě do konce třetiny se Třebíčským podařilo srovnat stav. V prostřední části vstřelili domácí další dvě branky. Třetí inkasovaný gól vyhnal z brány Salfického, kterého nahradil Volke. V závěrečné třetině se Lvům podařilo v rozmezí čtyř minut vyrovnat. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých vybojoval dva body pro Ústí obránce Roman Němeček.
29.11.Junioři: poslední moravský zápas bez boduSUM - UNL 4:1, 24.kolo | Miroslav JaníčekŠ u m p e r k - Po páteční závěrečné hromadné bitce na ledě Opavy nastoupili ústečtí junioři v Šumperku ve značně zdecimované setavě. Přestože nebyli horším týmem, nedokázali se v zápase výrazněji prosadit a dali domácím na ledě až příliš mnoho prostoru. Důležité body tak zůstaly na úpatí Jeseníků.
28.11.Slovan se vypraví do TřebíčeTRE - UNL 3:4, 28.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi v posledním kole své příznivce nepříjemně zaskočili. Doma nestačili na předposlední Kadaň a podlehli jí 1:2. Celek ze spodních pater tabulky čeká Slovam také v tomto kole. Třebíč i přes postavení v lize zdaleka není takovým outsiderem, jako při prvním vzájemném střetnutí. Lvi by tak měli být, zvlášť po klopýtnutí s Kadaní, obezřetní. Zápas startuje v sobotu v 17:00 hod.
28.11.Junioři: prohra v Opavě po prodlouženíOPA - UNL 6:5, 23.kolo | Daniel BartonecDomácí byli v první třetině jasně lepší a zaslouženě ji nakonec vyhráli 4:1. Za Ústí se prosadil pouze Havlíček. Druhá třetina již byla velice vyrovnaná. Nic však nenasvědčovalo tomu, že si Slezan nechá výhru ujít. Lvi se však ve třetí třetině neuvěřitelně zvedli a dokonce se dočkali vyrovnání. Do konce poslední dvacetiminutovky padlo ještě po jednom gólu na obou strách, proto se šlo prodlužovat. Minutu před koncem nastaveného času se strhla obrovká mela. Rozhodčí měli co dělat, aby situaci uklidnili. Rozdělili rovněž několik trestných minut. Zápas se však i přes tyto komplikace dohrál. Už už to vypadalo, že se půjde na nájezdy, tu se však prosadili domácí a rozhodli o tom, že Ústí bere z tohoto utkání pouze bod.
28.11.Dorost: Plzeň udolána až v posledních deseti minutáchUNL - PLB 5:1, 19.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Podobný průběh jako v Plzni měl zápas ústeckých dorostenců s plzeňským Béčkem. Celých 50 minut se museli domácí strachovat o výsledek a na začátku třetí třetiny je výrazně podržel brankář Bursa. Hosté se zlomili až v poslední desetiminutovce a výše skóre rozhodně neodpovídá rozložení sil na ledě.
26.11.Slovan doma nezvládl druhé derbyUNL - KAD 1:2, 27.kolo | Marcel Voneš, Karel FilasÚ s t í n/L. - Druzí Ústečtí Lvi se doma trápili se třináctou Kadaní a prohráli 1:2. Na Hanuljaka v brance našli recept jen jednou a to, když už o dvě branky ztráceli. Nevedli se jim přesilovky, promrhali dokonce dvě dvojnásobné. A tak jediným pozitivem zápasu je návrat Dušana Salfického po nemoci mezi tyče. Slovan doma padl potřetí v sezoně, podruhé nezvládl regionální derby.
26.11.Dušan Salfický: Se šancemi musí kluci umět naložitUNL - KAD 1:2, 27.kolo | Vít ČepickýÚ s t í n/L. - Tak tohle ústečtí příznivci zřejmě nečekali. Slovan po neuspokojivém výkonu podlehl na domácím ledě Kadani a zvýšil tak svou ztrátu na první Brno. „Návrat po nemoci jsem si představoval zcela jinak,“ sdělil v rozhovoru bezprostředně po zápase uzdravený Dušan Salfický. Spokojen nemohl být ani obránce Jan Klobouček, který asistoval u prvního gólu Kadaně. „Dal jsem do střely nohu, jenže se mi puk odrazil od špičky do brány.“
25.11.Předvede Ústí proti Kadani další domácí koncert?UNL - KAD 1:2, 27.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Slovan podruhé v řadě po famózním domácím výkonu horkotěžko sbíral body na půdě soupeře. Tentokrát v Benátkách druhý bod pro Lvy vystřelil v prodloužení Jan Klobouček. Tým z Kadaně se nabízí jako další snadná domácí kořist, v tabulce se pachtí nedaleko od samého dna. Nicméně naposledy prokázala v Třebíči nezměrnou vůli, když ze stavu 1:5 dokázala nakonec vytěžit dva body. Jestli se jí něco podobného povede i v Ústí, sledujte ve středu 26. listopadu od 18:00.
25.11.Při derby s Kadaní můžeš vyhrát foťák! Jan FeudallÚstí n. L. – Při severočeské bitvě Ústeckých Lvů s Kadaní budeme o druhé přestávce soutěžit o fotoaparát od partnera utkání VZP ČR! A kdo může vyhrát? Ten, kdo předvede nejpřesnější trefu na ledě Zlatopramen Areny! Přijďte podpořit Ústecké Lvy v derby s SK Kadaň!
22.11.Dorost: Vydřená výhra nad Hvězdou Praha UNL - HVP 2:0, 18.kolo | Jarka PřibylováÚ s t í n/L. - V dalším hokejovém utkání přivítali domácí hráči tým HC Hvězda Praha. První dvě třetiny obě družstva nedokázala vstřelit ani jeden gól. Síly byly velmi vyrovnané a šance se kupily na obou stranách. Teprve ve třetí třetině v rozmezí pěti minut padly dvě branky. Obě byly dílem domácích hráčů. Družstvo Lvíčat tak vyhrálo nad Hvězdou 2:0.
22.11.Junioři: o třech bodech rozhodl až závěr utkáníUNL - POR 5:1, 22.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Po dvoubodovém vítězství nad Vítkovicemi si junioři ústeckého Slovanu připsali tříbodové vítězství nad Porubou. Až do poloviny třetí třetiny byl zápas vyrovnaný, ale poté vyšla domácím přesilovka a hosté se úplně sesypali. Lvíčata pak dalšími dvěma brankami stanovila konečný stav na 5:1.
22.11.Lvi neudrželi dvoubrankový náskok a v Benátkách vyhráli až v prodloužení BNJ - UNL 2:3, 26.kolo | Ondřej Nejedlo, Hana VeigendováÚ s t í n/L. - Ve 26. kole se Ústečtí Lvi představili na ledě posledních Benátek. I přes rozpačitý začátek první třetiny se Slovan dostal do vedení zásluhou Kloze. Ve druhé třetině odskočili ústečtí hokejisté na rozdíl dvou branek, ale ještě ve druhém dějství o tento náskok přišli. V poslední třetině viděli diváci šance na obou stranách, ale gólu se nedočkali. V prodloužení dokázal za hosty využít přesilovku 4 na 3 Jan Klobouček.
21.11.Martin Volke: Hráči cítí, že za nimi fanoušci stojíUNL - POR 7:0, 25.kolo | Vít ČepickýÚ s t í n/L. - V zápase s Jihlavou naskočil za zraněného Orcta a od té doby úspěšně zvládnul další dva zápasy. Brankář Martin Volke v zápase s Porubou udržel čisté konto, svými zákroky bral Porubským šance od první do poslední minuty. V následném rozhovoru pak působil poměrně skromným dojmem. „Nula byla určitě potěšující, ale je to spíš vizitka obrany,“ nechal se po utkání gólman slyšet.
21.11.Slovan navštíví poslední BenátkyBNJ - UNL 2:3, 26.kolo | Vít ČepickýÚ s t í n/L. - Další soupeř ze samého dna prvoligové tabulky čeká ústecký Slovan. Tentokrát žlutomodří zajíždějí na led Benátek nad Jizerou. Nováček ligy se zatím neprezentuje nijak zvlášť dobrými výkony a i díky tomu okupují poslední příčku. Dokáží v domácím prostředí překvapit, či se Lvi opět zakousnou do bezmocné oběti, jako se jim to povedlo v zápase s Porubou? Utkání startuje v sobotu 22.11.2008 od 17:30.
21.11.Junioři: ve šlágru kola zůstaly dva body domaUNL - VIT 5:4, 21.kolo | Miroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Ve šlágru 23. kola extraligy juniorů zavítal na led Ústeckých Lvů lídr soutěže, hokejisté Vítkovic. Domácím se vůbec nevyvedl vstup do utkání a po první třetině prohrávali 0:2. Třemi slepenými góly v rozmezí čtyř minut se ale dostali do utkání a po vyrovnané hře přivedli zápas až k samostatným nájezdům. Při nich se rozhodlo až v páté sérii, když prémiový bod vystřelil Šrámek.
20.11.Celý tým hraje velmi dobře, ocenil spoluhráče ŠagátUNL - POR 7:0, 25.kolo | Vít ČepickýÚ s t í n/L. - Když v osmnácté minutě první třetiny zápasu s Porubou nahrával Martin Šagát na gól svému kolegovi z lajny Skleničkovi, dostal se Slovan již do třígólového vedení a o zápasu tak bylo téměř rozhodnuto. Šagát v utkání stihl přihrát ještě jednou a dokonce vsítil poslední branku utkání, čímž se dostal do vedení v klubových statistikách. „Spoluhráči ví, jak přihrát. Pak už je jen na mně, abych to tam dal,“ nedělá slovenský reprezentant ze statistik vědu.
19.11.I Poruba odjíždí z Ústí s debaklemUNL - POR 7:0, 25.kolo | Kateřina Mádlová, Karel FilasÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi druhý zápas po sobě na svém stadionu koncertovali. Po Jihlavě smetli ostravskou Porubu. Za poslední dva mače ve Lví aréně zatížili konto soupeřů úctyhodným počtem patnácti branek. Porubu přehráli jasně 7:0. Dvakrát mířil do černého Jan Kloz, který utkání gólově načal. Premiérovou nulu v první lize vychytal Martin Volke.
18.11.Ústečtí Lvi po roce znovu za pultem! Jan FeudallÚstí n.L. – Uplynul rok a Ústečtí Lvi se opět představí při charitativní akci McDonald´s. Opět můžete vybrané hokejisty potkat v restauraci McDonald´s v OC Všebořice v Ústí nad Labem, kde Vás rádi obslouží a navíc můžete získat vstupenku zdarma na nejbližší domácí utkání s SK Kadaň. Obecně prospěšná společnost Ronald McDonald Charity chce těžce nemocným dětem alespoň částečně domov vynahradit. Přijďte oslavit Celosvětový den dětí a pomoci dobré věci v pátek 21. listopadu 2008 mezi 15.00 – 16.30hod do restaurace McDonald´s v OC Ústí nad Labem – Všebořice. Pomocnou ruku přiloží i Ústečtí Lvi, kteří na této akci nebudou chybět.
18.11.Lvi doma přivítají Porubu UNL - POR 7:0, 25.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústečtí Lvi po znamenitém výkonu proti Jihlavě s obtížemi vyválčili dva body v Berouně. Premiový zisk obstaral pro Slovan v nájezdech Roman Němeček. V posledním kole si sice Poruba doma proti předposlední Kadani s chutí zastřílela a vyhrála vysoko 6:3, ale jinak se potácí na 14. místě tabulky. Na ledě Ústí může jedině překvapit, uvidí se ve středu 19. listopadu od 18:00 hod.
17.11.Medvědi zdoláni až v nájezdechBER - UNL 2:3, 24.kolo | Miloslav Růžička, Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - Lvům by se bývalo vyplatilo schovat si nějaké ty góly ze zápasu s Jihlavou do následujícího utkání v Berouně. Škoda, že to takhle nefunguje, jinak by si tentokrát Slovan nemusel dělat starosti se dvěma obdrženými brankami ve druhé třetině, jimiž Medvědi srovnali skóre. V poslední dvacetiminutovce nesáhl po vítězství ani jeden tým tak důrazně, aby si mohl odnést všechny tři body, tudíž přišlo na řadu prodloužení. V něm si Berounští vystřihli ještě jednu přesilovku, ale Lvy opět podržel Volke. A brankář, který musel nahradit zraněného Orcta, nezklamal ani při nájezdech, za jeho záda prošla jen jedna střela. Vítěznou branku Lvů si připsal Roman Němeček.