Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Heimstaden Havířov 4:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy

V listopadu 2007 vyšly tyto články:

123>>
30.11.Luboš Jandera: Balancovali jsme na hraněMiroslav JaníčekÚ s t í n/L. - Nakonec však starší a mladší žáci ústeckého Slovanu zvládli postup do finálové skupiny "A" s rezervou. Letos poprvé se totiž žákovská liga 6. - 9. tříd hrála jiným způsobem. Po polovině soutěže se elitní týmy skupiny "A" a "B" rozdělily a podle umístění tak utvořily skupinu "Finále A" a "Finále B". O žákovském hokeji v Ústí nad Labem jsme si povídali s šéftrenérem Lubošem Janderou.
30.11.V dramatickém derby Lvi nedali svou kůži lacino, přesto padliLIT - UNL 4:3, 26.kolo | Kateřina Mádlová, Jan HorákL i t v í n o v - Chemici i proti Ústí prokázali svou sílu na domácím ledě. Hosté v úvodu přežili dvě oslabení a sami pak ve 14. minutě využili početní výhodu Špirkem. Litvínov však s odpovědí dlouho neotálel, na 1:1 srovnal Jenáček. Na začátku druhé části se v dvojnásobné převaze trefil Pojkar a Lvi znovu vedli. Chemici ovšem hosty vzápětí zmrazili dvěma údery po sobě a rázem se octli ve vedení 3:2. V 53. minutě navíc potrestal v přesilovce často faulující Ústí Reichel. Jiskřičku ústecké naděje vykřesal v 59. minutě Václav Novák, Ústí ale na body nedosáhlo a v Litvínově prohrálo 3:4.
30.11.Dorostenci proti Liberci nepropadli, ale body neuhráliUNL - LIB 1:3, 25.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Dorostenci proti čtvrtému celku soutěže Liberci nezačali vůbec zle, ale jejich šance gól nepřinesly. Liberec naopak v 18. minutě zužitkoval přesilovku. Druhá třetina se obešla bez branek. Tu třetí načal gólově Slavíček, hosté šli ovšem zakrátko do vedení. Lvíčata se drala před libereckou branku vším, co měla. Vzadu však často chybovala. Libereckou pojistku na konečných 1:3 přidal Oppelt a hosté si odvezli z Ústí všechny body.
29.11.Čaloun a Mrázek budou v pátek prodávat hamburgery! Tisková zpráva (Jan Feudall) Ústí n.L. – Uplynul rok a Ústečtí Lvi se opět představí při charitativní akci McDonald´s. Opět můžete vybrané hokejisty potkat v restauraci McDonald´s v OC Všebořice v Ústí nad Labem, kde Vás rádi obslouží a navíc můžete získat vstupenku zdarma na nejbližší domácí utkání s HC Slavia Praha. Obecně prospěšná společnost Ronald McDonald Charity chce těžce nemocným dětem alespoň částečně domov vynahradit. Přijďte oslavit Celosvětový den dětí a pomoci dobré věci v pátek 30. listopadu 2007 mezi 13:00 – 14:00hod do restaurace McDonald´s v OC Ústí nad Labem – Všebořice. Pomocnou ruku přiloží i Ústečtí Lvi, kteří na této akci nebudou chybět.
29.11.Mikulášská nadílka při úterním zápase!Jan FeudallÚstí n./L. – Na úterní souboj s vedoucím celkem O2 Extraligy se čeká velká divácká návštěva. Nedorazí jenom fanoušci, ale do Zlatopramen Areny dorazí také Mikuláš a čert! Děti se nemusí obávat brambor nebo uhlí, na tři šťastlivce čeká podepsaný dres HC Slovan Ústečtí Lvi! Jaká je další podoba zápasového menu?
27.11.Sparta nadělila Lvíčatům sedm gólůUNL - SPA 2:7, 26.kolo | Hanka Veigendová, Jarka PřibylováÚ s t í n/L. - Do úvodu zápasu nevstoupili Lvi zrovna nejlépe. Již ve 4.minutě první třetiny inkasovali, ale zanedlouho dokázali díky Martinu Novákovi vyrovnat. Druhé dějství bylo svědkem šesti gólů z toho pět skončilo v brance Ústeckých. Čtyři góly vstřelili Sparťané v rozmezí 2 minut, což Lvy totálně srazilo k ledu a už se na nic nevzmohli. Ve třetí třetině pražští hokejisté jen potvrdili svoji sílu a přidali na své konto ještě jeden gól. Světelná tabule se tak na konci utkání zastavila na stavu 2:7 ve prospěch hostí.
25.11.Slovan cestuje na východ Čech, kde ho čekají nevyzpytatelné PardubicePCE - UNL 4:5, 25.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústecký Slovan se z výjezdu do Zlína bodů nedočkal a jen Litvínov má horší bilanci na hřištích soupeřů. Lvi tentokrát zkusí své štěstí na ledě Pardubic, které v posledních dvou utkáních doma nezaváhaly. Na druhou stranu však Moeller ještě ani jednou nevyhrál tři zápasy po sobě. Jestli se toto pravidlo potvrdí i v utkání se Slovanem, se ukáže v neděli 25. listopadu od 17:00 hod.
25.11.Lvi vezou z Pardubic dva bodyPCE - UNL 4:5, 25.kolo | Michal Vilím, Hanka VeigendováÚ s t í n/L. - Nedělní utkání mezi Ústím a Pardubicemi bylo plné nečekaných zvratů. Už ve 3. minutě otevřel skóre Adam Šaffer, který přesně tečoval puk do Lašákovy branky. Domácí se ale nevzdávali a v 8. minutě vstřelili vyrovnávací gól. I ve druhé třetině bylo k vidění několik gólů, ale byli to vždy Pardubičtí, kteří museli dotahovat náskok Lvů. V závěrečných osmi minutách třetí třetiny dokázali domácí utkání nečekaně vyrovnat a poslat do prodloužení, ve kterém rozhodl ústecký Václav Novák.
24.11.Junioři se po třígólové ztrátě přiblížili na jedinou branku, Zlín však výhru uhájilUNL - ZLN 3:5, 23.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Lvíčata proti lídru juniorské extraligy ze Zlína začala nebojácně, ale přesto v závěru první třetiny inkasovala. V druhé části ztráta domácích narostla ještě o další dvě branky, ale vzápětí stáhl náskok hostí na 1:3 kapitán Musílek. V divokém závěru nejprve skóroval Novák, poté odskočil Zlín na 4:2 Goišem, na jedinou branku se pak přiblížilo Ústí brankou Regnera, ale hosté při power-play Slovanu uzavřeli na konečných 3:5.
24.11.Pohled: Slovan trpí v oslabení, branky nedává ve svých přesilovkáchZLN - UNL 3:1, 24.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Zdvižená pravice rozhodčího při utkání Ústí. Jeden z jeho hráčů putuje na trestnou lavici a pro žlutomodré nastávají infarktové vteřiny. Přímo tragickou bilanci totiž mají ústečtí hokejisté v posledních zápasech při vlastních oslabeních. I ta byla příčinou poslední porážky ve Zlíně a domácí bodové ztráty s Třincem. Oba moravští sokové totiž získaly dvoubrankové vedení právě v přesilovkách. Debakl z Karlových Varů má stejný podpis. Neúspěšnou hru v oslabení. Celkem Lvi inkasovali v početní nevýhodě z posledních pěti zápasů neuvěřitelných 16 branek!
24.11.Junioři doma zvítězili - o výsledku zápasu rozhodli ve druhé třetiněUNL - VSE 4:2, 24.kolo | Hanka Veigendová, Jarka PřibylováÚ s t í n/L. - Do sobotního utkání nevstoupila Lvíčata nejlépe. Už ve 2. minutě prohrávala o gól, když prostřelil ústeckého brankáře vsetínský Varga. Ale Ústečany gól nepoložil a na konci první třetiny vedli už o gól. Ve druhé třetině si Lvíčata pojistila výhru, když přidala ještě další dva góly. V závěrečné třetině sice Vsetínští vstřelili druhý gól, ale Lvíčata si výhru pohlídala.
23.11.Lvi podlehli Zlínu 1:3ZLN - UNL 3:1, 24.kolo | Hanka VeigendováÚ s t í n/L. - Už se pomalu stává tradicí, že Lvi jako první inkasují gól. Nebylo tomu jinak ani v zápase se Zlínem. Úvodní gól zápasu vstřelil v početní výhodě Leška. Druhý gól domácích na sebe nenechal dlouho čekat - tentokrát skóroval Balaštík. Ve druhé třetině se Lvům sice podařilo dvoubrankový náskok snížit - Tomáš Martinec zasadil puk do téměř prázdné brány, ale domácí si nenechali nic líbit a ve vlastním oslabení zvyšoval Záhorovský. Ve třetí třetině se ještě Lvi pokusili o zvrat, ale štěstí stálo na straně domácích - konečný stav utkání 3:1.
22.11.Od prosince na utkání Ústeckých Lvů výhodné rodinné balíčky vstupenek! Tisková zpráva (Jan Feudall)Ústí n.L. – Od prvního domácího utkání v prosinci (4.12. HC Slavia Praha) mohou fanoušci využít nabídky balíčků vstupenek pro rodiny. Různé kombinace ušetří fanouškům v peněžence téměř až 90, - Kč na jedno utkání. Více informací k rodinnému vstupnému naleznete uvnitř článku!
21.11.Vladimír Gýna: Jsem rád, že to takhle dopadloUNL - TRI 3:2, 23.kolo | Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - V zápase proti Třinci se před ústeckým publikem představila i nová posila ústeckých Lvů obránce Vladimír Gýna, který přišel z Komety Brno výměnou za Tomáše Houdka: „Já jsem určitě hrozně šťastnej, že to takhle dopadlo a jsem v Ústí, hraju extraligu, budu se co nejvíc snažit pomoct mužstvu.“ Ze strany Ocelářů se k zápasu ještě vyjadřoval Zdeněk Skořepa, střelec prvního gólu: „Pro nás je to určitě ztracený utkání, protože jsme odtud chtěli odvézt tři body.“
21.11.Čtyřzápasovou sérii venku zahájí Ústečtí Lvi ve ZlíněZLN - UNL 3:1, 24.kolo | Jan HorákÚ s t í n/L. - Ústecký se Slovan se po debaklu v Karlových Varech dal dohromady a doma proti Třinci vydřel houževnatým výkonem dva body. I hokejisté Zlína mají co napravovat, v posledním utkání v Plzni inkasovali šest branek a v závěru ještě chtěli vyprovokovat potyčku. Valaši mají před Ústím náskok tři body a do očekávaných pozic v tabulce mají tedy daleko. Zápas nesoucí se ve žlutomodrých barvách začíná v pátek 23. listopadu v 17:00 hod.
20.11.Slovan otočil zápas s Třincem a urval aspoň dva bodyUNL - TRI 3:2, 23.kolo | Miroslav Janíček, Karel FilasÚ s t í n/L. - Dobrá zpráva. Debakl z Karlových Varů Lvy úplně nepoložil. V domácím utkání dokázali obrátit nepříznivě se vyvíjející utkání s Třincem a po výhře 3:2 po prodloužení si připsali dva body. Lvi však měli zaděláno na další porážku. Dvě minuty před druhou sirénou prohrávali díky dvěma přesilovkovým brankám. Jenže osud zlomil Rastislav Špirko, v oslabení snížil. Ve třetí třetině Šaffer šťastně srovnal a čtyři vteřiny před koncem prodloužení rozhodl přesnou pumelicí od modré David Pojkar.
20.11.Král Lví arény č. 12: Pavel JankůUNL - KLA 5:4, 19.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - Nejlepší ústecký střelec Pavel Janků stahuje na čele ankety náskok brankáře Petra Přikryla. V posledním domácím mači s Kladnem zaznamenal vyrovnávací branku, trefil se i v penaltovém rozstřelu a dominoval hlasování. O téměř 50 hlasů předčil druhého Františka Mrázka. Bodovali ještě Petr Přikryl, Milan Antoš a Rastislav Špirko.
20.11.David Pojkar: Ta výhra má pro nás velký významUNL - TRI 3:2, 23.kolo | Kateřina MádlováÚ s t í n/L. - Po šestnácti dnech se ústečtí fanoušci dočkali dalšího extraligového zápasu ve Zlatopramen Areně. Vzhledem k tomu, jak dopadl poslední zápas Lvů venku, byly jednoznačně na místě obavy před domácím vystoupením s Třincem. Ale Slovan zabojoval, dokázal otočit nepříznivý stav a pět vteřin před koncem prodloužení zajistil David Pojkar svému týmu dva body: Na důležitější gól si nevzpomenu, já jich moc nedávám. Na druhé straně barikády se po relativně dlouhé době připomněl Marek Ivan, hráč Mladé Boleslavi, momentálně působící v Šumperku se střídavými starty v Třinci: Já jsem přijel úplně v pohodě zahrát si hokej.
19.11.Ostuda nezůstane bez odezvy, slibuje generální manažer. Přichází obránce GýnaKVA - UNL 11:0, 22.kolo | Karel FilasÚ s t í n/L. - 18. listopad 2007. Nejtrudnější večer v novodobé historii ústeckého hokeje. V Karlových Varech inkasoval tým trenérů Evana a Macha plných jedenáct branek. Zažil potupnou porážku na ledě čtvrtého celku extraligy. Zapomenuta je dva dny stará výhra ze Sparty. Přestože je Slovan před posledním Kladnem o tři body, nastřílel nejméně branek a nejvíce inkasoval. Jak se vypořádá s debaklem. Zabrání pádu na poslední příčku tabulky? Tento týden jej čekají hned tři zápasy. „Udělám maximum, aby se tým zvedl,“ vzkazuje generální manažer David Šaffer.
19.11.Proti Třinci s obráncem Vladimírem GýnouMarcel VonešÚ s t í n/L. - Neuspokojivé výsledky, zvláště ten poslední z Karlových Varů, přinutily ústecké vedení k hráčským změnám. Tou první je výměna beka Tomáše Houdka, místo kterého bude v zadních řadách nastupovat Vladimír Gýna. Dvaatřicetiletý obránce přichází na přestup z prvoligové Komety Brno, kde působil od letošního září. Většinu své kariéry strávil mostecký rodák v litvínovském Chemopetrolu.